PDA

צפה בגרסא המלאה : סיכום שרת - היום ה-22

White&Bright
16-11-2016, 23:37
ערב טוב לפורום שכוח האל, באתי להכניס קצת חיים. בואו נחסוך תגובות כמו "אבל אין אף אחד בשרת למה אתה עושה סיכוםםם" כי התבקשתי אישית לכתוב ואני יודע שיש מי שקורא את זה ומתעניין.
*אם לא הזכרתי אתכם ורציתם לככב בסיכום אז אל תדאגו אני עדיין אוהב אתכם. זו רק דעתי האישית והכנה על השחקנים והכוחות הבולטים בשרת. תעשו אקשן תיכנסו לסיכום הבא :tumbup:

אז כרגע היום ה22, ראיתי שבשרת הקודם מישהו עשה סיכום ליום הזה ואמרתי יהיה נחמד ליצור מסורת, להשוות לשרת קודם וכד'. אז בוא נתחיל ;)
קצת FUN FACTS:
514 שחקנים בשרת.
80 עם כפר 2
8 עם כפר 3.
10 עם נווה ראשון בקרופר ו2 עם שני נאות בקרופר.

85% מהקרופרים השווים עם 150 אחוז עומדים בודדים (מסכנים, תראו איזה יפים!) וכנראה ישארו ככה עד סוף השרת. קצת עצוב אבל לא נורא, בוא נראה מה עם ה15% האחרים ובאופן כללי עם השחקנים הבולטים:

STAR - "ראשון בכל קריטריון", טאוטוני שפתח חזק פה בשרת, כפר 2 וגם 3 ראשון אם אני לא טועה, נאות מדבר בקרופר, מוביל באוכלוסייה (מקום 1). מכונה גם "מלך ההשלמות המיידיות"
מחזיק בקרופר 15 עם 150%, כמעט צמוד לאפור ברביע SE. כרגע עם 3 כפרים ושני נאות מדבר בקרופר. נראה מאוד טוב, מככב בבוזזים, מפתח שדות בבירה ופידרים מאוד מאוד מהר. נראה אותו מככב בהמשך :)
* נמצא בברית +++

סניור טוסטר - "מסתפק במקום שני" "הטוסטר" ו"הג'ובניק" הם רק חלק מהכינויים להם זכה השחקן ב3 השבועות האחרונים.
עוקב אחרי סטאר מבחינת פיתוח החשבון, גם כן טאוטוני ומקום 2 באוכלוסייה. נמצא בבוזזים בצמרת הרשימה, מחזיק בקרופר 15 עם 125% ולקח כבר 2 נאות. פתח כפר 3 בין הראשונים גם כן ורץ קדימה יחד עם חברו הטוב הכוכב. ממוקם ממש צמוד לאפור (עוד מישהו חושב שהקרופרים יצאו לטובת החברה האלה?..)
* נמצא בברית +++

Icy - כי נמאס מברית ה+++ :p נמצא במקום ה3 מבחינת אוכלוסייה, טאוטוני (לא נמאס קצת מטאוטונים? איפה הרומאים הבנאים האלה??) עם 3 כפרים, קרופר 150% ב- NE. בשחקן יושב צוות לעניין ונראה שיעשה צרות בהמשך למי שישגע אותו.
* נמצא בברית FMJ

habosha - אם סטאר הוא מלך ההשלמות המיידיות אז הבחור הזה הוא האלוהים שלהן: עמוס באוצרות בנק ישראל הוא נכנס לשרת והשתלט די מהר על שוק עבודות האמנות ונראה שהוא חי די טוב עם זה. השחקן גאלי (תודה לאל, נמאס מהמניפים המטונפים האלה!) והוא עומד כרגע על 3 כפרים. הוא מחזיק בקרופר 0% קרוב למרכז באזור NW - בחירה מעט תמוהה לבירה שלו אבל זה לא מונע ממנו לגנוב את כל שוק המכירות הפומביות. התברג למקום ה7 באוכלוסייה למרות שהיה עם פתיחה פחות חזקה, וממשיך לרוץ קדימה.
*נמצא בברית M.S.D

eli - כי צריך רומאי כדי לסגור את הרשימה :tumbup:
הבחור הזה יושב לו לבד באזור NW, חולש על קרופר 150% קרוב לאפור (איכשהו יצא שכולם הלכו קרוב לאפור... לא רוצים להיפרד מהחוות האהובות :kiss:). כרגע במקום 13 באוכלוסייה עם 2 כפרים ובלי נאות מדבר בקרופר. במובן הזה הוא קצת מאחורי כל החברה שהזכרנו למעלה אבל הוא לא פוחד לצאת עם החיילים שלו ולהפחיד אתכם בלילה! הוא נמצא בולט בבוזזים אבל בעיקר בתוקפים - באופן קבוע תוקף להנאתו נאות וכפרים מסכנים ומחזק את הגיבור על חשבונם. נראה שיעשה קצת בלאגנים בעתיד, כבר עכשיו הוא מתכוון לזה :cool:
*נמצא ללא ברית

עוד ראויים לציון -
ElderlyBandit (+++)
(Matador (Tores

ועכשיו בואו נראה מה עם הבריתות בשרת:

+++ - הברית ששולטת בטופ בוזזים תוקפים ובהכל באופן כללי - כאשר מתוך 11 החברים בברית כולם בטופ 30, 9 מהם בטופ 20 ו7 בטופ 10 (!!). קטנים ואיכותיים, הם נכנסו חזק באזור SE צמוד לאפור, חלק מפוזרים מסביב פה ושם אבל זה אזור השליטה שלהם. כנראה יצטרכו לקפל את הבסטה מוקדם מהמצופה אם לא ימצא להם אתגר ראוי...

FMJ - הברית הגדולה בשרת מבחינת גודל וכמות (35 שחקנים) אך יש לציין שהם גייסו שחקנים מכל האזורים ויצטרכו לעשות סינון כלשהו אם הם לא רוצים לגמור כברית חוות :crazy: רק 6 אנשים מהברית נמצאים בטופ 20 והשאר משתרכים מאחור, אך עם קצת סדר וארגון הם יכולים להגיע לשליטה גדולה בשרת.

M.S.D - ברית ההגנות של אלוהי ההשלמות ועבודות האמנות (ככה זה נראה) מכילה 23 איש, כמות נחמדה אך נראה שזה אוסף של שחקנים שרק חיפשו ברית בשביל המשימה ונשארו כי 'נחמד' שם. הצפי שלי אישית שהברית במתכונת הנוכחית לא תגיע רחוק

נכים - קבוצה של 13 איש שנראת לא רע. הם קצת קטנים יותר מהמוזכרים למעלה מבחינת גודל, בזיזות וכו' אבל נראים מסודרים, התיישבו כמו שצריך אחד ליד השני קצת מרוחק יותר ברביע של NW. לנו רק נשאר רק לראות אם זה סתם אוסף שחקנים בינוניים שהסכים על ברית או שבאמת יהיה להם עתיד בשרת.

עוד ראויים לציון:

Tores - ברית חברים שמונה 4 חברה והתיישבו אחד ליד השני באזור NW

יאללה נקווה שמשהו יתעורר פה.. אולי זו ציפייה מוגזמת אבל תגובות יתקבלו בברכה ;)

ToAsTeR
17-11-2016, 14:25
כל הכבוד על ההשקעה
היה חשוב לי שיגיבו כדי שתמשיך,
הרבה חברה קוראים ולא מגיבים,
אתה לא מבין כמה רבתי את המייל לשחזר את המשתמש כדי להגיב כי זה היה חשוב על מנת שתמשיך .

אחלה סיכום כל הכבוד

Iftah
17-11-2016, 15:21
אחלה של סיכום כל הכבוד על ההשקעה!

ielov6
17-11-2016, 17:10
לא בשרת אבל אחלה סיכום :d סחטיין על ההשקעה

tyu
17-11-2016, 22:48
אחלה . תוסיף שמות...

White&Bright
18-11-2016, 01:08
כל הכבוד על ההשקעה
היה חשוב לי שיגיבו כדי שתמשיך,
הרבה חברה קוראים ולא מגיבים,
אתה לא מבין כמה רבתי את המייל לשחזר את המשתמש כדי להגיב כי זה היה חשוב על מנת שתמשיך .

אחלה סיכום כל הכבוד

אחלה של סיכום כל הכבוד על ההשקעה!

לא בשרת אבל אחלה סיכום :d סחטיין על ההשקעה

תודה על הפרגונים, שמח שמתחילים לצאת מהמחבוא ולהגיב ;)

אחלה . תוסיף שמות...

לא ממש הבנתי מה זה "להוסיף שמות", אם אתה מתכוון שארשום על עוד שחקנים אמרתי שאני כותב על הבולטים והמשפיעים ביותר בעיניי, אני לא יכול לרשום פה על כל השרת.
אם התכוונת למשהו אחר תסביר את עצמך

tyu
18-11-2016, 09:54
אני חדש פה והייתי שמח להכיר את השמות של המשתמשים בשחקנים.

White&Bright
19-11-2016, 18:13
אני חדש פה והייתי שמח להכיר את השמות של המשתמשים בשחקנים.

אני אישית לא מכיר מי משחק בכל מקום אז אני לא יכול לומר לך, זה אולי אם מישהו מכיר שיוכל לומר לך

icy
14-12-2016, 07:32
חיכיתי שיאשרו לי הרשמה כדי להגיב,אשמח לסיכום נוסף בקרוב כשיתחיל האקשן ;)

White&Bright
14-12-2016, 23:06
חיכיתי שיאשרו לי הרשמה כדי להגיב,אשמח לסיכום נוסף בקרוב כשיתחיל האקשן ;)

סיכום חדש ומעודכן יפורסם בקרוב ;)