PDA

צפה בגרסא המלאה : סיכום יום 80

evitar2008
08-07-2017, 16:30
בדר"כ כותבים את הסיכום ביום 60, אבל אף אחד לא הרים את הכפפה. אז הנה לכם סיכום יום 80 :cool:
קודם כל ולפני הכל תודה לdsa על העזרה!
פירטתי דברים מרכזיים על כל דבר.

נתחיל מפירוט הצדדים:
P94\VNN - הצד נראה בתקופת משבר. האקדמיה נשברה לחלוטין לאחר שיצאו הרבה מבצעים על שחקנים שלהם. אלה, המנהלת, פרשה מניהול. הניהול כרגע הוא בידיים של Paul is all. האקדמיה והברית הראשית אוחדו תחת השם VNN.
ממש היום הברית החליטה על פירוק סופי.

שכונה - ברית חברים נראה שמרוכזת ע"י Addiction. שכונה היו שקטים מאוד בתחילת השרת ולאחרונה התעוררו והוציאו מבצע די גדול ומאורגן היטב, בו נפגע הכוח ההתקפי של כמה משחקניהם. טוב לראות שהם מתחילים לעשות משהו ונראה מה הם עוד יעשו סביב האוצרות.

Balagan - ברית מאורגנת וחזקה בעלת ברית ראשית ואקדמיה. הברית ידעה למגן טוב ב90% מהמבצעים שיצאו נגד שחקנים שלה, משתמע שההנהלה מאוד מאורגנת ועובדת יחד בצורה טובה.

שחקני מפתח:
1. Snufkin - שדות 18 בבירה.
שחקנים מרכזיים:רונן ועידן
צד: P94\VNN
הצוות הטאוטוני לאחר פתיחה שהשאירה אבק לכל שחקני השרת באופן משמעותי, הוריד הילוך דרסטית וירד למקום השלישי. כמעט ולא בוזזים יותר, הפידרים שיוסדו לאחרונה מתפתחים בקצב איטי. ירידת מתח רצינית. עובדים כרגע על האמר גדול. מעריך שהצוות יפרוש קצת אחרי האוצרות אחרי שהם יוציאו את ההאמר.

2. zero-d - שדות 17-18 בבירה.
שחקנים מרכזיים: שי
צד: שכונה
צוות רומאי עם ניסיון רב. עובדים בקצב טוב ומפתחים פידרים מאוד מהר. עוד לא ראינו משהו צבאי אבל עוד נשמע ממנו.

3. Yokozuna - שדות 17 בבירה.
שחקנים מרכזיים: מאור ויובל
צד: לא ידוע
הצוות הטאוטוני גילה עלייה משמעותית בתקופה האחרונה לאחר רצף כיבושים מרשים בהחלט. נראה שהכוח שלהם די גדול. בוזזים טוב.

4. Trump - שדות 18 בבירה.
שחקנים מרכזיים: דן ודרור
צד: Balagan
צוות רומאי שמנהל את הצד Balagan. מוציאים הרבה מבצעים. לאחרונה החלו לבזוז מהבירה מה שמעיד על כך שיש להם 2 האמרים.

5. Addiction - שדות 17-18 בבירה
שחקנים מרכזיים: עזריאל וגבריאל ;)
צד: שכונה
צוות רומאי שהיה שקט עד לא מזמן. מחזיק בהאמר סטארטר מכובד. הוביל מבצע יחד עם עוד שחקני שכונה על Ran1.

6. Necromantic - שדות 16 בבירה בהערכה.
שחקנים מרכזיים: אלה
צד: VNN
הצוות הגאלי שניהלו את הצד VNN פחות או יותר לבד, הגיעו למשבר בעקבות חוסר שיתוף פעולה של השחקנים בברית ובעקבות כך פרשו מניהול.

7. Rooloo - שדות 17 בבירה.
שחקנים מרכזיים: אביתר ושגיב
צד: Balagan
צוות רומאי שמתגאה בהיותו ההגנתי הכי מפותח בשרת.

דו"חות מהתקופה האחרונה (http://forum.travian.co.il/showthread.php?t=98058) מאת דניאל התותח!

danielpv
08-07-2017, 16:53
אותי אתה לא מכניס אה... יא נוכל

zivshem
08-07-2017, 17:43
אותי אתה לא מכניס אה... יא נוכלמה נעשה, לא מעריכים את העבודה שלך פה

danielpv
08-07-2017, 19:43
מה נעשה, לא מעריכים את העבודה שלך פה
ראית מה זה שום מילה עלי חוץ מבסוף וגם זה
vnn התפרקו לגמרי

Hikimaniac
09-07-2017, 13:14
אאוץ'....לעזוב הנהלה בגלל חוסר שיתוף פעולה? פחחח..you dont know me
צוות בחשבון? אחלה צוות אשמח לדעת מי עזר לי יש לי מילה או שניים בשבילו\ה
הייתה אחלה ברית עם אנשים טובים שעזרו תמיד כשביקשתי.
לנהל ברית כמו שרציתי לא היה אפשרי בגלל שיקולים אישיים.
בגלל זה פרשתי.

danielpv
09-07-2017, 13:26
אאוץ'....לעזוב הנהלה בגלל חוסר שיתוף פעולה? פחחח..you dont know me
צוות בחשבון? אחלה צוות אשמח לדעת מי עזר לי יש לי מילה או שניים בשבילו\ה
הייתה אחלה ברית עם אנשים טובים שעזרו תמיד כשביקשתי.
לנהל ברית כמו שרציתי לא היה אפשרי בגלל שיקולים אישיים.
בגלל זה פרשתי.
הייתה לכם יכולת להקים צד חזק מאוד אבל לא הצלחתם

Hikimaniac
09-07-2017, 13:48

דיי, תמשיך

אילן
09-07-2017, 14:19

תאמת? אתה סתם מבלבל תשכל.
לא נכנסו צד מאורגן בניגוד אליכם, הרבה מהצד פרשו בגלל המהיר הרבה הוזנחו כי לא היה כוח וחשק לשרת.
אז חלאס לחשוב דברים שאתה לא יודע מה היה מבפנים.

danielpv
09-07-2017, 14:22
לא נכנסו צד מאורגן בניגוד אליכם, הרבה מהצד פרשו בגלל המהיר הרבה הוזנחו כי לא היה כוח וחשק לשרת.
אז חלאס לחשוב דברים שאתה לא יודע מה היה מבפנים.
נכנסנו 5 שחקנים ו2 מהם פרש

zivshem
09-07-2017, 15:08
אז חלאס לחשוב דברים שאתה לא יודע מה היה מבפנים.מה זה צד מאורגן? נכנסו 6 צוותים, 2 עזבו די מהר
אילן אתם נכנסתם כשחקנים בודדים ואז התחלתם להקים את הצד? זה מה שמשתמע ממה שאתה רושם פה

אילן
09-07-2017, 17:15
מה זה צד מאורגן? נכנסו 6 צוותים, 2 עזבו די מהר
אילן אתם נכנסתם כשחקנים בודדים ואז התחלתם להקים את הצד? זה מה שמשתמע ממה שאתה רושם פה

לא היה לנו צד מאורגן לא היה 6 חשבונות אפילו רק סנופקין נכנסו ומצאו שחקנים כבר

dsa
09-07-2017, 20:07
מה אתה מבלבל את המוח... בכיין :thumbdown:

trump one piece rooloo, זה כל הסיפור. כלל שחקני הברית התווספו תוך כדי השרת בדיפלומטיה וכדומה. בניגוד לרונן שנכנס
עם דיפנדרים צמודים ומספר חברים בצד שלו. קיבלתם בראש פעם אחר פעם, דרך האקדמיה ועד הברית הראשית ובסוף התפרקתם. הכל פה עובדות.

כבשנו לכם כפרים, איפסנו לכם שדות, מרחנו אותכם ברוב הפעמים או שהסבנו לכם נזק כבד, שחקן שחקן מהאקדמיה מחקנו לכם (אפילו MM תגבור אחד לא יצא) אתם פרשתם והשארתם המון שחקנים ללא ברית, תותחים.

אז אל תבוא לבכות פה בפורום. קיבלת בראש, תקבל את זה כמו גבר. גם אם מחר מאופסת לי הבירה אני אדע לבוא לפה
ולומר כל הכבוד, לא לבכות שלסנופקין יש 4 שחקני הגנה צמודים לבירה.

dahanim2
09-07-2017, 20:10
אבייתר אני בטוח שבלעדיך השרת היה קורס,
אין עליך!

:kiss:

danielpv
09-07-2017, 20:12

trump one piece rooloo, זה כל הסיפור. כלל שחקני הברית התווספו תוך כדי השרת בדיפלומטיה וכדומה. בניגוד לרונן שנכנס
עם דיפנדרים צמודים ומספר חברים בצד שלו. קיבלתם בראש פעם אחר פעם, דרך האקדמיה ועד הברית הראשית ובסוף התפרקתם. הכל פה עובדות.

כבשנו לכם כפרים, איפסנו לכם שדות, מרחנו אותכם ברוב הפעמים או שהסבנו לכם נזק כבד, שחקן שחקן מהאקדמיה מחקנו לכם (אפילו MM תגבור אחד לא יצא) אתם פרשתם והשארתם המון שחקנים ללא ברית, תותחים.

אז אל תבוא לבכות פה בפורום. קיבלת בראש, תקבל את זה כמו גבר. גם אם מחר מאופסת לי הבירה אני אדע לבוא לפה
שכחת את goliat שפרש בשבוע הראשון
קפץ לך הפיוז אה...

Lullaby From Hell
09-07-2017, 20:14
שלחו לי הודעות שאני לא לעניין שאני לא קראתי או הגבתי לסיכום המושקע הזה
מקווה שזה פתר 50% מהבעיה

danielpv
09-07-2017, 20:15
שלחו לי הודעות שאני לא לעניין שאני לא קראתי או הגבתי לסיכום המושקע הזה
מקווה שזה פתר 50% מהבעיה
כנראה שאנשים רוצים שתקרא ותגיב

shar7770
09-07-2017, 20:25
ואי ואי כמה שטויות, יום לפני שהתחיל השרת רונן רושם לי בוא נכנס לאחד, אני אומר לו עזוב אין למה. מפה לשם הוא שכנע אותי. אני והוא נכנסו לבד לגמרי בלי שום צד בלי להכיר מי נכנס בלי לדעת כלוםםם. מפה לשם עידן הצטרף לשחקן שלנו והתחיל לארגן קצת צד, אנשים פרשו בגלל המהיר ואני אחד מהם בגלל זה סנופקין נתקע קצת, לא יודע אם רונן ועידן משחקים עדיין מעריך שכן אבל לא היה פה שום צד.

danielpv
09-07-2017, 20:28
ואי ואי כמה שטויות, יום לפני שהתחיל השרת רונן רושם לי בוא נכנס לאחד, אני אומר לו עזוב אין למה. מפה לשם הוא שכנע אותי. אני והוא נכנסו לבד לגמרי בלי שום צד בלי להכיר מי נכנס בלי לדעת כלוםםם. מפה לשם עידן הצטרף לשחקן שלנו והתחיל לארגן קצת צד, אנשים פרשו בגלל המהיר ואני אחד מהם בגלל זה סנופקין נתקע קצת, לא יודע אם רונן ועידן משחקים עדיין מעריך שכן אבל לא היה פה שום צד.
שטויות זה שם המשחק
נכון עידן מחק את השחקן ונכנס אליכם והביא את הצד שלו או משהו כזה

shar7770
09-07-2017, 20:37
ללא ספק, אם מישהו לא מאמין לי לא כזה אכפת לי, אני ורונן נכנסו לשרת הזה לכיף עד המהיר, זה נגרר קצת יותר כי הלך טוב לא יותר מזה

dsa
09-07-2017, 20:43

אתה רוצה לספור את מספר השחקנים שפתחו צמוד לבירה שלכם?
עזוב מי תכנן מה לפני את זה אין איך להוכיח. אנחנו נכנסנו 3 שחקנים שמכירים אחד את השני, היינו בברית לבד
במשך שבועיים עד שהחלטנו לפתוח ברית אקדמיה והשאר היסטוריה. אין לאף אחד מאיתנו דיפנדרים. הצד שלכם
היה ענק, אבל לדעת לחשב משאבים ולדעת לנהל צד זה שני דברים שונים.

בהצלחה במהיר:tumbup:

shar7770
09-07-2017, 20:47
אתה רוצה לספור את מספר השחקנים שפתחו צמוד לבירה שלכם?
עזוב מי תכנן מה לפני את זה אין איך להוכיח. אנחנו נכנסנו 3 שחקנים שמכירים אחד את השני, היינו בברית לבד
במשך שבועיים עד שהחלטנו לפתוח ברית אקדמיה והשאר היסטוריה. אין לאף אחד מאיתנו דיפנדרים. הצד שלכם
היה ענק, אבל לדעת לחשב משאבים ולדעת לנהל צד זה שני דברים שונים.

בהצלחה במהיר:tumbup:

כמו שאמרתי נכנסו בלי שום ידע ובגלל כוחנו צברנו חברים ואנשים שרוצים להיות איתנו, אני אישית לא מכיר כמעט אף אחד מאלה שפתחו לידינו

eladking
09-07-2017, 20:58
שטויות זה שם המשחק
נכון עידן מחק את השחקן ונכנס אליכם והביא את הצד שלו או משהו כזה

מצחיק שאתה אומר את זה, הצד של עידן היה אני, עידן ואבי שבעקבות קצר ניתק איתנו יחסים

benbi
09-07-2017, 21:35

כבשנו לכם כפרים, איפסנו לכם שדות, מרחנו אותכם ברוב הפעמים או שהסבנו לכם נזק כבד, שחקן שחקן מהאקדמיה מחקנו לכם (אפילו mm תגבור אחד לא יצא) אתם פרשתם והשארתם המון שחקנים ללא ברית, תותחים.

מאיפה הבאת את זה שרונן ושחר נכנסו עם שחקנים וחברים ? זה ממש לא נכון, ודרך אגב לפי מה שאני יודע vnn התפרקה כי לא היה מי שינהל אותה, לאלה לא היה זמן לנהל, לא התפרקה בגלל שפירקתם להם שחקנים מהאקדמיה

dsa
09-07-2017, 22:12
מאיפה הבאת את זה שרונן ושחר נכנסו עם שחקנים וחברים ? זה ממש לא נכון, ודרך אגב לפי מה שאני יודע vnn התפרקה כי לא היה מי שינהל אותה, לאלה לא היה זמן לנהל, לא התפרקה בגלל שפירקתם להם שחקנים מהאקדמיה

אתה רוצה לומר לי שסינדרום צץ משום מקום? תעשה לי טובה.

ומה עם האקדמיה של p94? נעלמה כליל? השאריות של האקדמיה ושל הברית הראשית נכנסו לתוך vnn.
הברית התפרקה לאחר מספר מבצעים שאנחנו הוצאנו על שחקני הברית וחוסר שיתוף פעולה של הברית למיגון.

וכל מי שאומר אחרת שקרן, הנה הmm שנשלח לכל חברי הברית שמבכה על חוסר שיתוף הפעולה.

"טוב החלטנו שמפרקים את הברית עקב מחסור בשיתוף פעולה
ומחסור חמור בתקשורת
כל אחד יכול ללכת לדרכו אני מאחל לכולם בהצלחה"

בואו נשים את כל העובדות על השולחן.

MSM
09-07-2017, 22:24
אני אחד מאותם אלה שפתחו ליד רונן ועידן
התחלתי לדבר אם עידן בתחילת השרת שעוד היה גאלי לבד ואז הוא הציע לי לבנות כפר לידו ולהיכנס לברית שהם הקימו משחקנים ממש כמוני...
המשחק היה משעמם והמהיר הרבה יותר מעניין אז הרבה עברו למהיר זהו...
לא היה לי שום קשר איתו לפני המשחק ואני משער שלרוב השחקנים זה אותו דר נכנסו וסנופקין הקימו ברית מאנשים שרצו להיות איתם בצד

shar7770
09-07-2017, 22:26

ומה עם האקדמיה של p94? נעלמה כליל? השאריות של האקדמיה ושל הברית הראשית נכנסו לתוך vnn.
הברית התפרקה לאחר מספר מבצעים שאנחנו הוצאנו על שחקני הברית וחוסר שיתוף פעולה של הברית למיגון.

וכל מי שאומר אחרת שקרן, הנה הmm שנשלח לכל חברי הברית שמבכה על חוסר שיתוף הפעולה.

ומחסור חמור בתקשורת

אני יכול לשלוח לך הודעות מתחילת השרת שהוא מבקש להיות הגנתי שלנו, כן לא הכרנו אותו לפני.

zivshem
09-07-2017, 22:28
לא יודע נשמע תמוה שניקו לכם הרבה נאות בהתחלה סתם, בלי שהכירו אתכם קודם, ואז הסכימו ללכת עד הסוף בלי שידעו מי זה רונן קודם
במיוחד מאנשים שוותיקים במשחק הזה
ונניח שלא נכנסתם מאורגן כמונו(למרות שגם אנחנו לא ממש נכנסו הרבה), זה תירוץ/סיבה של משהו?

MSM
09-07-2017, 22:29
זה לא הסיבה הסיבה היא בעיקר המהיר שנפתח והשעמום במשחק איטי לפחות לי

Family Guy
09-07-2017, 22:39
וואו אז למי יש יותר גדול בסוף???

eladking
09-07-2017, 22:41

ומחסור חמור בתקשורת

אני מודה, היו מבצעים יפים שלכם, אבל זה ממש לא הסיבה להתפרקות. הסיבה היא בין היתר הפרישה של אלה, אבל זה היה רק הקש ששבר את גב הגמל. הברית החלה להתפרק עוד לפני, המנהלים לא היו מחוברים הרבה, היו תקיפות מבאלאגן, והתפרקו. ממש לא בגלל התקיפות שלכם.

zivshem
09-07-2017, 22:43
התקיפות שלנו זה מה שהביא להתפרקות נקודה
יכלתם להמשיך נצח אם לא היינו תוקפים, כי לא היה צורך בארגון הגנות ופעילות מצד המנהלים
ברגע שהתחלנו להוריד כפרים, הרגשתם באמת את החוסר בניהול והבנתם שאי אפשר להמשיך ככה

danielpv
09-07-2017, 22:46
אני מודה, היו מבצעים יפים שלכם, אבל זה ממש לא הסיבה להתפרקות. הסיבה היא בין היתר הפרישה של אלה, אבל זה היה רק הקש ששבר את גב הגנל. הברית החלה להתפרק עוד לפני, המנהלים לא היו מחוברים הרבה, היו תקיפות מבאלאגן, והתפרקו. ממש לא בגלל התקיפות שלכם.
תנחש באיזה ברית אני? זה ששינינו שם זה לא אומר שאנחנו לא איתם
ורשמת גנל

MSM
09-07-2017, 22:46
איזה קטע משום מה אני הצעתי לסנופקין את החשבון שלי למרות שהוא לא היה חווה בכלל 0 תקיפות ושעמום אחד גדול החשבון היה נחמד טופ 50 אבל מבחינתי זה היה משעמם אני חוזר לא התקיפו אותי ואני משער שהיו עוד הרבה כאלה
לגבי החוסר ניהול אתה צודק כי הברית הזאת כמה מכמה שחקנים שנכנסו למשחק ופתחו לאט לאט ברית לאף אחד לא היה כח לנהל כזאת ברית זהו...
אני לא ימשיך להתווכח אלא אם כן אתם ממש תקשקשו בשכל אם אתם לא רוצים לאמין בכיף:tumbup:

shar7770
09-07-2017, 22:56
אני אישית פרשתי ביום שנפתח המהיר שלדעתי זה לפני ההתקפות שלכם. שאני עוד שיחקתי לא ראיתי התקפה אחת ממכם, דרך אגב אין לי שום מושג על איזה התקפות מדובר כי אני לי בשרת כבר כמעט 3 שבועות.

danielpv
09-07-2017, 23:03
http://forum.travian.co.il/showthread.php?t=98058
על זה הוא מדבר

dsa
09-07-2017, 23:10
אני אישית פרשתי ביום שנפתח המהיר שלדעתי זה לפני ההתקפות שלכם. שאני עוד שיחקתי לא ראיתי התקפה אחת ממכם, דרך אגב אין לי שום מושג על איזה התקפות מדובר כי אני לי בשרת כבר כמעט 3 שבועות.

אל תגיד מה שאתה לא יודע. היו כלכך הרבה מבצעים לפני האוצרות. היו לפחות 5 שחקנים שאני זוכר ממש בשם שפורקו באופן טוטאלי לפני כניסת המהיר. זה שאתה לא יודע על זה... זה כבר משהו אחר.

חץ1
יהודי גאה
adiblanka
בן גרין1234
tash

ועוד הרבה שאני לא זוכר

כיבושים של יוקזונה עליכם עברו בלי שום הפרעה.

נכשלתם בניהול הברית שאתם בעצמכם הקמתם. אני בטוח ש "אם באמת היינו רוצים אז..." אבל דוגרי החיים עובדים לפי מבחן התוצאה.

נמאס מהשטויות, אני לא רואה סיבה למה להמשיך וויכוח שבו אתם מוכחים כטועים פעם אחר פעם.
אלעד קינג, אחלה חווה הרמת. תודה על הבזיזות.
MSM, לא שמעתי את השם שלך פעם אחת בכל חיי, כנראה ששחקן דגול אתה לא. וגם אם כן,
לא הראית פה כלום ושום דבר. משהו שנוגע לרוב הצד שלכם.

danielpv
09-07-2017, 23:12
אל תגיד מה שאתה לא יודע. היו כלכך הרבה מבצעים לפני האוצרות. היו לפחות 5 שחקנים שאני זוכר ממש בשם שפורקו באופן טוטאלי לפני כניסת המהיר. זה שאתה לא יודע על זה... זה כבר משהו אחר.

חץ1
יהודי גאה
adiblanka
בן גרין1234
tash

ועוד הרבה שאני לא זוכר

נכשלתם בניהול הברית שאתם בעצמכם הקמתם. אני בטוח ש "אם באמת היינו רוצים אז..." אבל דוגרי החיים עובדים לפי מבחן התוצאה.

נמאס מהשטויות, אני לא רואה סיבה למה להמשיך וויכוח שבו אתם מוכחים כטועים פעם אחר פעם.
MSM, לא שמעתי את השם שלך פעם אחת בכל חיי, כנראה ששחקן דגול אתה לא. וגם אם כן, לא הראית פה כלום ושום דבר. משהו שנוגע
לרוב הצד שלכם.
מה עם טופי???

MSM
09-07-2017, 23:13
שחקן דגול אני באמת לא ואז? זה לא אומר שמותר לי להגיד מה קרה איתי?
אגב אני עכשיו שם לב שאני רשום באזכור שלך לגבי שחקנים שהורדתם
אני חץ1 שפרש בטופ 50 ואין לי מושג מתי התקפתם אותי כי כבר לא אני הייתי על החשבון
כל הכבוד לכם שהצלחתם להוריד בירות של שחקנים שפרשו ושחקנים פעילים בהצלחה בהמשך ולילה טוב!!

eladking
09-07-2017, 23:14
תנחש באיזה ברית אני? זה ששינינו שם זה לא אומר שאנחנו לא איתם
ורשמת גנל

תודה על ההערה

חץ1
יהודי גאה
adiblanka
בן גרין1234
tash

ועוד הרבה שאני לא זוכר

MSM, לא שמעתי את השם שלך פעם אחת בכל חיי, כנראה ששחקן דגול אתה לא. וגם אם כן,
לא הראית פה כלום ושום דבר. משהו שנוגע לרוב הצד שלכם.

אני מניח שאין לך מושג איפה אני משחק, עזבתי את הומוגובלין בכפר 3 מלפני איזה חודש לפחות ועברתי לשחקן אחר. אני מבין, אתם רוצים להתלהב, וואו הורדתם קצת בירות. יפה, החמאתי, נכון היה כשל בניהול של הברית. אבל היא התפרקה הרבה לפני שתקפתם. ממש לא בגלל זה. ואל תקרא לי שקרן, אין לך מושג על מה אתה מדבר

danielpv
09-07-2017, 23:16
תודה על ההערה

אני מניח שאין לך מושג איפה אני משחק, עזבתי את הומוגובלין בכפר 3 מלפני איזה חודש לפחות ועברתי לשחקן אחר. אני מבין, אתם רוצים להתלהב, וואו הורדתם קצת בירות. יפה, החמאתי, נכון היה כשל בניהול של הברית. אבל היא התפרקה הרבה לפני שתקפתם. ממש לא בגלל זה. ואל תקרא לי שקרן, אין לך מושג על מה אתה מדבר
למה שלא תגיד לנו איפה אתה משחק?

dsa
09-07-2017, 23:22
תודה על ההערה

א הורדנו קצת בירות. בוא נגיד שהורדנו 10 בירות. זה 10 בירות יותר ממה שאתם הורדתם. אז תרגיע מתוק.

ב הברית שלכם התפרקה אתמול בערב. אחרי התקפות שמחקו לפחות 10 שחקני אקדמיה. (היום בדיוק התווספו 3). טופי שהבירה שלו
חצי אופסה וכפר שעתיד להיות כפר האמר נכבש, לפי דיווחים זרים בימים הקרובים מוחק, ומעל 6 שחקנים שנמרחו עלינו.

עוד משהו?

אף לא שחקן אחד שלנו מחק, או אופס או נכבש על ידיכם

shar7770
09-07-2017, 23:33
קח: פירקתם אותנו גרמתם לנו לפרוש לפני האוצרות. אם זה כלכך חשוב לך ומעלה לך את האגו בבקשה, באמת באמת שלא אכפת לי אני פרשתי לפני 3 שבועות ברגע שהמהיר התחיל השרת הזה לא עניין אותי מהתחלה אם זה מה שעושה לך טוב אז כל הכבוד ניצחת ברית שלמה לקחת את השרת, שיהיה שרת מהנה.

dsa
09-07-2017, 23:44
קח: פירקתם אותנו גרמתם לנו לפרוש לפני האוצרות. אם זה כלכך חשוב לך ומעלה לך את האגו בבקשה, באמת באמת שלא אכפת לי אני פרשתי לפני 3 שבועות ברגע שהמהיר התחיל השרת הזה לא עניין אותי מהתחלה אם זה מה שעושה לך טוב אז כל הכבוד ניצחת ברית שלמה לקחת את השרת, שיהיה שרת מהנה.

תגובה של ילד..

החזקתי ממך יותר

eladking
09-07-2017, 23:46
א הורדנו קצת בירות. בוא נגיד שהורדנו 10 בירות. זה 10 בירות יותר ממה שאתם הורדתם. אז תרגיע מתוק.

ב הברית שלכם התפרקה אתמול בערב. אחרי התקפות שמחקו לפחות 10 שחקני אקדמיה. (היום בדיוק התווספו 3). טופי שהבירה שלו
חצי אופסה וכפר שעתיד להיות כפר האמר נכבש, לפי דיווחים זרים בימים הקרובים מוחק, ומעל 6 שחקנים שנמרחו עלינו.

עוד משהו?

אף לא שחקן אחד שלנו מחק, או אופס או נכבש על ידיכם

בוא אני אגיד לך משהו. הברית התפרקה מזמן, פשוט היא עדיין הייתה "ברית" כלפי חוץ. נכון, הורדתם 10 בירות. יפה, החמאתי. טופי לא פעיל כבר חודשיים, ונכון שאף שחקן שלכם לא נכבש או אופס, אבל כן תקפנו אותם, מזכיר לך שבן גרין1234 כן תקף מהברית שלכם וכן הרס לו. מה גם שבברית כולה (גם אקדמיה וגם רגילה) יש אולי 10 שמכניסים זהב. 6 שחקנים שנמרחו עליכם? אשמח לראות דוח לפני שאתה זורק נתונים לאוויר

danielpv
10-07-2017, 00:02
טופי היה פעיל עד לפני שבוע
זה לא הגיוני שכמה ימים אחרי שכבשו לו כפר והרגו לו את כל ההגנות פתאום מופיעות לו עוד איזה 6 אלף הגנות בבירה
והיו סיורים

dsa
10-07-2017, 00:04
בוא אני אגיד לך משהו. הברית התפרקה מזמן, פשוט היא עדיין הייתה "ברית" כלפי חוץ. נכון, הורדתם 10 בירות. יפה, החמאתי. טופי לא פעיל כבר חודשיים, ונכון שאף שחקן שלכם לא נכבש או אופס, אבל כן תקפנו אותם, מזכיר לך שבן גרין1234 כן תקף מהברית שלכם וכן הרס לו. מה גם שבברית כולה (גם אקדמיה וגם רגילה) יש אולי 10 שמכניסים זהב. 6 שחקנים שנמרחו עליכם? אשמח לראות דוח לפני שאתה זורק נתונים לאוויר

טופי פעיל גם פעיל, אל תגיד דברים לא נכונים/ שאתה לא יודע.

סנופקין, משעמם, בן גרין, nadav814,היה את the one שחדר עם 92 אחוז נזק או משהו בסגנון, adiblanka ניסה את מזלו עם כלל
חייליו ביחד על מישהו מהברית, ועוד ועוד שאני לא זוכר. לא כל מריחה היא מריחה של 20 אוכלים אבל גם הדברים הקטנים ביותר נחשבים
שאלו מה שמוציאים לעברך.

dsa
10-07-2017, 00:05
טופי היה פעיל עד לפני שבוע
זה לא הגיוני שכמה ימים אחרי שכבשו לו כפר והרגו לו את כל ההגנות פתאום מופיעות לו עוד איזה 6 אלף הגנות בבירה
והיו סיורים

לא רק שהוא פעיל הוא גם רצה את הכפר בחזרה כדי שהוא ימשיך לשחק. אייל בשביל שלא יגידו שאתה משקר, נהוג לומר את האמת. נורמה חברתית כזאת, לך תבין.

eladking
10-07-2017, 00:37
טופי פעיל גם פעיל, אל תגיד דברים לא נכונים/ שאתה לא יודע.

סנופקין, משעמם, בן גרין, nadav814,היה את the one שחדר עם 92 אחוז נזק או משהו בסגנון, adiblanka ניסה את מזלו עם כלל
חייליו ביחד על מישהו מהברית, ועוד ועוד שאני לא זוכר. לא כל מריחה היא מריחה של 20 אוכלים אבל גם הדברים הקטנים ביותר נחשבים
שאלו מה שמוציאים לעברך.

בוא אני אגיד לך משהו. אני לא מאמין לך. קטע? אין דוחות, אין אמון.

לא רק שהוא פעיל הוא גם רצה את הכפר בחזרה כדי שהוא ימשיך לשחק. אייל בשביל שלא יגידו שאתה משקר, נהוג לומר את האמת. נורמה חברתית כזאת, לך תבין.

תקשיב, יכול להיות שהוא התעורר לפני שבוע, הוא לא היה מחובר חודש לפני זה. אני יודע כי הייתי איתו בברית, ויש את הדבר הזה, קוראים לו נורות אדומות. מכיר? יחסית לשחקן מנוסה אתה אמור להבין קצת יותר בטרוויאן. נמאס לי מהטון המתנשא הזה שלכם, שחושבים שאתם כבר ניצחתם את השרת כי הברית שלנו התפרקה. זה ממש לא בגללכם. אל תחמיא לך. זה נחמד ויפה להלל את עצמך כאילו אין מחר, אבל תביא קצת עובדות.

shar7770
10-07-2017, 00:40
תגובה של ילד..

החזקתי ממך יותר

אני כבר לא מבין מה אתה רוצה שאני אגיד באמת. אני פשוט אפסיק להגיב פה...

dsa
10-07-2017, 01:14
בוא אני אגיד לך משהו. אני לא מאמין לך. קטע? אין דוחות, אין אמון.

תקשיב, יכול להיות שהוא התעורר לפני שבוע, הוא לא היה מחובר חודש לפני זה. אני יודע כי הייתי איתו בברית, ויש את הדבר הזה, קוראים לו נורות אדומות. מכיר? יחסית לשחקן מנוסה אתה אמור להבין קצת יותר בטרוויאן. נמאס לי מהטון המתנשא הזה שלכם, שחושבים שאתם כבר ניצחתם את השרת כי הברית שלנו התפרקה. זה ממש לא בגללכם. אל תחמיא לך. זה נחמד ויפה להלל את עצמך כאילו אין מחר, אבל תביא קצת עובדות.

יש לך דוחות באשכול פה בפורום.. קטע:cat:

עוד כמה מהיום:
http://travian-reports.net/il/report/80687237e76
http://travian-reports.net/il/report/806941ad4d5

עדי בלנקה גם תקף עם איזה 1000 ומשהו פרטו... אחרי שהבירה של בן גרין ירדה מ650 ל130 אוכלוסיה ולעדי בנלקה אופסו השדות
אני מניח שזה מה ששבר אותם.

אגב, אני ממש לא מתנשא. זה שאתם מתבכיינים ומביאים תירוצים זה סיפור אחר.
הנה קישור לאשכול במידה ולא מצאת: http://forum.travian.co.il/showthread.php?t=98058

eladking
10-07-2017, 01:16
יש לך דוחות באשכול פה בפורום.. קטע:cat:

עוד כמה מהיום:
http://travian-reports.net/il/report/80687237e76
http://travian-reports.net/il/report/806941ad4d5

עדי בלנקה גם תקף עם איזה 1000 ומשהו פרטו... אחרי שהבירה של בן גרין ירדה מ650 ל130 אוכלוסיה ולעדי בנלקה אופסו השדות
אני מניח שזה מה ששבר אותם.

אגב, אני ממש לא מתנשא. זה שאתם מתבכיינים ומביאים תירוצים זה סיפור אחר.
הנה קישור לאשכול במידה ולא מצאת: http://forum.travian.co.il/showthread.php?t=98058

אתה אומר היום? איזה קטע. הברית התפרקה לא? אני מניח שהם התאבדו על מישהו.

עריכה: איפה כל הדוחות שאתה כל כך מתהלל ומתהדר בהם? אה?

dsa
10-07-2017, 01:20

עריכה: איפה כל הדוחות שאתה כל כך מתהלל ומתהדר בהם? אה?

אתה צוחק עליי או שאתה אשכרה לא מצליח להבין?

כן הם התאבדו על מישהו.. נמרחו עם אחוזים בודדים של נזק למגן.
ויש לך דוחות בקישור.

יותר מובן מזה אני אישית לא מסוגל

אגב, אותה ברית שמפורקת כבר חודש והפירוק אתמול לא היה קשור אלינו הוציאה מבצע יפה מאוד לפני פחות משבוע.
לא ידעתי שבריתות מפורקות עושות את זה.

zivshem
10-07-2017, 06:33

עריכה: איפה כל הדוחות שאתה כל כך מתהלל ומתהדר בהם? אה?חבל שערכת את ההודעה
מוזמן לקרוא את האשכול שציטטת

kakado
10-07-2017, 08:02
שלום לכולם... אני באמת לא מבין על מה הדיון... הברית שלכם התפרקה בעיקר בגלל חוסר הצלחה ... כי במידה והייתם מצליחים לא הייתם פורשים למהיר נכון?
היה לכם נחמד וכיף עד שהתנהלתם בצורה לא נכונה... ההתקפות שלכם היו שקופות ולכן היה קל למגן ... יוקוזונה עשה לכם בית ספר בכל רגע נתון עם פייקים לכל הברית ואתה לא ידעתם מאיפה זה בא...
אפשר להודות גם שלא הלך לכם... ניפגש בשרת הבא....

Kakado

eladking
10-07-2017, 09:34
אתה צוחק עליי או שאתה אשכרה לא מצליח להבין?

כן הם התאבדו על מישהו.. נמרחו עם אחוזים בודדים של נזק למגן.
ויש לך דוחות בקישור.

יותר מובן מזה אני אישית לא מסוגל

אגב, אותה ברית שמפורקת כבר חודש והפירוק אתמול לא היה קשור אלינו הוציאה מבצע יפה מאוד לפני פחות משבוע.
לא ידעתי שבריתות מפורקות עושות את זה.

דיברתי על כל הדוחות.

בוא אני אגיד לך משהו. אתם מתנהגים כמו ילדים בגן. אז מיגנתם, וואו. תקפתם, וואו. זה ממש לא מה שהביא לפירוק הברית. חוץ מזה, לא כולם משקיעים כל כך הרבה זהב כמוכם. תאמין לי, אם היינו מכניסים את כמות הזהב שאתם הכנסתם אני לא בטוח שהיינו פורשים. אבל באמת, אין לי כוח להגיב פה.
הנה, אם אתם כל כך נואשים לזה, הנה:" פרשנו לפניכם, אתה מלך העולם, יודע הכל, המאסטר של טרוויאן, פרשנו לפני האוצרות רק בגללכם כי אתם כל כך טובים". מרוצה?
באמת אתה משחק טרוויאן מספיק זמן (או לפחות ככה נראה לי) כדי שתבין שלא התפרקנו בגללכם. אבל אם כל מה שחשוב לך הוא שיהללו אותך בפורום עד כמה אתה מלך, קח. כל מי שהיה בשרת יודע בדיוק על מה מדובר.

MisterB
10-07-2017, 10:40
מעניין איזה אס טראמפ הולך לשלוף מהכובע.. :rolleyes:
אוי לא יצא לי משחק מילים גרוע במיוחד

מעניין מה ההבדל בין סנופקין לסנופקין אפל? יעני זה כמו סופר סאיה? כשהוא רק סנופקין הוא שחקן סבבה וכשהוא סנופקין אפל הוא סופר כזה?

danielpv
10-07-2017, 10:55
מעניין איזה אס טראמפ הולך לשלוף מהכובע.. :rolleyes:
אוי לא יצא לי משחק מילים גרוע במיוחד
אני האס של טראמפ

Iftah
10-07-2017, 11:10
דיברתי על כל הדוחות.

בוא אני אגיד לך משהו. אתם מתנהגים כמו ילדים בגן. אז מיגנתם, וואו. תקפתם, וואו. זה ממש לא מה שהביא לפירוק הברית. חוץ מזה, לא כולם משקיעים כל כך הרבה זהב כמוכם. תאמין לי, אם היינו מכניסים את כמות הזהב שאתם הכנסתם אני לא בטוח שהיינו פורשים. אבל באמת, אין לי כוח להגיב פה.
הנה, אם אתם כל כך נואשים לזה, הנה:" פרשנו לפניכם, אתה מלך העולם, יודע הכל, המאסטר של טרוויאן, פרשנו לפני האוצרות רק בגללכם כי אתם כל כך טובים". מרוצה?
באמת אתה משחק טרוויאן מספיק זמן (או לפחות ככה נראה לי) כדי שתבין שלא התפרקנו בגללכם. אבל אם כל מה שחשוב לך הוא שיהללו אותך בפורום עד כמה אתה מלך, קח. כל מי שהיה בשרת יודע בדיוק על מה מדובר.

א בתור אחד שהיה בשרת אני יודע בדיוק כמה זהב בלאגן מכניסים ותאמין לי, זה ממש לא הרבה. אני בטוח למשל שרבים מvnn מכניסים יותר מהשחקנים הראשיים בצד ובפרט סנופקין.

ב בלאגן פירקו לכם שחקנים רבים מהצד מה שגרם לכם להתמעט ואפילו לא להיות צד. זה עובדה. אתם יכולים לסובב את זה איך שאתם רוצים אבל כן, בלגאן פירקו אתכם די חזק

ג פרשתם לפני בלאגן ולפני האוצרות. זוהי עובדה סך הכל. קיבלתם מיגונים כמעט בכל פינה, ואז הובסתם ולדעתי אתם מנסים ״לתרץ״ את ההפסד שלכם בזה.

danielpv
10-07-2017, 11:13
כל הזמן מזכירים פה את האוצרות
באיזה שרת בדיוק היו אוצרות באחרונה?

dsa
10-07-2017, 13:08
בואו אני אגלה לכם סוד, כולנו ביחד לא הכנסו את כמות הזהב שנכנסה לסנופקין. אני משלים פידרים משדות 8-9 וגם זה לא תמיד, וואן פיס כנל, רולו לא משלים בכלל פידרים ודיט באותו מצב. שלא לדבר בכלל על חיסכון בנפסים רק בבירה, חילוק משאבים וכדומה. אולי 2 עבודות אומנות כל השרת, עד כה לא קניתי בכלל את הקסדות רמה 2 של אימון כוחות כי אין לי 40 זהב לשרוף על זה, והרשימה רק ממשיכה.

עוד משהו?

danielpv
10-07-2017, 13:39
בואו אני אגלה לכם סוד, כולנו ביחד לא הכנסו את כמות הזהב שנכנסה לסנופקין. אני משלים פידרים משדות 8-9 וגם זה לא תמיד, וואן פיס כנל, רולו לא משלים בכלל פידרים ודיט באותו מצב. שלא לדבר בכלל על חיסכון בנפסים רק בבירה, חילוק משאבים וכדומה. אולי 2 עבודות אומנות כל השרת, עד כה לא קניתי בכלל את הקסדות רמה 2 של אימון כוחות כי אין לי 40 זהב לשרוף על זה, והרשימה רק ממשיכה.

עוד משהו?
איזה משלים פידרים משלב 8 משלים אולי את שלב 10 וגם זה בלחץ
הדבר היחידי שהשלמנו זה שדות

eladking
10-07-2017, 14:13

עוד משהו?

האלה בהגזמה: רק שתי עבודות אומנות כל השרת.

תקשיב, אתה לא עובד על אף אחד

eladking
10-07-2017, 14:23
א בתור אחד שהיה בשרת אני יודע בדיוק כמה זהב בלאגן מכניסים ותאמין לי, זה ממש לא הרבה. אני בטוח למשל שרבים מvnn מכניסים יותר מהשחקנים הראשיים בצד ובפרט סנופקין.

ב בלאגן פירקו לכם שחקנים רבים מהצד מה שגרם לכם להתמעט ואפילו לא להיות צד. זה עובדה. אתם יכולים לסובב את זה איך שאתם רוצים אבל כן, בלגאן פירקו אתכם די חזק

ג פרשתם לפני בלאגן ולפני האוצרות. זוהי עובדה סך הכל. קיבלתם מיגונים כמעט בכל פינה, ואז הובסתם ולדעתי אתם מנסים ״לתרץ״ את ההפסד שלכם בזה.

מי אתה?

עד שלא תוכך זהותך אי אפשר להתייחס אליך ברצינות

danielpv
10-07-2017, 14:36
מי אתה?

עד שלא תוכך זהותך אי אפשר להתייחס אליך ברצינות
זה יפתח הוא שיחק איתנו
גם אלייך אי אפשר להתייחס ברצינות עד שתגיד איפה אתה משחק

eladking
10-07-2017, 14:44
זה יפתח הוא שיחק איתנו
גם אלייך אי אפשר להתייחס ברצינות עד שתגיד איפה אתה משחק

אתם יודעים בדיוק איפה שיחקתי, אני לא מגלה לכם עכשיו כדי שלא סתם תורידו אותי עם ההאמרים שלכם.

שים לב, הוא אתכם. קטע? לא נראה לי. כל מי שמגיב פה חוץ ממני הוא או טראמפ, או ששני השותפים שבone piece שהולכים אחרי טראמפ בכל גחמותיו, או עוד מישהו מהברית שלכם. צירוף מקרים? לא נראה לי. אז תמשיכו להלל את עצמכם ולהתהדר בנוצות שלא שלכם.

dsa
10-07-2017, 14:56
אתם יודעים בדיוק איפה שיחקתי, אני לא מגלה לכם עכשיו כדי שלא סתם תורידו אותי עם ההאמרים שלכם.

שים לב, הוא אתכם. קטע? לא נראה לי. כל מי שמגיב פה חוץ ממני הוא או טראמפ, או ששני השותפים שבone piece שהולכים אחרי טראמפ בכל גחמותיו, או עוד מישהו מהברית שלכם. צירוף מקרים? לא נראה לי. אז תמשיכו להלל את עצמכם ולהתהדר בנוצות שלא שלכם.

אני אוהב אנשים שמדברים במילים גבוהות כדי להוכיח עליונות. מאוד. באמת אומר עלייך המון.

בחשבון שלי, וחבל שאין לי מושג איך לצלם מסך על כל דפי ההצעות שלי יש 3 עבודות אומנות שנקנו מתחילת השרת. לא 2, 3. עלית עליי.
אם ממש תתעקש אני אדאג שמישהו יצלם.
אתה ממשיך להמציא ולשקר, זה מוציא אותך מאוד קטן. כי יש לי הוכחות חמוד. בניגוד אלייך שמדבר באוויר.

Iftah
10-07-2017, 14:56

דניאל אמר ששיחקתי איתו, זה היה בצד ולא בשחקן... בינתיים אנחנו לא עובדים על אף אחד, כל הצד שלנו לא הכניס את כמות הזהב שיש לסנופקין, אז על זה אתה לא יכול להתלונן.
למה שנוריד אותך עם ההאמרים שלנו? אין לנו סיבה לשמור טינה
אנחנו פירקנו שחקנים שלכם - אתם פרשתם. איך שלא תסובב את זה זה יהיה הסיבה העיקרית שבגללה פרשתם. הצד שלנו הוביל עליכם בכל קנה מידה לדעתי גם כי פשוט לא התארגנתם טוב

דרך אגב, אני שיחקתי בgolden royal ופרשתי מהסיבות האישיות שלי (אם חשבת שאני לא מזהה את עצמי)
ואני ממש אבל ממש לא הולך אחרי טראמפ

evitar2008
10-07-2017, 14:58
דיברתי על כל הדוחות.

חח אתה רציני עכשיו?
היחידים בשרת שמכניסים זהב בכמות גדולה בשרת הזה אלה הטופ 3 שזה יוקוזונה, זירו-די וסנופקין. ואיזה קטע?! אף אחד מהם לא חלק מבלאגן.
החשבון שלי מתקיים ממאות בודדות של זהב שזה כמות מזערית ביחס למה שראו פה בשרת אפילו מחשבונות שמחקו כבר מזמן. (ייקח לי 4 חודשים להגיע לכמות הזהב שמיקי בזבז על עבודות אומנות בימים הראשונים, משוגע פשוט..)

danielpv
10-07-2017, 14:59
חח אתה רציני עכשיו?
היחידים בשרת שמכניסים זהב בכמות גדולה בשרת הזה אלה הטופ 3 שזה יוקוזונה, זירו-די וסנופקין. ואיזה קטע?! אף אחד מהם לא חלק מבלאגן.
החשבון שלי מתקיים ממאות בודדות של זהב שזה כמות מזערית ביחס למה שראו פה בשרת אפילו מחשבונות שמחקו כבר מזמן. (ייקח לי 4 חודשים להגיע לכמות הזהב שמיקי בזבז על עבודות אומנות בימים הראשונים, משוגע פשוט..)
כנל אנחנו

zivshem
10-07-2017, 15:58
צוות וואן פיס לא קנה עבודת אומנות אחת כל השרת, אם דניאל יוכל לצלם שתראה ותרגיע את עצמך נצלם

danielpv
10-07-2017, 16:22
5045
הנה כל ההצעות שלנו על עבודות
זה לא ברור אבל רואים שלא זכינו בכלום

eladking
10-07-2017, 17:04
אני אוהב אנשים שמדברים במילים גבוהות כדי להוכיח עליונות. מאוד. באמת אומר עלייך המון.

בחשבון שלי, וחבל שאין לי מושג איך לצלם מסך על כל דפי ההצעות שלי יש 3 עבודות אומנות שנקנו מתחילת השרת. לא 2, 3. עלית עליי.
אם ממש תתעקש אני אדאג שמישהו יצלם.
אתה ממשיך להמציא ולשקר, זה מוציא אותך מאוד קטן. כי יש לי הוכחות חמוד. בניגוד אלייך שמדבר באוויר.

תקשיב, אין לי כוח לריב איתך, מילא היה מישהו ניטרלי אבל באמת........

ואני מדבר במילים גבוהות כי ככה אני מדבר, תשאל מישהו שמכיר אותי, גם ביום יום. אין קשר לעליונות. אם כבר, אתה זה שמנסה כל האשכול הזה להוכיח עליונות, שאתה מלך השרת וכו' וכו'. אני לא משקר, אני גם משחק ישר, לא כמוכם וone piece שאפילו לא עבר שבוע מתחילת השרת וכבר ניסו להסתנן כמרגלים אל p94. אז אל תדבר איתי על שקרים ורמאויות.

zivshem
10-07-2017, 17:07
הוא לא אמר לרגע שהוא מלך השרת, הוא(וגם אני) פשוט לא מבינים איך שאנשים מפסידים פה, אין יכולת פרגון בשיט
אומרים שהכל קרה והוביל לקריסת הברית, חוץ ממה שהצד השני עשה, שאין קשר בכלל, מנסים להוציא את מה שעשינו כאילו כלום לא קרה
ואז באים ומנסים לספר פה שלא היו מריחות ולא מבצעים, מזכיר לי עם אחר שחי בארץ הזאת ועושה דהלגטימציה ברורה פה

eladking
10-07-2017, 17:09
הוא לא אמר לרגע שהוא מלך השרת, הוא(וגם אני) פשוט לא מבינים איך שאנשים מפסידים פה, אין יכולת פרגון בשיט
אומרים שהכל קרה והוביל לקריסת הברית, חוץ ממה שהצד השני עשה, שאין קשר בכלל, מנסים להוציא את מה שעשינו כאילו כלום לא קרה
ואז באים ומנסים לספר פה שלא היו מריחות ולא מבצעים, מזכיר לי עם אחר שחי בארץ הזאת ועושה דהלגטימציה ברורה פה

אתה כנראה לא ראית את הפוסטים הראשונים שלי. אני פירגנתי והחמאתי לכם, אבל ציינתי שזה לא היה הסיבה הברורה לנפילת הברית. אני כתבתי שזה תרם, אבל לא על זה יקום ויפול דבר

zivshem
10-07-2017, 17:14
ואני כבר כתבתי שרק בגלל התקיפות הדבר נפל
הרי לאף אחד לא אכפת אם משהו לא עובד, עד שלא מרגישים אותו
תגיד לי אתה
לא היינו תוקפים, הייתם ממשיכים ברגיל, הייתם צריכים ניהול? הייתם צריכים עזרה? הייתם צריכים הנהלה תומכת ועוזרת? הייתם מרגישים שאין היענות 24/7 מכל חברי הברית?

dsa
10-07-2017, 17:21

ואני מדבר במילים גבוהות כי ככה אני מדבר, תשאל מישהו שמכיר אותי, גם ביום יום. אין קשר לעליונות. אם כבר, אתה זה שמנסה כל האשכול הזה להוכיח עליונות, שאתה מלך השרת וכו' וכו'. אני לא משקר, אני גם משחק ישר, לא כמוכם וone piece שאפילו לא עבר שבוע מתחילת השרת וכבר ניסו להסתנן כמרגלים אל p94. אז אל תדבר איתי על שקרים ורמאויות.

אני לא יודע מה וואן פיס עשו ואני לא העורך דין שלהם, אל תגיד לי אתה שחקן מלוכלך כי שחקנים א ב ג ז עשו ככה וככה.
זה לא עובד ככה.
אני לא מלך השרת, לא אמרתי את זה מעולם ולא אגיד את זה. יש שחקנים הרבה יותר טובים ומחושבים ממני.
אני בסך הכל פה כדי להעביר את הזמן לפני הגיוס. אל תוציא מהפה שלי מילים.

לגבי מה הפיל את הברית, התשובה ברורה לכולם. רק לפני שבוע הברית המפורקת שלך הוציאה מבצע על רן 1...
אבל נו בסדר. אתה יכול להישאר בשלך בעוד שלכולם התשובה ברורה. התסכול של ההנהלה אחרי כל המבצעים שלנו
עליכם וחוסר הענות גרם לפירוק. ויש לי mm שנשלחו לחברי הברית שמוכיחים את זה.

דבר אחרון, השחקן שאתה משחק בו כרגע. ברור שזה לא המוגלובין, הרמת שחקן פח ואז עזבת והצטרפת לשחקן אחר מהברית.
אני חושב שאתה עדיין מחפש את הסטרטר שלך לא? לדעתי יש לו שם של מתאבק כלשהו בזה הרגע.

eladking
10-07-2017, 17:26
ואני כבר כתבתי שרק בגלל התקיפות הדבר נפל
הרי לאף אחד לא אכפת אם משהו לא עובד, עד שלא מרגישים אותו
תגיד לי אתה
לא היינו תוקפים, הייתם ממשיכים ברגיל, הייתם צריכים ניהול? הייתם צריכים עזרה? הייתם צריכים הנהלה תומכת ועוזרת? הייתם מרגישים שאין היענות 24/7 מכל חברי הברית?

תקשיב באמת שכן, חודש לפני התקיפות התלוננו להנהלה שאין התערבות והכל, והיא הייתה בדרך לפירוק

zivshem
10-07-2017, 17:28
תקשיב באמת שכן, חודש לפני התקיפות התלוננו להנהלה שאין התערבות והכל, והיא הייתה בדרך לפירוקחודש לפני התקיפות משמע תחילת שרת?

eladking
10-07-2017, 17:29
אני לא יודע מה וואן פיס עשו ואני לא העורך דין שלהם, אל תגיד לי אתה שחקן מלוכלך כי שחקנים א ב ג ז עשו ככה וככה.
זה לא עובד ככה.
אני לא מלך השרת, לא אמרתי את זה מעולם ולא אגיד את זה. יש שחקנים הרבה יותר טובים ומחושבים ממני.
אני בסך הכל פה כדי להעביר את הזמן לפני הגיוס. אל תוציא מהפה שלי מילים.

לגבי מה הפיל את הברית, התשובה ברורה לכולם. רק לפני שבוע הברית המפורקת שלך הוציאה מבצע על רן 1...
אבל נו בסדר. אתה יכול להישאר בשלך בעוד שלכולם התשובה ברורה. התסכול של ההנהלה אחרי כל המבצעים שלנו
עליכם וחוסר הענות גרם לפירוק. ויש לי mm שנשלחו לחברי הברית שמוכיחים את זה.

דבר אחרון, השחקן שאתה משחק בו כרגע. ברור שזה לא המוגלובין, הרמת שחקן פח ואז עזבת והצטרפת לשחקן אחר מהברית.
אני חושב שאתה עדיין מחפש את הסטרטר שלך לא? לדעתי יש לו שם של מתאבק כלשהו בזה הרגע.

לדעתי אתה טועה, אבל אתה מוזמן. חוץ מזה, הרמתי שחקן יחסית בסדר, שלושה כפרים בלי זהב, ואז עזבתי. ממש לא שחקן פח. אתה לא יכול לכתוב דברים שאתה לא יודע עליהם. זוכר? אתה אמרת לי את זה. בדיוק אותו דבר. לגבי המבצע על רן1, זה היה מבצע בשלהי הברית, שהייתה כבר בדרך לפירוק. זה היה מבצע שאלה תכננה, לא כל ההנהלה, ואלה עזבה זוכר? ואז הברית התפרקה. היא לא התפרקה רק בגלל התקיפות שלכם. אל תחמיא לעצמך

dsa
10-07-2017, 17:37
לדעתי אתה טועה, אבל אתה מוזמן. חוץ מזה, הרמתי שחקן יחסית בסדר, שלושה כפרים בלי זהב, ואז עזבתי. ממש לא שחקן פח. אתה לא יכול לכתוב דברים שאתה לא יודע עליהם. זוכר? אתה אמרת לי את זה. בדיוק אותו דבר. לגבי המבצע על רן1, זה היה מבצע בשלהי הברית, שהייתה כבר בדרך לפירוק. זה היה מבצע שאלה תכננה, לא כל ההנהלה, ואלה עזבה זוכר? ואז הברית התפרקה. היא לא התפרקה רק בגלל התקיפות שלכם. אל תחמיא לעצמך

הברית לא התפרקה ברגע שאלה עזבה. היה מנהל נוסף. אותו מנהל ניסה להגן על מישהו שהיה מותקף וקיבל 0 הענות,
פרסם mm כועס ופירק את הברית.
אנחנו פשוט בחרנו מטרה ותקפנו, חבל על כל הפייקים כי בכל מקרה אף אחד מכם לא עזר אחד לשני.
השחקן שהרמת היה ברמה מאוד נמוכה גם ביחס לשחקנים ששיחקו בלי זהב אצלי בברית. יכול להיות שלא היה לך זמינות,
לא אומר עלייך משהו. השחקן היה לא טוב . עזבת אותו ועברת לשחקן אחר שלא הצלחתם לשמור לו על הסטרטר.
חבל:)

danielpv
10-07-2017, 19:57

מרגלים זה חלק מהמשחק כל עוד לא פוגעים בפרטיות של השחקנים

Ash Ketchum
13-07-2017, 03:02
אין לי כוח לקרוא הכל, אבל בגדול אתם ממש מצחיקים.
אתם מודעים לזה שפרשנו לפני איזה חודש לטובת המהיר? (מדבר על סנופקין, סינדרום ומסטר).
באמת נראה לכם שפרשנו בגלל "המבצעים" שהוצאתם? אתם ממש חיים בסרט.

מעבר לזה, ראיתי כמה דיבורים על "צד מאורגן", החלטנו להכנס יום לפני בספונטניות לשרת, צד מאורגן לא נראה ככה.
אבל אם זה גורם לכם להרגיש טוב.. אז מגניב, יא אלופים.

דרך אגב, בנוגע לזהב, לא קנינו עבודה אחת, יוקוזונה קנה הכל.

אילן
13-07-2017, 03:19
אתם מודעים לזה שפרשנו לפני איזה חודש לטובת המהיר? (מדבר על סנופקין, סינדרום ומסטר).

מעבר לזה, ראיתי כמה דיבורים על "צד מאורגן", החלטנו להכנס יום לפני בספונטניות לשרת, צד מאורגן לא נראה ככה.

אחלה רונני ושתדעו שהחשבונות ניצלו כל זהב וזהב שהיה

zivshem
13-07-2017, 10:53

דרך אגב, בנוגע לזהב, לא קנינו עבודה אחת, יוקוזונה קנה הכל.בנוגע לזהב, עבודות זו לא ההוצאה היחידה שיש, להשלים פידרים מ0 אוכ ל100 אוכ ב5 דקות, זו הוצאה לא קטנה גם כן
בנוגע לפרישות, אני לא אמרתי לרגע שפרשתם בגלל המבצעים שהוצאנו, ותמחק את המירכאות, לך היה בשרת 0% הצלחה במבצעים, לנו היה 80% בערך
לא אומר שהצלחנו בכולם, אבל לא נכשלנו בכולם וזה גם משהו

danielpv
13-07-2017, 11:06
בנוגע לזהב, עבודות זו לא ההוצאה היחידה שיש, להשלים פידרים מ0 אוכ ל100 אוכ ב5 דקות, זו הוצאה לא קטנה גם כן
בנוגע לפרישות, אני לא אמרתי לרגע שפרשתם בגלל המבצעים שהוצאנו, ותמחק את המירכאות, לך היה בשרת 0% הצלחה במבצעים, לנו היה 80% בערך
היה לו איפוס אחד שהצליח בהתחלה

dsa
13-07-2017, 15:18

אף אחד לא דיבר עלייך כפרה... ידוע שפרשת למהיר. ידענו מההתחלה שתוציא את ההאמר בסביבות האוצרות ותמחוק.
אני ידעתי על השרת יומיים לפני הפתיחה שלו, נכנסנו גם אנחנו 3 חברים בדיוק כמו שאתם נכנסתם. בניגוד אליכם בלי
התקפי עם דיפנדרים צמודים אלה סתם 2 זוגות על שני שחקנים ואת שגיב על רולו שפותחים כל אחד בצד אחר של הרביע.

Ash Ketchum
13-07-2017, 15:30
בנוגע לזהב, עבודות זו לא ההוצאה היחידה שיש, להשלים פידרים מ0 אוכ ל100 אוכ ב5 דקות, זו הוצאה לא קטנה גם כן

זכור לי שהוצאתי מבצע אחד בשרת עם כוח מצחיק מהסטארטר על הבירה של יוקוזונה שהוריד לו שדות, אז נראה לי זה 100%.

וחכה לאוצרות נשמה.

פידרים מ-0 ל-100? השלמנו משדות 6, מבטיח לך שtrump ויוקוזונה השלימו אותו דבר.

Ash Ketchum
13-07-2017, 15:30
אף אחד לא דיבר עלייך כפרה... ידוע שפרשת למהיר. ידענו מההתחלה שתוציא את ההאמר בסביבות האוצרות ותמחוק.
אני ידעתי על השרת יומיים לפני הפתיחה שלו, נכנסנו גם אנחנו 3 חברים בדיוק כמו שאתם נכנסתם. בניגוד אליכם בלי
התקפי עם דיפנדרים צמודים אלה סתם 2 זוגות על שני שחקנים ואת שגיב על רולו שפותחים כל אחד בצד אחר של הרביע.

דיברת לשחר, הוא שותף שלי.

dsa
13-07-2017, 15:38
דיברת לשחר, הוא שותף שלי.

וההבדל בינכם הוא?

Ash Ketchum
13-07-2017, 15:39
וההבדל בינכם הוא?

"אף אחד לא דיבר עלייך כפרה... ידוע שפרשת למהיר."

כנ"ל לגביו.

dsa
13-07-2017, 15:41
זכור לי שהוצאתי מבצע אחד בשרת עם כוח מצחיק מהסטארטר על הבירה של יוקוזונה שהוריד לו שדות, אז נראה לי זה 100%.

וחכה לאוצרות נשמה.

פידרים מ-0 ל-100? השלמנו משדות 6, מבטיח לך שtrump ויוקוזונה השלימו אותו דבר.

אתה יכול לשאול את את מי שאתה רוצה, היו לי המון שומרי חשבון. אני לא משלים שדות לפני שלב 8 וחלק
מהפידרים השלמתי רק משלב 9 ל10 בתקופות שהיה לחוץ מבחינה כספית. הדבר היחידי פרט לזה שהשלמתי בכל
פידר זה בניין מרכזי לשלב 20. בכל פידר בוזבזו 60-65 זהב לכל היותר.

Ash Ketchum
13-07-2017, 15:54
בלי קשר, אתם בשרת עוד?
תמשיכו לשחק נגד שכונה?

dsa
13-07-2017, 16:08
כן, אנחנו נשאר עד שהפלא שלנו יהיה על שלב 100 או שהצבא יקרא לנו. מה שיבוא קודם.

zivshem
13-07-2017, 17:04

וחכה לאוצרות נשמה.

פידרים מ-0 ל-100? השלמנו משדות 6, מבטיח לך שtrump ויוקוזונה השלימו אותו דבר. למיטב זכרוני הורדת לו כמה שדות בודדים משהו כמו 2 רמות כל שדה, וכל המריחות?

Ash Ketchum
13-07-2017, 17:25
למיטב זכרוני הורדת לו כמה שדות בודדים משהו כמו 2 רמות כל שדה, וכל המריחות?

כן, 8 שדות 16 ל-14 עם כוח מביך מהסטארטר.

איפה אתה משחק?
ואיזה מריחות?

zivshem
13-07-2017, 17:34

איפה אתה משחק?
ואיזה מריחות?אין לי את הדוחות, אבל היו 2 מריחות(יכול להיות שאני טועה, אם יש לך את הדוחות אתה מוזמן לפרסם)
ותשאל את לירן חולצה אפורה

Ash Ketchum
13-07-2017, 17:39
אין לי את הדוחות, אבל היו 2 מריחות(יכול להיות שאני טועה, אם יש לך את הדוחות אתה מוזמן לפרסם)

כנראה שאתה טועה, לא היה שום דבר נוסף מהשחקן שלי.

danielpv
13-07-2017, 17:40

איפה אתה משחק?
ואיזה מריחות?
http://travian-reports.net/il/report/8033391561e

zivshem
13-07-2017, 17:44
דניאל היה עוד דוח, יותר גדול

אשר
13-07-2017, 20:42
כנראה שאתה טועה, לא היה שום דבר נוסף מהשחקן שלי.
רונן חיפשתי אותך אתמול, תחזור אלי בוואטסאפ אין לי פשוט קליטה לנייד בבית :)

אילן
13-07-2017, 22:03
אין לי את הדוחות, אבל היו 2 מריחות(יכול להיות שאני טועה, אם יש לך את הדוחות אתה מוזמן לפרסם)

לירן חולצה אפורה זה שלי אל תגנוב.

zivshem
14-07-2017, 00:48
מי גונב, השם שלו זה לירן, הלירן הכי מפורסם זה לירן חולצה אפורה
אז הוא לירן חולצה אפורה

danielpv
14-07-2017, 07:13
מי גונב, השם שלו זה לירן, הלירן הכי מפורסם זה לירן חולצה אפורה
אז הוא לירן חולצה אפורה
לירן היה ילד אפור

icy
15-07-2017, 10:57
אני לא מאמין אני שנה כותב תגובה לאשכול פתאום המחשב נכבה , אנסה לשחזר .
אז אני רוצה להביע את דעתי בכל הגן ילדים הזה ולעשות סדר בתור אחד שיודע כמה דברים שלא כולם יודעים , לא אכנס ליותר מידי פרטים כדי לא לחשוף כל מיני דברים שלא צריך לחשוף .
אכן 2 הצדדים המדוברים ( balagan ו p94 ) לא נכנסו מאורגנים , לבלאגן מבחינת שחקנים משמעותיים היה קצת יתרון מספרי ( 2-3 ) , אכן לbalagan היו הרבה פאשלות ופאקים בין אם זה עם זהב , או כל דבר אחר , חייב לציין גם שהרימו חשבונות מכובדים יחסית לכמות הזהב שהושקעה , החשבון snufkin המכובד הורם בצורה יפה , הזהב שהושקע היה בצורה חכמה ועובדתית עשה לכם בית ספר , הייתה הרבה השקעה בהתחלה , הוציאו גם מבצע אחד רציני שצלח , המבצע השני שאתם קוראים לו מבצע שמרחתם זו סתם הייתה התאבדות עם הכוח לא באמת ציפו לחדור ....
גם הירידה של סנופקין היא כי הם פרשו ואני בטוח ב100% שאם הם היו ממשיכים פול גז הם היו בפער יותר גדול ממה שהיו ....
בכל מקרה תפסיקו כבר לעשות לעצמכם פדיחות ולריב על שטויות עם כל הכבוד לשני הצדדים יש לכם כרגע את שכונה אז תפסיקו להתפאר על מבצעים שמראש אחוז ההצלחה היה 100% ותתחילו בעבודה יש לכם את שכונה שהם צד מאוד חזק ואני בטוח שיש להם קלפים בשרוול והרבה הפתעות!
תפתחו את העיניים ואם אתם מחפשים אקשן אמיתי בואו למהיר !
אוהב את כולכם
לירן חולצה אפורה .

danielpv
15-07-2017, 12:07
אני לא מאמין אני שנה כותב תגובה לאשכול פתאום המחשב נכבה , אנסה לשחזר .
אז אני רוצה להביע את דעתי בכל הגן ילדים הזה ולעשות סדר בתור אחד שיודע כמה דברים שלא כולם יודעים , לא אכנס ליותר מידי פרטים כדי לא לחשוף כל מיני דברים שלא צריך לחשוף .
אכן 2 הצדדים המדוברים ( balagan ו p94 ) לא נכנסו מאורגנים , לבלאגן מבחינת שחקנים משמעותיים היה קצת יתרון מספרי ( 2-3 ) , אכן לbalagan היו הרבה פאשלות ופאקים בין אם זה עם זהב , או כל דבר אחר , חייב לציין גם שהרימו חשבונות מכובדים יחסית לכמות הזהב שהושקעה , החשבון snufkin המכובד הורם בצורה יפה , הזהב שהושקע היה בצורה חכמה ועובדתית עשה לכם בית ספר , הייתה הרבה השקעה בהתחלה , הוציאו גם מבצע אחד רציני שצלח , המבצע השני שאתם קוראים לו מבצע שמרחתם זו סתם הייתה התאבדות עם הכוח לא באמת ציפו לחדור ....
גם הירידה של סנופקין היא כי הם פרשו ואני בטוח ב100% שאם הם היו ממשיכים פול גז הם היו בפער יותר גדול ממה שהיו ....
בכל מקרה תפסיקו כבר לעשות לעצמכם פדיחות ולריב על שטויות עם כל הכבוד לשני הצדדים יש לכם כרגע את שכונה אז תפסיקו להתפאר על מבצעים שמראש אחוז ההצלחה היה 100% ותתחילו בעבודה יש לכם את שכונה שהם צד מאוד חזק ואני בטוח שיש להם קלפים בשרוול והרבה הפתעות!
תפתחו את העיניים ואם אתם מחפשים אקשן אמיתי בואו למהיר !
אוהב את כולכם
לירן חולצה אפורה .
לירן תרשום לנו כי אתה פרשת יחד עם סנופקין

icy
15-07-2017, 12:20
לנו כי אתה פרשת יחד עם סנופקין
לירן תרשום לנו כי אתה פרשת יחד עם סנופקין

danielpv
15-07-2017, 12:28
לנו כי אתה פרשת יחד עם סנופקין

:tumbup:

MisterB
15-07-2017, 13:25
מי אלו שכונה?
ראיתי יש אסף300 .. זה חברה של שרתי שתיים?

danielpv
15-07-2017, 13:29
מי אלו שכונה?
ראיתי יש אסף300 .. זה חברה של שרתי שתיים?
לא יודע בדיוק אני משאר שזה אותם חברה שתמיד נכנסים באיטיים

MisterB
15-07-2017, 13:32
מי זה אותם חברה שמשחקים תמיד באיטיים כל הכבדים של בריאים פרשו מזמן
השאלה היא מי חזר

danielpv
15-07-2017, 13:37
מי זה אותם חברה שמשחקים תמיד באיטיים כל הכבדים של בריאים פרשו מזמן
השאלה היא מי חזר
אני לא יודע מי שם אז אני לא יכול להגיד