שיחה בין amit545 ל komoko

62 הודעות אורח

עמוד 1 מתוך 7 123 ... אחרוןאחרון
  1. שהפורום כל כך מתפורר שכבר אי אפשר לדעת מי משקיע ומי לא.
  2. איזו נקודה העליתי?
  3. גם נקודה. אבל "הרבה"? לא סביר...

או שהחלק העצוב יותר זה שאנשים משקיעים אבל התוצרים שלהם פשוט גרועים.
  4. גם אני נחשב באלה שמשקיעים ביצירה (אני מאמין שלא הכללת אותי). אני מאמין שיש עוד הרבה.
  5. לגבי מעיין - שמע, כשחומר הגלם לא מספיק, פשוט צריך להוסיף עליו עוד. "לא היה איך לעבוד עם זה מעבר" זה בערך כמו "היה לי רעיון וכתבתי אותו" - והתוצאה היא פסקה וחצי.
    זה לא כי אני לא אוהב את מעיין, זה כי המינימליסטיות הייתה מוגזמת.

קרא קטעים של אורדסייב, שבמילה אחת מעביר מסרים שאני צריך שבע בשבילם. קרא את מאלוס - שהיה אמן בתחום בחירת המילה.
    עם כל ההערכה למעיין, זה לא נראה לי כמו מינימליסטיות לשם האומנותיות.

לגבי אנשים שבאמת משקיעים - אני יודע על משתמש אחד בלבד (ואני לא מתייחס לעצמי) שמשקיע בקטעים שלו. אבל רוב השאר - לא.

פריקה זה משהו שזמין לפרסום, זה עדיין *** של כתיבה.

בהצלחה עם הרבעט.
  6. פעם אני זוכר שפרסמתי פה פריקות בקצב מסחרר, אבל אז הפסקתי כי הבנתי שזה פשוט לא איכותי מספיק.

ואני לא בטוח שאתה צודק לגבי מעיין. היה משהו במינימליסטיות הזאת. זה לא ממש חומר גלם ולא היה איך לעבוד עם זה מעבר. אם הוא היה ממשיך עם זה רוב הסיכויים שזה היה מרגיש נמרח ולא יפה.

וזה שיש פה מלא פריקות לא אומר שאנשים לא באמת משקיעים בקטעים ספרותיים. פשוט פריקה זה משהו שהרבה יותר זמין לפרסם. אני מאמין שהרוב מחוץ לפריקות עדיין כותבים ומשקיעים בטכניקות ובספרות עצמה.

אגב, עוד כמה ימים אני מפרסם פה שירים של הרב עט. אולי גם אני אכתוב איזה קטע, אם תעלה לי מוזה. מקווה שיהיה עניין
  7. פספסת את הנקודה שלי לגבי מעיין - הקטע של מעיין נחמד כי מעיין מוכשר ונמצא כאן כבר הרבה זמן.
    אבל קח את הקטע הזה לפני חמש שנים - התגובות העיקריות שהוא היה מקבל זה "קצר מדי".
    קח אותו שבע שנים אחורה - הוא היה מקבל תגובה של "מה זה החומר גלם הזה?"

כי זה חומר גלם. זה הכל.

לגבי הפריקה שלי, אתה מוזמן לקרוא אותה כאן, וכאן (בקישור השני, בדיוק מעל הקומקום)
  8. את קטע של מעיין דווקא אהבתי למרות שלא הייתה לי שום דרך לבקר אותו.

נראה כאילו יש הרבה דברים 'על הלב' שאתה רוצה להגיד אם על כל כמה משפטים שלי אתה מתפוצץ בכמה פסקאות אולי תפרוק את זה?
  9. הקונספט של "פריקה" זה אחד הדברים שלדעתי פשוט הרסו את הפורום. זה קונספט שממש, אבל ממש מכעיס אותי.

הייתה כאן תרבות כתיבה שהכירה בעובדה שכתיבה זה לא משהו מיידי. שזה דורש זמן ומאמץ, שאפשר להעריך אותה במדדים איכותניים ו"למדוד" אותה.
    פריקה אומר "זרקו את כל זה לפח, אני כותב מה שבא לי ואתם תחיו עם זה, כי אני כותב מהרגש".
    עכשיו לך תתווכח על הרגשות של הבן אדם...

ואז הגיע החלק האבסורדי - הקטע "מרגש". אני לא אגיד שקטעים לא מרגשים - אבל בהחלט אפשר לומר משהו יותר אינטיליגנטי מ"ריגשת!".
    אבל לעזאזל עם זה! מי צריך לכתוב משהו אינטיליגנטי? הרי הכותב כתב ממעמקי נפשו* - אז נגיב לו ממעמקי נפשנו!

זה מעצבן אותי. זה אחד הדברים שהחריבו את הפורום - עזוב אותך מהעובדה שאנשים עזבו, עזוב אותך מזה שכבר אין ממש אנשים חדשים - מה שהרג את הפורום זה פשוט הפריקות האלה. קטעים של בדיוק 2 פסקאות (כמו שמעיין פרסם לאחרונה) שפשוט... אין בהם שום דבר שאפשר או ששווה להתייחס אליו.

סעמק. בעוד שבוע אני כאן 9 שנים (אני יודע שאני חוזר על זה, פשוט כי אני גם די בטוח שאני אשכח בעוד שבוע) - והפורום עכשיו במצב פחות טוב משהיה כשרק הגעתי. והייתה כאן תקופה מפוארת.

*בת ה16! מהצלקות הנפשיות העמוקות ביותר שהוא נושא במשך עשרות שנים! מניסיון חייו העשיר והמסחרר!
    אה, בעצם הוא בן 16 אז הניסיון זה לא משהו...
  10. כן גם אני בזמן האחרון לא מבקר בכלל כי אני לא מוצא על מה פריקה זה לא משהו שאפשר לבקר. נקודה מודגשת ביותר. זה פשוט משהו קיים.

די קלעת למה שאני חושב על פריקות, אבל לא לזה התכוונתי. סתם באתי לשתף אותך ולא ציפיתי לתגובה כזאת

אגב התחלתי לפני איזה שבועיים ככה (לא במצטבר) לכתוב סיפור בהמשכים. את האמת שאני מאד אוהב אותו. מקווה שיחזיק
מראה הודעות אורח 1 עד 10 מתוך 62
עמוד 1 מתוך 7 123 ... אחרוןאחרון