עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 15 מתוך סך הכל של 15

אשכול: די לכתוב אשכולות די! (וגם: איך לנגן על העצבים)

המצב של הפורום מתדרדר...
    כמו המצב של המדינה ובכללי המצב של העולם הזה.

"כשחוליה בשרשרת נפגעת, כל השרשרת מתפרקת"

באמת, תנסו להשוות את המצב של המדינה למצב של הפורום ותראו שהוא בערך זהה.

הספארמרים - מאפיונרים ופושעים שרוצחים והורסים.

מדי פעם, בא "טרוריסט" שעושה פיגוע ומביא ספאם בכמות אדירה. בדרך כל הוא מחבל מתאבד שלאחר מכן מקבל באן.

יש אנשים שהם לגמרי נגד הפורום ויעשו הכל כדי להרוס אותו. המצב של ישראל לעומת הערבים (לא כולם) וברק חוסיין אובמה (ואני מדגיש את המילה חוסיין).

או שזאת סתם תקופה כזאת, ועוד מעט הממשלה (מנהלים) יעשו משהו שיביא מהפכה ויהיו עוד כמה שנים של שקט.

או שתתחיל מלחמת עולם שלישית (ספארמרים יבואו בהמוניהם ויתקפו את הפורום) והעולם יתדרדר לרמת שפל ירודה ממה שחשבו.

מאוד פשוט להשוות את הפורום קטן שלנו לעולם הגדול. זה בדיוק אותו מצב.

בואו נקווה שהכול יסתדר בסוף.
    חברים, יצאתי להפסקה מהפורום... אני מנסה לצאת לדרך חדשה בחיי ואווירת הפורום לא מתאימה לי בשביל זה.
    אם אראה שטוב לי בלי הפורום, אולי אבקר פעם בכמה חודשים, ואם אראה שקשה לי בלעדיו אני אחזור.

וואו כמה שאני רוצה לחבוט לך בעורף כרגע!
    יודע מה, אז אני מייצג את המחנות העולים, תנועה ששואפת לשיוון ויציבות כלכלית בנוסף למיגור הגזענות כלפי החדשים ב'מדינה' עולים חדשים שחורים סודנים וכו'...
    למען השם אני לא מבין איך אתם ישר הופכים הכל לרע קיבינימט! כל אחד ואחד ממכם מפיץ קצת פה וקצת שם, החדשים לא ספגו עדיין את האמנה החברתית המאוד מאוד נוקשה שיש בפורום שלנו, וכן אל תתיפיפו האמנה מאוד נוקשה וכן היא לא נעקפת בשום צורה שהיא מצד המשתמשים רק במצד המנהלים זה שאנחנו מגיבים מעודד אותם, זה שאנחנו בכלל פונים אליהם נותן להם את תצומת הלב שרצו... תפנימו, אנחנו גורם עקיף לספאם כל-אחד ואחד מאיתנו עכשיו למען השם יש לי שעתיים לישון ללכת להסתובב עם חברים, ללכת לאימון בוקר ישר אחרי אז לנסוע לת"א ולישון רק מחר בלילה אז בבקשה בבקשה על תגררו אותי לאיזה ריב **** ולא נחוץ שבסייומו או שנסיים כשאתה לא מרוצה ועמוק בפנים יודע שאני צודק או שבסוף תסכים איתי לחלוטין... אז עשו לי טובה, עזבו את הקישור בין העולם לפורום, ותשאירו אותי כמחנות העולים וכאגיע לעמדת כוח יחסית ננסה להעביר שינוי, הוקוס פוקוס לכולם

נ.ב
    איך לעזאזל המשפט על השרשרת מתקשר לזה?!
    נערך לאחרונה על ידי aharon, 30-03-2010 בשעה 21:40
    היריות של סופר מריו לא עושות פק!! הן עושות פצ'מק!"
    הכל נדפק אני מ"כ!
    "בכל דור ודור ישנם בוגדים קטנים שרק מחכים לרגע בו יפתח בפניהם צוהר והם ידחסו את גפיהם הרוטטים ושטופי הזיעה הקרה בצוהר עד שימצאו עצמם בתא כלא אחר אבל שונה.
    בר תמיד היה ילד בכיין. "
    אני השליט הנעלה והבלתי מעורער של העולם היקום והגלקסיה בכלל[אפ-אחד לה התנגד אז הרחבתי את השלטון] , למישו יש בעיה עם זה?

ציטוט פורסם במקור על ידי aharon צפה בהודעה
    וואו כמה שאני רוצה לחבוט לך בעורף כרגע!
    יודע מה, אז אני מייצג את המחנות העולים, תנועה ששואפת לשיוון ויציבות כלכלית בנוסף למיגור הגזענות כלפי החדשים ב'מדינה' עולים חדשים שחורים סודנים וכו'...
    למען השם אני לא מבין איך אתם ישר הופכים הכל לרע קיבינימט! כל אחד ואחד ממכם מפיץ קצת פה וקצת שם, החדשים לא ספגו עדיין את האמנה החברתית המאוד מאוד נוקשה שיש בפורום שלנו, וכן אל תתיפיפו האמנה מאוד נוקשה וכן היא לא נעקפת בשום צורה שהיא מצד המשתמשים רק במצד המנהלים זה שאנחנו מגיבים מעודד אותם, זה שאנחנו בכלל פונים אליהם נותן להם את תצומת הלב שרצו... תפנימו, אנחנו גורם עקיף לספאם כל-אחד ואחד מאיתנו עכשיו למען השם יש לי שעתיים לישון ללכת להסתובב עם חברים, ללכת לאימון בוקר ישר אחרי אז לנסוע לת"א ולישון רק מחר בלילה אז בבקשה בבקשה על תגררו אותי לאיזה ריב **** ולא נחוץ שבסייומו או שנסיים כשאתה לא מרוצה ועמוק בפנים יודע שאני צודק או שבסוף תסכים איתי לחלוטין... אז עשו לי טובה, עזבו את הקישור בין העולם לפורום, ותשאירו אותי כמחנות העולים וכאגיע לעמדת כוח יחסית ננסה להעביר שינוי, הוקוס פוקוס לכולם

נ.ב
    איך לעזאזל המשפט על השרשרת מתקשר לזה?!
    למה אתה לא יכול להביא שינוי עכשיו?

תאמין לי שאפשר לעשות שינוי גם בלי להוריד מוניטין כמו שאפשר לעשות שינוי בלי דרכים צבאיות.

תתפלא כמה המצב של הפורום דומה למדינה...

דוגמה לתופעה מה חולייה נפגעת שמשפיעה הלאה:
    דבר ראשון - שמעת על אפקט הפרפר? זה בערך זה... אבל לא בדיוק.
    דבר שני - איך ארץ קטנה כמו ישראל גורמת לכך שיהיה רעש סביבה בכל העולם? איך? כמה בעיות בישראל וכל העולם משתגע.

לא צריך להיות קיסר נטארי או מפציץ כדי להביא לשינוי. הכל באמונה: תאמין שתוכל להביא שינוי, ואתה תביא את השינוי. דוגמה לכך, זה אורי: הוא מאמין בעצמו, שהוא יכול לעשות משהו ואני מאמין שאם אמונה חזקה כמו שלו הוא יהיה מישהו שעוד נשמע עליו. הכל זה אמונה. לא אמונה במי שיושב למעלה (שלא בטוח שהוא שם, אבל לא ניכנס לזה) אלא אך ורק בעצמך.

אני חושב שהעברתי פה מסר חשוב... אתם תבחרו אם להתייחס לזה או לא.
    נערך לאחרונה על ידי אוריין, 30-03-2010 בשעה 21:55
    חברים, יצאתי להפסקה מהפורום... אני מנסה לצאת לדרך חדשה בחיי ואווירת הפורום לא מתאימה לי בשביל זה.
    אם אראה שטוב לי בלי הפורום, אולי אבקר פעם בכמה חודשים, ואם אראה שקשה לי בלעדיו אני אחזור.

תמיד תסתכלו על חצי הכוס המלאה הסמל האישי שלבלוב01

הקפצה
    אשכולות מתים?
    אין דבר כזה!
    משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01

IL19 - הדוב האכזרית
    ~24/3/2017 חזרת מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת התחייה של פורום טרוויאן ישראל~

הסמל האישי שלLullaby From Hell

הקפצה לשימור

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

"אני אנקה אותך משה, כי אתה האוצר הייחודי שלי"
    "משה לא משנה כמה פעמים תמות, אני אחיה אותך, כי אתה הגיבור שלי"

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)