עמוד 7 מתוך 15 ראשוןראשון ... 56789 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 61 עד 70 מתוך סך הכל של 148

אשכול: קונצנזוס

ציטוט פורסם במקור על ידי taltul צפה בהודעה
    אתה עושה את זה כל הזמן..
    אבל מתוך טיפת הכבוד שאני עדיין רוחש לאוהד הג'וקים החביב הזה ולאשכול שלו אתה מוזמן להמשיך איתי את הדיון בהודעות.

אורי, אולי תציע את הנושא: "דריכה על נמלים"?
    אבקשך להפסיק להגיב באשכול. דרך אגב, אני עדיין חושב שפרצת למשתמש הנ"ל. אתה בסך הכל ספאמר מטריד.
    החברה המערבית ברובה היא חברה מאוד כפיתליסטית. בניגוד למזרח הרחוק,
    שם נעזרים לרוב במקלות על מנת לאכול, אוכלוסיית המערב מעדיפה שימוש
    בכלי הסכו"ם ביניהם כפית על פני שימוש במקלות.

אין שום דבר פסול בדוגמנות. זאת פשוט, כפי שנאמר, דרך נוספת לפרסם מוצר.
    הבעיה היא עם מושג היופי שנבנה מהדוגמנות. כשאתה רואה רק בלונדיניות עם עיניים כחולות חטובות
    ומשופצות מעט בפוטושופ, אתה מקבל מושג מעוות של יופי. אין דבר כזה שלמות. הדוגמניות רוצות למכור
    לנו שכן יש דבר כזה. ואנשים קונים את זה. ואז מה שקורה זה אנורקסיה של בחורות (גם בחורות שרוצות
    להיות דוגמניות). זה עצוב, מאוד...
    .

אם דוגמנות כל כך מזיקה וכל כך עצובה, האם היא משפיעה עליכם.
    ואם היא כן מוכרת וכן משפיעה עליכם, איך זה מסתדר עם זה שכולנו יודעים שהיא מזיקה ועצובה וכרוכה בניצול וביצירת תדמית גוף מעוותת ושאר רעות חולות?

אין לי ויכוח שסקסיות יוצרת עניין. אני רק לא מעוניין שככה ימכרו לי. לכן אמנם אני לא מרסס שלטי חוצות ולא שורף אותם. אבל אני נמנע במתכוון מלקנות מוצרים שמפורסמים על ידי מיניות או רמיזות מיניות.

האם למשל הייתם רוצים שהחברה שלכם או האחות שלכם תהיה דוגמנית?
    האם יש נשים בקהל שיכולות לתת לנו קצת תובנות לגבי הייחס הנשי לדוגמנות ולמכירה באמצעות רמיזות מיניות.
    אם מחפשים אותי, אני באוהלים עד ספטמבר. יש מהפכה במדינה.
    יש הבדל בין להבין ובין לדעת. או שאתה יודע את ההבדל
    "כשמה שאין הופך חשוב יותר ממה שיש"
    אלי ההופך
    יוסי היה ילד שמן חלק א' ארבע מאות המדרגות חלק א'
    מזוכיזם

הסמל האישי שלaviraham

נעצור את הדיון שהעליתי, יש המשך לדיון הקודם. נחזור אליו בהמשך, אני מקווה. יש לי כמה תגובות

בנושא הקיים - מי שמשתמש באקט מיני כדי למכור לנו, טועה. מה שהוא מעודד אותך זה לבדוק שוב אם אתה רוצה את המוצר. הרי, אתה לא תקנה שמלה בגלל שהדוגמנית יפיפייה. אני אישית לא נמנע מהמוצר, אני פשוט בודק אותו נכון - אני מודד את הבגד ומתעלם מכך שבתמונה מסביב לדוגמן יש עשר נשים שמלטפות אותו, לכאורה בגלל אותו מוצר, כי מתוך חשיבה רציונלית אני מבין שזה לא אמתי.
    לאישה המדגמנת יש זכות לבחור, לדגמן - או לא, אני לא רואה בכך פסול. אם זה משפיע על קהל הקונים אז כל הכבוד למפרסמים.
    אני רק חייב לציין - אם מישהו יוצר פרסומת מעניינת ומשעשעת זה יעורר אותי לקנות, יותר מדוגמנית, יפה כמה שתהיה.
    הילת חכמה בצבע אזמרגד פוגשת באש טירוף זהובה בקרב ענקים האחרון, עוד לא קראתם?
    רוחות קרב

הקישוריות שלי:
    יצירות
    פרויקטים

ציטוט פורסם במקור על ידי uri the king צפה בהודעה
    אני תומך בקונצנזוס.

עריכה:

מפני שעברו למעלה מ-10 דקות, אני אבחר סוגיה. הסוגיה שאני מעלה לדיון היא דוגמנות.
    *מרבית הדוגמנים (או לפחות רוב אלה שאנו נחשפים אליהם, אני משער) הם ממין נקבה, כלומר דוגמניות.
    האם זה נכון להתייחס לנשים (או לעודד התייחסות כזו) כאובייקט מיני?
    מאידך, האם יהיה זה נכון לבטל דוגמנות מטעמי צניעות? האם הוגן שבקניונים הומי אדם הפתוחים לציבור הרחב
    יופיעו תמונות המציגות נשים וגברים בבגדי הלבשנה תחתונה, או בתנוחות מגרות? אילו הייתה ההכרעה בידיכם,
    האם הייתם מבטלים את הדוגמנות? האם הדוגמנות משרתת איזשהו צורך חיוני?

המלצה: אל תענו בסדר אלפביתי על השאלות שכתבתי. הן נועדו לכוון אתכם להבין למה אני מתכוון כשאני מעלה
    את הסוגיה הנ"ל.
    אני חושב שדוגמנות זה דבר בסדר גמור, בסך הכול זה כן מביא כמה דברים טובים: הרבה נשים מנצלות את היופי שלהם לפרנסה
    המוצר שמפורסם ע"י הנשים גם כנראה מרוויח כסף(אחרת לא היו עושים זאת) ולכן זה מביא פרנסה לאנשים שעובדים במקצוע.
    חוץ מזה, אני עדיין לא מבין מה רע בזה שמישהו שרואה אישה כמו שאומרים "מתחרמן" עליה. זה טבעו של האדם, ושל הטבע, ואני לא חושב שזה דבר כזה נורא. בסך הכול, ככה אנחנו בני אדם, אנחנו נועדנו להתרבות בעזרת ה"התחרמנות" הזאת שהיום כולם כל כך מגנים.

ללינקיה שלי
    מ
    י שנכנס שרת הבא למהיר שידבר איתי.... iddotan בסקייפ.
    משפט חכם שמתאים להרבה אנשים בפורום:"עדיף שיחשבו שאתה טיפש, מאשר שתדבר ותוכיח את זה."
    אני מעריץ של הבן אדם הזה!
    http://forum.travian.co.il/member.php?26745-Jozef-Hajbi
    גם אני רוצה חברה ג'ינג'ית כמו של אופק!

ציטוט פורסם במקור על ידי ido dotan צפה בהודעה
    אני חושב שדוגמנות זה דבר בסדר גמור, בסך הכול זה כן מביא כמה דברים טובים: הרבה נשים מנצלות את היופי שלהם לפרנסה
    המוצר שמפורסם ע"י הנשים גם כנראה מרוויח כסף(אחרת לא היו עושים זאת) ולכן זה מביא פרנסה לאנשים שעובדים במקצוע.
    חוץ מזה, אני עדיין לא מבין מה רע בזה שמישהו שרואה אישה כמו שאומרים "מתחרמן" עליה. זה טבעו של האדם, ושל הטבע, ואני לא חושב שזה דבר כזה נורא. בסך הכול, ככה אנחנו בני אדם, אנחנו נועדנו להתרבות בעזרת ה"התחרמנות" הזאת שהיום כולם כל כך מגנים.
    אני מסכים איתך שגירוי מיני הוא דבר שאינו שלילי ומשרת את הצורך המוטמע בנו של העברת הגנים והמשך קיום המין האנושי. חשוב לי שכולם ידעו שכאשר
    משתמש מביא סוגיה ומעלה שאלות, זו לא בהכרח הצגה של דעתו האישית, אלא שאלות מכוונות שמטרתן למקד את נושא הדיון. מכיוון שלא ציינתי נושא חשוב ומדובר זה כשהעליתי את הסוגיה, אשאל זאת עכשיו - כיצד בעיניכם ניתן למנוע (אם תופעה זו שלילית בעיניכם) תרבות המקדשת את הרזון הקיצוני? כיצד ניתן למנוע מנערות ליפול שבי לאשליות הזוהר ולהיקלע למצבים של הפרעות אכילה?
    החברה המערבית ברובה היא חברה מאוד כפיתליסטית. בניגוד למזרח הרחוק,
    שם נעזרים לרוב במקלות על מנת לאכול, אוכלוסיית המערב מעדיפה שימוש
    בכלי הסכו"ם ביניהם כפית על פני שימוש במקלות.

ציטוט פורסם במקור על ידי uri the king צפה בהודעה
    אני מסכים איתך שגירוי מיני הוא דבר שאינו שלילי ומשרת את הצורך המוטמע בנו של העברת הגנים והמשך קיום המין האנושי. חשוב לי שכולם ידעו שכאשר
    משתמש מביא סוגיה ומעלה שאלות, זו לא בהכרח הצגה של דעתו האישית, אלא שאלות מכוונות שמטרתן למקד את נושא הדיון. מכיוון שלא ציינתי נושא חשוב ומדובר זה כשהעליתי את הסוגיה, אשאל זאת עכשיו - כיצד בעיניכם ניתן למנוע (אם תופעה זו שלילית בעיניכם) תרבות המקדשת את הרזון הקיצוני? כיצד ניתן למנוע מנערות ליפול שבי לאשליות הזוהר ולהיקלע למצבים של הפרעות אכילה?
    אם תוכל להבהיר את דבריך אני אשמח.

ללינקיה שלי
    מ
    י שנכנס שרת הבא למהיר שידבר איתי.... iddotan בסקייפ.
    משפט חכם שמתאים להרבה אנשים בפורום:"עדיף שיחשבו שאתה טיפש, מאשר שתדבר ותוכיח את זה."
    אני מעריץ של הבן אדם הזה!
    http://forum.travian.co.il/member.php?26745-Jozef-Hajbi
    גם אני רוצה חברה ג'ינג'ית כמו של אופק!

24 שעות עברו ... אני מציע נושא תוכניות ריאלטי ,כן כן אותו הדבר האכזרי שמשפיל אנשים ומתערב להם בחיים רק בשביל בידור .
    מה אתם חושבים על זה ?
    האם מי שהלך לתוכנית ריאליטי לקח את זה על עצמו או שזה אשמת הזכיינית שמפיקה את התוכנית ?
    ופן לא יותר חשוב זה ההתמכרות של ילדים \נערים\מבוגרים לתוכניות אלה ?

"ובסופו של דבר, דומני, יראה את השמש – לא דמיונותיו על פני המים ובמקומות שאינם מושבו, אלא אותו כשהוא לעצמו, במקומו שלו, יוכל לראות, ולחזות בו כמו שהוא"

"Before he was unable to make a choice because he didn't know what would happen. Now that he knows what will happen, he is unable to make a choice."
    -מי יודע מאיזה סרט השורה הזאת ?לא להסתכל בגוגל ,אני אדע .-

ציטוט פורסם במקור על ידי asafg8 צפה בהודעה
    24 שעות עברו ... אני מציע נושא תוכניות ריאלטי ,כן כן אותו הדבר האכזרי שמשפיל אנשים ומתערב להם בחיים רק בשביל בידור .
    מה אתם חושבים על זה ?
    האם מי שהלך לתוכנית ריאליטי לקח את זה על עצמו או שזה אשמת הזכיינית שמפיקה את התוכנית ?
    ופן לא יותר חשוב זה ההתמכרות של ילדים \נערים\מבוגרים לתוכניות אלה ?
    דבר אכזרי משפיל אנשים ומתערב להם בחיים רק בשביל בידור? האנשים בחרו בכך! הם הלכו לריאליטי מרצונם, לכן זה לא הסיבה לשנוא או להתנגד לריאליטי.
    ברור שמי שהלך לתוכנית ריאליטי לקח את זה על עצמו.
    התמכרות לריאליטי? נובאמת. ממש התמכרות מסוכנת וקיצונית, שמעתי על הרבה אנשים שמתו ממנה. לפי השמועות, אי אפשר להיגמל מההתמכרות הזאת, ראו הוזהרתם!
    "ארץ ישראל לא בזכות הכוח, אלא בכוח הזכות"
    ~ מנחם בגין

ציטוט פורסם במקור על ידי NATANEL צפה בהודעה
    דבר אכזרי משפיל אנשים ומתערב להם בחיים רק בשביל בידור? האנשים בחרו בכך! הם הלכו לריאליטי מרצונם, לכן זה לא הסיבה לשנוא או להתנגד לריאליטי.
    ברור שמי שהלך לתוכנית ריאליטי לקח את זה על עצמו.
    התמכרות לריאליטי? נובאמת. ממש התמכרות מסוכנת וקיצונית, שמעתי על הרבה אנשים שמתו ממנה. לפי השמועות, אי אפשר להיגמל מההתמכרות הזאת, ראו הוזהרתם!
    הם בעצם לא ידעו באמת למה הם נכנסים ,זה מין הולכת שולל שמכוסה בבתי משפט.

"ובסופו של דבר, דומני, יראה את השמש – לא דמיונותיו על פני המים ובמקומות שאינם מושבו, אלא אותו כשהוא לעצמו, במקומו שלו, יוכל לראות, ולחזות בו כמו שהוא"

"Before he was unable to make a choice because he didn't know what would happen. Now that he knows what will happen, he is unable to make a choice."
    -מי יודע מאיזה סרט השורה הזאת ?לא להסתכל בגוגל ,אני אדע .-

עמוד 7 מתוך 15 ראשוןראשון ... 56789 ... אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)

Tags for this Thread