צפה בתוצאות הסקר: המראיין החדש הוא:

מצביעים
23. אתה לא רשאי להצביע בסקר זה (יש להתחבר לפורום)
  • טוב

5 21.74%
  • רע

3 13.04%
  • מכוער

2 8.70%
  • אני נבוט עם כנפיים

13 56.52%
עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 20

אשכול: ראיון השבוע

ברירת מחדל ראיון השבוע

אז בא אליי איזה מישהו מוזר ו...פשוט תראו.

שלום Chazmond, אני משתמש מוביל מהפורום והחלטתי לבחור בך כמרואיין הראשון שלי ל"ראיון השבוע". כפי שאתה רואה אני נמצא תחת שם בדוי, ואני מבקש ממך לא לגלות את הסקייפ שלי לאף אחד. בכל שבוע אבחר מרואיין חדש כאמור והמראיין יפתח את האשכול לפי בקשתי(אז בבקשה). לכל מרואיין אתן זמן רב לחשוב על התשובות שלו, למען ראיון איכותי ונחמד. אז נתחיל בראיון?
    איזו מפלה נחתה עליי. מאיפה יש לך את הסקייפ שלי?נאב. אני נותן שבועיים עד שמגלים מי אתה. תתחיל, אני מתרגש. איך לקרוא לך? יש לך כינוי חוץ מזה המוזר בסקייפ?

לא קוראים לי אני בא לבד. נתחיל ממסורת שתמשיך בראיונותיי בעתיד- השאלה מה אתה חושב על המרואיין הקודם. משום שאתה המרואיין הראשון, אשאל אותך על מי שראיינת- lior07. מה אתה חושב עליו?
    איזו שאלה...ליאור הוא איש אשכולות, ספרן, וכמובן ברווז מרקד. שאלה קצת מוזרה, אבל בכל מקרהה- עוד לא בירכתי אותו אני חושב על תפקידו כספרן. מאחל לו שיצליח בתפקיד ושלא ישתמש בכוחו הרב לרעה, מי אם לא הוא מתאים יותר לספרן פורום גרפיקה. אה, וגם בהצלחה בתחרות באנר בקיץ הצבעתי ל-1 חחחחחח.

אוקיי, נעבור לשאלות הבנאליות ואז נשאל מה שבאמת מעניין את הקהל. איך הגעת לפורום?
    תמיד חשבתי על זה, ואני לא כל כך בטוח איך הגעתי לפורום. אני לא זוכר פשוט. כנראה לחצתי בטעות על הכפתור של הפורום. אני זוכר ששלושה חודשים היה לי משתמש לא פעיל בשם shacharXX(כשאיקס איקס שווה לשתי אותיות שאני בכוונה לא חושף) שבו נכנסתי בערך פעם בחודש. עם red lion נרשמתי לאחר שראיתי את האשכול של נתינת השמות לאוצרות, זה היה נראה לי די מגניב וקיוויתי שתהיה עוד תחרות בעתיד, גם זהב לא היה מזיק לי בכלל. אכן הייתה תחרות כזו לאחר מכן- תחרות התגובות הגדולה. תחרות שמתבססת על מזל נטו. הזוכים המאושרים היו- רק רגע אני אבדוק...
    הם היו Omri B, yanir, וoaz. לא היה לי מזל. תן לי רקקקקק טיייפת מזלללל.

מצב הפורום?
    מצבו לא רע בכלל. ההודעות מאוד איכותיות, ומספר אשכולות הוא לא מדד לשום דבר. אני לא אשקר ואגיד- הפורום לא בשיאו, ואני יודע גם למה. כשאני הגעתי לפורום, ראיתי סיפור על איזה פלנקס שיוצא למלחמה או משהו. זה נראה לי מאוד מגניב והחלטתי לכתוב סיפור משלי. הסיפור היה מאוד דומה ל"אראגון" וכפי שידעתי בדיעבד לאחר קטילה מTotalFreak( שאגב גם הסיפור השני על הפלנקס לא היה טוב) הסיפור לא היה טוב. תכף ומיד ארבעה אנשים בירכו אותי על הגעתי לפורום, וגם אפק 1-2-???(משהו כזה) הדריך אותי מעט. בקיצור, לאחר שנתתי לך תגובה ארוכה, מה שאני אומר זה שיש להדריך את החדשים, ולא להסתגר ביחד כותיקים. אגב, הפורום לא חייב להיות דווקא כזה שמתרכז בכתיבה יוצרת, למרות שזה אכן פורום איכותי מאוד.

האם לפעמים אתה רואה משתמש חדש, וחושב: "אין לו פוטנציאל"?
    אני מודה שיש כאלה שאני לא הכי מחבב אותם, אבל מי אני בכלל שיקבע. בעיקרון הרוב תלוי באופי של בן האדם, אם הוא מוכן ללמוד או לא. פה זה לא *פורום אחר*(נערך עקב חוקי הפורום), פה יש רמה.

יש משתמש חדש שאתה רוצה לציין לטובה?
    אני לא אוהב את השאלה הזו, אז לא אענה. נ.ב דילשוד אחלה משתמש.

יש לך איזה פרוייקט גדול בתכנון? מה לגבי המשחק "מאפייה"?
    לגבי המאפייה, אני חושב שזה מעט מיצה את עצמו. היו סיבובים נחמדים מאוד, אבל כנראה שRome צדק, מתישהו זה יימאס. אני הייתי באופוריה שזה יצליח מאוד, אבל זה רק כי אני "ייבאתי"(אין לי כוח להסביר למה זה במרכאות מצטער) את זה לפורום. מעיין בהחלט הביא שינוי מרענן למשחק בכך ששילב גם יותר דמיון בדבר וזה מעין שילוב של משחק תפקידים למאפייה. לא קראתי לעומק, נכנסתי ויצאתי כי לא התחשק לי להירשם, אולי אקרא בהזדמנות. לגבי פרוייקט גדול בתכנון, אין לי ממש אחד כזה, אבל אני יודע על כאלה שכן יש להם. או לפחות מנסים לפתח. אני בעיקרון מתכונן לכיתה יא' ונהנה מהחופש עד תומו. אתה מזכיר לי את ביה''ס.

אם היו סוגרים אותך בכלוב, ומאלצים אותך להיכנס לקרב היאבקות כנגד Acheron, כשKali היא השופטת המיוחדת בקרב, כשאין פסילות וכמובן אין ספירת חוץ, מי היה מנצח?
    וואו שאלה טובה. אני מניח שבתחילת הקרב הייתי משתמש ביתרון הגובה שלי על מנת להחזיק אותו רגוע, אבל לצערי אני יודע שאני אפסיד. רגע אחד של מעידה והוא תופס אותי באחיזת הנלסון המלאה הידועה לשמצה שלו. בלי ששמים לב, ובתוך כמה שניות ספורות, אתה מוצא את עצמי נכנע. אני יכול להביא את ליאור איתי?~ הוא בסוף יעזור לו.

האם עשית משהו (בפורום) שאתה מתחרט עליו, אולי איזה סוד כלשהו?
    סוד?אה? נו טוב עלית עליי. היה איזה סיבוב "מאפייה" אחד(1.3 של יוסף)- בסיבוב הזה הייתה כת של אפק(ortalof) בה אני הייתי החבר השלישי בכת. הכת גדלה וגדלה והיה ברור שהכת עומדת לנצח, אז חשבתי על רעיון נחמד: אני, בתפקידי כ"רוצח סדרתי", יכול בעצם לבגוד בסתר בכת() לאט לאט ולמנוע מהם לנצח. בעצם רציתי להישאר לבד אחרון, כי תכלס ככה הרבה יותר נחמד לנצח. אז הלכתי ל"נהג האוטובוס"(שהיה אז alvis321) ואמרתי לו שכדאי לו להחליף בינו לבין אפק(ortalof), כי אפק מקבל כל הזמן הגנות. אז אמרתי ליוסף(מנהל הסיבוב) שאני בוחר להרוג את אלביס, ובכך בעצם הרגתי את אפק מנהיג הכת. הכת המשיכה, וכשהבנתי כבר שהם מגייסים מהר משאני יכול להוריד, חזרתי לכת. הם כמובן לא ידעו על המעשה. עכשיו הם יודעים. זה נשמע ממש מוזר כל מה שאני אומר עכשיו. עוד יותר מוזר זה נשמע למי שבכלל לא מכיר את המשחק.
    משהו שאני מתחרט עליו?לא ממש.

על red lion לא?
    אמממממ... לא חושב. על הדרך בה פרשתי כן. הייתי צריך את ה"מנוחה" הזו, אבל כן...יכלתי לעשות את זה יותר טוב. פשוט לפרוש.

מי אתה חושב שאני?
    לא אכפת לי.

לסיום, יש לך משהו להגיד לחברי הפורום?
    לא.

ותודה לרועי Hercule-ass על החתימה^^.

Will I reach you? I hope I can reach you. - Kaori Miyazono הסמל האישי שלlior07

שמע אמרת שהשאלות הבאנליות יבואו בסוף..
    אני מחכה

תודה על כל האיזכורים :P
    ולמה לעזאזל יש שאלה כמו "אם היו סוגרים אותך בכלוב, ומאלצים אותך להיכנס לקרב היאבקות כנגד Acheron, כשKali היא השופטת המיוחדת בקרב, כשאין פסילות וכמובן אין ספירת חוץ, מי היה מנצח?"?!
    סיקורים~ Code Geass , Sword Art Online , Attack on Titan , Angel Beats , Toaru , Anime of the Year 2014 , Another , Fate , Steins; Gate , AnoHana , Anime of the Year 2015, Re:Zero .
    ~לינקייה~ ~MyAnimeList~

~ Shigatsu wa Kimi no Uso - Your Lie in April ~
    ~סיקור קיץ כבר הגיע אל Re:Zero, קפצו לתגובה!~
    ~VON~

הסמל האישי שלeilin
    שם > לא בעצם פה < לא רגע זה היה שם למעלה ^^ נראלי..

ציטוט פורסם במקור על ידי lior07 צפה בהודעה
    שמע אמרת שהשאלות הבאנליות יבואו בסוף..
    אני מחכה

תודה על כל האיזכורים :P
    ולמה לעזאזל יש שאלה כמו "אם היו סוגרים אותך בכלוב, ומאלצים אותך להיכנס לקרב היאבקות כנגד Acheron, כשKali היא השופטת המיוחדת בקרב, כשאין פסילות וכמובן אין ספירת חוץ, מי היה מנצח?"?!
    אני אומרת ששחר התחרפן והחליט לראיין את עצמו!
    אתה לא היית רוצה להלחם נגד המנהלים?
    נערך לאחרונה על ידי eilin, 08-08-2012 בשעה 00:42
    תושבי ארץ המקסימים כמעט כמוני - hod1197, lior07
    Tweety מקסימה יותר ממני ולכן אקדיש לה שורה שלמה
    וזהו בנתיים :P

Don't stop, stop the music
    We ride fast like a bullet

יאללה בסדר הסמל האישי שלHerculeS

שחר אתה מרואיין אדיר [וגם מראיין אהם] אני חייב לציין שזה אחד הראיונות הכי מצחיקים שקראתי.
    בהחלט יש לך כישרון ואני מצפה לראות עוד ראיונות כאלה.
    חבל שיש לך טעם רע בבחירת באנרים
    בכל מקרה שיהיה בהצלחה בהמשך חוועתי
    משטר עברית צחה

[21:45:04] Yarin: בבגרות אני משנה את הניסוח של השאלה המילולית למשהו של טרוויאן ופותר

נפלא.
    נפלא אני אומר :@:@:@:@:@

ציטוט פורסם במקור על ידי eilin צפה בהודעה
    אני אומרת ששחר התחרפן והחליט לראיין את עצמו!
    אתה לא היית רוצה להלחם נגד המנהלים?
    להלחם במנהלים? כן, אבל תשאירי את זה בסוד

ציטוט פורסם במקור על ידי HerculeS צפה בהודעה
    שחר אתה מרואיין אדיר [וגם מראיין אהם] אני חייב לציין שזה אחד הראיונות הכי מצחיקים שקראתי.
    בהחלט יש לך כישרון ואני מצפה לראות עוד ראיונות כאלה.
    חבל שיש לך טעם רע בבחירת באנרים
    בכל מקרה שיהיה בהצלחה בהמשך חוועתי
    מסכים עם כל מילה, יש לך טעם מעולה בבאנרים
    סיקורים~ Code Geass , Sword Art Online , Attack on Titan , Angel Beats , Toaru , Anime of the Year 2014 , Another , Fate , Steins; Gate , AnoHana , Anime of the Year 2015, Re:Zero .
    ~לינקייה~ ~MyAnimeList~

~VON~

חחח ראיון משעשע.
    לקח לי שנה להבין שאתה מראיין את עצמך o_O

"A man unwilling to fight for what he wants, deserves what he gets"
    Hook, Once Upon A Time~

לפי מה שהוא אמר זה שהמראיין שומר על אנונימיות ומבקש מהמרואיינים לפרסם, נחכה לשבוע הבא כדי לדעת
    ~לינקייה~ ~MyAnimeList~

~VON~

אז מה הולך פה? חחחחחח אני כזאת קשת הבנה

"A man unwilling to fight for what he wants, deserves what he gets"
    Hook, Once Upon A Time~

ציטוט פורסם במקור על ידי Tweety צפה בהודעה
    אז מה הולך פה? חחחחחח אני כזאת קשת הבנה
    מישהו ראיין את שחר, בשביל לשמור על אנונימיות הוא ביקש ששחר יפרסם את הראיון.
    שבוע הבא יצא ראיון של מישהו אחר שיפרסם בשבילו, אם זה לא היה שחר שבאמת ראיין את עצמו.
    אני מנסה להבין מי מספיק חווע בשביל לשאול שאלה כמו "אם היו סוגרים אותך בכלוב, ומאלצים אותך להיכנס לקרב היאבקות כנגד Acheron, כשKali היא השופטת המיוחדת בקרב, כשאין פסילות וכמובן אין ספירת חוץ, מי היה מנצח?"
    ~לינקייה~ ~MyAnimeList~

~VON~

Praise the Sun הסמל האישי שלNBA

יום יבוא ויראינו אותי... עד אז אני אקרא ראיונות של אחרים
    They will never forget you till somebody new comes along

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)