עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 12

אשכול: ההוביט 2

נסיך אמיתי בספורט של מלכים הסמל האישי שלhot

ברירת מחדל ההוביט 2

שלום לכולם וחג שמח.
    משהו יודע מתי אמור לצאת פרק 2 בטריגולוגיה ההוביט?
    דבר נוסף:
    שמעתי על שני ספרים של ההוביט. אחד עם כריכה שחורה והשני עם כריכה לבנה.
    הספר עם הכריכה הלבנה תורגם על ידי אסירים במלחמת העולם השניה. ולכן התירגום לספר הוא מדוייק יותר, עם מילים גבוהות.
    האם משהו יכול לתת אישור לשמועה הזאת?
    אשמח לכל מידע בנושא, לא מצאתי דבר בויקיפדיה, אני מעוניין לרכוש את הספר ואשמח לעזרתכם בנושא.
    תודה לכל העונים.

הסרט אמור לצאת בדצמבר, כך גם הסרט האחרון בטרילוגיה
    וכן, יש 2 ספרים; אחד עם כריכה לבנה (הוצאה חדשה יותר) ואחד עם כריכה שחורה (מהשבויים במצרים). אני קראתי את הכריכה הישנה.
    נערך לאחרונה על ידי Rumpelstiltskin, 26-09-2013 בשעה 14:00

זה נכון חלקית.
    הספר תורגם על ידי טייסים ישראליים שנשבו במלחמת ההתשה.
    אחד מהם קיבל בחבילה שאחיו שלח לו דרך הצלב האדום את הספר באנגלית והם תרגמו אותו בזמן שהיו בכלא המצרי.
    אה, והכריכה של הספר הזה היא שחורה, לא לבנה
    "מדינת הלכה- הלכה המדינה״

גרסא נכונה יותר, הספר תורגם ע"י אנשים .

"ובסופו של דבר, דומני, יראה את השמש – לא דמיונותיו על פני המים ובמקומות שאינם מושבו, אלא אותו כשהוא לעצמו, במקומו שלו, יוכל לראות, ולחזות בו כמו שהוא"

"Before he was unable to make a choice because he didn't know what would happen. Now that he knows what will happen, he is unable to make a choice."
    -מי יודע מאיזה סרט השורה הזאת ?לא להסתכל בגוגל ,אני אדע .-

הסמל האישי שלorcus

על איזה אסירים אתה מדבר? אסירים יהודים במחנות? אני בספק אם היה להם זמן לתרגם את הספרים של טולקין.
    אסירים לא יהודים, אז איך הם ידעו עברית לעזאזל?! הם לא תרגמו לעברית? אז זה לא התרגום שאתה מדבר עליו.

כן, ככל שהתרגום ישן יותר כך השפה בו גבוה יותר, כי שפה נמוכה היא הדברים שמשתנים בשפה, ולכן השפה החדשה נחשבת נמוכה יותר.
    אני לא יודע מי תרגם את התרגומים השונים של ההוביט, אבל אני יכול להבטיח לך שאלו היו מתרגמים רגילים, מה גם שככל הנראה זאת לא הייתה העבודה הראשונה שלהם.
    אתה רוצה לקרוא מתרגום הקרוב ביותר למקור? תקרא את המקור, כל דבר אחר זה כבר שונה ע"י מישהו.

עריכה:
    אהה, כן הסרט שמעתי שאמור לצאת בנובמבר, אבל ראיתי את הפוסטר רק פעם אחת לפני חודשיים... אז אני לא יודע כמה זה אמין...
    נערך לאחרונה על ידי orcus, 27-09-2013 בשעה 11:30
    גם אני לקוי למידה ויש לי שגיאות כתיב, אם אתם מוצאים אצלי תתקנו אותי בבקשה בה"א.
    נא אל תשלחו לי בקשות לקריאה של קטעים, שירים, חתימות או כל דבר אחר מפורום כתיבה יוצרת או גרפיקה, או כל קישור לשם, אינני מבין בזה, ולכן איני יכול לכתוב תגובה מועילה.
    ציטוט פורסם במקור על ידי אנונימי צפה בהודעה
    דיון מתחיל מהיגיון, היכן שנגמר ההיגיון נכנסת הפילוסופיה, והיכן שנגמרת הפילוסופיה נכנס הרגש
    ציטוט פורסם במקור על ידי טריסי האריס the atheist experience episode #795
    if I could stop a person from raping a child, I would. that's the difference between me and your god
    YOLO HAND & DFTBA.

ציטוט פורסם במקור על ידי orcus צפה בהודעה
    על איזה אסירים אתה מדבר? אסירים יהודים במחנות? אני בספק אם היה להם זמן לתרגם את הספרים של טולקין.
    אסירים לא יהודים, אז איך הם ידעו עברית לעזאזל?! הם לא תרגמו לעברית? אז זה לא התרגום שאתה מדבר עליו.

כן, ככל שהתרגום ישן יותר כך השפה בו גבוה יותר, כי שפה נמוכה היא הדברים שמשתנים בשפה, ולכן השפה החדשה נחשבת נמוכה יותר.
    אני לא יודע מי תרגם את התרגומים השונים של ההוביט, אבל אני יכול להבטיח לך שאלו היו מתרגמים רגילים, מה גם שככל הנראה זאת לא הייתה העבודה הראשונה שלהם.
    אתה רוצה לקרוא מתרגום הקרוב ביותר למקור? תקרא את המקור, כל דבר אחר זה כבר שונה ע"י מישהו.

עריכה:
    אהה, כן הסרט שמעתי שאמור לצאת בנובמבר, אבל ראיתי את הפוסטר רק פעם אחת לפני חודשיים... אז אני לא יודע כמה זה אמין...

אבל למה לדבר כל כך בבטחון על משהו שאתה טועה בו? חיפוש של רגע בגוגל היה חוסך לך את ההודעה השגויה לחלוטין שכתבת.
    http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%...91%D7%99%D7%98

אגב, בתור מי שקורא אנגלית בלי שום עכבות, אני יכול לומר שההוביט היה לי בסדר, אבל שר הטבעות למשל היה לי ממש כבד מדי באנגלית והעדפתי לקרוא את התרגום.
    נערך לאחרונה על ידי Ordsibe, 27-09-2013 בשעה 11:42
    מלה בסלע, שתיקה - בשניים.

"למען ציון לא אחשה, ולמען ירושלים לא אשקוט, עד-יצא כנוגה צדקה, וישועתה כלפיד יבער", ישעיהו ס"ב ו'

למות או לכבוש את ההר- יודפת, מצדה, ביתר.

ויאמר אלוהים, יהי אור; ויהי אור.

הסמל האישי שלorcus

מפתיע, או קי, זה טעות שלי.
    גם אני לקוי למידה ויש לי שגיאות כתיב, אם אתם מוצאים אצלי תתקנו אותי בבקשה בה"א.
    נא אל תשלחו לי בקשות לקריאה של קטעים, שירים, חתימות או כל דבר אחר מפורום כתיבה יוצרת או גרפיקה, או כל קישור לשם, אינני מבין בזה, ולכן איני יכול לכתוב תגובה מועילה.
    ציטוט פורסם במקור על ידי אנונימי צפה בהודעה
    דיון מתחיל מהיגיון, היכן שנגמר ההיגיון נכנסת הפילוסופיה, והיכן שנגמרת הפילוסופיה נכנס הרגש
    ציטוט פורסם במקור על ידי טריסי האריס the atheist experience episode #795
    if I could stop a person from raping a child, I would. that's the difference between me and your god
    YOLO HAND & DFTBA.

נסיך אמיתי בספורט של מלכים הסמל האישי שלhot

ציטוט פורסם במקור על ידי Rumpelstiltskin צפה בהודעה
    הסרט אמור לצאת בדצמבר, כך גם הסרט האחרון בטרילוגיה
    וכן, יש 2 ספרים; אחד עם כריכה לבנה (הוצאה חדשה יותר) ואחד עם כריכה שחורה (מהשבויים במצרים). אני קראתי את הכריכה הישנה.

ציטוט פורסם במקור על ידי Rome צפה בהודעה
    זה נכון חלקית.
    הספר תורגם על ידי טייסים ישראליים שנשבו במלחמת ההתשה.
    אחד מהם קיבל בחבילה שאחיו שלח לו דרך הצלב האדום את הספר באנגלית והם תרגמו אותו בזמן שהיו בכלא המצרי.
    אה, והכריכה של הספר הזה היא שחורה, לא לבנה
    תודה רבה לכל העונים, עזרתם לי המון.
    האם משהו יודע היכן אפשר להשיג בצפון [קריות, עכו נהריה ] את הספר "בתירגום הטייסים"? כיוון שב"סטימצקי וצומת ספרים" מצאתי רק את הספר עם הכריכה הלבנה.

שאלה כללית:
    האם ממולץ לרכוש מחנות ספרים, ספר יד שניה במחיר עלות נמוך?
    ידוע לי על חנות כזאת בקניון בחיפה, לא זוכר בדיוק את המיקום...

-_-

ציטוט פורסם במקור על ידי hot צפה בהודעה
    האם משהו יודע היכן אפשר להשיג בצפון [קריות, עכו נהריה ] את הספר "בתירגום הטייסים"? כיוון שב"סטימצקי וצומת ספרים" מצאתי רק את הספר עם הכריכה הלבנה.

שאלה כללית:
    כמובן שעדיף תמיד ספרים ביד שניה במצב טוב.
    שחקני עבר:

IL2 - SEXY, Ping Pong
    IL3 - grreat
    http://gyazo.com/21b0a12cc06aa2ea53fce11f66bee14b
    ההאמר בשיאו^^

ציטוט פורסם במקור על ידי hot צפה בהודעה

שאלה כללית:
    הספר עם כריכה שחורה מ- 1977? אם כן, חינם
    http://nahariya.library.org.il/index...5C58&Itemid=63
    נערך לאחרונה על ידי NATANEL, 27-09-2013 בשעה 18:49
    "ארץ ישראל לא בזכות הכוח, אלא בכוח הזכות"
    ~ מנחם בגין

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)