עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 19

אשכול: עשרת הגדולים שלי לדור השביעי של הגיימינג

Just do it. הסמל האישי שלmaayan.lab

ברירת מחדל עשרת הגדולים שלי לדור השביעי של הגיימינג

כל סוף הוא התחלה. הקונסולה הישנה מתחילה להתכסות באבק, הדור החדש כבר עם שתי הרגליים בתוך המים. בכל מקום כבר רואים פרסומים על ה-XONE ועל ה-PS4 שלקחו את מקומן של הקונסולות הישנות והאהובות שלנו. כפרידה מהדור השביעי החלטתי לעשות רשימה של עשרת הגדולים, בשבילי.

אל תצפו לקבל פה מקבץ סיקורים על המשחקים שבחרתי. במקסימום תהיה פה ביקורת קצרצרה לכל אחד. רשימת המשחקים שלי לא הולכת להיות מבוססת על ממוצע ציונים מאתרים שונים או באופן כללי, על ביקורות קהילתיות כלפי משחקים מסוימים. רצוני הוא להציג את הרשימה שלי כפי שהיא בשבילי. לכן, הרגישו חופשיים לא להסכים עם הסדר בו הצבתי את המשחקים או לא להסכים בכל עם חלק מהמשחקים שברשימה. כנראה שחלקם יראו לכם שלא במקומם, וודאי תחשבו שהרשימה מפספסת כמה משחקים מדהימים שלדעתכם – צריכים להיכלל ברשימה שכזו. אתם מוזמנים לרשום את דעתכם ולהשאיר אחריכם את הרשימה שלכם לעשרת הגדולים של הדור.

אז מספיק בדיבורים, בואו נתחיל ברשימה.

#10 Call of Duty: Modern Warfare 2
    בשבילי, MW2 היה מה שהכניס אותי באמת לגיימינג הכבד. כולכם שמעתם על סדרת משחקי היריות הפופולרית של אקטיוויז'ן. השינוי הגדול של הסדרה החל ב-MW הראון, אשר הפך את מצב המשחק מרובה המשתתפים לתחרותי יותר, מהיר יותר, מגוון יותר – ובאופן כללי בזמנו, כלל את המולטיפלייר הטוב ביותר. מה שעשה MW2 זה לקח את כל מה שהיה טוב במשחק הראשון ושיפר, שדרג והוסיף.

המשחק חולק לשלושה חלקים נפרדים: קמפיין לשחקן בודד, מצב Co-Op לשני שחקנים ומצב משחק מרובה משתתפים. כל אחד מהם נבנה בצורה מדויקת מתחילתו ועד סופו. כשהחלטתי להכין את הרשימה ידעתי שאני מוכרח להכניס את המשחק הזה אליה. זה המשחק שבו השקעתי הכי הרבה שעות מאז תחילת תקופת הגיימינג שלי ועד היום, עם סביבות ה-2,000 שעות משחק בסך הכל. סיימתי את המשחק כל-כך הרבה פעמים – יותר פעמים משסיימתי כל משחק אחר. אני תמיד יכול לחזור למשחק הזה. תמיד! דבר שאני לא חושב שאני יכול להגיד על אף משחק אחר. בכל רגע נתון אני מסוגל לחזור ולשחק שוב בקמפיין ובמולטיפלייר.

כחבילה שלמה, המשחק מספק מאוד ולזמנו הציב רף מאוד גבוה בתחום של משחקי ה-FPS.

#09 Assassin's Creed: Brotherhood
    כל מי שמכיר אותי יודע שהתאהבתי בסדרת AC מהרגע הראשון. עוד שהייתי צריך להחזיר את הכבוד האבוד של אלטאיר במשחק הראשון, התמכרתי ומאז עקבתי אחר המשחק.

בשבילי, ACB הוא המשחק האחרון בסדרה שנשאר במגמת עלייה. שהמשיך לחדש ללא הפסקה והמשיך לשנות ולגוון מהמשחקים הקודמים. העלילה הגיעה לרמת העלילה מהמשחק השני האהוב של הסדרה – והבונוס הגדול בשבילי: המולטיפלייר. סוף סוף, מולטיפלייר תחרותי ומעניין לסדרת משחקי AC! הייתי נרגש לראות את המולטיפלייר. בתחילה לא הייתי כל-כך טוב. לא הצלחתי להבין את ההיגיון במשחק ופשוט המשכתי להיות ניצוד בידי שחקנים אחרים שהכירו הכל טוב יותר ממני.

אחרי מעט מחקר, ניסוי וטעייה – החזרתי את כבודי. לדעתי, המולטיפלייר של סדרת משחקי AC הוא הטוב ביותר שראיתי עד היום. הוא כל-כך ייחודי, דורש מיומנות גדולה והכי חשוב – הוגן מאוד. כמעט לכל משחק מרובה משתתפים קיימת פרצה לשחקנים חלשים לגבור על החזקים על-ידי שימוש מסוים בפונקציות במשחק, שגוברות על המיומנויות של השחקנים הוותיקים. ב-MW2 פשוט רתחתי כששחקן חלש הצליח להרוג אותי עם מטול רימונים ושבר את רצף ההריגות שלי. כל-כך הרבה Nukeים שהלכו לפח בגלל השטות הזאת (אם יש דבר אחד שהייתי משנה ב-MW2 זה היה להוריד את ה-Grenade Launcher מהמשחק).

ב-Assassin's Creed אין מנוס מללמוד את כללי המשחק. מי שלא משחק עם המיומנות המתאימה ימשיך לא להצליח. זו צורת משחק שמקשה מאוד על החדשים, אבל מאוד מתגמלת את מי שממשיך לשחק למרות הכישלונות הראשונים. ACB היה המשחק הראשון בסדרה ששילב את הסינגלפלייר האדיר עם מולטיפלייר חדיש וייחודי, וזו הסיבה ש-Assassin's Creed: Brotherhood נכנס לרשימה שלי.

#08 Grand Theft Auto V
    רבים יודעים שלא תמיד אהבתי את סדרת משחקי GTA, פשוט לא התחברתי לזה. למרות זאת, החלטתי לתת ל-GTAV הזדמנות – ועל כך, אני לא מתחרט ולו לשנייה בודדת. המשחק מאוד מגוון מבחינת המשימות שלו. יש הרבה משחקים בעלי עולם פתוח שבדרך-כלל, מלא במשימות חוזרות בעל קונספט זהה אבל פה זהו לא המצב. הסינגלפלייר סוחף מאוד ומספר את סיפורים של שלושה אנשים אשר מגיעים מעולמות שונים. לכל אחד מהם תכונות משלו וזה דבר שמאוד מורגש במהלך המשחק.

דבר נוסף שאציין לטובת המשחק הוא כי ניתן לשחק בו שוב ושוב בצורות שונות. משימות מסוימות ניתן להשלים בדרכים שונות כך שלא ניתן לסיים את המשחק ולחוות את כל האפשרויות שבו. בשביל לעשות זאת השחקן יצטרך לחזור ולשחק בו שוב ושוב. זה מקנה למשחק אורך חיים גדול יותר, ועדיין לא הגענו בכלל למולטיפלייר. אם כבר מולטיפלייר, אני ציפיתי למולטיפלייר ממוחזר שלא נותן שום דבר מיוחד ובסך הכל – סביבה גדולה של שחקנים שהורגים אחד את השני. ממש טעיתי בנוגע לזה. המולטיפלייר נותן את עולם המשחק מהסינגל לרשותם של שחקנים אשר משחקים יחדיו. אפשר לבצע פעולות יחדיו ולחלק תחומי עבודה שונים לכל שחקן. אם עכשיו אנחנו רוצים לשדוד חנות כלשהי – אחד יהיה הנהג, אחר יכנס לחנות וייצא במהרה עם הסחורה, אחר יחכה עם רכב גיבוי להחלפה מהירה של רכבים על-מנת לברוח מהמשטרה וכו'.

עולם המשחק העשיר, הקמפיין המעניין, המולטיפלייר המגוון – הם הסיבות שהמשחק נכנס לרשימה.

#07 Red Dead Redemption
    בפעם הראשונה ששמעתי ש-Rockstar עובדת על משחק עולם-פתוח בסגנון המערב הפרוע אמרתי "אז סתם עיבוד מערבוני ל-GTA שפשוט יהווה גרסה פחות מוצלחת של הסדרה?". טעיתי בגדול. המשחק הוא פשוט סימולציה מדהימה לעולם הקאובויים שרכבו על סוסים, נלחמו על כבוד וכסף. המשחקיות מאוד שונה ממשחקי GTA והיא מציגה שוב מצב דומה ל-bullet-time מ-Max Payne. השליטה בסוסים לא דומה כלל לנהיגה במכוניות באף משחק. השליטה מרגישה אמינה וריאליסטית.

בעצם, כל דבר שהייתם מצפים שתוכלו לעשות במערב הפרוע תוכלו לעשות גם ב-RDR. אם זה לאמן סוסי פרא, להמר במשחקי קלפים שונים, לצאת לציד וכו'. אני חושב שלפספס משחק שכזה זה אסור – פשוט חובה לתת לו צ'אנס. לא סתם הוא לקח את הזכייה במשחק השנה ב-2010.

#06 Uncharted 3: Drake's Deception
    אני יודע שהרבה לא יסכימו איתי פה אבל לדעתי, אנצ'ארטד 3 הוא הטוב ביותר בסדרה. כן, כן. יותר מאנצ'ארטד 2. למה? כי הוא לקח את כל מה ש-U2 עשה טוב, ועשה את זה מושלם. הקמפיין שלו הוא הכי סינמטי שראיתי אי פעם. כששיחקתי בו בפעם הראשונה הרגשתי שאני בתוך סרט פעולה מוצלח.

סוף סוף קיבלנו קצת רקע אמתי על הדמויות. המשחקיות שופרה והגראפיקה? וואו. פשוט וואו. המשחק כל הזמן ממשיך לגוון בצורה הגיונית. מה שהפריע לי מאוד בקודמים בסדרה היה שהכניסו יותר מידיי קטעי משחק לא רלוונטיים. הרבה פעמים זה הרגיש כמו קרב-יריות אחרי קרב-יריות, ללא תכלית ממשית. ב-U3 המשחקיות סודרה ברצף מושלם. כלומר, אם בדיוק ברחתי מהחבר'ה הרעים בקרב יריות ארוך וממושך, עכשיו אני אעשה משהו אחר כמו לטפס על מבנים או לפתור פאזל.

אנצ'ארטד 3 נותן סיום אדיר לסדרה ולא משאיר קצוות פתוחים. העלילה שלו הרבה יותר רצינית משל שני המשחקים הקודמים בסדרה שהרגישו בשבילי כמו סרט פעולה ממוצע. מתחילתו ועד סופו, אפשר לשבת על הספא וליהנות. המשחק הוא פשוט חווית פעולה בלתי נשכחת. לא סתם אמר עליו גרג מילר: "Uncharted 3: Drake's Deception is the reason I play video games".

#05 Portal 2
    את פורטל הראשון חיבבתי. הקונספט שלו היה נחמד אבל בסך הכל הוא היה די קצרצר וחוזר על עצמו. לעומת זאת, פורטל 2 השאיר אותו לאכול אבק. פורטל 2 הוא משחק חשיבה יצירתי שמתחילתו ועד סופו ממשיך לגוון ולהפתיע. כל אספקט במשחק פשוט קרוב לשלמות. המשחקיות לא קיימת בשום מקום אחר והעלילה מלאה בטוויסטים. יש משהו מאוד קומי ומחוכם בפורטל 2. התאהבתי בדמויות שלו, אפילו שהן רובוטים.

אין שני פאזלים דומים בפורטל 2. כל הזמן תצטרכו להמשיך ולחשוב בצורה יותר ויותר פתוחה על-מנת לסיים את השלב. העלילה סוחפת מאוד ומפתיעה מפעם לפעם. כשהאקשן מתחיל לזרום הכל נהיה מטורף! אני זוכר את עצמי נשאר ער עד מאוחר ופשוט מהופנט למשחק. זה מהמשחקים האלה שכשמסיימים אותם פשוט יודעים ומרגישים שזה לא סתם משחק. מדובר במשחק מהרמות הגבוהות ביותר, שימשיכו לדבר עליו בעוד שנים.

#04 BioShock Infinite
    כל גיימר אמתי לפחות שמע על משחקי BioShock. המשחק הראשון עשה הכל כמו שצריך ולקח את משחק השנה ב-2007. אינפיניט לקח את המשחקיות הטובה והוסיף עלילה בלתי נשכחת שמתעלה על כל עלילה של משחק אחר שנכתב עד היום. המשחקיות נהדרת והגראפיקה מעולה. השליטה מאוד זורמת ונעשה בו שילוב מאוד מחושב של שימוש בנשקים ושימוש בקסמים. לכל קסם יש את הטאצ' המיוחד שלו שמותיר אותך לרגעים שתצטרך אותו ספציפית ולא יהיה אחר שיחליף אותו. מערכת הקרב מאוד מהנה ומגוונת. המראות במשחק מדהימים ביופיים, ממש בגדר אומנות. ישנם דברים כל-כך משונים שפשוט הופכים את המשחק למיוחד.

מה שהופך את ביושוק אינפיניט לבלתי נשכח זה בהחלט העלילה שלו. אני לא רוצה להרוס לאף אחד ולכן אני אוסר עליכם לקרוא כל פרט שקשור לעלילת המשחק אם לא שיחקתם בו! העלילה פשוט סוחפת. כשסיימתי את המשחק הייתי בהלם מוחלט. פשוט התחלתי לחפש כמה שיותר מידע על העלילה של המשחק ורציתי להבין אותה לעומקה. מעולם לא חשבתי שארגיש כאילו קראתי ספר טוב דרך משחק וידאו. העלילה פשוט גאונית. מעולם לא ראיתי דבר שקרוב לזה. זה כמו לראות Inception בפעם הראשונה. מי שמחפש משחק עם עלילה טובה – דעו היכן למצוא אותה. היא בהחלט הצד החזק של BioShock Infinite.

#03 Batman: Arkham City
    עד הגעתה של סדרת משחקי Arkham אני לא חושב שהיה משחק אחד של גיבורי על שהיה יכול להתחרות עם הכותרים הגדולים. זהו משחק פעולה שעושה הכל כמו שצריך. מערכת הקרב היא מהטובות שראיתי במשחקי פעולה, ואולי הטובה ביותר. עם זאת, לעיתים המשחק מכריח את השחקן לשחק בצורה השקטה והחשאית שמאפיינת את איש העטלף. זה יוצר אווירת משחק מאוד מגוונת, שלא לדבר על העולם הפתוח שפשוט מלא בהמון חידות לשחקנים.

גם העלילה עצמה היא מצוינת. היא מציגה דמויות רבות מעולם הקומיקס המוכר כמו באטמן, ביין, קאטוומן, ראס-אל-גול ועוד. משימות הצד של המשחק הן מצוינות! פשוט מעולות. יש הרבה עלילות צדדיות שכיף להשלים. השליטה בבאטמן פשוט מהנה. יש לו המון גאדג'טים שונים ומערכת הדאייה במשחק הרבה יותר טובה משהייתה במשחק הראשון בסדרה.

לקאטוומן יש את הטץ' שלה והיא מרגישה שונה במשחקיות לה, ועם זאת משאירה דברים בצורה מוכרת כך שלא קשה להתרגל לשחק גם איתה. בסך הכל, Batman: Arkham City מספק משחק מאוד שלם שכולל סיפור, עולם פתוח מלא במשימות צד, משחקיות ממכרת ועוד.

#02 The Elder Scrolls V: Skyrim
    עוד לפני צאת המשחק לא הפסיקו לדבר עליו וידעתי שהוא הולך להיות משהו מיוחד. סגנון RPG מעולם לא היה המועדף עליי אבל בכל זאת רציתי לתת לו הזדמנות. סקיירים הוא אחד המשחקים הטובים של הדור השביעי. אתם כנראה כבר שמתם לב שיש לי אהדה מסוימת לעולמות פתוחים אבל העולם של סקיירים הוא לא סתם עולם פתוח. הוא עולם הפתוח הטוב ביותר שראיתי עד כה. עולם המשחק לא סתם פתוח, הוא גם מאוד מגוון ולכל מקום אליו תלכו תוכלו למצוא משהו חדש. איזושהי משימה או סתם משהו מעניין.

המשחק פשוט כל-כך מושקע. כל ספר שתראו במשחק תוכלו באמת לקרוא מתחילתו ועד סופו (מתוך מאות הספרים במשחק). במשחק תוכלו להיות הדמות שתרצו לשחק. לא תצטרכו להחליט החלטות נחרצות בסגנון "אני אהיה קוסם ולא אוכל להשתמש בחרבות" (כמו שמתקיים במשחקי RPG רבים). למשחק עץ סקילים ופרקים שפתוח כולו בפניכם (מחולק ללוחם, קוסם וגנב). הצורה בה תשחקו תקבע כיצד השחקן שלכם יתפתח. מעבר לכך, זה יקבע את היחס של דמויות אליכם. המשחק נורא דינמי מהבחינה הזאת.

המשחק פשוט עצום בתוכן שלו. המפה ענקית, מלאה במאות קסמים, נשקים, מבוכים, זנים שונים של חיות ומפלצות ואינספור משימות. זה משחק התפקידים המושלם. תוכל להיות בו קוסם, גנב, רוצח שכיר, אפילו כולם יחדיו. הוא נותן לשחקן להיות מה שהוא יחליט. מערכת ה-Crafting במשחק היא הגיונית. לדוגמה, על מנת להכין פגיון יהיה על השחקן לחצוב ברזל, ליצוק ממנו מטיל ברזל, לצוד חיה ולפשוט את עורה, להסיר את הפרווה מחתיכת העור ואז לחתוך את העור לרצועות. לאחר מכן הוא יוכל להכין את הפגיון בו חפץ.

אני שוב אחזור על זה. סקיירים הוא משחק התפקידים המושלם! אם אתם אוהבים משחקי תפקידים אתם תאהבו את המשחק הזה. אם אתם לא אוהבים משחקי תפקידים, עדיין יש סיכוי טוב שתאהבו אותו. אסור פשוט לדלג על המשחק הזה. הוא זכה במשחק השנה ב-2011, שהייתה אחת השנים הכי טובות לגיימינג.

#01 The Last of Us
    בשבילי, המשחק הטוב ביותר בדור השביעי של הגיימינג הוא The Last of Us. זהו משחק פעולה הישרדותי והמשחק הכי סוחף בו שיחקתי. הפתיחה שלו היא הטובה ביותר שראיתי מבכל משחק אחר. זה משחק שבאמת השפיע עליי רגשית. הסיבה שבשבילי זה המשחק של הדור היא שהוא היחיד שהצליח להעביר רגשות בצורה כל-כך חזקה מהיוצרים אל השחקן. מעבר לזה שהמשחק פשוט מושלם מבחינת הסאונד, המשחקיות, הגראפיקה וכמובן העלילה. אפילו המולטיפלייר שלו ייחודי מאוד.

זה משחק שפשוט גורם לריגוש. הוא טעון ברגשות והוא פורק אותם על השחקן. עצב, שמחה, הלם, אימה, הכל מועבר לשחקן בצורה נפלאה. עד The Last of Us לא ראיתי אף משחק פוסט אפוקליפטי שלוקח את הקונספט של זומבים ועושה עם זה משהו טוב. פה Naughty Dog הצליחה בגדול. המשחק הזה פשוט כל-כך טוב מכל מובן אפשרי, הוא ממש השפיע עליי. אפשר להגיד ש-The Last of Us הוא יצירת מופת. פשוט כך. הוא מכיל את כל מה שהייתי מצפה ממשחק פעולה להכיל. בתור משחק הישרדות הוא באמת גורם לי "לספור את הכדורים" לנסות לחפש כל פיסת תחמושת או ציוד שיעזרו לי.

בזכות המולטיפלייר הייחודי שלו הוא מקבל אורך חיים ארוך מאוד שמותיר אותו נקי מאבק. המולטיפלייר בעצם נותן לשתי קבוצות של שחקנים להילחם זו בזו כאשר כל אחת צריכה לאסוף כמה שיותר אספקה למחנה שלה בזמן שהכל מתבצע בצורה חשאית מאוד. אני תמיד נהנה לראות סגנון אחר מ"לרוץ לכל עבר ולהרוג כל מה שבדרך".

בגלל שלל הסיבות הללו, The Last of Us לדעתי – הוא המשחק הטוב ביותר של הדור השביעי.

אז עכשיו כשסיימנו איתי, מה הרשימה שלכם? אשמח לראות תגובות.
    נערך לאחרונה על ידי maayan.lab, 24-05-2014 בשעה 16:00

בחיים אל תגיד לי שהשמיים הם הגבול כשיש עקבות על הירח. הסמל האישי שלMr.Paranoid

איך שכחת את באטלפילד ?!
    אה ?!

עולב עלבי עולבים עולבי עולב

~24/03/17 חזרתה של מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת עליית פורום טרוויאן ישראל~

לא משנה מה אנשים אומרים לך
    מילים ורעיונות יכולים לשנות את העולם.

ציטוט פורסם במקור על ידי mr.paranoid צפה בהודעה
    איך שכחת את באטלפילד ?!
    אה ?!
    כמו שאמרתי, זו הרשימה שלי. באטלפילד רחוק, רחוק מלהיכנס. אולי bc2 לא יותר מידיי מאחור...

Deep inside, when nothing's fine - I've lost my mind...

לא בטוחה איזה תקופת זמן זו בדיוק הדור השביעי ^^ מתוך הרשימה הזו, האהוב עליי הוא בהחלט Portal 2. מצד שני, אני לא אוהבת משחקי יריות, אז...

אחי עזוב אותי מכל זה, תן לי 1.6 פרוץ ואני מבסוט...
    אם באלך להתפרע, תביא מקורי.
    נערך לאחרונה על ידי jump, 03-06-2014 בשעה 22:26

לכל אחד יש מוטו, שלי זה: זה שאתה נושם לא אומר שאתה חיי.
    החיים קצרים תהנו מהם!!

איפה ליג אוף לג'נדס??

ציטוט פורסם במקור על ידי Potato צפה בהודעה
    כי דולב התהפך ושלח לכם הכל!
    ציטוט פורסם במקור על ידי Dolevlevy צפה בהודעה
    שן תחת שן, עין תחת עין
    וסבידה אכל ז.
    ציטוט פורסם במקור על ידי I scream צפה בהודעה
    Vl הם סה"כ קבוצת ישישים חסרי השכלה, ערכים וחינוך שהחליטו לבוא ולהתלהב על ילדים קטנים.
    ILX - The Scientist

ציטוט פורסם במקור על ידי faithful צפה בהודעה
    לא בטוחה איזה תקופת זמן זו בדיוק הדור השביעי ^^ מתוך הרשימה הזו, האהוב עליי הוא בהחלט portal 2. מצד שני, אני לא אוהבת משחקי יריות, אז...
    פורטל 2 אכן משחק מצוין. סיימת אותו?

ציטוט פורסם במקור על ידי jump צפה בהודעה
    אחי עזוב אותי מכל זה, תן לי 1.6 פרוץ ואני מבסוט...
    אם באלך להתפרע, תביא מקורי.
    אשמח אם תשאיר רשימה משלך...

ציטוט פורסם במקור על ידי dolevlevy צפה בהודעה
    איפה ליג אוף לג'נדס??
    שונא משחקי moba.

פלחוד 52 בייב.. הסמל האישי שלReaper

אחלה רשימה.. The last of us באמת המשחק הכי טוב ששיחקתי בחיים שלי.. יקח זמן עד שמשחק חדש יעקוף אותו

ציטוט פורסם במקור על ידי Raging Phoenix צפה בהודעה
    אז שישחק עם הכלי

Deep inside, when nothing's fine - I've lost my mind...

ציטוט פורסם במקור על ידי maayan.lab צפה בהודעה
    פורטל 2 אכן משחק מצוין. סיימת אותו?

אשמח אם תשאיר רשימה משלך...

שונא משחקי moba.
    האמת שנראה לי שלא. סיימתי את הראשון, ואת המולטי פלייר של פורטל 2... אבל נראה לי שהפסקתי בשלב כלשהו כמו 16, והחליפו לי מחשב, ולא יצא לי להתקין אותו מחדש.. אני אסיים מתישהו.

קשה לי להצביע על רשימה של ממש, אבל המשחק האהוב עליי הוא בהחלט The Binding of Isaac. לא מאוד מוכר, אבל מצחיק ומאתגר, ואפשר לשחק בו שעות על גבי שעות. וחוץ מזה, הוא זול :P

ציטוט פורסם במקור על ידי Reaper צפה בהודעה
    אחלה רשימה.. The last of us באמת המשחק הכי טוב ששיחקתי בחיים שלי.. יקח זמן עד שמשחק חדש יעקוף אותו
    גם אני חושב...

ציטוט פורסם במקור על ידי Faithful צפה בהודעה
    האמת שנראה לי שלא. סיימתי את הראשון, ואת המולטי פלייר של פורטל 2... אבל נראה לי שהפסקתי בשלב כלשהו כמו 16, והחליפו לי מחשב, ולא יצא לי להתקין אותו מחדש.. אני אסיים מתישהו.

קשה לי להצביע על רשימה של ממש, אבל המשחק האהוב עליי הוא בהחלט The Binding of Isaac. לא מאוד מוכר, אבל מצחיק ומאתגר, ואפשר לשחק בו שעות על גבי שעות. וחוץ מזה, הוא זול :P
    תדאגי לסיים אותו, שווה ממש... ומשחקי אינדי הם תמיד פחות מוכרים. האהוב עליי הוא Super Meat Boy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)

Tags for this Thread