עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 25

אשכול: דור טריניטי פורס- חוות מנצחות שרת

הסמל האישי שלAdam Sandler

ברירת מחדל דור טריניטי פורס- חוות מנצחות שרת

לפנות בוקר טוב אנשיםםם
    אחרי 315 יום חסרי חיים סוף סוף הגענו לסוף (:
    אחד השרתים הטובים שהיו לנו כאן והכי טוב שיצא לי לשחק בו, הנה בקצרה איך השרת עבר עליי מהצד שלי... (לא הכנסתי ממש את כל הפרטים כי התודות גם ככה זה 8 דפים)
    נכנסתי עם אבשלום ויונתן לשרת והייתי סוג של סודי כי הייתי מושפע ובטוח שירצו לנקום בי אחרי הפאשלה הגדולה בשרת 1, אחרי חודש בערך הצטרף אלינו גם תמיר והיה ממש סבבה בשחקן והכל, לצערי אחרי הבאן כל אחד הלך לדרכו בעיקר בגלל סיבות שלא קשורות לבאן שהיה פשוט אחלה תרוץ (;
    אחרי 3 חודשים יצאתי מהארון סוף סוף (זה לא מה שאתם חושבים) והתחלתי להיכנס לעניינים (: דיכוס פשוט תפרו אותנו אחרי אוצרות, ניצלו את את המגפיים שלהם בצורה מושלמת ועשו לנו טרור והשרת היה נראה בדרך לאיפה שכל שרת ישראלי הולך אבל אז התחלנו לקחת את עצמנו ביידים והתגבשנו בצורה שהפתיעה אפילו אותנו הרגשנו כאילו מכירים כבר כמה שרתים, דיפלמנו את סוב החוות וNH העוד יותר אלינו אחרי שגם איתם הרגשנו שהם הנפש התואמה שלנו , אז קנינו וזלין והתחלנו לחגוג על דיכוס . עד שזה הגיע למצב שהבנו שכנראה זה תלוי כבר בנו איך יראה השרת ולא בדיכוס כמו בהתחלה ומפה הדברים רק זרמו
    כבשנו פלאים, הוצאנו מאפסים, מחקנו כפרים, ניצלנו חסרונות ויתרונות, עשינו המון המון המון טעויות, והנה אנחנו פה בשלב 100 של קופידון
    אפשר לסכם את הסיכום הזה ב-3 מילים שהפכו לאגדה: חוות מנצחות שרת

תמונה של מצב הכוחות חודש לפני התוכניות
    http://gyazo.com/29822f7152b3720e9b790733ffd7d4d3
    488 הגנות, 536 אוכלי יבול בכלל

דוחות התקפה והגנה (במיוחד של מאפסים שיצאו עליי לפלא) העדפתי לא לעלות כי זה גם ככה ארוך מידי, מי שמעוניין הסיסמא לחשבון שלי
    Trinity Force
    868686

תודות !
    נעשה את זה לפי סדר אלפא בתי שאף חווה לא תרגיש מקופחת

אבישי הבטטה- איך אני אוהב אותך אבישי, למרות שלא יצא לנו כמעט לשחק ביחד ב-4 כי עד שאני נחשפתי אתה כבר פרשת אבל עדיין אני רוצה להודות לך על הכל ונהנתי במיוחד לשחק איתך במהיר, כן ירבו שרתים כאלה איתך

אבשלום טריניטי- אבשלום ימלך איזה כיף היה איתך בתחילת שרת שפתחנו ביחד עם יונתן תשחקן והכל זרם והיה סבבה אבל אז החלטת שהבוכטות שאתה מרוויח לא מספיקות ופתחת עוד חנות והתקדמת בחיים ומזל טוב ענק על זה ולמרות שנשארת עם סיסמא לשחקן לצערי זה כבר לא היה אותו דבר, עדיין שמח שיצא לי לפצות אותך על שרת 1 ושמחתי לשחק איתך... אה וסליחה על ה-1200 זהב זביזבזתי לך על קסדה בתחילת שרת היינו חוות חח

אחמד ארטיק-
    שחקן תותח, למרות כל השגעונות שנהנהת לעשות לי אוהב אותך אחי, הרמת שחקן ענק עם האמר מפלצת שמחתי לשחק איתך ומקווה לשחק איתך עוד בהמשך והפעם לא חצי קלאץ כמו בשרת הזה שהיית עסוק יותר ב-5 (:

אייל ארטמיס- היה כיף לשחק איתך בתחילת שרת למרות שלא ממש שיחקת חחח אנחנו חייבים לשחק רציני מהתחלה עד הסוף פעם אחת אני ואתה זה שרת שני כבר שאנחנו לא מסיימים ביחד... אבל עוד נסיים

איליה/אבנר- מצטער שאני רושם לשניכם ביחד אבל שניכם מדברים מאותו סקייפ והכל כך שאני אפעם לא מצליח להבין עם מי בדיוק אני מדבר חח, כמו סם גם שניכם יצאתם ענקיים והוכחתם את עצמכם בכל מובן, הרמתם שחקן לתפארת ומי שיודע את ההסטוריה של השחקן מתרשם אפילו יותר מההסטוריה של השרת

איתמר רבינו- איתמר יטכמן היה תענוג לשחקן איתך גם פה וגם במהיר הפכת לחבר מעבר למשחק ושמחתי גם לפגוש אותך מחוץ למחשב, איזה שרת עשית פה אחי באמת שמגיע לך שאפו אדיר על שרת שאני אישית יזכור לך ממנו המון, רבינו שליטא
    אנחנו עוד נמשיך לשחק ולהיפגש תענוג להיות בחברתך

אלי רבינו- אלי הסטלן גם איתך לא הייתי הכי בקשר פה אבל עדיין רוצה כמובן להודות לך על מה שתרמת גם אם תרמת הרוב נזק חחחחח מקווה שעוד יצא לי להכיר אותך יותר פעם הבאה

אמיר ארטיק- האבא של הברית, היית תמיד כאן בשביל כולם תמכת בי תמיד שהייתי צריך היינו מדברים שעות כל יום צוחקים על הכל במיוחד על כמה שאנחנו חוות, היה לי יותר מתענוג לשחק ולהכיר בנאדם כמוך חבל לי שפרשת דווקא לפני הניצחון שלנו אבל עדיין נהנהתי מכל רגע איתך (: אחד האנשים היותר משפיעים על הניצחון הזה!

אמיר הפנתר- סבגגגגגג אוהב אותך יאח כמה תמכת עזרת וייעצת היית יושב איתי שעות ארוכות על שרת שאפילו בקושי היית בו, בזכותך אני כבר לא חווה גרסה 4 XD אתה בין היחידים שהייתי יכול לדבר איתו פשוט שעות שלמות ולנתק רק כי צריך לזוז לאנשהו או משו כולל במפגש שלנו אתה השחקן הכי טוב שיצא לי להכיר ובנאדם עוד יותר ויצא לי ללמוד ממך הרבה, מזל טוב והמון בהצלחה בשנת שרות שלך, הזמנת אותי לבקר שם ואני עוד ימצא זמן לבוא אחשלי, מחכה בקוצר רוח לראות אותך במפגש הקבוצתי

אסף רבינו- אחחח אסף אסף מה יש להגיד עליך ינסיח, אחד האנשים הכי אהובים עליי במשחק הזה כמה שיחות כמה צחוקים כמה עומרים הכנסת לי לחשבון בלי ידיעה כמה עצבים כמה אהבה וואלה היה תענוג
    כמו כל פנתר הוכחת שגודל חשבון לא קבוע אלא איך תמנצל אותו, כל כך הרבה מבצעים הרמת גאה בך אחי אפשר רק ללמוד ממך
    אני ואתה לא נפרדים זה בטוח נמשיך לשחק ביחד והפעם כשותפים עד שאחד מאיתנו יפרוש או שסתם ימאס לנו כבר

ברבארי- בר יתותח עללל קצת נעלמת לי בזמן האחרון אבל עוד נכריח אותך לחזור לעניינים לא תיפטר ממני בכזאת קלות, היה כיף לשחק איתך בארי אחד החשבונות האהובים עליי פה במשחק וגם אתה
    המון בהצלחה בגיוס ושמח שיכולתי לעזור לך בזה, מקווה לפגוש אותך שוב

גבריאלה ניקון- גבי היה ממש כיף לשחק איתך בהתחלה ורציתי שזה ימשיך ככה עד הסוף אבל קרו דברים וגרמו לנו לראות דברים אחרת ולצערי את קצת כועסת עליי היום, מצטער עם פגעתי בך לא הייתי לי כוונה רעה

גרישהמלך- הרוסי האהוב עלינו בפדרציה (כי יאן בצד השני) כמה חפירות הבאת כדי להעביר תזמן בעבודה או באוטובוס חחחחחח אבל חסר לך אם אתה מפסיק! עוד אחד מהאנשים פה שהפך לחבר מחוץ למשחק, היה כיף השרת הזה וכל השגעונות שהיו לנו ביחד ממליץ לכל אחד לשחק איתך ובכלל להכיר אותך גם אם זה עולה בבריאות זה שווה (במיוחד כי צריך לשרוף לילות שלמים על להחזיק תמאפס של הדוב שרום ואתה בחול)

דולב באבא-
    איי איי איי דולב וואלה רגשות מעורבים יש לי שאני שומע את השם שלך ובכל זאת אני רוצה להודות לך על שרת שעם כל הבעיות שהיו עשית למעניין ועזרת בהרבה מקרים, כואב לי להודות אבל תרמת הרבה לניצחון שלנו
    פעם הבאה שניפגש ניפגש כחברים ואני בטוח שיהיה יותר פשוט

דניאל קופידון- פייייייייייי דניאל מי היה מאמין שככה יגמר השרת שאתה מחזיק בפלא המנצח של הפדרציה, שאפו ענק יתותח יצאת גדול, רק על אחזקת 3M כוחות קבוע בפלא הגיע לך לנצח, וואלה לא יכולתי לבקש סוף יותר טוב מזה
    אתה אולי רוצה לפרוש אבל אני עוד יגרום לך להיכנס איתי לעוד שרת והפעם בלי כל הריבים של ההתחלה

יונתן בילבונג-
    אייי יונתן חוויה מיוחדת הייתה לשחק איתך גם לטוב וגם לרע, הרבה חילוקי דעות היו בנינו וגם הרבה דברים טובים היו, בכללי שמחתי לשחק איתך ובאמת חבל לי שדרכנו נפרדו בהמשך, אתה לומד מהר ושרת אחרי זה כבר הצלחת לנהל בעצמך ברית ולהוביל אנשים מאחוריך ואני בטוח שעם הזמן אתה רק תשתפר
    מקווה שעוד יצא לנו לשחק שוב באותו צד ואולי אפילו ביחד בניהול

מתן ארטמיס/קופידון-
    מתן יתותח איזה כיף היה איתך בהתחלה בארטמיס עם כל השגעונות של שנינו, אתה היית בין היחידים בהתחלה שידע שאני בשרת ובגלל זה נתקעתי בלדבר כמעט רק איתך ועוד אחרי זה גם היינו נפגשים בשכונה אז בכלל זאת הייתה תקופה עם קצת יותר מידי מתן חחחחח לא סתם אוהב אותך היה כיף לשחק איתך הרמת האמר מפחיד בארטמיס ומצטער על מה שקרה איתו שנגרם גם בגללי אבל די פיציתי אותך אני חושב וימשיך לפצות, תרמת הרבה גם בקופידון ובמיוחד עזרת לשמור על השקט מה שתרם המון לאיחוד והנה אנחנו פה בשלב 100 שלו
    אתה חלק גדול בניצחון הזה !

נתי מייאיי- יתותח כמה מבצעים אישיים הרמת איזה מאפס גאלי הוצאת כמה עבודה השקעת, תענוג לשחק לצד שחקן כמוך מקווה שזאת לא פעם אחרונה
    וכמובן התרומה והעזרה בפלא ראויות להערכה

עומר ניקו- וואלה איזה ילד אדיר אתה אחי, נלחמת על להיות עם האלמנטים אחרי מה שקרה עם דור יהודה וזה שהיינו בטוחים שאתה עם דיכוס ומנסה לרגל ויכולת ללכת לשם שהם היו פייבוריטים אבל נשארת נאמן לצד שלך ואתה לא יודע כמה אני מעריך את זה
    תרמת בצורה מטורף לברית ובפלאים היית כבר אחד המשפיעים, יצאת להמון התקפות ועשית הרבה מהומות בשרת ושאפו על זה
    אתה שחקן ענק אחי ושאפחד לא יגיד לך אחרת!

עומרי רבינו- לא יצא לי להכיר אותך יותר מידי בגלל איך שהכרנו בהתחלה ואני באיזה מקום קצת מצטער על התגובה שלי גם אם היא הייתה מוצדקת או לא, בכל מקרה אני מודה לך על מה שנתת בשביל רבינו בפרט והפדרציה בכלל ואשמח לשחק איתך גם בהמשך

סם גיגה- פשוט אחד האנשים הכי מסורים נאמנים טובים שאני מכיר, כמה מכות קיבלת השרת הזה כל כך הרבה בחיים לא ראיתי מישו עם כוח סיבולת כמו שלך אחרי כל מכה חשבת איך אתה משפר תצמך כדי לפצות על המכה שקיבלת, תמיד חשבת רק לטובת הברית וכשהיה צריך נתת מעצמך למענה
    שמחתי להכיר אותך אחי ובאמת שנהנתי מכל רגע איתך בשרת הזה אחי

רום שלא באמת שייך לדוב- רומצ'וק ימלך אתה אפילו יותר חופר מגרישה כל השיחות איתך זה ? ? ער? ? פה? וכו' חחחח וואלה לא רואה תצמי ממשיך לשחק בלעדיך, נתת שרת ענק והרמת האמר שאפשר רק לחלום עליו ואפילו ביקשתי ממכם לכתוב ליד הדוח בחתימה שרת רגיל שלא יתבלבלו בטעות עם המהיר חחח תענוג להכיר אותך אחי

רון אנליסט- לצערי לא יצא לי להכיר אותך מספיק אבל ממה שכן ראיתי שתאחלה של בנאדם, תמיד חשבת על טובת הברית ועזרת כשיכולת, הרמת חשבון יפייפה והאמר גאלי מפלצתי ביותר, אחד הגדולים שראיתי
    גם אותך בדיוק כמו כל חברי לפדרציה ולשרת בכלל אשמח לראות ולשחק איתך בעוד שרת, שמור על קשר אחי

תמיר תמירם-
    תמיר אני מתגעגע אליך באמא, כמה זמן לא דיברנו בדיוק כמו אבשלום גם אתה החלטת שאתה יכול יותר ופתחת עוד חברת הובלות והקמת אותה לגמרי לבד ושאפו ענק על זה, רק שלצערי החלפתי טלפון ככה שגם אתה לא יכולת להתקשר אליי וגם לא אני אליך, ממש מקווה לפגוש אותך שוב בלי קשר למשחק היה תענוג להכיר אותך אחי

נעבור לחבר'ה היקרים מהצד השני-

דור יהודה סייפאונלי- שחקן גדול, עשית קטע אבל וואלה בנאדם כמוך אי אפשר לכעוס עליו אפילו היה כיף במיוחד סוף השרת איתך

טל אזאקס- הכרנו שעידן הפנה אותך אליי שאני ימליץ לך על סרט טוב ומשם סיפור האהבה שלנו רק פרח, אתה אחלה בנאדם ונהנתי לדבר איתך בלי קשר למשחק אתה בנאדם מעניין ונעים לחברה

יאן ברזק- יאנוצ'קה איזה שרת הבאת אחי גם מבחינה מבצעים ובעיקר מבחינה ניהולית, דיכוס לא הייתה נראת אותו דבר בלעדך, שמחתי לשחק מולך וכל הכבוד על המאפס המרשים שהוצאת

מאור בן עמי- שרת ראשון שלך ותראה לאן הגעת, נראה כאילו אתה כבר שנים במשחק, לצערי גם אתה כמעט נעלמת לגמרי אבל אני בטוח שעוד נראה אותך בהמשך!

ניסו ניקי מ1- ניסו איזה מנהל ובנאדם אתה !! איזה שרת קשה ומעניין עשית לנו, אני שמח שיצא לי לשחק מולך ולהכיר אותך גם אם לא ממש אישית
    מזל טוב על ההפסד הראשון חח ובהצלחה בהמשך, מחכה למפגש של דכוס והאלמנטים

עידן אסאר- עידן למרות שהיו הרבה ירידות ועליות במערכת יחסים המורכבת שלנו נשבע אני אוהב אותך, עשית לנו הרבה בלאגנים גם במשחק וגם בפורום בהצלחה ב-3

תודות כלליות-
    דודי ניקו מירי ניקו עומר הדוב אינדיגו הדוב ניק קוקה קולה דן סאדו שלומי סאדו פרץ ג'וקר מתן ג'וקר אפק גוד טל סלייד
    המון תודה לכם על כל מה שעשיתם כל השרת ועל זה שעזרתם להפוך אותו לאחד השרתים המעניינים !

הפדרציה הענקית והחוותית שלייייייייי
    אוהב את כולם נהנתי מכל רגע בשרת איתכם, שמחתי לעזור תמיד ושמחתי שעזרתם לי תמיד
    סוב נתתם שרת אדיר התחלתם בקטן בתור סתם חוות והפכתם לחוות מנצחות שרת, אתכם לא ספרו אפילו יותר מאיתנו והנה אתם מחזיקים פלא 100 ואני חייב לציין שרוב העבודה בכפר הפלא עצמו נעשה על ידכם! אתם החזקתם תמינוס הכי מטורף בשרת ואתם הבאתם את ההגנות שגרמו למינוס להיות הכי מטורף בשרת, פשוט שאפו ענק לכם!!!
    NH יתותחים איזה כיף שהכרתי אתכם והצטרפתם אליי פשוט עשיתם לי תשרת

תודה לדיכוס הענקיים שנתנו שרת אדיר והתמודדי מול רוב על ידי ניצול היתרונות והניסיון שלהם, לא יכולנו לבקש יריבים יותר טובים ממכם!

אז היה כיף חברים, מצטער אם שכחתי מישו ומקווה לפגוש את כולם במפגש המשותף של דיכוס והאלמנטים (מי שמעוניין שיפנה אליי או אל ניסו, אין עדיין פרטים מדויקים זה בארגון)

באהבה דור טריניטי.
    חוות מנצחות שרת

IL4- Trinity Force | ILX- Jack the Ripper | ILX- Leo Messi

ILX- LEONEL MESSI | IL1- Adam Sandler | ILX- VEVO | IL3- Luzer | ILX- Comedian | Finals - The Zohan

ציטוט פורסם במקור על ידי pasiflori צפה בהודעה
    ובזכות האחד והיחיד האיש והאגדה. נסיך האשכולות. מלך הפורום. שובר שיא ההגנות. מגן הברית בפורום. מארגן המפגשים מייסד האלמנטים. האיש שאין בלתו. אין לו דמות הגוף ואין לו גוף. בעל השפם. ומלך המכפכפים של לוד. - דור ג'ק דה ריפר!!!!
    אשכול המשפטים הגדול !! | סיקור Death Note | רשימת סרטי אדם סנדלר

מה יש לומר על דור?
    אתה שחקן גדול לא מכיר שחקנים יותר טובים ממך
    הרמת את החשבון לבדך ושאף אחד לא יגיד לך אחרת(חחח יונתן זה גם כולל אותך :P)
    מנהל וחבר הכי טוב שאפשר לבקש לא היינו מגיעים לכלום ללא התרומה שלך אתה אגדה!
    אמנם למדתי רק חלק קטן מהיכולת משחק שלך וגם זה מספיק לרמות הגבוהות
    אתה היית מנטור לכל דבר שמח שאתה גר לידי בשכונה חחח
    אי אפשר לשכוח את ההישגים האדירים שלך,
    האמר מפחיד לאוצרות+ שברית שיא הגנות שלא היה מבייש אפילו שרת מהיר.
    ונסיים עם המשפט של השרת- חוות מנצחות שרת!
    נערך לאחרונה על ידי מתן123, 08-08-2014 בשעה 05:11

אוהב אותך מתן!
    חוות מנצחות שרת

ILX- LEONEL MESSI | IL1- Adam Sandler | ILX- VEVO | IL3- Luzer | ILX- Comedian | Finals - The Zohan

ובזכות האחד והיחיד האיש והאגדה. נסיך האשכולות. מלך הפורום. שובר שיא ההגנות. מגן הברית בפורום. מארגן המפגשים מייסד האלמנטים. האיש שאין בלתו. אין לו דמות הגוף ואין לו גוף. בעל השפם. ומלך המכפכפים של לוד. - דור ג'ק דה ריפר!!!!

תותח למרות שאתה פנתר.

עבר:Gaider,Team Rocket,Team Magic,מנה חמה,T-COM,ASAR,Wiggle,TheButton,Secret,Subject
    הווה:
    ilx- Tarantino

חחחחחחחחחחחח וואלה עידן באמת שאין עליך

דרך אגב קופידון וארטיק אצלי בשמירה מי שמעוניין לראות מבפנים את שני המפלצות האלה יכול להיכנס דרך הסיסמא שלי
    נערך לאחרונה על ידי Adam Sandler, 08-08-2014 בשעה 04:57
    חוות מנצחות שרת

סוף סוף אתם יכולים להגיד חוות מנצחות שרת סוב לקחו שרת איזה פאדיחות.
    חחחחח סתם היה אחלה של שרת דור אתה מטורף שהגעת ל500 הגנות אתה שחקן סביר (רק בגלל שאתה פנתר)
    ונפגש בשרתים הבאים תודה לכולם על אחלה שרת.

עריכה
    דרך אגב ניסו הפסיד שרת כבר
    נערך לאחרונה על ידי kk?, 08-08-2014 בשעה 05:01

עבר:Gaider,Team Rocket,Team Magic,מנה חמה,T-COM,ASAR,Wiggle,TheButton,Secret,Subject
    הווה:
    ilx- Tarantino

הסמל האישי שלParanoeid

פוסט של קינג. עוף להשלים שעות שינה
    4 האמרים בשחקן. האם אפשרי?

האמר האוצרות הגדול ביותר שנראה בישראל (:

שחקנים מוכרים; Secret Someone,YosIdoR,Adivas,Savida,Anxiety,Paranoia,Don Corleone,smerf,Havita,TOYOTA, SafeOnly

שרת מהיר נוכחי ; Shtinker

אוהב אותך דור! נהנתי בשרת הזה בזכות הנוכחות שהראתם.
    The Shtinker

ILX-
    שחקני עבר:

!!!//Azax syndrom//mr db//tal-king//Shtinker//Pooh//Mercedes Band//סברי מרנן//theblackmamba
    !!! Hammer
    Hammer Shtinker
    שיא הגנות ישראלי לאוצרות-גאלי-סברי מרנן

Hammer Azax syndrom-1
    Hammer Azax syndrom-2
    ציטוט פורסם במקור על ידי eetay צפה בהודעה
    אלמנטים אתם חוות בני חוות, כל המשפחה שלכם חוות (:

היה שרת טוב! והיה מאוד כיף לשחק איתך!
    אם נמשיך בשרתים הבאים זה יהיה רק איתך
    רום || גרישה

שרת 4 איטי - סיבוב נוסטלגיה. חצי קלאצ'

http://travian-reports.net/il/report/2193187a10c

?Love Is Immortal הסמל האישי שלsivan

דור שמחתי להכיר אותך שחקן ענק נהניתי לשחק איתך ואני עוד ימשיך לשחק איתך בהמשך
    ואם אני לא יפרוש נסיים שרת אחי מקווה שלא נפגעת שעברתי לסוב איך מתן אמר אתה שחקן אגדה

אייל

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)