עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך סך הכל של 23

אשכול: תודה לכולם.

?Love Is Immortal הסמל האישי שלsivan

עידן(דניאל)אתה יודע למה אנילא יכול לכתוב מאצלי אז אכתוב מיפה
    תודה רבה על הכול שמח שעברתי אליכם ונהניתי מאוד
    אוהה אותך יאח יקר
    אייל
    נערך לאחרונה על ידי sivan, 08-08-2014 בשעה 14:32

דניאל יקירי,
    אני שמח שזכרת אותי, בכל זאת לא דיברנו יחסית הרבה זמן.
    שמחתי להכיר אותך, אתה אדם באמת מדהים, ושחקן מדהים.
    נהניתי לשחק לצדך, ובהצלחה בהמשך

עומר

כאן הזמן והמקום להגיד תודה לכולם אני ישתדל לפרט כל אחד ואחד !

דניאל שותף אח יקר ובעיקר אגדה כן אחי אתה אגדה אין מילים שיוכלו לתאר את ההרגשה והכרת התודה על כל מה שעשית למען כולם לא יכולתי לבקש שותף יותר טוב תודה על הלילות הלבנים על הימים הקשים ועל התשובות לכל דבר .

סליחה על כל החפירות ההטרדות על הטלפונים ב4 בבוקר מכל פייק שיצא .
    סליחה על כל הוויכוחים אבל דווקא בגלל הניגודים דווקא כל המריבות הם אלה שהגדירו אותנו ועשו אותנו לשותפים הכי טובים שיש

עשית למעני ולמען הברית יותר משכולם יכלו לבקש כל מה שאני יודע על עולם הטרוויאן זה ממך ורק ממך בן אדם מדהים שהולך עם העקרונות וההגינות עד הסוף גם במחיר אישי כבד מורן פה המקום לבקש סליחה את מה שנתת לי באופן אישי לעולם אני לא אוכל להחזיר את הסבלנות הידע וההשקעה אוהב אותך אח יקר *love**love**love*

ברק חלק בלתי נפרד מהניצחון של הברית ההשקעה שלך הייתה מעל ומעבר לכל הציפיות תודה על כל הימים השבתות והחגים שהקרבת למען הברית ובפרט קופידון והפלא
    לפעמים כבר לא היה נעים לבקש אבל אתה הצעת את עצמך ונתת הרגשה כאילו זה החובה שלך
    תודה על הכל אחי
    נ.ב. אתה חייב לי עדיין ג'וני ווקר

סוג'יי (טאן) לפני הכל תודה רבה על האירוח הנפלא בביתך במפגש הגדול זה רק חיזק את הקשר של החברים בברית עוד ועוד .
    אני בטוח שאם לא אתה היינו אוכלים הרבה חצץ בלי ההגנות שדאגת לכל הברית ולפלא תודה על הכל איש מדהים !

צוות MAYAY (נתי) לא הכרנו כל כך לעומק אבל התרומה שנתתם לברית היא אולי הגדולה ביותר ההטרדות (המיניות ) לדיכוס הכיסוחים גניבת אוצרות אין מילים מקצועיות לשמה (אשמח ללמוד עוד מכם ) הדאגה לפלא זמינות כמעט 24/7 זה נדיר ונתתם הכל למען הברית תודה .

נורית היקרה אין לי מושג איך עשית את זה אבל ההגנות שלך היו בכמויות בלתי מוסברות בלתי רגילות בצירוף של זמינות מטורפת אפשר להגיד שלא פעם ולא פעמיים הצלת שחקנים בברית שהיו נמחקים אם לא את !
    יבוא יום ואת תסבירי לי איך הבאת לפלא את הכמות הדימיונית של הדרואידרידרים שבהחלט עזרו הסוחרים שלך שלא נחו פשוט היית דוגמא לכל הברית נורית אישה מדהימה תודה על הכל .

אייל הבדואי *tongue* של הברית כל חשבון שצריך עולה על הגמל מגיע לחשבון ועושה בו סדר מרים אותו מחדש עושה את השיפוצים הנחוצים וממשיך הלאה לא נח לרגע את התרומה שלך לברית ובפרט לחשבונות קופידון ופריה אי אפשר לתאר פשוט מלך .

טל הפילפילון הדבר שהכי צריך ללמוד ממך זה ההשקעה גם כשלא תמיד הולך הנאמנות והמסירות הרצון לעזור בכל דבר פשוט תודה

סיון לסבול אותי משרת 1 זה לא מובן מאליו אני יודע שחפרתי לך אני מתנצל אבל עשית עבודה מדהימה התחלת צולע אבל את הדוגמא למשפט כשרוצים אין דבר כזה אי אפשר .

מיכל חזרזירונת קטנה שלנו אומנם זאת לא ברית של צימחונים אבל מצאת איתנו שפה משותפת השקעת ונתת הכל בשביל להצליח אנשים כמוך הביאו אותנו לאן שהגענו תודה .

אורי אם אני צריך להסביר את הנאמנות שלך אז שתדע אתה אחד הבודדים שלא היה לי בעיה שיקבל שמירת חשבון על קופידון נתת את כל כולך תודה נסיך .

אפרת אומנם לא נשארת עד הסוף אבל אם את תקראי את ההודעה הזאת אז שתדעי אפשר להגיד שהחשבון שלך היה הכי משמעותי בעזרה בהחזקת הפלא . תודה אישה יקרה נשמח לראות אותך במפגש .

סליחה מכל מי ששכחתי לכתוב את שמו אוהב את כולכם !!!

תודה רבה חברים שנתתם לי את העונג והכבוד לשרת במשפחת S.O.V. כי אתם הגדולים והאלופים .

אוהב אותכם חברים מקווה לראות אותכם במפגש ומחכה כבר לשרת הבא איתכם

תודה רבה רבה

אלירן מצוות קופידון

התלבטתי הרבה אם לכתוב על היחסים שלי עם שחקנים מחוץ לברית s.o.v. אבל יש אחד שאני חייב לכתוב
    אמיר המלך !!! הלוו ארטיק
    נכון שיום אחד נעלמתי אבל זה מסיבות אישיות נטו אתה בן אדם מדהים היה לי את הזכות להכיר בן אדם כמוך בן אדם של כבוד מילה של גבר
    איך אמרת לי אני יפרוש יסגור את השחקן והמחשב לפני שאני ישבור את המילה שלי אז כן עמדת כמו גבר מאחורי המילים שלך תודה רבה
    נ.ב. אשמח מתי שהוא לשבת על קפה
    אלירן מצוות קופידון

שפיץ על, לקחת פלא בהתחלה ואף אחד לא חשב שתנצח ובסוף גם לקחת את השרת....כל הכבוד!!
    The Great Kimchi
    ILX - פלופ, לא ידוע
    לא ידוע ,IL19 - Wendigo
    IL1 - Javel

IL5 - Liquidator/Xela
    IL4 - sigma/oz1/MaorBenAmi
    IL
    2 - מנה חמה/Climb2Win

דניאל אתה גבר גבר.
    סך הכל יום אחד של הכרות היינו צריכים בשביל להתחבר , לא חששת לדבר איתי אמיתי גם כשאתה לא מכיר אותי , וגם עם השמועות ברחוב
    תודה על המשך השרת המהנה, מקווה שסבלת את החפירות שלי, ועדיין יש לי את המסמך עם הציטוטים הכי גדולים שלך, ואני אצחק עליך עוד המון זמן.
    אני יודע על כמה מהאלמנטים שלא היו רוצים שתנצח בסוף ואני לא מפחד להגיד את השמות שלהם (גבריאלה) , את קנאית, היית רוצה להיות דניאלה בכבודו ובעצמו
    הוא עשה כל כך הרבה יותר ממך השרת ובמקום לבוז לו את יכולה רק להצדיע .
    שיהיה המון בהצלחה אם תפרוש או לא, בכל מקרה אתה גבר גבר .

דניאל ..
    מי כמוך יודע כמה השקעתי בשחקן שקיבלתי .
    למרות שהבטחתי לך שאני לא יפרוש , בסופו של דבר נטשתי אותו .
    אבל זה לא היה בשליטתי . זה היה העבודה והמילואים ..
    באמת שאני שמח שניצחנו .
    שמח ששיחקתי לצידך בזמן הקצר שיצא לי לשחק .
    שמור על קשר . אין עליך .
    דניאל
    il5 דניאל

דולב, לפרט שמות זה הזוי לגמרי..
    גבריאלה עזרה לנו מאוד בכל מקרה לא צריך לדון על זה בפומבי.

בובות יש כמו זבל, אבל משה דץ יש רק אחד. הסמל האישי שלDanza Kuduro

דניאל היקר

אין דבר שיותר שימח אותי מזה שראיתי את הפלא שלך מגיע לשלב 100 .
    זאת הייתה המטרה שלי מתחילת המשחק בין אם זה היה בעקיפין, ברגע שפרשתי מהשרת הזה כחודש לפני האוצרות,
    יצא לנו לדבר המון, ויצא לי להכיר אדם מדהים .
    מתי שרק יכולתי עזרתי לך, כי אתה אחלה של גבר.
    אני מאד שמח על שהכרתי לך את שלמה שזה האח שלי במשחק, ועוד יותר שמח שנעזרתם אחד בשני

עכשיו שנגמר פה אתה מוזמן אלינו ל3 אלוף

אוהב
    אורי

שרתי-עבר:
    IL5 - Mercedes | IL4 - Danza Kuduro | IL3 -fguy | ILX -Thunder snap
    ILX - Degenerate | IL4 - Fguy| תולעת - IL5
    | משה דץ -IL3

שרתי-הווה:

ILX - OlafTheSnowman

אלירן אתה אחלה גבר ואני בטוח שעוד נזכה לשחק יחד.
    יקרנף לא לשכוח יבול לפלא!!!!
    חחחחחחח
    הפיל והאגה
    Pil

שחקני עבר:
    il4- h&o
    ilx- K.G

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)