מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך סך הכל של 2

אשכול: צורות התיישבות

הממ... אז אתה אומר לי שיש חיים לשחקני טרוויאן? הסמל האישי שלortalof

ברירת מחדל צורות התיישבות

צורות התיישבות

חברים, שלום שלום. מה שאתם עומדים לקרוא הוא לאו דווקא מדריך אם כי הסבר שכולל חסרונות ויתרונות לגבי צורות התיישבות שונות.
    נתחיל מההתחלה – מה זה הביטוי הזה צורת התיישבות? צורת התיישבות היא הדרך שבה אתה מפזר את הכפרים במפה. איזה צורות יש לנו? יש את הפטריה, יש את החשבון שמתפרס על שטח גדול ויש את אלו שמארגנים לעצמם מרכזים קטנים במקומות שונים במפה.
    צורות:
    1. פטריה – הפטריה היא צורת התיישבות שאני מוצא הנוחה ביותר. העיקרון בפטריה פשוט – כל הכפרים קרובים, זה עוזר במידה ויש הגנות אישיות, במידה וצריך להעביר משאבים בלי לחכות יותר מידי זמן ואפילו כששולחים כיבוש – ברגע שכל הכפרים שלך קרובים אחד לשני אתה יודע שתמיד הקאטות יהיו איטיות מהצ'יפים ולא פתאום תגלה שרק 6 צ'יפים מגיעים בזמן בכיבוש למישהו עם 15,000 אוכלוסיה פחות, ששישייה לא תספיק שם.
    בקצרה נוכל לסכם שהיתרון הגדול בפטריה הוא העבודה כצוות. כל הכפרים קרובים, משלוחי המשאבים נעים בין 1:40 ל7:00 (בחשבון טאוטוני בשרת מהיר), בתקיפות משותפות כל הכפרים פחות או יותר באותו זמן תקיפה מהמטרה ובזה אפשר לסכם את זה.

2. חשבון מתפרס - אז אחרי שעברנו על היתרונות של הפטריה, בואו נעיף מבט על התמונה שם למעלה ונשאל את עצמנו מה מוגבל שם? אני אגיד לכם. נאות המדבר. האיזור המצולם (חשבון TheButton, שרת ilx) הוא איזור פורה יחסית ויש לכל כפר נווה מדבר משלו. בסופו של דבר עוד נווה זה עוד ייצור משאבים, כך שחשבון שמתפרס על פני שטח רחב יותר ירוויח עוד משאבים. יש גם הזדמנות נוחה להפליא להצמיד צ'יף או קאטות מכפר קרוב למטרה ברמת מעבר של שעה, שעתיים או יותר, כך שאפקט ההפתעה פה משמעותי.

אם נסתכל על טבלת הכפרים של פיקולו נראה את כמות הנאות המרשימה עד טירוף שיש לו בכל כפר. כל אחד כזה מוסיף עוד ייצור משאבים. החיסרון? הכפר FLAMENKO לדוגמא, שנמצא ב(-47/-106) לעומת הכפר MARMITO ששוכן ב(-36/-65). בערך 50 משבצות הפרש אחד מהשני. העברת כוחות יעילה בין פידרים כאן היא חלום רחוק ולא יותר, בשונה מהפטריה.

מה שכן, ברגע שהחשבון שלך כבר מתפרס, כיבוש כפרים מאבד את החיסרון הגדול ביותר שלו משום שכל החשבון כבר מנוהל כך במילא. כיבוש כפרים בסופו של דבר הוא הדרך הנוחה ביותר להתקדם, כך שהשיטה יכולה להוכיח את עצמה בסופו של דבר.

3. מרכזים קטנים - ככל הנראה השיטה עם ההיגיון הנמוך ביותר (בעיני, שחקן מן המניין), אך נוחה למספר דברים קטנים.
    העברת משאבים בין מרכזים קטנים (3-5) כפרים בכל מרכז) למקסום השימוש (חגיגות, בניית מגורים מלכותיים לשלבים גדולים, כוחות להאמר) היא יעילה מאוד. אין לך את כל החשבון להתבלבל בו. אתה ממספר את הכפרים שלך בצורה חכמה (00.0 בירה, 00.1 כפר האמר, 00.2 פידר, 00.3 עוד אחד וגם 00.4 ו00.5, כאשר כל איזור מקבל 01.0/01.1/01.2/01.3/01.4 משלו וזה מסתדר בצורה נפלאה בטבלת הכפרים) ומתייחס לכל חבילת כפרים כזאת כמרכז משלו. אפשר לאמן בכל מרכז כזה האמר כיפי של 50,000 מניפים, 12,500 אבירים, 2000 נוגחים ואיזה 5000 קאטות שכל הכפרים יחדיו יצליחו להחזיק יחד עם בזיזות. כל כפר בקבוצה מחזיק 2 צ'יפים ויוצאים מהחשבון 3-4 כיבושים במקביל
    עוד דבר נוח במרכז קטן זה שאתה יכול ללכת ופשוט לכבוש לשחקן אחד בינוני כמה כפרים בלילה אחד (כמו Cookie Monster שבלילה אחד העלים למשתמש 3-4 כפרים, כאשר עד הצהריים זה כבר הגיע ל6) והופה, מרכז חדש בזול!

בתמונה אפשר לראות 3-4 מרכזים קרובים מאוד, שכל אחד יכול לתפקד כישות עצמאית, ועוד מרכז שעלול לגדול בכמה כפרים מפטרייה של שחקן אחר צמוד.

בסופו של דבר שיטת ההתיישבות משפיעה מאוד על המשחק, אבל היא תלויה בכל כך הרבה גורמים כמו טיב האיזור (מבחינת כיבושים ונאות מדבר), כמות הזהב בחשבון (פיתוח כפר מאפס בלי כיבושים יקר משמעותית), זמינות ושגעון פרטי.
    אני ממליץ שכל שיטה שלא תקחו, בין כפרים תומכים לכפרים שאמורים לקבל תמיכה לקחת פרק זמן שיספיק לסוחרים להגיע ולחזור בלי לחנוק את החשבון. אצלי בחרתי רנדומלית את הסכום של שעה, ואני מקפיד שלא יהיו כפרים רחוקים יותר, אבל אצל סוחר גאלי עם משרד סחר ההפרש יהיה משמעותית גדול משלי מבחינת דחיפות זמינות המשאבים.

בהצלחה בבחירה, אלו השיטות שאני מכיר בליווי תמונות להסבר, יתרונות וחסרונות.
    מאחל לכם משחק נעים,
    אפק.

הסמל האישי שלLullaby From Hell

הקפצה לשימור

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

"אני אנקה אותך משה, כי אתה האוצר הייחודי שלי"
    "משה לא משנה כמה פעמים תמות, אני אחיה אותך, כי אתה הגיבור שלי"

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)