עמוד 11 מתוך 11 ראשוןראשון ... 91011
מציג תוצאות 101 עד 105 מתוך סך הכל של 105

אשכול: פרישה - הרקולס

ציטוט פורסם במקור על ידי Merciless צפה בהודעה
    הציטוט פחות
    זה כדי שיבינו ..

ציטוט פורסם במקור על ידי legendary8 צפה בהודעה
    יוני מרוב שקשה לשחק איתך השחקן שלך פורק לבד גם בלעדי זה גם די אכזב ופגע בדרייב , דבר שני הרצון היה באמת לשחק בצד של זיגי ואייל וכולם
    אבל אמרתי לך הייתי מפרק אותך בכל צד שתשחק ואז מצטרף אל תדאג ...... לא משהו אישי זה היה נקמה ספורטיבית על שרת סיוט מצידך
    לא בגלל מה ששיקרת בנוגע אלי או דברים כאלה אין לי משהו אישי נגדך זה רק משחק של הנאה ...... ותום יכול להסביר לך שפרשתי שרת קודם
    מה המילים שרשמתי לו שאשחק בעתיד ואמרתי לעוד אנשים אני אומר בפנים כל מה שאני חושב.
    כן אה, השקרים של יוני...
    ומה עם ההשמצות שלך על אינדי?
    הכפשת את שמו של אחד הצדיקים הגדולים בדומיין שלנו, גרמת לילד פלא שכולם אוהבים לפרוש מהשרת!
    בנוסף לכך, אתה גם ניסית להפיל את הכל עליי ולהגיד שאני זה שהכניס את הזהב אליך ושרציתי להכניס לכם באן זהב!

אבל מי צריך את האמת בכלל כשאפשר להמשיך לחיות בסרטים היפים שאתה חי בהם?
    Potato, Gifted, Sagi, Yoma, AlexisTexas, Snoopy, UmpaLumpa, BobTheBuilder, Durex, Illuminati
    Steric, LionKing, Poodle
    פלופ- הפרישה האגדית

שיא הגנות בפלא (4.4)

ציטוט פורסם במקור על ידי ShMilO צפה בהודעה
    כשבטטה והחברה נכנסים ביחד, השרת נראה כאילו אנחנו לבד
    ציטוט פורסם במקור על ידי elroy צפה בהודעה
    בטטה אתה אגדה
    בטטה- שם שהפך לאגדה.

ושתחררו עם המילים והשנאה אתם לוקחים תמשחק הזה יותר מידי ללב מקללים ומעלים תמונות של אנשים וצוחקים על מי שהם זה מביך ועלוב וזה שכמה ילדים בני 12 יצחקו ויעריצו אותכם זה פטתי יש פה אנשים שכנראה בונים תביטחון עצמי שלהם על חשבון דף באינטרנט כי במציאות לא מציאה גדולה .... נגמר שרת מדפדפים זה משחק מחשב אין לי שינאה לא לאיתמר לא לעידן ולא למתן ולא לאף אחד גם מי שמקלל מבחינתי נגמר שרת מדפדפים ודולב יכול להעיד את זה שכמה קילל אותי והיום אני מדבר איתו בהכי טוב שבעולם ועוד הרבה שתחררו מהגועל זה משחק לא חיים ומוות נגמר שרת זהו הלאה תפסיקו לרדת נמוך
    LeGeNdaRy8
    Blackbox
    Dark Horse
    Logical
    chaos
    hercules
    Dartagnan
    snufkin

ישראל אתה שחקן גדול ויותר חשוב מזה אתה בנאדם גדול, אוהב אותך ומעריך אותך.
    הרבה בהצלחה בהמשך, שמח שאני לא צריך להיאבק נגד שחקן כמוך (אני רוצה לישון בלילה).
    עיטוש הרעם

תום.

השיא הגאלי העולמי - http://travian-reports.net/il/report/7146aca4322
    האמר הגורל בגירסה 4.4 - http://travian-reports.net/il/report/19104d0a68d

חבר צוות לשעבר

§4 נטיקט- כללי.
    הפורום משמש לשחקנים כמקום מפגש לעזרה הדדית והיכרות עם שחקנים אחרים, וכל המשתמשים צריכים להרגיש רצויים בו. לכן, נדרשים נימוס וכבוד הדדי לפי כללי נטיקט. התקפות ועלבונות אינם נסבלים והמעורבים בהם ייענשו.
    אתם מתבקשים לרענן את הזיכרון שלכם בכל הנוגע לחוקי הפורום

דיווח על הודעות המפרות את חוקי הפורום יעשה באמצעות כפתור הדיווח שליד כל הודעה. לא על ידי תגובה להודעה. יותר מכך, ציטוט הודעה המפרה את החוקים יגרור ענישה בהתאם להודעה המצוטטת.

ננעל.

עמוד 11 מתוך 11 ראשוןראשון ... 91011

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)