עמוד 1 מתוך 11 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 105

אשכול: פרישה - הרקולס

ברירת מחדל פרישה - הרקולס

טוב במשך השרת שמעתי מיליון דעות מי שם יניב אורן ויקה ועוד מיליון אנשים
    אז לא אני שיחקתי שם ישראל נעים מאוד ואיתי שיחק לרוב השרת אורי השותף שלי התמידי ועידן
    אחרי התלבטות החלטתי לתלות את המניף אלה ולפרוש מהשרת מחוסר עיניין לציבור........
    דבר ראשון קודם כל ברכות לצד שינצח ברווז ירון תום והשאר הרמתם צד לא גדול באנשים אבל מאורגן ומסודר
    כל הכבוד לכם באמת מכל הלב, המטרה שלי הייתה להכנס לאזור עם כמה חברים בנפרד לאזור ,שאמרו לי שכולם יכנסו למינוס מינוס
    כי המטרה שלי שאם יהיו הצדדים הרגילים לשחק כמו שאמרתי לזיגי וגם לתום בסוף שרת שעבר בצד של זיגי
    עם אנשים שאני אוהב סיון אייל הקטן זיגי ועוד , אך מהר מאוד הבנתי שאם זה יהיה ככה השרת יגמר תוך שבועיים שלושה
    ועדיף שרת הפסד משרת חד צדדי משעמם אבל באמת כמה שיש פה אנשים עם רצונות טובים יש להם עוד דרך ארוכה לעבור וללמוד
    פשוט לא היה אפשרי לעבוד או להוציא משהו מהשרת הזה ולכן לא הצדיק את השקעת הכסף ובעיקר הזמן הפנוי
    לכן אני עוזב כרגע.

תודות למספר מצומצם של אנשים:
    יניב - אח יקר אתה איתי פה 8 שנים מקווה שלא איכזבתי אותך שעזבתי אבל גם ככה שנינו חודש עם רגל בחוץ אוהב אותך מאוד.
    אלרואי- אני פשוט חולה עליך ילד אתה פשוט אגדה אין אנשים כמוך.
    תום- אח יקר שמח שהבהרנו תדברים השרת שהפריעו באמת אוהב אותך.
    מאור (בזוקה) ילד מאומץ שלי אחפור לך תמיד לשחק לצידי אם אשחק אתה פשוט ילד זהב שנהנתי להסביר לו גם על המשחק וגם על החיים שבחוץ.
    אלי ומשה - תודה לכם על העזרה השרת אוהב אותכם מאוד, משה שמחתי כל כך להכיר אותך לעומק השרת וכמה ערכי אתה.
    עידן-נכנסת רק לא מזמן לעזור פה אבל פשוט הזכרת לנו כמה התגעגענו אליך שהיית בפרישה ולדבר איתך על הכל, אני תמיד פה אחי
    אייל הקטן- תותחחחח איך גדלת ככה איך משרת לשרת אתה פשוט מפתיע אותי מחדש כמה אתה משתפר הסתכלתי עליך מהצד שרת שלם והייתי גאה בכמה שאתה טוב היום, תשמור לי על סיון שאני כל כך אוהב תילדה הזאת
    גיל- אתה אחד הילדים שהרווחתי השרת פה אתה ילד מדהים באמת קח את המשחק בקלות כדי שלא יפגע בך כי זה לא שווה את זה
    אמן היו יותר ילדים כמוך וגם לכל הצוות הנהדר שלך קים עומר תומר ושחר .
    מצטער אם שכחתי מישהו כי בטוח שכחתי הרבה, ורון די להודעות לשחקןןןןןןןןןן הינה התשובה שלך
    LeGeNdaRy8
    Blackbox
    Dark Horse
    Logical
    chaos
    hercules
    Dartagnan
    snufkin

אהלן אנשים מה קורה?

ציטוט פורסם במקור על ידי legendary8 צפה בהודעה
    טוב במשך השרת שמעתי מיליון דעות מי שם יניב אורן ויקה ועוד מיליון אנשים
    אז לא אני שיחקתי שם ישראל נעים מאוד ואיתי שיחק לרוב השרת אורי השותף שלי התמידי ועידן
    אחרי התלבטות החלטתי לתלות את המניף אלה ולפרוש מהשרת מחוסר עיניין לציבור........
    דבר ראשון קודם כל ברכות לצד שינצח ברווז ירון תום והשאר הרמתם צד לא גדול באנשים אבל מאורגן ומסודר
    כל הכבוד לכם באמת מכל הלב, המטרה שלי הייתה להכנס לאזור עם כמה חברים בנפרד לאזור ,שאמרו לי שכולם יכנסו למינוס מינוס
    כי המטרה שלי שאם יהיו הצדדים הרגילים לשחק כמו שאמרתי לזיגי וגם לתום בסוף שרת שעבר בצד של זיגי
    עם אנשים שאני אוהב סיון אייל הקטן זיגי ועוד , אך מהר מאוד הבנתי שאם זה יהיה ככה השרת יגמר תוך שבועיים שלושה
    ועדיף שרת הפסד משרת חד צדדי משעמם אבל באמת כמה שיש פה אנשים עם רצונות טובים יש להם עוד דרך ארוכה לעבור וללמוד
    פשוט לא היה אפשרי לעבוד או להוציא משהו מהשרת הזה ולכן לא הצדיק את השקעת הכסף ובעיקר הזמן הפנוי
    לכן אני עוזב כרגע.

תודות למספר מצומצם של אנשים:
    יניב - אח יקר אתה איתי פה 8 שנים מקווה שלא איכזבתי אותך שעזבתי אבל גם ככה שנינו חודש עם רגל בחוץ אוהב אותך מאוד.
    אלרואי- אני פשוט חולה עליך ילד אתה פשוט אגדה אין אנשים כמוך.
    תום- אח יקר שמח שהבהרנו תדברים השרת שהפריעו באמת אוהב אותך.
    מאור (בזוקה) ילד מאומץ שלי אחפור לך תמיד לשחק לצידי אם אשחק אתה פשוט ילד זהב שנהנתי להסביר לו גם על המשחק וגם על החיים שבחוץ.
    אלי ומשה - תודה לכם על העזרה השרת אוהב אותכם מאוד, משה שמחתי כל כך להכיר אותך לעומק השרת וכמה ערכי אתה.
    עידן-נכנסת רק לא מזמן לעזור פה אבל פשוט הזכרת לנו כמה התגעגענו אליך שהיית בפרישה ולדבר איתך על הכל, אני תמיד פה אחי
    אייל הקטן- תותחחחח איך גדלת ככה איך משרת לשרת אתה פשוט מפתיע אותי מחדש כמה אתה משתפר הסתכלתי עליך מהצד שרת שלם והייתי גאה בכמה שאתה טוב היום, תשמור לי על סיון שאני כל כך אוהב תילדה הזאת
    גיל- אתה אחד הילדים שהרווחתי השרת פה אתה ילד מדהים באמת קח את המשחק בקלות כדי שלא יפגע בך כי זה לא שווה את זה
    אמן היו יותר ילדים כמוך וגם לכל הצוות הנהדר שלך קים עומר תומר ושחר .
    מצטער אם שכחתי מישהו כי בטוח שכחתי הרבה, ורון די להודעות לשחקןןןןןןןןןן הינה התשובה שלך
    מצטער אם אכזבתי אותך השרת, אני אשמח לשחק לצידך בשרתים הבאים, דרך צלחה!
    Aka שלוסין

producer,FATALITY,Fighter,Gimmic,Hippo,Aggressive, !!!,Max Brenner,Joanne Woodward

"Just A DJ"
    (Music Producer- HS,PH,PT)

ישראאאאללל יתותח
    אתה שחקן תותח ובן אדם אדיר!
    אין לי מושג איך היה לך כוח אליי ( זה קשה )
    היה כיף מאוד לשחק איתך השרת.
    אוהב אותך יתותח!

ישראל אחשלי היקר חבל לי שעזבת
    אתה שחקן תותח ואחלה בנאדם

מקווה שייצא לנו לשחק ביחד כבר
    שחקני הווה:

שחקני עבר:
    Artemis/פריה-IL4
    IL5-Eskimo Limon/Fearless
    ILX-Hermes/Mayay/Moris/Fighter/
    code lyoko/Fatality

IL19-Lmao

אני לא יודע אם אתה פורש, אם אתה פורש באמת, לא תהיה בעיה לדעת
    השרת נכנסת לפרק מספר שחקנים שאחד מהם היה אני ואז לפרוש, ואפילו לתת אחרי זה את השחקן שלך לי אפילו
    מפתיע אותי פתאום שאתה רושם שרצית להיות בצד שאני נמצא בו ובו נמצאים כל מי שרצית לפרק
    אשמח להסבר בעניין, כי יש פה סתירה קטנה
    שחקני עבר
    ILX - Radamel \ Fury \ Marilyn Manson \ Dark Magician \ Defect \ Burger.Chips
    VNX - Harry Potter \ Empire 19 - Jinx \ AUX - Hannibal \ IL2 - the story \ IL1 - Merciless

ציטוט פורסם במקור על ידי avi1312 צפה בהודעה
    לפי החוק בארץ אתם חשודים בקשירת קשר למזימה
    ציטוט פורסם במקור על ידי יוני-Ronyk צפה בהודעה
    גם אני הייתי שם אותך במקום שמילו לנהל את העניינים.
    אני בכל מקום!

יוני מרוב שקשה לשחק איתך השחקן שלך פורק לבד גם בלעדי זה גם די אכזב ופגע בדרייב , דבר שני הרצון היה באמת לשחק בצד של זיגי ואייל וכולם
    אבל אמרתי לך הייתי מפרק אותך בכל צד שתשחק ואז מצטרף אל תדאג ...... לא משהו אישי זה היה נקמה ספורטיבית על שרת סיוט מצידך
    לא בגלל מה ששיקרת בנוגע אלי או דברים כאלה אין לי משהו אישי נגדך זה רק משחק של הנאה ...... ותום יכול להסביר לך שפרשתי שרת קודם
    מה המילים שרשמתי לו שאשחק בעתיד ואמרתי לעוד אנשים אני אומר בפנים כל מה שאני חושב.
    נערך לאחרונה על ידי legendary8, 16-08-2015 בשעה 00:54
    LeGeNdaRy8
    Blackbox
    Dark Horse
    Logical
    chaos
    hercules
    Dartagnan
    snufkin

ציטוט פורסם במקור על ידי legendary8 צפה בהודעה
    יוני מרוב שקשה לשחק איתך השחקן שלך פורק לבד גם בלעדי זה גם די אכזב ופגע בדרייב , דבר שני הרצון היה באמת לשחק בצד של זיגי ואייל וכולם
    אבל אמרתי לך הייתי מפרק אותך בכל צד שתשחק ואז מצטרף אל תדאג ...... לא משהו אישי זה היה נקמה ספורטיבית על שרת סיוט מצידך
    לא בגלל מה ששיקרת בנוגע אלי או דברים כאלה אין לי משהו אישי נגדך זה רק משחק של הנאה ...... ותום יכול להסביר לך שפרשתי שרת קודם
    מה המילים שרשמתי לו שאשחק בעתיד ואמרתי לעוד אנשים אני אומר בפנים כל מה שאני חושב.
    כל מה שרשמתי בפוסט היה נכון, זה שאתה קורה לזה שקרים לא עושה את זה לנכון
    אגב גם חברים שלך אמרו לי שזה נכון...
    אחרי מה שעשית, וגרמת להאשמת שותף מסכן שמאוד נעלב אגב, אני לא חושב שיש לך מה להגיד על אותו שרת
    אמרת לי שאין לך צדדים ואתה עצמאי, עכשיו אתה אומר שכן רצית לשחק בצד, שהוא בנוסף נגדי למה שאתה
    כל שרת היית אנרכיה, בנוסף לזה חיפשת בנרות את ווילי, ווילי היה משחק בצד של ירון? אתה סותר את עצמך
    פעם ראשונה שאני שומע שרצית לשחק עם זיגי (שבכלל לא היה ברור אם ישחק השרת)
    בקיצור ישראל, תפסיק עם השקרים
    נערך לאחרונה על ידי Merciless, 16-08-2015 בשעה 01:08
    שחקני עבר
    ILX - Radamel \ Fury \ Marilyn Manson \ Dark Magician \ Defect \ Burger.Chips
    VNX - Harry Potter \ Empire 19 - Jinx \ AUX - Hannibal \ IL2 - the story \ IL1 - Merciless

ציטוט פורסם במקור על ידי avi1312 צפה בהודעה
    לפי החוק בארץ אתם חשודים בקשירת קשר למזימה
    ציטוט פורסם במקור על ידי יוני-Ronyk צפה בהודעה
    גם אני הייתי שם אותך במקום שמילו לנהל את העניינים.
    אני בכל מקום!

תהנה בפרישה ישראל, היה נחמד

ועל הדרך תודה לכולם,
    ליניב האח הסטלן אין הרבה כמוך אוהב אותך
    למאור שבאמת שמחתי מאוד מאוד להכיר אותך לעומק אתה בנאדם מדהים נהנתי איתך כל שנייה, שמור על קשר!!
    אלי נכנסת קצת באמצע ועפת בקצב מדהים, שחקן תותח, אין עלייך!!
    אלרואי שגם הכרתי אותך קצת יותר טוב השרת, שחקן תותח שמח שהכרתי אותך

וישראל היה קצת קשה השרת איתך אבל בכל זאת נהנתי בסך הכל, אתה כמו אח גדול בשבילי,
    אני מאוכזב קצת אבל עדיין חולה עלייך,
    שמור על קשר .

ויוני תשתחרר לנו בבקשה מהפוסט סיום !!!
    נערך לאחרונה על ידי ori ben lulu, 16-08-2015 בשעה 01:12

קודם כל אתה חופר וזאת הסיבה שאני לא אוהב אותך כי אתה חפרן שחושב שהוא צודק
    שפתחתי לאנשים את כל מה שאמרת מול הסקייפ כולם ראו מי אמר תאמת ומי שיקר ומי התחנן לשקר לכולם בשביל קרדיטים ועוד ריחמתי עליך עם הזהב שהכנסתי והשארתי בשביל שתמשיכו לשחק כי לא להסתדר עם שותף לא מצדיק הרס של שחקן בניגוד למה שקרה לך השרת אז תעריך
    דבר שנוסף אתה לא מענין אותי בכל צד שתשחק בכל שרת שתשחק ואני יהיה אני יפרק אותך גם אם לא משנה מי ומה ובאיזה צד נשחק
    ואני תמיד אמרתי שצדדים לא מעניינים אותי רק חברים ורציתי לשחק בצד של לירוני זיגי אייל ואחרים כי לא יצא לי לשחק איתם ויניב וירון מסתדרים טוב לא היה בעיה לו אם היה צד נגדי ללכת ברצונות שלי וילי חיפשתי אותו כי לא היה שרת תחרותי מהתחלה דיברנו אני ויניב להכנס ולא וילי
    LeGeNdaRy8
    Blackbox
    Dark Horse
    Logical
    chaos
    hercules
    Dartagnan
    snufkin

עמוד 1 מתוך 11 123 ... אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)