מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך סך הכל של 8

אשכול: Magic The Gathering - חוויות והשתלשלות אירועים.

הממ... אז אתה אומר לי שיש חיים לשחקני טרוויאן? הסמל האישי שלortalof

ברירת מחדל Magic The Gathering - חוויות והשתלשלות אירועים.

שלום לכולם - אני רוצה לשתף אתכם בחוויה משוגעת שעברתי. אני ו-Team Barvazi.

לפני חודש וקצת (ב18.7) היה Release של סדרה חדשה - Magic Origins.

החלק הכי מעניין בMTG, מעבר למשחקים (שהם כיפים) זה האגדות מעבר. יש לכל חבילת הרחבה Lore משוגעת שזאת האגדה שפורשת את חסותה על הסיפור. בכל מקרה, מג'יק מורכב מהוצאות (הבאה בשני לאוקטובר. נתראה בטורנירים?) שקופצות עלינו פעם ב3-4 חודשים.

פעם בשנה יוצאת הוצאת Core שזאת הוצאה שלא מעורבת באגדה. השנה קראו לה Magic Origins. (הבאה זה Battle For Zendikar שאני מקווה להרחיב עליה כשייצא עוד קצת מידע לגביה).

יש שתי תחרויות מרכזיות. Pre-Release שמאפשר לך לשחק לפני שמוכרים את הקלפים באירוע שיכול להיות Draft ויכול להיות Sealed. מה ההבדל?

בדראפט אתה בונה חבילה מ28/42 קלפים (תלוי אם פותחים בוסטר אחד או שניים) כאשר יושבים במעגל וכל אחד בוחר קלף אחד. אחר כך מעבירים את החבילות שפתחנו (בוסטר) ימינה או שמאלה ובוחרים עוד קלף. מעבירים ככה לאותו כיוון עד שלכל אחד יש 14 קלפים. אח"כ פותחים את הבוסטר הבא ועושים עוד סיבוב כזה. כמובן שאתה לוקח רק קלפים שקשורים אחד לשני ואז בונה מהם חבילה של 40 קלפים (מומלץ 23 קלפי משחק ו17 קלפי מאנות ע"פי מג'יק).

בSealed אתה בוחר צבע. מקבל חבילה של שישה קלפים שכוללת Rare, שני Uncommon ו-3 Commons מצבע ספציפי. עוד שישה בוסטרים סוגרים לך את הפינה.
    עכשיו תבנה חבילה (בין 40 ל80 קלפים. בגלל שמספר הקלפים שאתה בוחר ממנו נמוך מומלץ לקחת 40, ורק את ה23 הטובים ביותר שיצאו לך ושעובדים טוב יחד).

בRelease של אוריג'ינס שהייתי בו הייתה תחרות 2HG Sealed. השם המלא הוא Two Headed Giant וזה אומר שאתה וחבר שלך בוחרים שני צבעים (או אותו אחד), פותחים 12 בוסטרים ובונים מזה שתי חבילות.

Two Headed Giant (מעכשיו נקרא לזה 2HG) זה פורמט ששני אנשים משחקים יחד נגד שני אנשים אחרים. פעם אחת ענק אחד ואז השני. יש סך חיים של 30 חיים והדבר היחיד שחשוב להקפיד עליו עוד זה שקלפים שכתוב עליהם Creatures you control לא אומר שחבר שלך נהנה מההשפעה ושאם כתוב Each Other Player גם חבר שלך סובל או מרוויח מההשפעה. אלא אם כתוב Opponent ואז אתם בסדר.

בכל מקרה, אנחנו בנינו את החבילות שלנו. דק אגרו לבנה שכללה יצורים חמודים שעלו מעט מאוד מנה על מנת לשלוח אותם מהר לקרב, וחבילה מטופשת שהחלטנו שתהיה סופורטר (תומכת) בדק אגרו שהייתה ירוקה שחורה עם אלפים. אני כמובן לקחתי את האלפים כי אני מת עליהם וחולם כבר שנים על חבילת אלפים.

סיימנו את הטורניר ביחס של 3:2 בנצחונות, מה שנתן לנו את המקום השלישי ופרס של 2 בוסטרים לכל אחד (מה שאומר ששילמנו 125 שקל על 8 וחצי בוסטרים. זה שווה רצח במחירים של ישראל שנוגעים ב25 שקל לבוסטר).

בכל מקרה, אני לקחתי את חבילת האלפים הבינונית שלי (יש לציין שהאירוע לא קרה בשבת בלבד. אני והחבר שבאתי איתו, מישהו מהבסיס, ישבנו כל חמישי ושישי וניתחנו כל צבע, כל קלף, בנינו תוכניות פעולה ע"פי כל הקלפים הכי פחות נדירים שבכל זאת לדעתנו היו "שחיקים" [אפשריים למשחק בכל מצב] עד שבחרנו את הצבעים שלנו. ירוק ושחור. למה ירוק ושחור ובסוף בנינו לבן וירוק שחור? כי הקלפים הנדירים שלהם היו הכי טובים והיו שם הכי הרבה מהקלפים הנדירים שרצינו ולכן העדפנו לקבל עוד אחד מהם מאשר ממשהו אחר) והחלטתי שאני רוצה לשפר אותה.

אני בן 23, משחק מגיל 11. יש לי בערך 6000 קלפים בבית. 2,500 שאספתי בעמל רב ועוד 3,500 שבחור נפלא פה מטרוויאן תרם לי כי התחשק לו. ישבתי ומיינתי את כל הירוקים והשחורים לקלפים שעלולים להיות שימושיים בדק אלפים. מצאתי בערך 120. מהם בחרתי 42 שנכנסו לחבילה.

החבילה הייתה מאוד נחמדה, בעיקר בגלל קלף בשם Wirewood Hivemaster.

כמו שאתם רואים, היופי בקלף הזה הוא שכל פעם נכנס קלף אלף אני מקבל עוד יצור 1\1 מסוג חרק (Insect). זה היה מגניב. עם שליפה טובה הכנסתי 2 מה4 שיש לי בחבילה וכל היצורים 1\1 שלי היו בלתי עצירים אחרי ששיחקתי את הקלף שקיבלתי בOrigins - קלף בשם Joraga Invocation.

קלף מושלם בשימוש עם חבילת טוקנים (יצורים קטנים לרוב).
    אבל החבילה שלי פשוט לא סיפקה אותי. אני רציתי דק אלפים, ולא היה לי אף קלף שנותן לאלפים עוד כוח. ולא היה לי קלף שנותן לי טוקנים של אלפים. מה זה שווה? אז עשיתי מעשה שלא עשיתי בחיים - קניתי קלפים באינטרנט.

מה קניתי? הקפדתי על קלפים עם משמעות אמיתית שיתנו לחבילה שלי את היכולת לקחת את המשחק ולהפוך אותו לשליטתי. סה"כ 5 סוגי קלפים. 18 מהם. 4,4,4,4,2.

והנה הם לפניכם

הגברת שאתם רואים לפניכם עושה 3 פעולות חשובות. הראשונה! היא מוסיפה לכל אלף אחד שאני שולט עליו אחד להתקפה ואחד להגנה.
    השניה! היא יכולה לחסום מעופפים.
    השלישית! כל פעם שהיא תוקפת אני מקבל חיים אחד עבור כל אלף תוקף. שימו לב שהיא בעצמה אלפית, ככה שזה אוטומטית חיים בודד.

החיסרון הגדול של הגברת? היא Legendary Creature, מה שאומר שאני יכול רק אחת כזאת בכל רגע נתון בשדה הקרב. יש לי ארבע כאלו בחבילה וזה עלול להרוס לי קצת את הרצף.

תכירו את הגבירה של האלפים, מבחינתי. היא האלפית שהדליקה אותי על כל השבט. היא עולה רק 3, היא לא נדירה (דרגת נדירות 2 מתוך 4, לעומת הקודמת שהייתה 3) ויש לה רק 2 יכולות.
    כל שאר האלפים שאני שולט בהם מקבלים +1\+1 להתקפה ולהגנה, ובמידה ואני משלם ירוק אחד ועושה לגברת הלוחמנית הזאת טאפ (מעביר אותה למצב לא שמיש) אני מקבל טוקן של אלף עם יכולת בסיסית של 1\1. אבל היא ישר נותנת לו כל עוד היא במגרש עוד 1 ו-1, ככה שהחיים יפים.

נמשיך!
    הקלף הבא שלנו נדיר למדי. 3 מתוך 4.

הבחור הנפלא הזה עולה רק 3. הוא נותן לכל שאר האלפים עוד 1 ו1 להתקפה ולהגנה, ואם אני עושה לו טאפ אני מקבל עוד מאנה ירוקה על כל אלף שאני שולט בו.

אז הנה שלושת האסים שלי. האלפים שמחזקים אלפים. אבל מה חסר לי פה? טוקנים! רק האימפריוס פרפקט (מספר 2 בהצגה שלנו) נותנת טוקנים, ובקצב קצת איטי. אחד לתור. לא מתאים. אז מה עושים?

תכירו את הגברת הבאה:

כל פעם שאני משחק משהו שכתוב לו Elf בסוג הקלף (באמצע) אני רשאי לשים טוקן של 1\1. מה זה אומר? שכל יצור אלף או קסם אלפי (שלצערי אין לי) שאני משחק אני אקבל עוד יצור 1\1, שעם האסים שלי יתחזק.
    כמובן שהגבירה האלפית הזאת עולה לא מעט, אבל דרגת הנדירות הנמוכה שלה סייעה לי לקנות את הקלף בזול, ועל זה אני שמח היא, ולא אף אחד אחר - הג'וקר של החבילה.

אוקיי. אז יש לנו 4 קלפים שקניתי ועובדים מדהים יחד. אבל יש עוד כמה קלפים בשרוול.

הקלף שמנצח את המשחק בלי לתקוף:

מאוד פשוט. הוא נכנס. אתה סופר את מספר האלפים שיש לך.

עכשיו היריב מאבד ככה חיים. מדהים!

עוד קלפים ראויים לציון:

המשמידה

לא רק שהיא חזקה וקשה לחסום אותה (חייבים שניים), היא גם רוצחת יצור עם כוח והגנה לא שווים כשהיא נכנסת.

מחסלת השיפורים
    אם אתה זוכרים יש במשחק דברים שמשפרים את הכוחות של היריב. Artifacts ו-Enchantments. בשביל להרוס אותם יש קלפים ייעודיים.
    או אותה:

בכל שלב במשחק עשה טאפ ל4 יצורים עליהם אני שולט - תהרוס ארטיפקט או אינצ'נטמנט.

המפתיע
    צריך קצת טריקים בשרוול? אז מי יותר טוב מהבחור הבא?

קסם שמפתיע את היריב. מוסיף לחייל ספציפי שלי (שנחסם בשביל להרוג יצור גדול, או לחילופין בשביל להוריד המון חיים) כמספר הכוחות שלי. זה מגיע מהר מאוד (תור 7-8) למספר דו ספרתי. משם הדרך להפסד קצרה.

ולסיום - המחזק

אנחנו לא רוצים שכוחות שלנו ימותו. אבל איך נחזק את כולם גם אם יהרגו את כל האסים? הבחור הזה ידאג להכל.

כל פעם שיצור ירוק, טוקן או לא טוקן, נכנס למגרש - אני זכאי לשים שדרוג של +1\+1 על יצור כלשהו שאני שולט עליו. או לא שולט עליו (זוכרים, 2HG? שימושי!!!).

זאת הנבחרת שלי. מוזמנים לפרסם את שלכם.

אפק.
    Master of Elves.

Deep inside, when nothing's fine - I've lost my mind...

איפה התחרויות בארץ (אם יש)? חיפשתי ולא ממש מצאתי... כלומר טורנירים שמאורגנים על ידי גוף חיצוני כלשהו.

וגם: אם אני לא מכירה אף אחד שמשחק, האם אני יכולה להתחיל (כבר שחקתי את המשחקים במחשב עד שנמאס לי)? איך?
    נערך לאחרונה על ידי Faithful, 20-08-2015 בשעה 23:14

יש את פורום המג'יק הישראלי

הנה פורום "בית הקפה" של התחרויות שלהם

הנה אשכול שבו מפורטות התחרויות הקרובות בלי בולשיט

באופן עקרוני שני הדברים שאני מוצא מעניינים הם
    26.09 - Prerelease battle for zendikar
    30.09 - Prerelease 2hg

אירוע sealed של ההוצאה החדשה ואז 2HG (שאני אשחק כנראה, ממש נהניתי מהקודם) של battle for zendikar.

אני מקווה שאני אמצא כוח להרחיב על ההרחבה הזאת, כי זנדיקאר זה אחד המגניבים.

בכל מקרה הנה זה.

Beautiful sentence in English

אתה עושה לי עם הזמן יותר ויותר חשק למשחק, אבל אני יודע שיהיה כל כך קשה לשכנע חבר להצטרף גם.
    מאמרים נבחרים

אין תקווה למין האנושי
    הוכח: אנשים שעושים אותה טעות פעמיים הם בעלי איי קיו נמוך

תייצא את זה לתמונות, תביא לו לקרוא את זה.

אם זה עשה את זה לך, למה שהוא לא יידלק מאותו הדבר?

הסמל האישי שלLullaby From Hell

ציטוט פורסם במקור על ידי ortalof צפה בהודעה

תכירו את הגבירה של האלפים, מבחינתי. היא האלפית שהדליקה אותי על כל השבט. היא עולה רק 3, היא לא נדירה (דרגת נדירות 2 מתוך 4, לעומת הקודמת שהייתה 3) ויש לה רק 2 יכולות.
    כל שאר האלפים שאני שולט בהם מקבלים +1\+1 להתקפה ולהגנה, ובמידה ואני משלם ירוק אחד ועושה לגברת הלוחמנית הזאת טאפ (מעביר אותה למצב לא שמיש) אני מקבל טוקן של אלף עם יכולת בסיסית של 1\1. אבל היא ישר נותנת לו כל עוד היא במגרש עוד 1 ו-1, ככה שהחיים יפים.

Master of Elves.
    If you know what I mean (;

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

"אני אנקה אותך משה, כי אתה האוצר הייחודי שלי"
    "משה לא משנה כמה פעמים תמות, אני אחיה אותך, כי אתה הגיבור שלי"

איך אני יכול לראות את הסיפורים מאחורי הסדרה?

הסמל האישי שלLullaby From Hell

הקפצה לשימור

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

"אני אנקה אותך משה, כי אתה האוצר הייחודי שלי"
    "משה לא משנה כמה פעמים תמות, אני אחיה אותך, כי אתה הגיבור שלי"

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)