מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך סך הכל של 5

אשכול: Magic: The Gathering - דק איזט (Izzet Guild)

הממ... אז אתה אומר לי שיש חיים לשחקני טרוויאן? הסמל האישי שלortalof

ברירת מחדל Magic: The Gathering - דק איזט (Izzet Guild)

היי אנשים.

אז ככה, יש לי 14 דקים כרגע.
    אתם ראיתם לדעתי את הארטיפקטים ואת האלפים. ככה שבתכלס לא ראיתם הרבה.

אני מציג לפניכם את אחד הדקים המשעשעים ביותר שיש לי, דק האיזט שלי.

מתוך כל הגילדות, אני חייב לציין שהאיזט הכי הכי מצחיקים אותי. בהפרש ניכר.
    למה? ככה. כי הם אוהבים קסמים בטירוף. בניגוד לכל שאר הגילדות, הם לא מחפשים כוח, השפעה או ממון. הם מחפשים ידע. הניסויים שהם עורכים לפעמים נגמרים בצורה משעשעת, לפעמים בצורה חמורה. אבל ככה זה איזט. אין שכל, אין דאגות.

אז כמובן שהרכבתי לי דק כזה

נתחיל עם הפיזור:
    Sorcery - הקסמים האיטיים האלה? 7. מתוכם שניים כפולים. נגיע אליהם עוד רגע.
    Instant - זה מהיר. אז 21. 13 סוגים בסה"כ.
    Creatures - רק 12. מתוכם רק 2 אנקומונים ומיטיק רר אחד.
    Lands - אין כאן הרבה. 6 משולבות, 5 כחולות ו8 אדומות. סה"כ 19
    Artifacts - רק אחד, וגם הוא בסה"כ נותן אדום או כחול או הופך ליצור (תמורת אדום או כחול).

אז מה הקטע עם הדק הזאת? מאוד פשוט. דק של יצורים שאוהבים קסמים. הנה הם לפניכם.
    Satyr Hoplite - הבחור הנפלא הזה עולה 1, הוא עם סטאטים של 1/1 ויש לו הרואיק של קאונטר +1/+1. הרואיק אומר שכל פעם שהוא המטרה של קסם שאני מבצע, הוא מקבל מה שההרואיק נותן.
    Monastery Swiftspear - הגבירה של החבילה. עולה 1, היא עם סטאטים של 1/2 ועם Haste (יכולה לתקוף בתור שהיא נכנסה בו). יש לה גם יכולת שנקראת Prowess שאומרת שכל פעם שאני עושה קסם שהוא לא יצור (אינסטנט, סורסרי או ארטיפקט. לנד זה לא קסם. עקרונית גם אנצ'נטמנט, אבל אין לי בדק) אז היא מקבלת +1/+1 עד סוף התור.
    Mage-Ring Bully - הבריון של החבילה. עולה 2, סטאטים של 2/2 וProwess. הוא גם חייב לתקוף כל תור אם הוא יכול. אז הוא תוקף.
    Ringwarden Owl - הינשוף של החבילה! עולה 5, סטאטים של 3/3, מעופף עם Prowess. יצור נפלא לסיים איתו משחקים.

אילו היו היצורים שעולים רק צבע אחד. יש לי שלושה סאטירים, שתי קוסמות, שני ינשופים ובריון אחד. יש עוד 4 יצורים והם טיפה יותר מעניינים.

Blistercoil Weird - אחד המוזרים. עולה 1 שאני יכול לשלם או בכחול או באדום, ועל כל אינסנט או סורסרי הוא מקבל עוד +1/+1 עד סוף התור ואני עושה לו Untap. ככה שהוא גם מגן.
    Nivix Cyclops - הציקלופ הנחמד הזה הוא דיפנדר. לא יכול לתקוף. עכשיו שמישהו יסביר לי למה לי להכניס דיפנדר לדק סופר מהיר שמסתמך על התקפה? ככה!#$@% כל פעם שאני מפעיל קסם, הבחור הזה מקבל את היכולת לתקוף, ומקבל (בלי קשר למה שהקסם עושה) גם עוד 3 להתקפה. כשהוא עולה 3 (אחד מכל צבע, אחד לא משנה) עם סטאטים של 1/4, זה אומר שהוא הופך מהר מאוד למפחיד מאוד.
    Fluxcharger - ללא צל של ספק אחד היצורים המוזרים. מעופף עם 1/5 בסטאטים. עולה 1 מכל צבע ועוד 2 איך שבא לי. הוא עקרונית לא עושה שום דבר חוץ מזה שאם עשיתי אינסטנט או סורסרי אני רשאי להפוך את ההגנה וההתקפה שלו. 5/1 לפני שהקסם אפילו משפיע.

ת-ע-נ-ו-ג
    טוב, עכשיו נגיע ליצור האחרון. הוא לא בדיוק יצור. הוא אל. שמו הוא Keranos, God of Storms עושה 5 (3+כחול+אדום), סטאטים של 6/5 שהוא נהנה מהם רק עם מסירות של 7 לאדום וכחול (Devotion - להלן מסירות, אומר שאם יש לי פרמננטס על המגרש [קלפים שהם לא אינסטנט או סורסרי] שסך המנות הצבעוניות שהם עולים הם 7 מהצבע או הצבעים המבוקשים, קורה משהו). אם המסירות שלי לאדום וכחול נמוכה מ7 הוא לא יצור, הוא רק אינצ'נטמנט. בלתי ניתן להריסה. גם בתור יצור אי אפשר להרוג אותו עם נזק מיצור אחר או מקסם. גם דיסטרויירים למיניהם לא עובדים עליו (Destroy target creature לדוגמא).
    אז מה הקטע שלו חוץ מזה שהוא מפחיד?
    הקלף הראשון שאני שולף בכל תור (זאת יכולת שפועלת גם אם הוא אל וגם אם הוא אינצ'נטמנט) אני חושף. אם זה לנד, אני שולף עוד קלף.
    אם זה לא לנד, הבחור הזה עושה 3 נזק ליצור או שחקן.

יאי!! מושלם.
    עכשיו, לדק הזאת מצטרפים אינספור קסמים (טוב, ת'אמת ספרתי וזה 28) שרובם המוחלט נותנים לי עוד כוח. חלקם מורידים ליריב כוח ועוד כמה מורידים ליריב חיים (לרוב ליצורים שלו).

חוץ מזה יש כמה קסמים (מעטים) שהם טיפה יוצאי דופן. הנה הם:

Blinding Flare - עולה רק אדום אחד, אבל סורסרי. אני יכול להפעיל תמורת תשלום של עוד אדום על עוד יצורים.
    כל יצור שאני בוחר לא יכול לחסום בתור הזה. מה שמצחיק זה לשים את זה על הסאטירים שלי והם מקבלים עוד קאונטר.
    Twinflame - אחד הסורסרי המגניבים. עולה אדום ועוד אחד, ואני יכול לשכפל את זה לכמה יצורים שבא לי תמורת עוד אדום+2 לכל יצור מעבר ראשון.
    הוא יוצר העתק מושלם שלהם עם Haste שאני מקריב בסוף התור. איזה יופי שהיצורים שלי לרוב גדולים למדי עד שהקסם הזה מתרחש (למרות שרק הוא על 2 יצורים, אחד עם הרואיק ואחד עם פראווס אומר שההרואיק יקבל עוד 1/1 והפראווס גם. זה אומר עוד 2 יצורים של מינימום 2/2 ו-2/3. נפלא.
    Chemister's Trick - זה אינסטנט נפלא שאני אמור להפעיל בתור היריב. זה נותן לו מינוס 2 להתקפה של מפלצת מסויימת (או כולן) והיא (או הן) חייבת (או חייבות) לתקוף בתור הזה.
    עכשיו בואו נהרוג אותן

Counterflux - זה Counter Spell שלא יכול להיות מקונטר. מה שזה אומר זה שהקסם שהיריב מנסה לבצע לא יפעל. נקודה.

בנוסף, אם אני משלם עוד אחד בנוסף לכחול כחול אדום שלו, זה אומר שכל קסם אחר שבוצע או יבוצע באותו תור יקונטר באותו האופן. אין פה שום הפתעה. לא בלי האישור שלך.

תענוג.
    עקרונית, זה הדק. אין הרבה דברים מעניינים מעבר.

אני מאוד אוהב אותו. אשמח לשמוע מה אתם חושבים

אפק.

הסמל האישי שלLullaby From Hell

דק כוסית אין מה לומר.
    איך השגת את הקלף הGod הזה??
    ובלבלת אותי לחלוטין עם השיטה של הRarity, על חלק יש חרבות על חלק יש סמלים שלא קשורים לכל דבר.
    אשמח אם תסביר לי בפרטי וכבר תענה בסקייפ על הדרך.

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

"אני אנקה אותך משה, כי אתה האוצר הייחודי שלי"
    "משה לא משנה כמה פעמים תמות, אני אחיה אותך, כי אתה הגיבור שלי"

ארבעה סיפורים על אכלס פנסלר - חלק א'

דק מגניבה אפק. הרבה עבודה עם אינטסנטים וטריגרים לחיזוק.
    אני ממליץ לך לנסות להכניס את goblin electromancer - אדום-כחול שמוריד את העלויות של כל האינטנטים והסורסרי שלך.

לגבי שיטת הנדירות, מענה כללי לכל מי שהתבלבל.
    יש 4 "רמות" של קלפים מבחינת הנדירות שלהם*
    רגיל - common - צבע הסמל יהיה שחור
    לא-רגיל - uncommon - צבע הסמל יהיה כסוף
    נדיר - rare - צבע הסמל יהיה זהב
    נדיר-מיתולוגי (Mythic Rare) - צבעו יהיה כתום.

איזה סמל מדובר? בשורה שבה תיאור הסוג של הקלף (instant, Creature וכו) בצד ימין יש סמלון קטן.
    על הצבע שלו מדובר. (תוכלו לראות שהgod של אופק הוא מיתולוגי-נדיר, וה
    Counterflux שלו הוא סתם "נדיר").

הסמל עצמו מייצג את המהדורה שבה הדק יצא. כאשר לשלוש המהדורות הראשונות לא היו עדיין סמלים.
    עוד על מהדורות - כשאופק יחליט לפרסם על זה מאמר.

*אוקיי, זה לא מדוייק - זה נדירות כשהם יצאו לשוק. לכו תחפשו עכשיו קלף ממהדורה ראשונה של מג'יק אחרי 20 שנה....

עריכה:
    מתוך סקרנות: העניין עם המסירות, תופס גם לגבי לנדים?
    כלומר - אם אתה צריך 5 מאנה כדי לזמן את הקלף, בסבירות גבוהה שהם כחול\אדום (כי זו הדק) + השניים שיש כבר לאל שלך - זה אוטומטית 7, לא?
    נערך לאחרונה על ידי komoko, 14-09-2015 בשעה 21:55

הממ... אז אתה אומר לי שיש חיים לשחקני טרוויאן? הסמל האישי שלortalof

לא, Devotion זה רק מנה קוסט ישיר.

הסמל האישי שלLullaby From Hell

הקפצה לשימור

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

"אני אנקה אותך משה, כי אתה האוצר הייחודי שלי"
    "משה לא משנה כמה פעמים תמות, אני אחיה אותך, כי אתה הגיבור שלי"

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)