מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך סך הכל של 5

אשכול: דראפט חנוכה

חלמתי שאני חי שוב אך לפתע התעוררתי כולי צמרמורות הסמל האישי שלnini132

ברירת מחדל דראפט חנוכה

אז התאספנו אצל שרון בערב חנוכה לדראפט.
    נוכחים: אני, שרון, אפק, ז'אק, קוקי, אסתי, אלה ואיתמר.
    ההוצאה: Battle for zendikar שהיא מדהימה.
    ומלא בוסטרים. יצאתי עם 5 בוסטרים ומרוצה בהחלט.

הגעתי כשאני מכיר את ההוצאה ואין לי שמץ של מושג איזה דק אני רוצה לבנות.
    אבל ברגע שפתחתי את הבוסטר הראשון, היה די ברור שאני צריך לבנות דק אלדרזי, שזה משהו שמזמן רציתי. שלום לאולאמוג, היצור הכי נהדר שיצא לי לשלוף, בחור מקסים וקצת רעב

עולה 10,סטטוסים של 10/10 וכשהוא נכנס אני מוציא 2 קלפים לבחירתי. כשהוא תוקף, המגן זורק את 20 הקלפים העליונים מהחבילה, החוצה ל Exile.
    אה, הוא גם קצת בלתי ניתן להשמדה. לא חסין לחלוטין, אבל במצב טוב.

אז המשכתי לפי הקו הזה, כשברור לי שיהיו לפחות 2 דקים נוספים של אלדרזי, מה שמסבך את הבחירה.
    אלדרזי הם גדולים, מפחידים ודורשים המון מאנה, הם גם יודעים איך לספק אותה.אז מאנה:

בתור מאנה היא עובדת, אני יכול להקריב אותה כשנכנס קלף חסר צבע עם עלות 7 ומעלה, ולחפש יצור חסר צבע בחפיסה, לחשוף אותו ולקחת אותו ליד. נחמד. סתם עובדה, אלדרזי הם חסרי צבע, גם אלו שיש להם עלות מאנה מצבע כלשהו. משהו עם עלות 7 ומעלה? בשביל זה משחקים אלדרזי.

לקחתי 2 כאלו. שמשחקים אלדרזי, עלות של 5 מאנה נשמעת זולה לפתע.

תוספת של 2 מאנה? צעד קטן נוסף

צריך גם להסיר קלפים ל Exile, למשל ככה:

וזה נדרש מאחר ויש גם יצורים כאלו:

עולה 5, והוא מאפשר להחזיר ליריב קלף מה Exile לבית הקברות, תמורת הנדיבות הזאת, אני מקבל 3 טוקנים של 1/1 ויש להם 2 תכונות חשובות:

1. אפשר להקריב אותם
    2. מקבלים על זה מאנה אחת חסרת צבע

יש לי כמה דברים בסגנון, שנועדו להשריץ טוקנים. חלקם יצורים, חלקם אפילו לא.

אז אמרתי שמדובר ביצורים גדולים? התכוונתי לדבר כזה
    Ulamog's Despoiler

יצור שעולה 6 מאנה ל 5/5, יותר מלהיב זה כשהוא נכנס, אני מחזיר ליריב 2 קלפים מה Exile והוא יצור של 9/9, בעלות של 6 מאנה

ויש גם יצור גדול וחזק שגם מביא לי חיים.

אבל כשיש יצור של 8/9 Trample, זו מפלצת.

ואולאמוג עצמו כמובן, 10/10 זה יעיל גם בתור כוח גס שבלתי ניתן להשמדה. וגם למי שפספס, אם שחקנית אמורה לשלוף או לזרוק קלף מהחפיסה ואין לה, היא הולכת הביתה.
    (כמובן שזה קרה רק לשרון נגדי. וללכת הביתה במקרה שלה זו רמאות.)

מאחר וטיטאן כבר יש לי, אספתי גם נוכחות של טיטאן לדק

חושף יצור חסר צבע, מסיר יצור שהכוח שלו שווה או פחות מהקלף שחשפתי. 3 מאנה, מסיר מפלצות עם אחריות!

תוך כדי שאני אוסף דברים כאלה, יצא לי קלף שהייתי חייב לקחת, אפילו שעוד לא היו לי אדומים לדק, למעשה העברתי אדומים קדימה עד אז.

ההיגיון פשוט: כל קסם שאני מכוון אליו, משוכפל בעבור כל יצור שלי! כן, כמו שזה נשמע.לא צריך הרבה דברים מיוחדים.

אפשר להוסיף +2/2 לכל היצורים שיש לי, תמיד טוב

אפשר גם לעשות את הדבר הבא

חסמת? והופ כל התוקפים מקבלים 3/0 ו First Strike, את מי אתה חושב שאתה חוסם?

בהתחשב בגודל המגוחך של היצורים שלי, אפשר גם לנצל את זה

כל היצורים שלי נלחמים בכל היצורים שלך. אתה ואיזה צבא בדיוק?

יש עוד כמה, אבל זה המנוע שאיתו שיחקתי. הפסדתי לאפק ולז'אק האויב האכזר.
    לאחר הדראפט קיבלתי את From Beyond מז'אק תמורה להידרה שלא רציתי

מזרקת מאנה, מה גם שטוקנים זה תמיד שימושי. אחרי שצוברים מספיק, אפשר להקריב אותו תמורת אלדרזי מהחבילה ליד.

היה נהדר, עשינו טקס פגאני נחמד שבו הקרבנו סופגניות לאור נרות. אלה דאגה לכיבוד ממש טעים והייתה גם פיצה איפשהו. זה לקח קצת זמן כל העניין הזה של הדראפט ואוכל. חזרנו רעבים אך מרוצים.
    נגד איתמר לא שיחקתי. הלך לישון את שרון כאמור שרדתי, אבל היא התישה אותי כל הדרך לניצחון. אלה ואסתי סבלו מהיותי בר-מזל, מה שהיה מזל כפול, כי הדק של אלה זה אחד שכדאי לנצח מהר...
    קוקי התנגד בתוקף. אפק וז'אק הכריעו אותי, לא היה חכם לשחק נגדם ראשונים...

נערך לאחרונה על ידי nini132, 13-12-2015 בשעה 16:45
    )'(

הסמל האישי שלLullaby From Hell

ציטוט פורסם במקור על ידי nini132 צפה בהודעה
    היה נהדר, עשינו טקס פגאני נחמד שבו הקרבנו סופגניות לאור נרות. אלה דאגה לכיבוד ממש טעים והייתה גם פיצה איפשהו. זה לקח קצת זמן כל העניין הזה של הדראפט ואוכל. חזרנו רעבים אך מרוצים.
    נגד איתמר לא שיחקתי. הלך לישון את שרון כאמור שרדתי, אבל היא התישה אותי כל הדרך לניצחון. אלה ואסתי סבלו מהיותי בר-מזל, מה שהיה מזל כפול, כי הדק של אלה זה אחד שכדאי לנצח מהר...
    קוקי התנגד בתוקף. אפק וז'אק הכריעו אותי, לא היה חכם לשחק נגדם ראשונים...
    הכיבוד היה שלי.

עריכה: לא נרדמתי, בסך הכל התכרבלתי עם בת זוגתי בזמן שהיא המשיכה לשחק מגי'ק כשאני פשוט נשכב עליה ונהנה מחברותה לאחר זמן רב שלא התראיתי איתה.
    יכול להיות שקצת הפרעתי לה במשחק עצמו אבל הצלחתי למתן את עצמי על ידי אפס תזוזה כשאר היא שיחקה, כי מגי'ק מאוד חשוב.

הקלפים שלי:

כשהוא נכנס לזירה כל היצורים הופכים לבלתי ניתנים להשמדה שזה ממש מגניב עד סוף התור וגם כל Ally אחר שנכנס כשהוא בזירה הם יחזרו להיות בלתי ניתנים להשמדה עד סוף התור.

כל פעם שALLY כולל הקלף הזה נכנסים לזירה כל היצורים שלי מקבלים VIGILANCE עד סוף התור, יצא לי להשתמש בזה בשילוב של Indestructible וזה די אפי.

אם ניני לדוגמא שם לי את אולאמוג או איך שלא קוראים לדבר הזה שמעיף 20 קלפים כל תור אני פשוט פותח יוטיוב ומשמיע לו את השיר הזה .

זה קלף מדהים שלאחר שתראו את כל הקלפים שלי תבינו למה.

מתחילים כבר לראות סינרגיה.

אחד מהקלפים היותר טובים שלי בחפיסה שכל פעם שנכנס ALLY כולל הקלף הזה עצמו כל היריבים מפסידים 1 חיים ואני מקבל 1 חיים.

למקרה שלדוגמא לניני יש את אולאמוג ביד עם חיוך ערמומי אני מפעיל את השיר ממקודם, רואה לו את היד, ומעיף אותו לקיבינימט.
    גם אם אין לו את אולאמוג אני כרגע ראיתי את היד שלו ועדיין העפתי משהו ולהעיף משהו זה תמיד טוב לבריאות.

הוא ALLY וכל פעם שיצור שלי מת כולל הקלף הזה אני מקבל אחד חיים והיריב מפסיד אחד חיים.

יש לי שלושה כאלה, ואני יכול להשתמש בהם להוסיף לי חיים שפחות או יותר מחזק לי את רוב המפלצות ומפעיל את הכל.

אומנם זה לא ALLY אבל זה חתול וכשאתה מחליט שנמאס לך כבר והוא לא חמוד כפי שהוא היה כשזימנת אותו אז אתה יכול פשוט להקריב אותו בשביל להשמיד Enchantment או סתם בשביל הכיף.

+2 חיים ויכול לעוף.

ALLY עם חסינות נגד הצימוקים שכולם מתלהבים מהם.

שום חתול לא נפגע במהלך הדראפט.

אין לי יותר כוח להסביר פשוט תקראו.

רוצח הצ'וקומוקים.

נערך לאחרונה על ידי Lullaby From Hell, 14-12-2015 בשעה 22:05

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

"אני אנקה אותך משה, כי אתה האוצר הייחודי שלי"
    "משה לא משנה כמה פעמים תמות, אני אחיה אותך, כי אתה הגיבור שלי"

לפעמים, כדי לדעת מה אתה מחפש, אתה צריך לחזור למקום שממנו יצאת ~אילן הייטנר הסמל האישי שלG-bomb

בתחילת הדראפט כשהתחלתי לקבל קלפים לא ידעתי איזה סוג של חפיסה אבנה,
    אבל התחלתי לבנות את החפיסה סביב צבעים כחול וירוק אחרי שקיבלתי את הקלף הזה (בהמשך גם פעם שנייה):

לעומת הרבה מקלפי ה-Converge בהוצאה שדורשים הרבה צבעים כדי שיהיו טובים,
    גם עם שני צבעים (כחול וירוק) לזמן עם 2 מאנה מעופף 2/2, ואחרי שנכנס גם לבן לחפיסה אז גם 3/3 בעלות של 3.

בסופו של דבר החפיסה שלי התחילה להתהוות סביב הרעיון של קלפי Awaken.
    זה אומר שהייתי חייב להכניס את שני היצורים הכי דפוקים שאפשר לשים בחפיסה הזאת:

אז למי שלא מכיר, Awaken זאת יכולת שהופכת לנדים ליצורים (שהם גם לנדים) ועליהם יש Counters (ובכמויות).
    כששני היצורים האלה על הזירה, אפשר להגיע די מהר ליצורי-לנד מעופפים עם 10/10 (תשאלו את אפק).
    כמובן שאי אפשר לשחק דק Awaken בלי קסמים עם Awaken, אז הנה העיקריים שבהם:

בסופו של דבר למרות שהתחלתי עם ירוק, לא היה לו קשר ישיר ל-Awaken,
    אבל הייתה לו חשיבות נהדרת כ-Mana Boost שהייתי צריך כדי להשתמש ב-Awaken (שהוא די יקר):

בסופו של דבר נכנסו עוד כל מיני קלפים כחולים נחמדים:
    אלדרזים מעופפים שאוכלים ליריב את החפיסה (אחד שאי אפשר לחסום) וקסמים מעצבנים אחרים.

היה דראפט ממש כיפי וצמוד. למה?
    הגעתי לבסוף למקום שני יחד עם אפק ואלה עם 4 נצחונות, כשבמקום ראשון ניני וז'אק עם 5 נצחונות.
    בסופו של דבר זכיתי ב-4 בוסטרים (ובתרומות נדיבות של אפק, ניני וז'אק המלכים!).

וכהערת אגב ארצה להוסיף עוד משהו קטן:
    כשהטלנו קוביה כדי להחליט כמה חפיסות כל אחד יקבל (כי היה תיקו במקומות ראשון ושני), ההטלות יצאו ממש גרועות.
    זאת הייתה ק20 וחמש ההטלות שיצאו (מקומות ראשון ושני): 1,3,5,6,7.

תודה לכל מי שהשתתף, הייתם מדהימים!
    הלאה לדראפט הבא!
    נערך לאחרונה על ידי G-bomb, 14-12-2015 בשעה 13:16

אני גם בהתחלה לא ידעתי איזה דק אבנה, כי עד עכשיו בניתי דקים צבעוניים ורציתי להתקבע על שני צבעים בסיסיים
    אבל הקלף הראשון שבחרתי לא ממש עזר לי להתקבע על צבעים:

בחור מקסים, עולה 10 מנה מאיזה צבע שבא לי וברגע שהוא נכנס לזירה הוא מביא איתו את אחיו התאום, כך שמ-10 מנה קיבלתי כוח של 20/20 בזירה (:

עם הזמן החלטתי להתקבע על שחור ואדום, אבל היו יותר מדי קלפים טובים אז פשוט לקחתי באקראי את מה שהגיע לי ליד 3:
    כשהכנתי את הדק עצמו הסתפקתי באדום, ירוק וכחול, שיפור עצום בשבילי ביחס לדקים שהיו לי עד כה.

בחור אדום שאני גאה בו נורא:

עולה מנה אחת, כוח של 1/1, אבל הדבר המיוחד בו באמת זה שכאשר יש לי שישה לנדים ומעלה בזירה,
    בכל תחילת תור אני מקבלת דרקון מחמד עם כוח של 5/5 3:
    אפילו קיבלתי טוקן של דרקון כזה (it's just ment to be), וקיבלתי עוד אחד מאפק שיצא לו טוקן כזה
    Click image for larger version

שם:  dragon token.jpg
צפיות: 30
גודל:  9.9 KB
    מישהו אמר דרקון ולא קיבל? 3>

עוד אלדרזי קטן וחמוד שהולך טוב עם יצורי colorless - וכל המרבה הרי זה משובח:

sorcery נהדר שהולך טוב עם כמה שיותר לנדים- ככל שיש יותר ככה עושים יותר נזק ליריבים (או ליצורים שלהם):

שני אוצרות מדהימים שהולכים טוב עם צבעוניות:

מקבלת קאונטר של +1/+1 על כל צבע של מנה ששילמתי כדי לשים אותה (יכולה לקבל עד +3/+3, מה שקרה לי בכל פעם ששיחקתי איתה)

איכשהו לקחתי שני קלפים כאלה, שמאפשרים לי להשתלט על מפלצת שכוחה שוהאו פחות למספר הצבעים של המנה ששילמתי לשימוש בקלף,
    מה שמאפשר בדק של כלל הצבעים להשתלט על מפלצת עם 5 כוח (!)

עוד קלף מדהים, למרות יוקרתו:

אם אני משלמת 9 מנה לawaken שלו, אני זוכה לשים +6/+6 קאונטר של לנד שיש לי (שעדיין נשאר לנד!), הוא מקבל גם haste על הדרך,
    ובנוסף אני זוכה בתור נוסף ! נפלאות המג'יק..

לנד יפהפה שנורא שימושי:

יכול להפוך במקרה הצורך ליצור של 3/3, אך גם אז הוא עדיין משמש אותי כלנד ירוק-כחול

היה ממש כיף ומתיש וטעים, והייתי כל כך קרובה להיות מקום ראשון עם ניני וז'אק ;-;
    אבל לצערי במשחק האחרון שלי שהיה מול שרון הייתה לי שליפה גרועה ושרון חיסלה אותי במהירות..
    וגם בהטלת הקוביות עם אפק וקוקי יצאתי אחרונה אז זה היה ממש מבאס :<
    אז אפק פינק אותי בקלף מקסים ביותר:

בכל פעם שאני שמה לנד בזירה, אני יכולה או לעשות tap/untap לאיזה יצור שאני רוצה,
    או להסתכל על הקלף הראשון בדק שלי ולבחור אם להשאיר אותו שם או לשים אותו בתחתית הדק

אכלנו המון, צחקנו, בילינו, בכינו - סה"כ כיף גדול
    נתראה שוב במשחקים הבאים!
    תמונות אצבע מצורפות תמונות אצבע מצורפות Click image for larger version

שם:  dragon token.jpg
צפיות: 23
גודל:  12.1 KB  
    נערך לאחרונה על ידי Holy :3, 16-12-2015 בשעה 13:39

Praise the Sun הסמל האישי שלNBA

ולי לא היה דק כי לא הגעתי.
    like this if you cry everytime
    They will never forget you till somebody new comes along

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)