עמוד 7 מתוך 9 ראשוןראשון ... 56789 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 61 עד 70 מתוך סך הכל של 88

אשכול: אז זו הרמה של הקהילה פה?

ציטוט פורסם במקור על ידי LironC צפה בהודעה
    לא שמעתי אותך מעדכן על המחיקות בירה של רולו דארק ושלך, או פירוק של זאסה, או סיכול המבצע של פאדי היום בבוקר.. אם כבר אתה חושב על המסכנים שלא מעודכנים, תעדכן הכל, לא רק את מה שנוח לך
    כל אחד מעדכן את המבצעים שלו, אני לא יודע את כל הפרטים על המבצעים שלכם
    לגבי הסיכול מבצע של פאדי ?? אני חושב שאתה צריך להסתכל על התוקפים והמגינים, זה אומר משהו חחח, עשינו את שלנו גם אם המבצע לא הצליח ב 100% . יצאתם אם יותר נזק ממה שאנחנו ציפינו .
    זה אתם צריכים לעדכן ...
    (עבר)il4-Groll/koko loco
    (עבר)il3-Swat

תשמע... בדרך כלל אני לא אוהב להגיב להגיב פה. אבל מה לעשות עם תגובות כמו שלך זה פשוט מתבקש. תראה כמה התגובות שלך פה עצובות. אתה מדבר על עדכונים? מחקנו לכם 3 בירות. ואתה מדבר על "יצאתם עם יותר נזק ממה שציפינו?" לפאדי לא היו אבידות נכון... אבל לקחת אוצר? לא. מחקתם שדות? לא. אז איך המבצע הצליח? איך עשיתם את שלכם? גבר... להגיב לא כדי להגיב סתם. בבקשה להבא להגיב עם תוכן וקצת שכל מאחורי התגובה או ששוב אתה סתם תגרום לאנשים להתעצבן פה.
    נערך לאחרונה על ידי Patriot, 29-01-2016 בשעה 19:08 סיבה: צ"מ

"אגרום לאנשים להתעצבן פה" ,חחחח, אני לא יודע מה יותר מצחיק ... אתה, או השחקן שלך :/
    בעצם שניכם חחח.. אל תקטין ראש, אתה יכול לספר לכולם את הטעות שדקסטר חשב שהגלים זה כבישה ..
    בכל מקרה of כבשו פלא, כל הכבוד
    נערך לאחרונה על ידי Patriot, 29-01-2016 בשעה 19:09 סיבה: צ"מ
    (עבר)il4-Groll/koko loco
    (עבר)il3-Swat

לא אתה צודק. כמובן. זה שווה ערך למחיקת שלוש בירות. אתה מדבר הרבה יחסית לשחקן עם אפס השפעה שבכה שהוא פורש לפני חודש.... עצוב גבר באמת עצוב. הייתי מציע קודם להכנס כפקטור במשחק? אבל אתה אוהב לזרוק ולדבר על דברים שאין לך שום קשר או השפעה אליהם. שים לב שאנחנו לא באנו וחפרנו על הצלחנו את זה או את ההוא, אבל שים לב שאתה בא לפורום כדי לכתוב על מבצע ש"הצלחנו יותר ממה שציפינו" כשלא קרה בו כלום. מה אני אגיד לך. יחסית לצד שלך אתה ילד עצוב. יש לך צד חזק שכיף לשחק מולו. שלא תטעה אתה לא חלק מהצד הזה וחבל לי בשביל פאדי שאתה הוא סוג של האנשים שהוא צריך להתמודד איתם. וכן מסתבר שהשחקן שלי dexter הוא מצחיק. כנראה שגם לשחקן שלי לא הייתה השפעה על השרת. נו טוב.
    נערך לאחרונה על ידי Patriot, 29-01-2016 בשעה 19:09 סיבה: צ"מ

אם אני עצוב זה כל הפדרציה עצובה, אם מנהל אותה מישהו עצוב ותת רמה לא ? הייתי עושה חושבים עם עצמך ... או אתה יכול לשאול את לירון קצת עלי
    יום טוב חבר
    נערך לאחרונה על ידי Patriot, 29-01-2016 בשעה 19:10 סיבה: צ"מ
    (עבר)il4-Groll/koko loco
    (עבר)il3-Swat

ציטוט פורסם במקור על ידי shmulik456 צפה בהודעה
    אם אני עצוב זה כל הפדרציה עצובה, אם מנהל אותה מישהו עצוב ותת רמה לא ? הייתי עושה חושבים עם עצמך ... או אתה יכול לשאול את לירון קצת עלי
    יום טוב חבר
    אתה מנהל את הברית, על הכיפאק, אבל לא מן הנמנע שאתה מדבר שטויות בכמויות מסחריות.
    לירון

IL3 - Secret Unit

מה עם 300 איך מתקדם הפלא אתם בקושי 15 אלף נקודות התקפה לכל הפדרציה ביחד זה לא נראה כאילו אתם מחפשים פלא
    את חבריך שמור קרוב אליך ואת אויבך קרוב אף יותר
    ~3/7/14 נפילת מערכת המוניטין, הוכרז כיום אבל ותחילת נפילת פורום טרוויאן ישראל~

ציטוט פורסם במקור על ידי zdan צפה בהודעה
    מה עם 300 איך מתקדם הפלא אתם בקושי 15 אלף נקודות התקפה לכל הפדרציה ביחד זה לא נראה כאילו אתם מחפשים פלא
    מה יהיה איתך תגיד לי ? תמשיך להגיב כמו חווה ?
    לפעמים השתיקה יפה.
    נערך לאחרונה על ידי shmulik456, 12-02-2016 בשעה 13:39
    (עבר)il4-Groll/koko loco
    (עבר)il3-Swat

שתיקה זה לא הצד החזק שלי לפעמים אני שואל את עצמי אם קיים לי כזה צד בכלל
    את חבריך שמור קרוב אליך ואת אויבך קרוב אף יותר
    ~3/7/14 נפילת מערכת המוניטין, הוכרז כיום אבל ותחילת נפילת פורום טרוויאן ישראל~

ציטוט פורסם במקור על ידי zdan צפה בהודעה
    שתיקה זה לא הצד החזק שלי לפעמים אני שואל את עצמי אם קיים לי כזה צד בכלל
    היה פה תקופה של שקט...אז מסתבר שכן יש...

ואנשים בחיאת...אתם ילדים קטנים?!
    כולה משחק אסטרטגיה...אין כללים חוץ מכללי המשחק הבסיסים.

המשך משחק מעניין ומהנה!
    שחקנים עכשווים:
    IL1 - יעקב(שותף)
    UK6 - WillYou

עמוד 7 מתוך 9 ראשוןראשון ... 56789 אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)