עמוד 1 מתוך 9 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 88

אשכול: אז זו הרמה של הקהילה פה?

הסמל האישי של2k9

Angry אז זו הרמה של הקהילה פה?

ערב טוב,
    זה שגיב [rooloo] משרת il3.
    רציתי לשתף אתכם, קהילה יקרה במעשה מגעיל שקורה פה.
    התחילה תופעה לא מזמן מברית of50 לשלוח לאנשים בצד שלנו [300] הודעה לעבור לצד שלהם.
    אני לא חושב שאנשים יעברו וגם זה לא קריטי.
    החלק שבאמת מציק לי שאנשים הפכו את המשחק למשחק כל כך מלוכלך.
    זה פשוט לא מכבד, זה עלוב , זה פחדני.
    גם שחקנים שרואים את ההפסד לא צריכים לעשות דבר כזה.
    זה לא מכובד ולא מכבד אף צד. לא את הצד שלי, לא את הצד שלי, ובטח שלא את הצד שלנו כקהילה.
    שבוע טוב

ציטוט ההודעה:
    "
    שלום חבר,

עקב פניות רבות של חברי פדרציית 300 ובקשות שלהם לעבור לפדרציית OF
    החלטנו אני וחברי ההנהלה לפתוח את הגיוסים לפדרציה למשך 48 שעות
    כל מי שמעוניין לעבור לשחק איתנו יכול להגיש מועמדות ואנחנו נבחן את העניין .
    ובכדי להיות הוגנים לא נעביר את כולם רק את המתאימים לנו ביותר

בנוסף לכך המתאימים ייהנו מתמיכה מלאה מהנהלת הברית
    טיפים והכוונה מקצועית , ועוד,ועוד הטבות

בברכה,
    צוות הנהלת פדרציית OF
    "

עלוב ופחדני ...
    אני חושב אותו בחור שעושה זאת זה בחור שרואה את הההפסד שלו בפתח ..

בכל מקרה מאחל לכולם בהצלחה , ולחברה בOf , תשחקו ביושר, יהיה לכם משחק בהרבה יותר כיף .

לילה טוב ושבוע מצויין לכולם
    (עבר)il4-Groll/koko loco
    (עבר)il3-Swat

עד לא מזמן השרת הזה התגאה ברוח הספורטיבית שלו וביושר, וכשרת האיטי הכי מעניין שהיה בשנים האחרונות.
    , אבל לאחרונה חלק מהצד ( אין להכליל )השני עבר לשחק בשיטה לא מכובדת ולא מכבדת אף אחד .
    , בבוקר זה התחיל עם השתלטות על השחקן סקורפיון , שלא מאויש והשקענו בו זמן וזהב ובגלל ריב עם בעל החשבון המקורי בשרת אחר הוא חזר והעביר את החשבון לצד השני ,שחגג על המציאה

וזה ממשיך בהודעות חירטוט שהצד השני מפיץ ומנסה לגנוב לנו שחקנים שגם ככה אנחנו במיעוט גדול לעומתם .

יש שם בשרת מישהו ב of בשם גל אנג'ל?
    The Shtinker

ILX-
    שחקני עבר:

!!!//Azax syndrom//mr db//tal-king//Shtinker//Pooh//Mercedes Band//סברי מרנן//theblackmamba
    !!! Hammer
    Hammer Shtinker
    שיא הגנות ישראלי לאוצרות-גאלי-סברי מרנן

Hammer Azax syndrom-1
    Hammer Azax syndrom-2
    ציטוט פורסם במקור על ידי eetay צפה בהודעה
    אלמנטים אתם חוות בני חוות, כל המשפחה שלכם חוות (:

אתחיל ואומר "הגונב מגנב פטור", ואני לא בהכרח מתכוון לגניבת שחקנים מצד 300, אלה לדברים אחרים שאותם לא אפרט כאן מסיבות אסטרטגיות, אז בבקשה, בואו נשים את הדברים על השולחן, יש סיכוי שאתה שגיב ספציפית לא יודע על כך אבל גם הצד שלכם לא משחק "נקי".
    דבר שני, אומנם במקרה הייתי בעבודה ולא הייתי מעורב בהודעות האלה אבל ידוע שטרוויאן הוא משחק של פוליטיקה מורכבת ולא רק של דוחות מפוארים, חלק מתפקיד ההנהלה בכל צד הוא לדאוג לשחקנים שלה, לנאמנותם ולהשתמש בכלים כאלה ואחרים להשיג תוצאות, לכן כל צעד כזה או אחר שלא עובר על חוקי המשחק לגיטימי בעיניי, אני יודע את זה ולא מפתיע אותי שאני רואה אותך שגיב ואת שמוליק בוכים על כך, ניקח את הקבוצה של השחקנים הגדולים שלכם, מתוכם אתם הכי פחות איכותיים מבחינת משחק, כמובן, (ללא קשר לאדם עצמו), אני לא רואה את פאדי בוכה, כי הוא יודע מה הוא בעצמו עושה וכמה שפוליטיקה כזאת, מורל של שחקנים, נאמנות וכו.. היא חלק בלתי נפרד מטרוויאן כמשחק אסטרטגיה, אהיה מאוד מופתע אם אראה אותו רושם משהו בנושא.
    ובאמת... "רואים את ההפסד"? מצאתם על מה לפוצץ בכותרות גדולות. שוב, לא מפתיע אותי שדווקא החברה הצעירים רושמים שטויות כאלה, כי אנשים קצת יותר רציניים שעברו כמה שרתים טובים יודעים שזה כ"כ שולי ומה שחשוב הוא לעבוד על הברית ועל התקדמות במשחק, ולא על פוליטיקה זולה, אם אתם כ"כ רואים את הניצחון עניין כזה לא אמור להזיז לכם מכיוון שהצוותים שלכם כ"כ מאוחדים ואין בכם שום חשש שהם יעברו צד, יותר מזה אני לא אטחן מים וארחיב על המורל של שתי הקבוצות כי אין מה, בסופו של דבר נראה את התוצאות במגרש וזה מה שחשוב.

נ.ב. שמוליק אתה לא קצת יותר מדי מעורב בפורום ובמשחק למישהו ש"פרש" כי אין לו זמן? אז כמו שהתחלתי כך אסיים, אם לדעתכם מהלך בסגנון הוא מלוכלך ואסור, הגונב מגנב פטור.
    נערך לאחרונה על ידי LironC, 10-01-2016 בשעה 04:18
    לירון

IL3 - Secret Unit

ציטוט פורסם במקור על ידי LironC צפה בהודעה
    אתחיל ואומר "הגונב מגנב פטור", ואני לא בהכרח מתכוון לגניבת שחקנים מצד 300, אלה לדברים אחרים שאותם לא אפרט כאן מסיבות אסטרטגיות, אז בבקשה, בואו נשים את הדברים על השולחן, יש סיכוי שאתה שגיב ספציפית לא יודע על כך אבל גם הצד שלכם לא משחק "נקי".
    דבר שני, אומנם במקרה הייתי בעבודה ולא הייתי מעורב בהודעות האלה אבל ידוע שטרוויאן הוא משחק של פוליטיקה מורכבת ולא רק של דוחות מפוארים, חלק מתפקיד ההנהלה בכל צד הוא לדאוג לשחקנים שלה, לנאמנותם ולהשתמש בכלים כאלה ואחרים להשיג תוצאות, לכן כל צעד כזה או אחר שלא עובר על חוקי המשחק לגיטימי בעיניי, אני יודע את זה ולא מפתיע אותי שאני רואה אותך שגיב ואת שמוליק בוכים על כך, ניקח את הקבוצה של השחקנים הגדולים שלכם, מתוכם אתם הכי פחות איכותיים מבחינת משחק, כמובן, (ללא קשר לאדם עצמו), אני לא רואה את פאדי בוכה, כי הוא יודע מה הוא בעצמו עושה וכמה שפוליטיקה כזאת, מורל של שחקנים, נאמנות וכו.. היא חלק בלתי נפרד מטרוויאן כמשחק אסטרטגיה, אהיה מאוד מופתע אם אראה אותו רושם משהו בנושא.
    ובאמת... "רואים את ההפסד"? מצאתם על מה לפוצץ בכותרות גדולות. שוב, לא מפתיע אותי שדווקא החברה הצעירים רושמים שטויות כאלה, כי אנשים קצת יותר רציניים שעברו כמה שרתים טובים יודעים שזה כ"כ שולי ומה שחשוב הוא לעבוד על הברית ועל התקדמות במשחק, ולא על פוליטיקה זולה, אם אתם כ"כ רואים את הניצחון עניין כזה לא אמור להזיז לכם מכיוון שהצוותים שלכם כ"כ מאוחדים ואין בכם שום חשש שהם יעברו צד, יותר מזה אני לא אטחן מים וארחיב על המורל של שתי הקבוצות כי אין מה, בסופו של דבר נראה את התוצאות במגרש וזה מה שחשוב.

נ.ב. שמוליק אתה לא קצת יותר מדי מעורב בפורום ובמשחק למישהו ש"פרש" כי אין לו זמן? אז כמו שהתחלתי כך אסיים, אם לדעתכם מהלך בסגנון הוא מלוכלך ואסור, הגונב מגנב פטור.
    חבל שאתה מתדהר על דברים שחא שעשית. אבל שיהיה בהצלחה חבר
    (עבר)il4-Groll/koko loco
    (עבר)il3-Swat

מה רע בלשלוח הצעה?
    כל עוד אין איומים בהודעה אז מה כבר נעשה פה?
    בואו נצא מהסרט הזה שטרוויאן זה משחק לילדים ורק צריך לבנות כל מיני מבנים מבלי לחשוב. טרוויאן זה משחק אסטרטגיה. אם הצד השני מצליח בצורה נקייה להחליש את הצד שלך ולחזק את עצמם, מה רע פה?
    במקום לאפס האמר אויב הוא הצליח לקחת שליטה עליו (שוב, בצורה חוקית וללא איומים) אז מה רע פה?

זה ששחקן בברית שלך נמצא שם לא מבטיח שהוא יישאר שם. בתור מנהל ברית אתה חייב לדאוג שחברי הברית שלך מרוצים. אם לא, הם פשוט יעזבו אותך.

ההודעה שנשלחה היא נטו הצעת אלטרנטיבה. אם אתה מנהל טוב- הברית לא תעזוב אותך.
    אם אתה מנהל רע- תלמד מהר.

*ראוי לציון שאני לא משחק בשרת, פשוט לא אוהב יפי נפש שמתלוננים על דברים "מלוכלכים"*
    Potato, Gifted, Sagi, Yoma, AlexisTexas, Snoopy, UmpaLumpa, BobTheBuilder, Durex, Illuminati
    Steric, LionKing, Poodle
    פלופ- הפרישה האגדית

שיא הגנות בפלא (4.4)

ציטוט פורסם במקור על ידי ShMilO צפה בהודעה
    כשבטטה והחברה נכנסים ביחד, השרת נראה כאילו אנחנו לבד
    ציטוט פורסם במקור על ידי elroy צפה בהודעה
    בטטה אתה אגדה
    בטטה- שם שהפך לאגדה.

ציטוט פורסם במקור על ידי Potato צפה בהודעה
    מה רע בלשלוח הצעה?
    כל עוד אין איומים בהודעה אז מה כבר נעשה פה?
    בואו נצא מהסרט הזה שטרוויאן זה משחק לילדים ורק צריך לבנות כל מיני מבנים מבלי לחשוב. טרוויאן זה משחק אסטרטגיה. אם הצד השני מצליח בצורה נקייה להחליש את הצד שלך ולחזק את עצמם, מה רע פה?
    במקום לאפס האמר אויב הוא הצליח לקחת שליטה עליו (שוב, בצורה חוקית וללא איומים) אז מה רע פה?

זה ששחקן בברית שלך נמצא שם לא מבטיח שהוא יישאר שם. בתור מנהל ברית אתה חייב לדאוג שחברי הברית שלך מרוצים. אם לא, הם פשוט יעזבו אותך.

ההודעה שנשלחה היא נטו הצעת אלטרנטיבה. אם אתה מנהל טוב- הברית לא תעזוב אותך.
    אם אתה מנהל רע- תלמד מהר.

*ראוי לציון שאני לא משחק בשרת, פשוט לא אוהב יפי נפש שמתלוננים על דברים "מלוכלכים"*
    מסכים, טרוויאן כמו שאמרת זה אסטרטגיה, אין כאן אייום אפילו בהודעה רק מי שרוצה יש לו הצעה לבוא.. מילא אם היו מאיימים מי שלא יעבור יותקף למרות שגם זה לא עובר על החוקים(לפי דעתי, תקנו אותי אם אני טועה)
    שחקני עבר-
    Eskimo Limon שרת 5
    Baby Devil שרת 4
    Fake ILX19

אני לא רואה באמת את הבעיה בזה.
    חלק גדול מהמשחק הוא לייצר בריתות - ולנסות להפיל בריתות אחרות.
    זה לא נעשה בהחבא ולא באמצעים לא כשרים כמו פריצה לחשבונות - בסך הכל פנו למשתמשים והציעו להם לעבור לברית אחרת.
    לתלונות על צוות הפורום, יש לפנות אלי.
    לתלונות עלי, יש לפנות ל Saturn.
    חוקי הפורום - אי ידיעת החוק איננה פותרת מעונשו.
    qp

koresh@travianteam.com

הלורד הסמל האישי שלYarin

ציטוט פורסם במקור על ידי Koresh צפה בהודעה
    אני לא רואה באמת את הבעיה בזה.
    חלק גדול מהמשחק הוא לייצר בריתות - ולנסות להפיל בריתות אחרות.
    זה לא נעשה בהחבא ולא באמצעים לא כשרים כמו פריצה לחשבונות - בסך הכל פנו למשתמשים והציעו להם לעבור לברית אחרת.
    זה קרה כי ביטלתם את המוניטין

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)