עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך סך הכל של 28

אשכול: מכונות המזל

ארבעה סיפורים על אכלס פנסלר - חלק א'

רגע, אני רוצה להבין משהו פה...
    אם אני מבין נכון, הטענה פה בעצם היא שעדיף שאנשים ימלאו ווינר או טוטו במקום ללכת לשחק במכונה.
    עכשיו תסבירו לי למה.

הרי הימורים זה הימורים והבן אדם יפסיד כסף ככה או ככה. אז אם השיקול הוא "בואו נאריך את ההנאה שלו מההימור" - זה כבר עניין שלו, אתם לא חושבים?
    אני מנסה להבין את השיקול למה אתם פוסלים מכונות מזל אל מול הימורים מאורגנים...

אגב, אני לא רואה איך מכונות מזל פוגעים יותר באוכלוסייה הענייה מאשר לוטו - בשניהם הם מאבדים את הכסף.

הלורד הסמל האישי שלYarin

עוד ניצחון למונופול של מפעל הפיס

בחיים אל תגיד לי שהשמיים הם הגבול כשיש עקבות על הירח. הסמל האישי שלMr.Paranoid

ציטוט פורסם במקור על ידי komoko צפה בהודעה
    אם אני מבין נכון, הטענה פה בעצם היא שעדיף שאנשים ימלאו ווינר או טוטו במקום ללכת לשחק במכונה.
    עכשיו תסבירו לי למה.

הרי הימורים זה הימורים והבן אדם יפסיד כסף ככה או ככה. אז אם השיקול הוא "בואו נאריך את ההנאה שלו מההימור" - זה כבר עניין שלו, אתם לא חושבים?

אגב, אני לא רואה איך מכונות מזל פוגעים יותר באוכלוסייה הענייה מאשר לוטו - בשניהם הם מאבדים את הכסף.
    בוא ואסביר לך,
    מכונות מזל ממוקמות במקומות עם אוכלוסיה ענייה!

אתה לא תראה מכונות מזל בצפון או מרכז תל אביב, כי הן בדרום תל אביב.
    הן נמצאות במקומות העניים יותר.
    נערך לאחרונה על ידי Mr.Paranoid, 24-06-2016 בשעה 12:00

עולב עלבי עולבים עולבי עולב

~24/03/17 חזרתה של מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת עליית פורום טרוויאן ישראל~

לא משנה מה אנשים אומרים לך
    מילים ורעיונות יכולים לשנות את העולם.

הלורד הסמל האישי שלYarin

ציטוט פורסם במקור על ידי Mr.Paranoid צפה בהודעה
    בוא ואסביר לך,
    מכונות מזל ממוקמות במקומות עם אוכלוסיה ענייה!

אתה לא תראה מכונות מזל בצפון או מרכז תל אביב, כי הן בדרום תל אביב.
    הן נמצאות במקומות העניים יותר.
    יש מכונות מזל גם בירושלים, לא חסר.

ציטוט פורסם במקור על ידי Yarin צפה בהודעה
    יש מכונות מזל גם בירושלים, לא חסר.
    יש עניים גם בירושלים ולדעתי אפילו יותר מבאשר הערים האחרות ...

~24/03/17 חזרתה של מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת עליית פורום טרוויאן ישראל~

הלורד הסמל האישי שלYarin

ציטוט פורסם במקור על ידי Mr.Paranoid צפה בהודעה
    יש עניים גם בירושלים ולדעתי אפילו יותר מבאשר הערים האחרות ...
    יש עניים בכל מקום, אני לא חושב שלהוציא את מכונות המזל מהחוק זה מה שיעזור להם. יש עוד אלפי דרכי הימורים ולאו דווקא לוטו או ווינר.
    מה גם שאני בספק רב אם באמת ישקיעו מאמצים בלאכוף את החוק, כי יש לא מעט הימורים לא חוקיים בישראל שלמשטרה לא כ"כ אכפת מהם.

ציטוט פורסם במקור על ידי Yarin צפה בהודעה
    יש עניים בכל מקום, אני לא חושב שלהוציא את מכונות המזל מהחוק זה מה שיעזור להם. יש עוד אלפי דרכי הימורים ולאו דווקא לוטו או ווינר.
    מה גם שאני בספק רב אם באמת ישקיעו מאמצים בלאכוף את החוק, כי יש לא מעט הימורים לא חוקיים בישראל שלמשטרה לא כ"כ אכפת מהם.
    לפי מה שאני יודע, אין מספיק שוטרים אז הם מתעדפים את המשימות שלהם.

לעצור פשע מאורגן ופעולות טרור חשוב כרגע יותר מאותן מכונות מזל.

אני מאמין שאנשים בסה"כ שומרים על החוק, כמובן שיהיו כאלה שלא, אם כולם ישתקו לא יקרה כלום ואף אחד לא ידע, אם ידברו על זה ויתלוננו במשטרה שיש עדיין את מכונות המזל הללו, אז יורידו אותן, אף אחד לא רוצה להישפט בגלל איזו מכונת מזל
    נערך לאחרונה על ידי Mr.Paranoid, 25-06-2016 בשעה 00:23

עכשיו תסבירו לי למה.

העובדה היא שברגע שההנאה של האדם מההימור נגמרת, הוא מהמר שוב. בגלל זה, אנשים שמשלמים פעם בשבוע על לוטו, מהמרים הרבה פחות מאדם שמכניס שקל, או חמישה, למכונת מזל ואחרי עשר שניות מכניס עוד פעם. כי אם אדם עומד שעה מול מכונת מזל הוא מוציא מאות שקלים - אבל אם הוא יוציא עשרה או חמישה או מאה שקלים בווינר על המשחקים של היומיים הקרובים, הוא יוציא כסף שוב רק עוד שלושה ימים ולא עוד חמש שניות.
    אם אתה אומר, שלי שלי ושלך שלך - אתה טוען שכל אחד לעצמו
    אם אתה אומר, שלי שלך ושלך שלי - אתה בעצם קיבוצניק
    אם אתה אומר, שלך שלי ושלי שלי - אתה אדם תאב בצע
    אם אתה אומר, שלי שלך ושלך שלך - תזמין אותי פעם לספריה שלך, אולי יש שם כמה ספרים שאני צריך...

המפטי דמפטי: "כשאני משתמש במילה, מובנה הוא בדיוק המובן שאני בוחר בשבילה – לא פחות ולא יותר."אליס: "השאלה היא, אם אתה יכול לכפות על מילים מובנים כל כך רבים ושונים."המפטי דמפטי: "השאלה היא, מי כאן האדון – זה הכול."

ארבעה סיפורים על אכלס פנסלר - חלק א'

מצד שני, לבן אדם שמהמר במכונת המזל ייגמרו המטבעות די מהר, ובסך הכל הכסף שהוא יוציא זה כסף קטן. והוא יגיע לתחושה שהוא מגזים.

לעומת זאת, למלא טופס פעם בשבוע - במשך כמה עשורים, זה מאות אלפי שקלים.

Deep inside, when nothing's fine - I've lost my mind...

מצד שני, לבן אדם שמהמר במכונת המזל ייגמרו המטבעות די מהר, ובסך הכל הכסף שהוא יוציא זה כסף קטן. והוא יגיע לתחושה שהוא מגזים.

לעומת זאת, למלא טופס פעם בשבוע - במשך כמה עשורים, זה מאות אלפי שקלים.
    תיאורטית - אולי. פרקטית - זה לא מה שקורה בכלל.

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)