עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך סך הכל של 29

אשכול: פרישה סופית- הבטטה

On BataTa's Secret Service

ציטוט פורסם במקור על ידי Potato צפה בהודעה
    טלושקה- השרת בקושי שיחקת אבל בזמן הקצר שלך פה הספקת לעזור בלא מעט חשבונות. אין לי כל כך מה להרחיב עליך, אתה החצי השני שלי אז קשה לדבר על עצמי. אתה בחור מבריק, מצחיק, אינטיליגנט והכי חשוב- ימני אמיתי. כבר חברים בערך 3 שנים, שמח כל כך שיש לי אותך לצידי בכל שרת ושרת גם אם זה רק לתמיכה נפשית כדי להתגבר על השיחות עם נאבולה.
    בוטטי, יקירי,

טרוויאן זה תחביב, זה כיף, זה מעורר מחשבה ומצריך אסטרטגיה. הבעיה שלעיתים יש תופעות לוואי, לפעמים שוכחים לשים את הגבול וקורה שזה פוגע בתחומים אחרים של החיים, כולנו יודעים זאת. המשחק יכול להוביל לחוסר בשעות שינה, וללחץ מיותר ועלול לפגוע בעבודה, בלימודים, בחברים, בזוגיות והרשימה עוד ארוכה. אני חושב שלמשחק הייתה מידי פעם השפעה שלילית עלי, כמו לרבים אחרים.
    עם זאת ההשפעה השלילית הזו שווה את ההזדמנות שניתנה לי להכיר אותך, ואני מוכן לחזור על אותן ה"שגיאות" בידיעה שאני הולך להכיר אותך.

הכרנו די במקרה, כמעין דרך אגב כזה. הכרנו בשרת לא כזה משמעותי, בלי הרבה אקשן. משם זה רק השתפר, כל שרת איתך לאחר מכן היה חוויה אחרת, היה אתגר אחר והיה כיף מסוג שונה. ידעת תמיד להתחשב, להקשיב ולהסביר, הכנסת לפרופורציות ובעיקר תמיד היית לצידי.
    את כמות הפעמים שלא הסכמנו על משהו שקשור למשחק אפשר לספור על יד אחת. את כמות הפעמים שדעתנו כלפי מישהו הייתה שונה (אתה שונא, אני אוהב ולהפך) אפשר גם לספור על יד אחת. אז כן, אתה גם החצי השני שלי במשחק.

החברות והשותפות שלנו במשחק לא מתקרבת לעשירית מהחברות ה"מציאותית" שלנו. אתה שותף סוד שלי בכל כך הרבה תחומים, אחד כזה שאפשר לספר לו הכל בלי שישפוט. יש לנו כל כך הרבה נושאי עניין ושיחה, כל כך הרבה במשותף מצד אחד, ומצד שני כל כך הרבה שוני, אבל אנחנו אוהבים את זה, אוהבים את השונה של השני וזה בדרך כלל לא קורה. אתה איש שיחה, בעל לב עצום, מתחשב ומתעניין, יש לך חוש הומור רחב וידע בלתי נגמר.

אז זהו, זה מרגיש קצת כמו הספד. אז לא, זה לא הספד . בעצם, זה אולי כן סוג של הספד, הספד לקשר שלנו במשחק, כי הוא די הסתיים, שנינו די עזבנו אותו. אך, ה"הספד" הזה הוא גם מעין ברית או "הודעה בדבר הילוד", כי אנחנו נלך עוד כברת דרך זה לצד זה, עד שימאס לך.

אאחל לך שתעשה רק מה שאתה אוהב, רק מה שאתה חושב שיהיה לך טוב, עם מי שאתה חושב שיהיה לך טוב.
    הצלחה בכל מה שתפנה לעשות, צבא והלאה. אושר, שלום ואהבה.
    תדע שאני פה, תמיד, לכל דבר, החל מטראומות מנאבולה ומהחבר האיטלקי שלה ועד לדברים קצת יותר רציניים. איתך עד לממשלת האחדות שנקים יחד.

אוהב בלי סוף
    צ'או, טלושקה (אני לא רוסי ואין לי שום דבר נגד רוסים)
    -בטטה זה דרך חיים-

[20:42:45] אבישי: אתה כמו פיקאצ׳ו
    [20:42:46 | 20:43:15 נערך] אבישי: אני בוחר בך!

[10/05/2015 19:42:04] Shay ٩(๏̯͡๏)۶: בטטה ג'וניור

אבישי, לא תמיד הסתדרנו אבל תמיד הערכתי אותך מאוד
    לדעתי אחד השחקנים החשובים עוזב היום תמשחק( עד לפעם הבאה שהשעמום יתקוף אותך ביום מן הימים)
    ולא רק בגלל יכולות המשחק שלך אלא בגלל המשמעות וההשפעה שלך על המשחק ובעיקר על הסביבה
    כל שחקן גדול לעולם לא יהנה מחיים של שקט בלי הכפשות
    כי אם אתה לא חוטף תסכול מאחרים כנראה שלא היית מספיק חזק לתסכל אותם ואל תיקח ללב.
    המון בהצלחה בהמשך הדרך היית שחקן מוביל ובטוח שהאופי של המוביל ילווה אותך גם למקומות אחרים , בהחלט מנהל דגול
    דרך צלחה בטטה
    LeGeNdaRy8
    Blackbox
    Dark Horse
    Logical
    chaos
    hercules
    Dartagnan
    snufkin

בטטה אוהב אותך מאוד אחי
    אתה גבר עלללל!!!
    אתה יודע כמה אני מעריך אותך
    שחקני הווה:
    שחקני עבר
    : , Fantasticbaby, Bazuka, Pumba, Dark Angel, Illuminati,Dracarys

ציטוט פורסם במקור על ידי Potato צפה בהודעה

יוני לוי- עכשיו אני חוויתי את מה שאתה חווית במהירים קודמים עם ההשמצות, מבין את התסכול בזה בהחלט! איש יקר מאוד, התפתחת בקצב מסחרר.

שמחתי להכיר אותך, אתה בחור טוב ומאוד חכם, אין משהו שדיברנו ולא היתה לך הרצאה לתת עליו מרוב הידע שלך
    אתה שחקן ומנהל טוב, אם כי השרת הבנת את הקושי בלנהל, ובכך גם הבנת אותי, תמיד יהיו לכלוכים, אבל תמיד המנהל יאכל את הח*א מזה, מאנשים שלא יודעים בכלל מה המשמעות של ניהול, ולא היו בנעליים האלה,
    ובאמצע של כל זה בעיות בצד, חלקם חשובים חלקם מטופשים או אגואיסטים, וחלקם בכלל מרגלים, קשה לשלוט על קבוצה גדולה של אנשים, ולרצות לרצות את כולם, ועל הדרך לקבל השמצות
    כך שכמו שאתה מבין אותי, אני לגמרי מבין אותך, ובטוח שאתה מנהל מצוין.
    חבל שטרוויאן נפרדת משחקן ומנהל כמוך, אבל אני בטוח שעוד תחזור
    שחקני עבר
    ILX - Radamel \ Fury \ Marilyn Manson \ Dark Magician \ Defect \ Burger.Chips
    VNX - Harry Potter \ Empire 19 - Jinx \ AUX - Hannibal \ IL2 - the story \ IL1 - Merciless

ציטוט פורסם במקור על ידי avi1312 צפה בהודעה
    לפי החוק בארץ אתם חשודים בקשירת קשר למזימה
    ציטוט פורסם במקור על ידי יוני-Ronyk צפה בהודעה
    גם אני הייתי שם אותך במקום שמילו לנהל את העניינים.
    אני בכל מקום!

שמחתי לשחק איתך אתה אדם מדהים אכפתי ותומך תודה לך
    שחקני עבר:

ILX19:
    מר גבינה
    ILX20:
    hey

הווה:

הלוואי ואני יכולתי לרשום פוסט פרישה .... אולי אני לא כותב כי לא מאמין שבאמת אני אפרוש .

לעניין - התחלנו את דרכנו הרצינית פה בטרויאן ביחד באותו שרת משוגע ששנינו חסרי ניסיון ולומדים מהותיקים פה .
    דרכנו נפרדו בצורה מגעילה לא חושב שבאשמתו של אף אחד מאיתנו אבל יאמר לזכותך שהבנת את זה ולמרות שהיינו יריבים כמעט כל השרתים שמרנו על קשר וכבוד הדדי , ולכן לא הייתה לי בעיה לשחק לצידך השרת.
    אתה יודע איזה שחקן טוב אתה את זה לא צריך לכתוב כאן אבל יותר חשוב הבן אדם שעומד מאחורי השחקן ולאורך כל הזמן הלא קצר שאתה משחק תמיד יצרת קשרים ואנשים שאוהבים וסומכים עליך זה אומר הכל .
    מאחל לך הצלחה במה שתעשה בחיים האמיתיים בלי המשחק הנורא הזה (כמה זמן פנוי יהיה לך ....) ומי יודע אולי עוד כמה שנים נתראה פה לסיבוב נוסף .

זיגי

עאלק סתם מיותר , חכה אני רואה אותך אני ישים לך כאפה נראה לך מזה
    Mercedes Bend
    Savage
    Putin

הכול בסדר. טודו בום.

להשתלט על צד כזה שניהלת זה מאוד קשה, בעיקר שיש המון אנשים עם אגו שמנסים "לשים רגל" ולקטול אותך כדי שהאגו שלהם יעלה זה מאוד קשה.

אין לי מושג איך ניהלת, אבל הגעתם לאן שהגעתם וכל הכבוד על כך.

מה שהפריע לי ממך השרת זו כמות השקרים שהוצאת מהפה והזלזול בפורום שעלה לך ביוקר (מזכיר קצת את הכבאי).
    בכל מקרה היה אחלה שרת, הרמתם אחלה חשבונות, מבצעים יפים וזהו.

בהצלחה בפרישה, נתראה במפגש
    עומרוי
    ?Why drink and drive when you can smoke and fly
    הווה:
    School4Tischool
    עבר:
    ilx21-Cipher (עד האוצרות)
    ilx20-Jack ReacharBlack mamba-uk2 • Tuco Salamanca-il19
    Inferno-comx

בטטה אנחנו הכרנו שהייתי טל, טל המשמידה עד היום אני זוכר שדיברנו בסקייפ וביקשתי ממך לספור לי באנגלית (סוטה קטן)
    וכן לא יצא לנו כל כך לשחק ביחד כי התחלנו כאוייבים אני בצד של ירון אתה בצד שלך אבל עם הזמן כבר יצא לנו להכיר
    איש טוב חבר טוב מילה ברזל או במילים אחרים מילת תום יש על מה לעבוד בקטע של הברייקדנס אולי להוריד כמה קילוגרמים ואתה פיקס
    בקשר לשרת נטו השחקן ולא כל מה שקרה מסביב הרמתם שחקן לוקסוס (הייתם יכולים יותר עם כל הזהב ששרפתם אבל אתם חוות זהב זה כבר לא אשמתכם)
    הרבה יציאות ומבצעים חלק שהשתתפת בהם וחלק שרק היית המוח היית חלק משמעותי בשרת
    לא יודע מה היה לך בניהול שם אבל אני בטוח שזה הכל שטויות עכשיו שאתה "פורש" בטח אתה חוזר לחול וסתם סיפור הכיסוי שלך כמו אבי רק לא רוצה שיחפרו לך יותר שה מובן לגמרי שיש לך בצד את רוני ומונה שני מוצצי הדם הכי גדולים שהכרתי
    בכל מקרה חפרתי ואני יכול להמשיך כי בטטה זה באמת ספר שלם
    אז נסכם את כל זה בהצלחה בפרישה ותצליח לאן שאתה הולך
    הייתי כאן
    שיא שני להגנתי טאוטוני סוף שרת
    שיא שני להגנתי גאלי אוצרות

מומחה להגנות(?)

ILX23- ********
    lonelyisland
    Edmond Dantֳes\Slay\gilad
    (שדות 21!)X2-Safeonly
    Dartagnan\fighter\gimmic\witchunter\אובמבה ועוד כמה שאין לי כח לרשום-X3

I am the one who knocks הסמל האישי שלKomando

מלך!
    אוהב אותך בטטה!
    ILX - Fantastic | ScarFace | FleshLight | Dupe | TheWalkingDead | HyperActive | Eisenberg | Decepticon | Thanos

קים אתה נסיך כמעט יותר מדוראל
    [20:55:58] Yarin: וקשה להגיע לדוראל

[22:37] Yarin: נאיבי זה אחד שעושה שופינג בשבת

[12:46:32] Dolev:
    ברחובות מתהלך לו, מוריק על חתולים.
    הרי זהו הבוס חברים, הבוס קים.

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)