עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 12

אשכול: סיכום שרת Robin Hood

ברירת מחדל סיכום שרת Robin Hood

שלום לכולם קוראים לי כפיר אני שיחקתי השרת בחשבון רובין הוד.

את השרת הזה התחלתי לבד ובלי זהב,תיכננתי להשתעשע קצת כמה שנצליח ושבטח יפרקו אותי.
    אחרי שבועיים בלי שינה המון בזיזות ופיתוח איטי של החשבון אור השותף האהוב שלי נכנס אלי לחשבון, ומכאן התחלנו להתפתח ברצינות,בעזרת תרומות מחברים הצלחנו להשיג קצת זהב-בסך הכל הוכנס בחשבון פחות מ1200 זהב.
    לאט לאט התחלתי להכיר אנשים מחשבונות אחרים (בהמשך אפרט על כל החוות)והתחברתי לברית LOT.
    עד האוצרות הספקנו להרים בקושי איזה האמר של אימפריאן ואימפרטוריס בסטארטר,ובירה עמדה על שדות שלב 11.
    ביום הראשון של האוצרות התמזל מזלנו והאוצר הממלכה הייחודית נפל צמוד אלינו,מה שלימים עזר לנו רבות בכיבושים ושמירה על הכפרים.
    הנה דוח על הממלכה: http://travian-reports.net/il/report/7453dfb7976
    מפה מלשם המשכנו לשחק התקפיים בנינו כפר האמר,ובמקביל מיני האמר בסטארטר.
    לאחר הפיצול שאני לא אכנס לפרטים החלטנו לחבור לצד שמצטרף לברית הפרלמנט ושם זכיתי להכיר אנשים נפלאים.
    הוחלט שאנחנו יוצאים על הצפיחית הייחודית ובמבצע נחמד הצפיחית עברה לצד שלנו:
    http://travian-reports.net/il/report/7454584f999
    עוד מבצע להורדת בירות יצא ואנחנו יצאנו על קינג קונג,שם נחתו לפנינו שני ח'ברה שהתיישבו באזור מרוחק וניקו את הכפר ככה שההאמר נשאר שלם והבירה נמחקה.
    המניפים של השחקן פלאש נתפסים וגורמים לו לפרישה: http://travian-reports.net/il/report/7455f210a0d
    אינפקטיד פרק פרי ועוד החליטו לצאת עלינו ועשו משהו יפה מאוד שהוציאו 25 גלים על אותה שניה(שאפו על זה)רק לצערם אור המלך בעזרתו של אוהד ומתן הרימו שם קיר וחסמו הכל:
    http://travian-reports.net/il/report/7456e4d061a
    הכפר האמר של אינפקטיד החליט שהוא מעדיף להצטרף לאימפריה שלנו: http://tx3.travian.co.il/berichte.ph...a3008b&t=5&s=1
    יש עוד המון דוחות שלא נשמרו אבל מי שזכה לפגוש את ההאמר שלנו לא שרד.
    השרת פירקנו למעלה מ70 כפרים.מתוכם בלילה אחד כל הכפרים של השחקן LOST שהחליט לעבור צד פורקו,המון כפרי פטריה שנתחו מסביב לפלא,ועוד רבים...

את השרת סיימנו במקום השני עם 37 כפרים שמתוכם 29 נכבשו.
    נהנו מאוד לשחק בשרת הזה,ולקחת חלק בברית האדירה שניצחה את השרת.

טוב אז עכשיו הגענו לשלב התודות

קודם כל לאחד והיחיד אור חברי הטוב,היית שותף מדהים נהנתי מאוד לעבוד איתך במשך כל השרת הזה,רק בזכותך אנחנו במקום שבו אנחנו נמצאים היינו שנינו ערים ימים ולילות-גם אם לפעמים בגלל זה הגענו רדומים לעבודה או שנוצרו מצבים שהיינו ערים יותר מ30 שעות שום דבר לא הפריע לנו כדי לסיים את השרת הזה כמו מלכים.
    שחר(חזי)-אתה נכנסת לצוות של דוט קצת לפני שעדי התגייס ופה נוצר בנינו קשר מדהים,היית לי כמו אח בשרת הזה,שנינו היינו יחד לא משנה מה קרה ונילחמנו בכל מי שניסה לקום נגדנו.
    עזרת המון עם האוצר של הבדולח ייחודי שבזכותו ידענו כל הזמן על מה עומדים הירבים ולפי זה ידענו איפה לתקוף ולהפיל אותם הכי חזק.
    צוות לא ידוע:
    מאור-קשה לי להסביר את מה שקרה כאן,אתה בן אדם גדול עושה הכי הרבה והכל בשקט בלי לעשות רעש וצילצולים מכל שטות.מקווה שתצליח לפרוש ושיהיו לך חיים נהדרים עם האישה והילד.
    שחר-אנחנו אולי עוד ניפגש בבקום אבל כנראה שלצערינו עוד ניפגש בעתיד גם במשחק המעפן הזה שרבים ניסו לפרוש ולא הצליחו,במקרה ובאמת נצליח לפרוש אני מאחל לך המון בהצלחה בצבא,ושיהיה גיוס קל.
    אבי דניאל ואפי אותכם פחות יצא לי להכיר אבל ממה שהכרתי אתם אנשים טובים הרמתם שחקן מעולה והיה כבדו גדול לשחק איתכם.
    צוות אבייס:
    שני המתנים-עד היום אני לא יודע עם מי מכם דיברתי כל פעם ועם מי קבעתי לאן לצאת ומתי.בכל מקרה שניכם אלופים הרמתם מספר האמרים בלתי יאומן ועשיתם נזקים גדולים לאורך כל השרת(וזה יוכח בזה שאתם במקום ראשון בתוקפים)
    שרוני-התחלנו בתור אוייבים וסיימנו את השרת הזה ביחד,שמחתי להכיר אותך ואת שאר הברית שלך
    כל הכבוד על בניית הפלא לשלב 100 אני יודע שזה דרש ממך שעות רבות והרבה התחננות למשאבים מקווה שעזרתי מספיק למרות שאני בטוח שהיה אפשר יותר.
    אוהד-אותך אני מכיר כבר מספר שרתים,אתה הכנסת אותי לרשימה האפורה לפני מספר שרתים ולימדת אותי המון. השרת התחלת עם הגנתי מפלצתי שלצערנו נחסם,לאחר מכן קיבלת את השחקן בריק שאין לי מושג איך הצלחת להרים אותו כל כך יפה,מגיע לך על זה לקבל את אות החווה ההגנתית הגדולה ביותר השרת.מקווה לשמור איתך על קשר גם אחרי השרת הזה
    איתי-אותך כמעט הפכתי לחווה בתחילת השרת,עד שהבנתי עם איזה שחקן ענק יש לי עסק. שמרנו אחד על השני לאורך השרת,מקווה שנצליח ביחד גם בקום.
    ואחרון חביב עידו פנדה-אתה אחד האנשים הכי טובים שיצא לי לעבוד איתם ברגע שראית שחסר לנו הגנתיים ישר הפכת להיות הנגתי בלי להתחיל להגיד למה אני ועוד שטויות כאלה,תודה לך על העזרה לכל אורך השרת.
    רן-בזכותך נוצר כל האיחוד הזה שמח שעברנו אליכם,היה תענוג להכיר אותך בן אדם גדול.
    אוריאל(ספיישל)-התחלנו ביחד וסיימנו אחד נגד השני,היה נחמד להעביר איתך את הלילות בשיחות ארוכות גם כשתקפנו אחד את השני,הרמת הגנתי מפלצתי עם האדואנים שהפחידו את כל השרת.

מצטער אם פיספסתי מישהו אלא האנשים שהרגשתי שהכי נקשרתי אליהם השרת,בכל מקרה אני מודה לכל הברית הייתם תותחים אחד אחד,היה שיתוף פעולה מדהים,ומזל טוב על הניצחון.
    אני הייתי כפיר מי שהכיר הכיר,ומי שלא הכיר כנראה גם לא יכיר.
    שיהיה לכולם המשך משחק מהנה,ואל תשכחו שזה רק משחק.

כפיר יתותח הרמת חשבון מטורף בכלום זהב שמחתי לעזור לך שהייתה צריך ותודה על העזרה שאני הייתי צריך
    חבל שלא יצא לנו לשחק ביחד באותו חשבון שיהיה בהצלחה בצבא יתותח!
    שחקני הווה:
    ILX: Otistim
    IL4:הבורר

שחקני עבר:
    Max brenner,FATALITY,Thegraylist,Fearless,Securirate,R onso007,Dreamkiller,פלופ,Simple,Break,Respect

זכיתי להכיר אדם מקסים אמיתי וישר. כפיר נהנתי מכל רגע. אתה יחיד ומיוחד ובן אדם נדיר.
    תודה רבה על הכל.
    שחר
    לפעמים החיים מפילים אותך בנוק אאוט לקרשים. אתה זה שבוחר אם לקום ולהמשיך להילחם
    I will never say never

אני לא חושב שמילים ומשפטים יסבירו את אהבה שלי אליכם בזמן הקצר שיצא לנו לשחק גליתי אנשים מופלאים ומכושרים לחשוב שהרמת שחקן בכזה כמות זהב זה פסיכי..
    תודה על הכול על הגנות תיגבורים הריסות ורצון להקשיב במיוחד על האמונה שנתת בי..
    אני חושב שלא יכולתי לבקש חברים יותר טובים הלכנו אחד אחרי השני בצורה עיוורת על זה אני צריך לאומר תודה מיליון פעם.
    עד עכשיו אני לא מאמין שאתה ושחר מחקתם 14 כפרים בלילה תותחים (מצטער ייטב )
    שהיה לך המון בהצלחה בצבא ובכול מה שתבחר..
    אם אתה בטבריה תרים שיחה אתה תמיד מוזמן.
    מאור- לא ידוע.
    The Great Kimchi
    ILX - פלופ, לא ידוע
    לא ידוע ,IL19 - Wendigo
    IL1 - Javel

IL5 - Liquidator/Xela
    IL4 - sigma/oz1/MaorBenAmi
    IL
    2 - מנה חמה/Climb2Win

ואללה הייתם שחקנים פצצה היה מאוד כיף לצאת איתכם למבצעים ומקווה שנתראה בהקדם
    שחקני הווה : Dark Snufkin
    שחקני עבר :
    points ILX 21 Abyss
    ILX 20 TheEnd
    ILX19 Vashta Nerada
    ILX17-Wanted List, Visionary
    ILX16-SILVER
    ILX15-Pompei
    IL1-HULK

אני חושב שרק מי שהיה במרכז הענינים ובהנהלה של הצד מבין איזה שחקן מפחיד היה רובין הוד (והאמת שגם דוט).
    פשוט לא הורידו רגל מהגז כל השרת ולילה אחרי לילה אחרי לילה פגעו וריסקו מטרות בצד השני.
    הרמתם שחקן מפחיד ואתם חברה אמינים נאמנים ולא פראיירים בכלל, היה תענוג
    Ran, Khal Drogo
    שלחנו את הילדים לישון.

ציטוט פורסם במקור על ידי spartacos צפה בהודעה
    אני חושב שרק מי שהיה במרכז הענינים ובהנהלה של הצד מבין איזה שחקן מפחיד היה רובין הוד (והאמת שגם דוט).
    פשוט לא הורידו רגל מהגז כל השרת ולילה אחרי לילה אחרי לילה פגעו וריסקו מטרות בצד השני.
    הרמתם שחקן מפחיד ואתם חברה אמינים נאמנים ולא פראיירים בכלל, היה תענוג
    ואאוו תודה על המחמאה. מחר אשב על סיכום משלי. מקווה שישחררו את השרת שאוכל לפשפש בדוחות קצת.
    לפעמים החיים מפילים אותך בנוק אאוט לקרשים. אתה זה שבוחר אם לקום ולהמשיך להילחם
    I will never say never

כפיר ואור התותחים
    אחלה שרת עברנו ביחד למרות ההתחלה שכמעט נהייתה חווה שלי חחחח אני צוחק אח
    הייתם בשבילי שם והשתדלתי להיות גם בשבילכם
    אוהב אתכם בהצלחה בצהלללל יא צעיר

תחילה אודה לאיתי התותח שהסכים לי להגיב בשמו בפורום!
    כפיר ואור,
    שני אנשים זהב ולא פחות מזה!
    הייתה לי הנאה מרבית בשרת הזה!
    יודעים להקשיב! ואוזן קשבת לכל אחד..
    בנוסף לימדו אותי איך לשחק ( גם תמיר, טמיר, ורז ).
    אך גם לכם היה חלק גדול בללמד אותי את המשחק!
    גידלתם דור חדש של שחקני טרוויאן!
    ולכן מודה לכם מראש!
    כפיר יתותח בהצלחה בגיוס!
    בהצלחה בהמשך לשניכם.
    ממני: רוי שמידק שחקן TNT לשעבר.

הסמל האישי שלKULYO.GABI

אז אני אור שותף של כפיר, שחקתי ברובין הוד מהיום ה14 בערך של השרת. את כפיר הכרתי לפני שנתיים בקורס במד"א, הקשר שלנו התנתק בגלל שהפסקתי להתנדב(בעיות תקשורת קשות עם בני אדם מהצד שלי). איכשהו פגשתי את אחיו(הם פשוט דומים בטירוף אבל לקח לי זמן להבין את זה שיש מצב שהם קרובי משפחה), ויצא שהוא סיפר לי שכפיר משחק בטרויאן כי הוא ראה שאני משחק בפלאפון בדרך חזרה(מה הסיכוי אה?), בכל מקרה עברו כמה חודשים ומישהו פתח אשכול בפורום שהוא מחפש שותף למהיר, השם שלו בסקייפ- כפיר, והמספר שלו מסתיים ב0511 קיצר ידעתי שזה כפיר שאני מכיר בוודאות של 99.9. איזה יומיים התחלתי לחשוב אם ליצור קשר או לא בסוף שלחתי איזה הודעה בסגנון :" היי , זה אור מהקורס במדא, אתה עדיין מחפש שותף למהיר ?"
    כפיר הסכים לקבל אותי ושימח אותי ממש, באותו זמן הייתי משחק בCOMX לבד בשחקן נחמד, המשכתי שם עוד כמה זמן עד שנמאס לי ולא יכולתי יותר שתי שחקנים, ניסיתי להמשיך לייצר פעם בכמה זמן הגנות(השחקן היה הגנתי), אבל בסופו של דבר התחייבתי למהיר פה.
    עד שהכרתי את כפיר כשחקן, הייתי בטוח שאני הבן אדם שמשקיע הכי הרבה בטרויאן. קיבלתי את הכאפה לפנים, הייתי נכנס לעשות משהו, הכל כבר בבניה, כפיר לא ישן לילה אחד כמו שצריך כל הזמן הזה, משחק לילות בצורה מטורפת, יושן כמה שעות בודדות במקרה הטוב, האמת הרגשתי ממש מעפן בהתחלה שאני לא מספיק תורם לשחקן פשוט כי כפיר נתן עבודה מטורפת. מכל האנשים בקורס מדא, כפיר כמעט היחיד שכאב לי שאני מספיק לדבר איתו, כי מההתחלה ידעתי שהוא גבר בכל מישור שקיים.
    אז לכפיר, תודה רבה על השרת הכי כיפי שהיה לי, היה כיף לשחק איתך, אוהב ומכבד אותך המון . שמח מאוד שהסכמת שאני יכנס איתך בשחקן שבנית בחוסר שינה והרבה עבודה קשה.

כמה דברים עלי טעויות בעיות כו': אין לי יותר מידי ניסיון, אף אחד לא לימד אותי כלום, טוב, אפשר להגיד שהלמידה שלי זה מהלינקייה וזהו, שום דבר מעבר, ניסיתי כמה פעמים להיות עם שותפים פשוט אף פעם לא הרגשתי שהם קיימים וזה הפך להיות שאני משחק לבד, עד השרת הזה ששיחקתי עם כפיר בכיף ובהנאה מרובה, החוויה הכי טובה שלי בתור שחקן בטרויאן. אף פעם לא הייתי בשחקן התקפי, תמיד הייתי הגנתי בלי יוצא מן הכלל, אז השרת היה ממש חוויה ושינוי לטובה באווירה.

השרת פעם ראשונה הייתי בשחקן שלוקח אוצר. דור(אריאני) שם לנו זהב לקראת האוצרות כדי שנקח אוצר יחודי(מבחינתו לא שינה איזה), ובהמשך יצא גבר ולא משך זהב למרות שבקלות היה יכול להכניס אותנו לבאן זהב לאור העובדה שאנחנו בצדדים נגדיים. הממלכה היחודית יצאה לידנו ולקחנו אותה, מה שעשה לנו חיים טובים בכל מני מצבים. אוצר פצצה
    קיבלנו לזמן מסויים שבועה קטנה שעבדנו איתה חזק ככל הניתן, היה נחמד , הזמן יצור פשוט בדיחה(בקטע טוב כמובן) :D
    אקמול יוצא לפרק איזה בחור נחמד שנקרא אוטונומי ואמר לי למתי לתזמן גיבור, אז איכשהו גיבור ו20 סיירים לקחנו מגף קטן מאוטונומי, טל הגבר גם פה תיזמון גרוע ביותר שהפתיע אותי לגמרי. פה הבזיזות שלנו הפכו למשהו מטורף למרות שלא היה לנו האמר ענקי כמו אנשים אחרים.
    שרת של מזליסטים היה לנו ללא ספק. ניצלנו מספר רב של פעמים.
    יוצאים לפרק את הבירה של KINGKONG, כמה שעות לפני ההתקפות שלנו, VIV וNARAYANA נופלים שם ומוריד איזה 100-120 אלף הגנות, אם זה לא היה קורה, היינו נמרחים ללא ספק ...
    איכשהו היום של הפיצול היה שישי, ועזרנו לקחת את הציפחית היחודית לפני שבת, כפיר שומר שבת, אז אני הייתי בכוננות, אינפקטד מוציאים גלים משגעים אותי, פעם אחת עשו טעות עם הגיבור וזהו, השאר הספלטתי ככל שיכולתי והכל היה פייקים. אחרי זה היה כמה ימים שכל הזמן היו את התקיפות של 24 גלים מ2 האמרים ב3 שניות בלי יוצא מן הכלל שלא יבואו לבלבל את השכל כי זה מגוחך החירטוט, בהתחלה חשבתי איזה תותחים, אחרי זה הבנתי שהכל זה בוט עושה, הוריד לי כל פעם את ההתלהבות מהיכולות ל0 .
    מלא זמן עלינו פייקים אחרי שהם נכשלים כמה פעמים ומצליחים כמה פעמים. מגיע יום שישי, כפיר שומר שבת אז אני לבד על השחקן, החלטתי לקום כל שעה וחצי שעתיים במהלך הלילה לוודא שאין התקפות כדי שאני יוכל להתמודד איתם במקרה שיש. קיצור פעם ראשונה אני קם בום-אדום(שעה 5 בערך ישנתי איזה שעה שעתיים), 4:28 שעות איזה 23 גלים, משהו מוזר כי הכוחות שלהם במרחק רגיל של 4:18 בערך, אז חשבתי בטח שברו רחבה מאיזשהי סיבה, היה בהתקפה הראשונה שנייה רווח איכשהו שמתי לב, אז שחשבתי שאני יוכל להספליט, אז שמתי שעון לעוד שעה שזה נותן בערך חצי שעה של הכנות לקראת הספליטים. אני קם , עובר כשאני יחסית ער על ההתקפות, נוספה עוד התקפה, ויש 23 גלים על שנייה אחת, שהאחרון זה מכפר 05 של אילן שרואים פלדין וגיבור בסימן שאלה. עד שהתאפסתי על עצמי איחרתי את המועד ליציאה לפירוק של הכפר של אילן(מחשבה ראשונה כדי למנוע את מה שהולך). טוב צריך לחשוב על משהו אחר, הנחתי שיש לו איזה 50 מניף(מה שיצא כמעט נכון), ולנו בקושי היה הגנות אישיות או משחקני הגנה, הנחתי שיש משהו כמו 40-50, אז זה בטוח לא יעזור. שלחתי הודעה בקבוצה של הוואטצפ(שכפיר הוסיף אותי כמה ימים לפני כן, לא הייתי באף קבוצה של אף צד לפני כן אז אף אחד כמעט לא הכיר אותי, חוץ מדור, אילן וענן), מחשבה ראשונה היה להגן עם האמר ולקוות לטוב(בתקווה שלא מנסים לעבוד עלי עם כל הגלים האלה רק בשביל לתפוס את ההאמר-היו עלינו גישושים וראו שאין הרבה הגנות), אחרי זה ניסיתי להשיג הגנות וBREAK היה זמין אז שלחתי אליהם הודעה, ומישהו מאביס ענה לי אני מניח שמתן אז על העזרה הענקית הזאת, תודה ענקית, ללא ספק הצלתם אותנו .
    אז הם שלחו הגנות, ואכישהו השגנו יותר הגנות משלנו ממה שציפיתי שנצליח, ויחד זה הספיק למרוח אותם, ללא ספק עשה אותי מאושר בטירוף :D
    המשיכו פייקים עלינו מאינפקטד, כמובן תמיד מספליטים, חוץ מאיזה פעם אחת שאמרתי לכפיר לך לישון אני ידאג להספליט, שמתי שעון לשעה 2 בלילה מה שהיה מספיק להספליט מלא, שעון על קול הכי גבוה, 5 נודניק כל 3 דקות ועדיין לא התעוררתי. פתאום התעוררתי מאיזה חלום או משהו באיזה 4 וחצי כולי לחוץ מזה שאני **** ולא התעוררתי, נכנסתי לשחקן וראיתי שהכפרים קיימים, אז נרגעתי אירגנתי כמה דברים בשחקן וחזרתי לישון, מעבר לזה כל לילה כל התקפה תמיד היינו מוכנים. אחרי זה לונה יצא עלינו באיזה לילה, גיששנו אצלו ראינו שיש לו מינוס משוער של 200 אלף לשעה בכפר האמר, ואין כוחות בשום כפר או נווה, אז הבנו שהוא יצא אמת איפשהו, הספלטנו על כל התקפה(היה בממוצע 3-5 שניות רווח בין הגלים) משהו כמו 1000 הגנות, אבל הוא שם 2000 מניף כל גל אז פירק לנו בהאמר מבנים ושדות, לא משהו קריטי מידי .
    פרד פרי יוצא עלינו עם שאריות אני מניח סתם רצה להרוג את החיילים, איזה 30-32 כפרים היו לנו הכל אדום,רוב של 8 גלים, על הבירה איזה 60, כמה על ההאמר אבל במרחק מספיק כדי שבמקרה הצורך נוכל להתארגן מחדש. באיזה 4-5 כפרים מיגנו חזק בעזרתם של מאור, טל, מתן, אוהד ושחר, בשאר הכפרים הספלטנו ככל הניתן, בסוף הם הוציאו לכמה מקומות אמת עם כוח קטן, בשונה ממה שהנחנו שיצאו לפחות מקומות עם כוח יחסית רציני, אבל לא נזק קריטי, בגלל הממלכה לא עשו לנו קרופלוק למרות שזה מה שהם ניסו, בקיצור לא משהו קריטי. באותו לילה השמדנו לאריאני או לפרד איזה כפר שהיה צמוד לפלא שלהם.
    בסופו של דבר ההתקפות היו במקרה הכי גרוע 4 אמת , אז לא יותר מידי נזק. יאמר לזכותם שהרעיון היה טוב לאור העובדה שהם ידעו שאנחנו לא עם טונה זהב, אבל שחכו את הממלכה היחודית. חלק מההתקפות חדרו חלק, חלק נמרחו קליל, חלק כמה גלים נמרחו.

נושא הבן האדם האבוד (LOST), יש לו לשון חלקה, חשב יצליח להוציא מDIAMOND שבועה ע"י דיבורים..-_-, עשה טעות, קיבל בראש, אבל לפחות עמד ישר עם ההחלטה שלו(שאני עדיין חושב שהיא שגוייה). אה כן, זה הדבר הכיי מדהים באוצר מהירות, איך להעלים כפרים והגנות. וואלה, מגיע לך, ושמחתי לקחת חלק בפירוק של כמה מהכפרים שלך אחרי שחירטטת אותי .

אני רוצה לאמר למה בחרתי ללכת בפיצול עם לא ידוע ולא עם אילן. באותו זמן ההיכרות שלי עם שחקנים היא כזו- דור אריאני, ענן פרד פרי, אילן אינדומיטבל , שחר דוט, וטיפה את פנדה-אקמול כי דיברנו קצת בסקייפ לתיאום על המגף. לפי מה שהבנתי הניהול היה בידיים של דור, אילן ופנדה. לי יצא לדבר עם דור שאין ספק שהוא וענן גברים, ואני ממש מכבד אותם על השרת, ועם אילן. בזמן שלפני הפיצול אילן התנהג אלי בצורה שלא מתאימה למנהל, ממש לא מתאים, אחרי זה הוא אמר לי שיש עליו לחץ גדול בניהול, שלדעתי אם אתה לא מסוגל לקחת את האחריות אז מההתחלה אל תכנס לשם, מה הקטע לעשות משהו בקטע צולע? הדבר שהכי עיצבן אותי זהה שהוא שולח לי הודעה "דחוףףףף" , משהו בסגנון של: תבדוק זמנים יצאנו לפלא צריכים את הציפים, אני אומר לו שאני נוהג ולא יכול , ובכל זאת הוא אומר לי תבדוק. אז חזרתי הכי מהר הביתה(שזה מבאס בטירוף כי אני נהג חדש, ועד שעושים לי לכמה ימים ביטוח ויש מישהו שיכול להיות איתי בערב לנהיגה , ואני חוזר בשביל לעזור). בכל מקרה, הגעתי הביתה ציק צק, הדלקתי מחשב, והתחלתי להזרים זמנים של ציפים . אז אני מתחיל לנהל איתו שיחה, והוא אומר בלי בשורה תחתונה- לא יצאנו עדיין לפלא, ושבמשך כל היום הוא ועוד אנשים רבים עם "לא ידוע" כי גם הם רוצים לקחת את הפלא.... אם היה סמיילי של מישהו שיורה בעצמו, זה מה שיכל לתאר את ההרגשה באותו רגע. , בכלל לא יצאתם לפלא ואתה מקפיץ אותי בזמן נהיגה, שולח לי הודעה " דחוףףף" כאילו בלעדיי אתה מת???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אז בגלל זה בחרתי ללכת לצד עם אנשים שאני בכלל לא מכיר אף אחד, העיקר לא להיות עם אילן. יש עוד כמה דברים ששיגעו אותי ביחס שלך, גם כלפי וכלפי כפיר, וגם כלפי השחקן שלך עצמו, אבל זה רק אקסטרה, המקרה "הדחוף" לגמרי עיצבן אותי.
    בדיעבד אני יודע שעשיתי בחירה נכונה, כי הכרתי כמה אנשים חבלז, ללא ספק גברים שעשו את המשחק הזה שווה הרבה יותר.
    ניראלי זה הדברים החשובים שקרו בשרת בעיקר.

חחח דרך אגב בזמן שנכנסתי ודיברתי עם כפיר, הוא אומר לי יש 4-5(לא זוכר בדיוק) כפרים, ועכשיו בדיוק אנחנו כובשים כפר, הייתי כאילו WTF, לא עבר רק איזה שבועיים לשרת ?! חחחחח הרג אותי, צחקתי בקטע מגוחך בעבודה

השחקן הגיע למצב שהוא נמצא בו בזכות כפיר, הציב יעדים, וגרם לשחקן להיות במצב משוגע . כפיר דאג לרוב הכיבושים, אפילו לילה אחד הוא נשאר להספליט להתקפות של אינקפטד ובכל זאת הוציא לפועל כיבוש, עכשיו זה מדהים.

דרך אגב אחרי הדוח הימרחות של אינפטקד היו עוד 22 גלים של 125 קאטות שנמרחו.

תודות:
    שוב אני מודה לכפיר על השרת הזה, היה כיף ללא ספק, תודה שנתת לי לקחת חלק במבצעים , שמח מאוד שיצרת את האשכול של החיפוש שותף, ושאף אחד רציני אחר לא יצר איתך קשר לפני כן . שחקן מדהים הרמת, שווה לגמרי אפילו מקום 2 באוכלוסיה למרות שהיה מעט זהב על החשבון לאורך השרת .
    אני באמת מאמין שהשחקן היה שימושי, עשה עבודה טובה וגרם לנו לאושר לפעמים, ולפעמים גם עצבים וכאב ראש, אבל זה היה שווה הכל

totototo - על כמה כפרים יפים מאוד, כאילו נבנו בהזמנה אישית, פשוט כפרים פצצה
    פנדה יקר- קודם כל תודה על המגף של טל, ללא ספק נהננו איתו. פעלת כרצוי וכמצופה ממנהל. מקווה שיקבלו אותך לפארמדיקים , ושתתן שם בראש אולי תציל לי או לשחר את האצבעות מתישהו מי יודע(מקווה ומאמין שלא חחח ) . פרישה זמנית נעימה מטרויאן, למרות שעל מי אתה עובד, לעזוב את טרויאן זה עד שהשרת הבא נפתח...
    שחר(דוט)- אין ספק שאתה אחלה גבר, שמחתי שכפיר הכיר אותך ואחרי זה בינינו. היה שיתוף פעולה טוב, יש לך התנסחות מעולה , ותמיד מביא משפטים טובים שכיף לחשוב עליהם לעומק. ישר ולעניין, כמו שצריך.
    איתי- בתכלס אתה חווה. גם אחרי שהתחברת עם כפיר, בזזתי אותך , אבל אין עליך אתה גבר, יהיה כיף בCOMX
    צוות לא ידוע :
    שחר- אחלה גבר , אתה קורע , אבל נותן עבודה, פירקת יפה בירות השרת, שמח על השיתוף פעולה על FLASH מקווה שבאמת נראה אותך בגיוס
    מאור- ואוו, יש לך לב. הלוואי שמההתחלה היית מנהל את הצד בשרת ושהייתי מכיר אותך במקום את אילן בתור מנהל. העזרה שלך וכבוד שאתה נותן לכולם זה פשוט משהו מעולם אחר, באמת היה לי לעונג שתהיה מהמנהלים בצד .
    דניאל- שמע יש לך מזל שלא לא פעיל, אם לא היית מקבל בכל הכפרים אדום, פשוט חבל לי שאחרים היו סובלים בגללך , אבל בנימה יותר רצינית, ,זה היה מצחיק אבל חבל על המשאבים :D
    אפי ואבי, פחות הכרתי אתכם, אבל אתם נראים לי בדיוק כמו שאר הצוות שלכם, אנשים שכיף לעבוד איתם(דניאל יוצא דופן)
    אביס ובריק :
    אוהד- שחקן מעולה, לקחת שחקן שלא היה שלך והפכת אותו לשחקן הגנות מעולה, שלנו אישית עזר למנוע את ההימחקות של הכפר האמר. שמח על כך, למרות שבריק היה חווה טובה ואין ספק על כך :D
    מתנים- תותחים . היו מבצעים שהיה כיף לראות. כמובן שהדובדבן שבקצפת היה הכפר האמר של אינפקטד שנכבש בזכותכם וכפיר עם תזמון מדהים .
    מודה שבהתחלה לא ידעתי איפה אתם בכלל משחקים, חשבתי יש מתן אחד באביס ואחד בלא ידוע , אבל זה הסתדר די מהר
    טל- אחלה חייל אתה, תודה על ההגנות ועל העזרה לקראת הגיוס
    דור- עוד שהיינו באותו צד, באמת חשבתי שאתה גבר, לא חירטטת אותנו אף פעם, עזרת תמיד בלי לבקש משהו בתמורה, שמת לנו זהב לקראת האוצרות כדי לעזור לנו, משהו שבאמת לא ציפיתי אליו, וגם שהיינו יריבים ופגענו באופן ישיר או עקיף אחד בשני, לא משכת את הזהב ושמת אותנו בבאן. זה מראה על האיכות שלך כבן אדם לפני שמדברים עלך כשחקן.
    ענן- שמע אתה גבר, כיף לדבר איתך גם במישור המציאותי. אתה ודור היחידים שהתבאסתי עליהם שהם נגדנו מהצד של DIAMOND .

אם שכחתי מישהו תרצחו אותי בפרטי/פה זה בסדר

שיחקתי לכיף, היה כיף, תודה
    נערך לאחרונה על ידי KULYO.GABI, 16-02-2017 בשעה 00:24

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)