עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 13

אשכול: אשכול עזיבה + תודות - עידו פנדה

ברירת מחדל אשכול עזיבה + תודות - עידו פנדה

טוב , אז הינה החפירה האמתית.
    לכל מי שמעוניין בפוסט סיכום שרת עם הדוחות וכל זה :http://forum.travian.co.il/showthread.php?t=97317

התודות הכלליות : תודה לכל הברית שתמכה בפלא המשותף של כולנו, בזכותכם לא היה אפשרי הניצחון הזה.
    היה שרת נורא נורא כיפי , בחלק שניהלתי היה לי תענוג לדבר עם כולם ולקראת הסוף היה לי פשוט כיף עם החפירות בוואצאפ והשיחות אל תוך הלילה.

הייתם צד מדהים וזה היה אחד השרתים שהכי נהנתי בו!

תודה לכולם!!!!!

ולתודות האישיות

נתחיל מהצוות שלי (המורחב):
    שרי וזיגי - למרות הנטישה שלכם לטובת שרת 19 , אני עדיין מת עליכם , בתקופה של שהיתם על החשבון נהנתי מכל רגע ואני שמח מאוד שיצא לי להעביר איתכם עוד שרת לאוסף :D אני לא חושב שצריך להרחיב כלככך איך אני מרגיש כלפיכם.

איתי - שרי צוותה אותי אליך בתחילת שרת והיה לי ממש כיף לשחק איתך , אתה אחלה בחור , שחקן מעולה ושותף לתפארת.
    מבאס אותי קצת שנעלמת לי לאחר שנכבש לנו ההאמר אבל אני מבין את המקום שממנו אתה בא. אני מקווה שיצא לנו לשחק בעתיד מתישהו ביחד.

משה (שירי) וסרגיי (סרגקה) - פחות דיברנו במהלך השרת אבל הרמתם שניכם הגנתיים מדהים , חשבונות קטנים ומפוצצים הגנות ואףפעם לא הייתה לכם בעיה לוותר על הביטחון של הבירה והפידרים שלכם לטובת הכלל וזה דבר שלא מובן מאליו. תודה על כל התמיכה!

ועכשיו לשאר החבורה

מכיוון שאי אפשר לרשום שניים באותו מקום , אני אציין את שניכם אחד אחרי השני אבל אני מעריך את שניכם עד סוף העולם וחזרה.

אחי להנהלה - מתן גולד - כמה אפשר להגיד עלייך אחרי השרת הזה... וואלה לא יודע מאיפה להתחיל , קודם כל הרמת חשבון מפלצתי! אימת השרת (ובצדק)! נהנתי מכל שיחה איתך ומכל הלהישאר לדבר עם כולם , ההשקעה והזמן שהקרבת לטובת הניהול באמת ראויה להערצה. כלכך שמחתי לשחק איתך ובאמת שנהנתי מכל רגע. למדתי ממך המון, תודה על הכל! אני באמת חושב שהשרת הוכחת איזה שחקן ענק אתה יכול כשצריך.
    (אה וסליחה שקצת נעלמתי לקראת סוף השרת , יא' נכנסה להילוך חחח)

מאור (לאידוע) - את דעתי עלייך אמרתי לך אינספור פעמים אבל אני חושב שבשביל בנאדם ענק כמוך שווה להגיד את זה פעם נוספת:
    א נ י מ ת ע ל י י ך !!!!!! אתה בנאדם ענק , עם לב טוב , שם את האגו בצד ודמות ראויה להערצה לדעתי מכל בחינה ודרך שאפשר להסתכל! ההפתעה שגיליתי שאתה בשרת הייתה אחת ההפתעות הכי טובות שהיו לי בשרת והיה לי ברור ברגע שגיליתי את זה שיהיה שיתוף פעולה בנינו (וצדקתי :D) ! שיהיה במזל טוב על מה שסיפרת לי ואני מקווה שהצלחתי לעשות את זה שרת פרישה מוצלח ככל הניתן

לשאר חבורת הזבל :

צוות לא ידוע

קמחי - בוב הבנאי שלנו , הרמת חשבון מפלצת ומעבר לזה אתה בחור פשוט ענק. אני שמח בטירוף שיצא לי להכיר את האיש מאחורי השם, שיהיה לך גיוס קל אח שלי ושמור על קשר!

דניאל - יא פזמוזארוסרקס . שיהיה לך המשך שירות קל ומהנה (חחחחחחחחחחח כן בטח) .

אפי - אחד מקולות ההגיון בצוות שלכם , חולה עלייך, לא השרת הראשון שיצא לי להיתקל בך אבל אני מרגיש שזה השרת הראשון שבאמת יצא לנו לדבר. בניגוד לדברים שנאמרו פה בפורום אני חושב שאתה אחד השחקנים היותר טובים שיצא לי להכיר. דור ישן או לא.

אבי - פחות יצא לי להכיר ולדבר אבל תודה על התרומה שלך לשחקן שלך ולצד

צוות אביס

מתן רגקס - מלך הביטבוקס שלנו , הרגת את כולנו עם ההקלטות שלך אבל וואלה , נהנתי מכל רגע איתך . היה צחוקים. אתה שחקן ענק ואחד החברה שאני יותר אוהב לשחק לצידם :*

יעקב - פעם נוספת שדרכינו נפגשות , וכרגיל אתה מלך. יודע איך לדבר עם כולם, להרגיע שצריך ולתת על הראש כשמגיע. היה לי לעונג!

מתן גולד - תעלה למעלה תקרא ^^

אור - חחחחחחחחחחחח מסתבר שיש לנו עוד אחד , אתם מבינים למה כולם צריכים כינוי???
    בכל מקרה גם איתך יצא לדבר רק פעמים אחדות במהלך השרת עצמו אבל כשהייתי צריך משהו ידעת להיות שם ולעזור.
    תודה אח שלי היקר :*
    (ולא להעלב שלא הוספתי אותך, אני עם הראש בתוך התולעים של האינטגרלים הם אכלו לי את המוח)

אוהד - אמנם אני מסכים עם כולם שאתה כושי , אבל אתה לא סתם כושי , אלא ה-כושי. נכנסת לחשבון באוצרות והפכת אותו לחיה רעה לבד פחות או יותר , עם זמינות מטורפת ויכולת עוד יותר , בנית את אחד ההגנתיים (אם לא ה-הגנתי) הכי משמעותי בצד.

בוני הפלא

שרוני יבול - אעעעעעע יבוללללללל לפלאאאאאאאאאאא , קבלן הבניה שלנו , חתיכת תותח. להגיד את האמת בהתחלה לא הייתי בטוח לגבי לתת למישהו שאני לא מכיר לבנות את הפלא אבל הווווו כמה טעיתי , עם הבניה מסביב לשעון (שכללה שעונים מעוררים 24/7) הפלא הושלם .בהצלחה בזמן המינימלי. תודה לך !

שאר בונה הפלא - מה שאמרתי לגבי שרוני , תקף גם לגביכם (סליחה שאני לא יודע להודות באופן אישי לכל אחד ואחד מכם)

שאר החבורה

טל אוטונומי - חחחחחחח הבירה שלך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתם סתם אוהב אותך מליונים :* מהשניה שהתאחדנו אתה אחד האנשים שיותר שמחתי לפגוש מקווה שתסלח לי על המגף והבירה יום אחד.

רן אופן - אתה אחד החברה היותר משמעותיים בניצחון נטו בגלל שהרבה מהאיחוד הזה היה בזכותך , אז תודה! ובנוסף לזה התרומה שלך שלפלא ולניצחון במשאבים , הגנות ואנרגיות הייתה ענקית , אתה גבר על!

המפרקים

חזי ועדי - שני תותחים כמה בלאגן עשיתם השרת , עם הפירוקים והסיורים שלכם כל פעם שרק היה צריך. הרבה מהקרדיט על רבים מהמבצעים שהלכו כאן בשרת צריך ללכת אליכם , אני ניסיתי לתת אותו איפה שרק יכולתי. מקווה שהספיק. תודה ענקית לשניכם על התרומה האדירה לצד שלנו!

כפיר ואור - צמד הפירוקים השני של הצד שלנו, כמה כפרים השמדתם יאללה אבל זה לדעתי לא הדבר הכי מרשים שעשיתם השרת... החשבון שלכם (למי שלא יודע , מקום שני באוכ') נבנה עם פחות מחבילה של זהב. אני חייב לבוא להשתלמות אצליכם בהזדמנות... תותחים.

איתי יצחק - אחד מגדולי המפרקים של הצד, נכנס לבד ב3 בירות לפחות. אתה פשוט בחור תותח, נהנתי מאוד מהשירות איתך ואני מאוד שמח שלא שיחקת נגדי (כי מה לעשות... אני אוהב את הבירה שלי שלמה). תודה על הכללללללל

צוות טיאנטי - למרות הכיבוש האמר שלכם כמה וכמה פעמים המשכתם לשחק (ובסופו של דבר גם התחלתם להקשיב לכולם בבניית הגנות) , שאפו ענק על הנחישות (ורויצ'וק, שתדע לך שאני מת עלייך וכשאני אחזור לשחק אשמח אם תבוא איתי, אולי אני לא השחקן הכי טוב או הכי ענק בעולם אבל אני בטוח שיהיה לנו כיף ביחד)

שאר חברי הברית - תודה ענקית לכולם , מצטער שאין לכוח זיכרון לכתוב את כולם.
    מי שרוצה שישלח הודעה בפרטי / ישאיר פה תגובה ואני אערוך ביותר מבשמחה

אוהב את כולכם!

לגבי עניין העזיבה , החלטתי שאני לוקח קצת זמן הפסקה מטרוויאן יא' בגרויות וזה... נתראה בהמשך כולם
    היה טוב וטוב שהיה.

אוהב את כולם

הייתי פה

עידו פנדה - כתב שטח ראשי

נ.ב , אם מישהו נפגע/נעלב / תוהה לגבי משהו שעשיתי או אמרתי , יותר ממוזמנים לפנות אלי בפרטי ונסגור את העניין יפה

נערך לאחרונה על ידי Panda, 16-02-2017 בשעה 00:40
    נוכחי:
    יושב ראש ארגון העציצים העולם

שחקני עבר:
    ILX -
    RnR , ASHTRAY , Nightmare , Defect/Artic Kerah , Dirty
    Coca Loca , Acamol
    שותף בפלא ILX 17
    "
    עידו פנדה לשירותכם

"כולם לפייק את כולם"

צוות אביס כולם חוץ ממני אה סבבה לא שיחקתי עד שבועיים אחרי הפלאים....... יופי עידו
    עבר:
    שרת Dancing Blade : ILX 22 בערך 3 שבועות
    שרת Abyss : ILX21
    שרת Savage
    : ILX20
    שרת ILX19: חניבעל
    שרת Person : ILX18
    הווה : שרת Joanne Woodward: ILX23
    [28/12/2016 03:21:23] Yarin: צריך לחסום קנייה של זהב מפייפאל תאמין לי
    [28/12/2016 03:21:31] Yarin: קל מדי לשחק בחינם
    הם גילו את הסוד שלנו תוכנית ב יוצאת לדרך

ציטוט פורסם במקור על ידי Light צפה בהודעה
    צוות אביס כולם חוץ ממני אה סבבה לא שיחקתי עד שבועיים אחרי הפלאים....... יופי עידו
    כמה אור יש לנו בצד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    תרענן כפרעוש
    נערך לאחרונה על ידי Panda, 16-02-2017 בשעה 00:07
    נוכחי:
    יושב ראש ארגון העציצים העולם

שחקני עבר:
    ILX -
    RnR , ASHTRAY , Nightmare , Defect/Artic Kerah , Dirty
    Coca Loca , Acamol
    שותף בפלא ILX 17
    "
    עידו פנדה לשירותכם

"כולם לפייק את כולם"

ציטוט פורסם במקור על ידי Captain_P4nda צפה בהודעה
    [FONT=arial]

נ.ב , אם מישהו נפגע/נעלב / תוהה לגבי משהו שעשיתי או אמרתי , יותר ממוזמנים לפנות אלי בפרטי ונסגור את העניין יפה

[/RIGHT]
    עדיין תוהה מה עשתה לך הבירה שלי

סתם בגדול, לפני האיחוד היית אחד האנשים השנואים עליי, אני עדיין צריך לעמוד בהבטחה של לפרק לך את השחקן.
    זה יבוא.!
    אבל אחרי האיחוד, הבנתי עם מי יש לי כאן עסק, החזקת כאן חצי שרת בידיים( תרתי משמע) ואני פשוט מבסוט על האיחוד, אחד החבר'ה היותר טובים שיצא לי להכיר!
    מקווה שעוד תחזור אלינו ושזה לא שרת אחרון שלך! (אחרת איך אקיים את ההבטחה לגבי הבירה??)

כמה שנהנתי לשחקן איתך, אין מילים לתאר. ריגשת אותי יא פנדה שכמוך, אוהב אותך כמו אח.
    אממ לפני שאתה הולך, תביא חיבוק דוב.
    לפעמים החיים מפילים אותך בנוק אאוט לקרשים. אתה זה שבוחר אם לקום ולהמשיך להילחם
    I will never say never

פנדה, בהצלחה בהמשך חבר.
    אוהב אותך נשמה
    The Great Kimchi
    ILX - פלופ, לא ידוע
    לא ידוע ,IL19 - Wendigo
    IL1 - Javel

IL5 - Liquidator/Xela
    IL4 - sigma/oz1/MaorBenAmi
    IL
    2 - מנה חמה/Climb2Win

פנדה בהצלחה בהמשך אח שלי!
    נפגש בשרתים הבאים
    Farmers, Sea Lions, GolDiger, Assassin, Hopeless, לא ידוע

ציטוט פורסם במקור על ידי Potato צפה בהודעה
    דניאל פארמרס אתה אגדה מהלכת.
    ציטוט פורסם במקור על ידי matan22 צפה בהודעה
    דניאל אתה המלך שלי, אני סוגד לך ואמשיך לסגוד במשך כל חיי המלאי עניין והריגושים.

שיא הגנות ישראלי לשחקן רומאי באוצרות - Hopeless מעודכן ל ILX20.
    http://prntscr.com/ce2ydx

פנדוש פנדוש ....

מצטער שזנחתי אותך כמו שאתה יודע בקושי נכנסתי לשרת הזה אבל אם יש סיבה שנכנסתי זה אתה והיה תענוג במיוחד מאחורי הקלעים כרגיל .
    אתה יודע מה אני חושב עליך כבן אדם כשחקן וכפנדה.
    יאללה נתראה בשרתים הבאים.

אוהב אותך מאוד אח יקר אתה פנדה כיף לשחק איתך מקווה שיצא לנו שוב אחי אתה שחקן גדול .
    שחקני הווה : Dark Snufkin
    שחקני עבר :
    points ILX 21 Abyss
    ILX 20 TheEnd
    ILX19 Vashta Nerada
    ILX17-Wanted List, Visionary
    ILX16-SILVER
    ILX15-Pompei
    IL1-HULK

אתה גדול ילד, ניפגש בשרתים העתידיים!
    Ran, Khal Drogo
    שלחנו את הילדים לישון.

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)