עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך סך הכל של 39

אשכול: תחרות - הארטיפקטים (יש זהב)

חבר צוות לשעבר הסמל האישי שלדאטרלי

חחח... אוקיי... תקראו את שלושת הקטעים האחרונים עד כה ותשימו לב למגמה חוזרת (חפץ ניתן על ידי x, השחית את המשתמש וכרגע ממתין למציאה).

טוב. בהצלחה לכולם (מזכיר שאפשר להעלות עוד רעיונות)

27.6
    יום נישואין תשיעי, הפעם לא פספסתי את התאריך.
    שנה הבאה לא יהיה.

ציטוט פורסם במקור על ידי NBA צפה בהודעה
    "ייופייך כשושנים,
    או כמו ערס מנהריה
    דוקר כשמתקרבים.
    מה אתן למען
    תרצי בי כמו שאברהם
    רצה את כנען?"

הסמל האישי שלKipud

לפני עידן ועידנים, כאשר הילכו על היבשת הקדומה פנגיאה לטאות ענקיות כגון הצרטוזאורים, אסטרואיד ענק שחיסל 80% מהיצורים החיים פגע בכדור הארץ, והכניס אותו לתרדמת חורף.
    אך לפני שכדור האש העצום פגע בקרום כדו"א, דינוזאור העל "היפופוטמוס" הטיל ביצת חומה מרהיבה ביופייה עם תוכן לבנבן ויפייפה (תמונה).
    הדינוזאורים המופלאים נכחדו, אך בזכות התרנגול שיצא מהביצה החומה קבוצה אחת שרדה מהן- העופות. חיות מרהיבות אלו, מהלכות פה עד עצם יום זה (ויקיפדיה).
    איך בעצם התרנגול הוא ארטיפקט, אתם שואלים? תנו לי לספר לכם.

התרנגול שהטיל היפופוטמוס היה בעצם עשוי מזהב, וגם היה דומם, מה שאפשר לו לשרוד גם את נפילת האסטרויד, וגם לשרוד הרבה זמן. הראשון שגילה אותו היה נשיא הרפובליקה הרומאית יוליוס קיסר, שמצא אותו שוכב בחצר בזמן שהשקה את גני הוורדים שלו.
    בקיסר צצו שני שאלות:
    1. למה יש לי תרנגולות בחצר, הרי אני קיסר, לא איכר!
    2. למה אני משקה את החצר שלי, זה לא אמור להיות העבודה של הנשים?
    2. ולמה התרנגולת הזו זהובה?

הוא לקח אותה לחדרו ורחץ אותה במי וורדים (שסחט מגן הוורדים שלו) - ופתאום, היא פתחה את מקורה ואמרה לו: "אני היא התרנגולת של היפופוטמוס, הענק לי רוטב צ'ילי חרפרף ואעניק לך משאלה!".
    הקיסר לא ידע מה זה צ'ילי וגם לא ידע מה זה רוטב, ולכן היא ערפה את ראשו על נוצותיה (שכחתי לציין - הן עשויות מפלדה).
    מאז, כל רצח מפורסם בהיסטוריה או מוות מסתורי היה בעקבות התרנגולת, שהשתמשה בכוחות הטלפורטציה שלה כדי שאנשים ימצאו אותה ויתנו לה את המתבקש.

האצה קדימה ליולי 1683

התרנגולת רוצחת את המלכה מריה תרסה, לאחר אמירתה המפורסמת: "אם אין לחם תאכלו תרנגולות".
    דיוויד סנדרס מבין שיש פה משהו מפוקפק (פק פק), ומתחיל לעקוב אחרי התרנגולת, כדי לחסל אותה לתמיד.

לבסוף, בשנת 1939 הרלנד "קולונל" סנדרס, בנו של דיוויד, מוצא את התרנגולת, וכולא אותה. את הבשר של צאצאיה - מוכר, בשביל נקמה.
    את הצאצאים של התרנגולת אתם מכירים כיום כKFC, קנטקי פרייד צ'יקן, שנמכרים ברחבי העולם בשלל טעמים שונים.
    ! Finger Lickin' Good
    | il19 - Unlimited | ilx18 - Random | ilx19 - Pink Elephant | ilx20 - Corrupt Hunter |
    .
    ~ שיא הגנות רומאי לאוצרות לשעבר ~ מידע ומדריכים ~ ארכיון השרת המהיר ~ Hall of Fame ~

ציטוט פורסם במקור על ידי pure_evil צפה בהודעה
    אף אחד לא מתעסק עם כלבלבלחם האיום !!!
    ציטוט פורסם במקור על ידי kk? צפה בהודעה
    צד של מושחתים.

משעשע

אני מזכיר לכולם שהתחרות עדיין פתוחה!

27.6
    שנה הבאה לא יהיה.

"ייופייך כשושנים,
    או כמו ערס מנהריה
    דוקר כשמתקרבים.
    מה אתן למען
    תרצי בי כמו שאברהם
    רצה את כנען?"

בחיים אל תגיד לי שהשמיים הם הגבול כשיש עקבות על הירח. הסמל האישי שלMr.Paranoid

תחרות קשה, יפה שיש כזו היענות...

חרב האקסקליבר

לפני שנים רבות, בממלכת אונליון העשירה ועתירת הניצחונות חי לו גיבור המכונה נורף, הידוע לשמצה , הוא מנהיג אחוות שושנת הרוחות, אחווה של ארבעה לוחמים אדירים, איסט, ווסט סאוט ונורף, לכל אחד מהלוחמים הייתה חרב אגדית ששלטה באחד מהיסודות, נורף שלט בחרב המים האגדית, ווסט בחרב האוויר, איסט בחרב האדמה וסאוט בחרב האש.

יום אחד גילו החבורה מהתגלות בחלום שהם יכולים ליצור בנקודה מסויימת שער בין העולם הזה לעולם הבא, במרכז האוקיינוס. החבורה נרגשה והחליטה לנסות לעשות את זה, עלו על סיפון הספינה של נורף והפליגו, הם הגיעו למרכז האוקיינוס והחלו בטקס כמו שראו בחלום, הם התייצבו על גוש קרח שיצר נורף, שמו את ארבעת החרבות כשהן מצביעות למרכז וריכזו באמצע כוח גדול, הכוח יצר קרן אנרגיה עצומה למעלה ולמטה שבקעה את הקרח שיצר נורף, ווסט הרים את כולם באויר, הטקס המשיך והמעבר נוצר.

אך לפני שהם הספיקו להיכנס אליו, יצאה ממנו הרוח של גריף, גריף היה מכשף רב עוצמה שפעם החבורה הביסה ושלחה לעולם הבא, הרוח הייתה חזקה וצחקה על כך שביצעו בדיוק את שרצתה, הרוח השתלטה על נורף והשתמשה בכוחו האדיר להטביע את כולם ולקחת מהם את החרבות שלהם. הרוח של גריף המשיכה כמתוכנן וקפצה עם הגוף של נורף אל העולם הבא דרך השער שפתחו... ושם התחיל טקס אחר, טקס שילוב החרבות, בהתחלה השתלבה חרב המים וחרב האדמה לחרב אופל אחת, אחר כך השתלבה חרב האויר וחרב האש לחרב אור אחת, לאחר מכן, חרב האור וחרב האופל השתלבו לחרב אחת... חרב האקסקליבר, חרב אנרגיה אחת המשלבת בתוכה את כל היסודות, אש, מים, אויר, אדמה, אור ואופל.

בינתיים, ממעמקי האוקיינוס הופעלה טבעת הזמן שאותה החזיק איסט, הטבעת לא משפיעה על העולם הבא כך שהיא לא החזירה את החרבות שלהם, אבל החזירה אותם למצב שהיו קודם כשהשער נשאר פתוח, שלושת הגיבורים ללא היסוס קפצו מיד אל השער.
    "טיפשים" קרא גריף אל החבורה, "באתם למות ? הנה לכם !" גריף מניף את חרב האקסקליבר אך מתנגש בהתנגדות והחרב לא זזה וגם הגוף כבר לא נשמע לו. נורף חזר לשליטה ופלט את גריף אל מחוץ לגופו בקלות. קפץ בחזרה עם חרב האקסקליבר אל חבריו ומודה לגריף שנתן להם את הנשק החזק ביקום.
    נערך לאחרונה על ידי Mr.Paranoid, 06-05-2017 בשעה 16:42

עולב עלבי עולבים עולבי עולב

~24/03/17 חזרתה של מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת עליית פורום טרוויאן ישראל~

לא משנה מה אנשים אומרים לך
    מילים ורעיונות יכולים לשנות את העולם.

התחרות עדיין פתוחה

27.6
    שנה הבאה לא יהיה.

"ייופייך כשושנים,
    או כמו ערס מנהריה
    דוקר כשמתקרבים.
    מה אתן למען
    תרצי בי כמו שאברהם
    רצה את כנען?"

הי, קוראים לי סורא.
    אבי לא קרא בשום שם ועבר המון זמן עד שנקראתי בשם זה!
    קראו בשמי על שם הסופה שהשמידה את הממלכה היריבה, קונדור. איזה שם גרוע!
    וואיי, איזה יום מתיש!
    נלך לבקר קצת בפונדק, אולי איזה כוס בירה תעודד אותי...
    רק נכנסתי לפונדק וכבר מבטי נעצה. הם צורחים אלי במבטם שאני לא שייך, טוב מעולם לא הייתי שייך!
    ביקשתי מהברמן כוס בירה. לבנתיים אחד מן השיכורים צעק לי שהוא רוצה להמר איתי.
    עניתי לו, "בבקשה עזוב אותי, אין לי כח כרגע"
    ובליבי לחשתי "אני לא רוצה לקחת לך את כל הכסף".
    אך הוא בטימטום שיכורים תפס לי ביד להושיב אותי על השולחן.
    בעיה שלו, לאחר כשעה כסוף סוף רק התחלתי להתחמם הוא כבר מכר לי את כל רכושו, את כולו! הבית, השדא ואפילו הילדה שלו. יש לי השפעה כזאת על בני אדם.
    אחרי שהוא גם מהשולחן הוא התחיל לצעוק שרימיתי, אני שונא שמטילים ספק ביושרותי אבל לא הגבתי. לאחר מכן למרות שניסו לעצור בו במלא הכוח(הוא היה בחור גדול) הוא עבר אותם ונתן לי אגרוף לפנים.
    כל מה שהוא היה צריך לעשות זה פשוט לבקש את רכושו בחזרה, אבל הוא נתן לי אגרוף, עיוויתי את פני בכאב קל.
    ואז החלטתי שאין לי כח להשלכות, נגעתי בו וקמתי. אפילו לא הסתכלתי לאחור לצפות בו מתעוות מוציא נוזלים ומתקשה בזמן שכל תא בגופו מתייבש. רוב הקורבנות של מדעי הופכים לאבק..
    אה! אתם שואלים למה קוראות לי על שם אותה סופה???
    כי אני יצרתי אותה.
    אבי הביא אותי לעולם כדי לתמוך בממלכה (אבי הוא המלך ערמומי, למרות שכבר נפטר)
    אני אציג את עצמי בשנית:
    הי, קוראים לי סורא.
    אני לא חייב לאהוב את זה ,
    אבל אני נשק אנושי!!

גובי המיסים של המלך הגיעו לאבי. אבי הוא נפח. הוא היה נראה מיוזע, מלוכלך מהעבודה וזעוף. הוא אמר לי ללכת להביא את הכסף מהבית ואני כמובן ידעתי יפה הכסף נמצא.
    הכסף נמצא במגריה בתוך תיבה בשידה שליד המיטה של אבי.
    הגעתי לחדרו. פתחתי את המגירה והוצאתי את התיבה מהמגרה ושמתי על המיטה של אבי. כשהרמתי את התיבה מתחתיה בצבץ ספר. "תשעת נשקי האלים". רעד עבר בגופי כשקראתי את הכותרת של הספר.

חזרתי לאבי עם הכסף והוא סימן לי לחזור הביתה. נכנסתי לבית והסתכלתי עליהם דרך החלון. ראית את שלושת גובי המיסים של המלך לבושים במדים האדומים ואת אבי נותן להם אתה הכסף וכל אחד הולך לדרכו. אבי חוזר לעבודה שלו בנפחייה והם הולכים חזרה מהדרך שבאו בה. אני נזכרתי בספר והלכתי לחדר של אבי לקרוא אותו לפני שיחזור.
    התיבה עדיין הייתה מונחת על המיטה של אבי. לקחתי את הספר מהמגרה והתחלתי לקרוא.
    בספר היו 10 פרקים. תשעה מתוך העשרה היו על הנשקים והפרק האחרון היה על הבעלים הראשונים של הנשקים.
    בפרק הראשון היה ציור של קשת וקראו לפרק "קשת הציידים- דיאנה". הנשק בורך על ידי האלה דיאנה. הקשת הייתה נראת מוזר בציור. מאוד יפה אך אין לה חוט שמחבר בין שני הקצוות. לפי הכתוב בספר ברגע שאתה מושך את המקום שבו היה אמור להיות חוטנחשף החוט שמחבר בין הקצוות וחץ, החוט והחץ הם מאין אור כחול זוהר. החוט לעולם לא יקרע ולקשת אף פעם לא יחסר חצים. החצים שלה יכולים לפוצץ חומות, לחדור את המקומות הכי קשים, ולפגוע במטרות רחוקות.
    כמו כל הנשקים הוא מסוכן אם הוא ביידים הלא נכונות. השימוש הנכון בו הוא לצייד.
    המשכתי לקרוא וראיתי פרק נוסף על "נעלי הברק- מרקוריוס"
    ככל שהנעלים מתחברות אליך ונקשרות אליך כך תדע להפעיל אותם טוב יותר (דבר שקורה עם רוב הנשקים). הנעליים מעניקות למשתמש יכולות מהירות, קפיצה, ולעיתים נדירים אם הנעליים ממש מתחברות למשתמש גם היכולות לעוף- לדלג על האוויר בריצה.
    השמועות אומרות שבמקרה כזה של חיבור אתה לא יכול להוריד נעליים והם יפלו ממך ביום מותך.

בפרק השלישי שקראתי הרגשתי כאילו העולם קפא- "פטיש הרעם- וולקן" הרבה מכנים אותו פטיש הנפחים. בפרק הזה היו שני ציורים. לאבי יש חגורת עבודה ועליו יש פטיש. רק פטיש. אין עוד כלי עבודה. והוא לא מוריד את הפטיש אף פעם. בציור היה פטיש שנראה בדיוק כמו הפטיש של אבי והבנתי ישר- לאי יש את פטי הרעם! אם עד הפרק הזה לא האמנתי שיש נשקים כאלה - עכשיו אני בטוח מאמין!
    המשכתי לקרוא וראיתי שהפטיש הראשון הוא לעבודה. הוא קטן בגודל של הפטיש של אבי והפטיש הוא דו צדדי בראשו. לפי הכתוב הפטיש עוזר לך בעבותך בנפחייה ומעלה את התפוקה שלך, האיכות ומקל על מאמץ העבודה.
    על מנת להפוך את הפטיש לכלי נשק עליך לסובב את ראשו של הפטיש. ברגע שדבר זה נעשה הפטיש משתנה, הוא הופך לענקי יותר, מאיים יותר וחזק מאוד.
    רק מי שהפעיל אותו והפטיש נקשר אליו יכול להחזיק אותו. המשקל של הפטיש למשתמש הוא אפסי אבל במידה ואחרים ינסו להרים אותו הם לא יצליחו.
    בפטיש יהיה נאמן למשתמש עד יום מותו. לפי הכתוב הפטיש יכול ליצור רעידות אדמה, ובכל מכה שלו בעצם אחר הוא משמיע כל רעם חזק שיכול להחריש אוזניים.
    עכשיו הבנתי למה אסור היה לי להתקרב לפטיש של אבי ולשחק בו או לעבוד איתו בנפחייה. הדברים נהיו לי ברורים יותר והדבר ענה לי על המון שאלות.

בפרק האחרון היה כתוב על תשעת הבעלים הראשונים של הנשקים ואיך הם נוצרו.
    במלחמה קשה גוייסו בכוח 9 נערים בסביבות אותו גיל.
    כל אחד היה במקצוע אחר שלא קשור כלל לצבא ולחימה, אך המצב היה קשה שגייסו בכוח כל אחד.
    בלילה שלפני המלחמה, בליל השתייה התחברו הנערים אחד לשני וסיפרו כל אחד על העבר שלו, על העבודות שהם רצו לעסוק בהם, על ההורים שלהם וכו'.
    הראשונה שהחלה לדבר הייתה אלה. אלה הייתה ציידת, היא למדה לעשות זאת מאביה. היא ספרה שהיא הביאה איתה למחלמה את הקשת שאביה הכין לה מתנה על הצייד הראשון שלה. בצייד האחרון הקשת נקרע לה והיא לא הספיקה לתקן אותה וגוייסה לצבא של המלך.

הבא בתור שדיבר היה דוד. הוא היה עובד עם אמו במסחר ובחלוקת הודעות ודואר. הוא סיפר שגם הוא הביא משהוא מהעבר ורצה תמיד לעסוק במסחר ודואר כמו אימו. הוא סיפר שהוא הביא איתו את הנעליים שאמו הכינה לו והביאה לו ליום הולדת שלו. ליום הולדת חמש עשרה. ממש כחודשיים לפני שגוייס בכוח לצבא.

האחרון שדיבר היה סנופקין. הוא גם היה נער בן 15. הוא היה נראה מאיים אך ישר והגון. כשהתחיל לדבר על העבר שלו כולם היו בשקט והנסיוון לשמור על הומור לפני המלחמה פסק כשהתחיל לדבר על עברו. הוא סיפר שרצה להיות נפח. יחד עם אביו. ושהוא בדיוק התחיל לעבוד איתו השנה וקיבל ממנו מתנה פטיש מיוחד שאביו הכין לו. כשבאו המגייסים הוא היה בעבודה והפטיש למזלו היה על החגורת העבודה שלו. הם נלחמו במגייסים אך הדבר לא עזר. הכפייה בגיוס אמרה בפירוש שמי שלא יילך לגיוס ימות. אביו ניסה לעזור לבנו והם משכו את סנופקין בכוח. לרגע אחד היה נשמע שליפת חרב והוא ראה איך המגייסים הרגו את אביו שנלחם להחזירו הביתה ולא לצאת למלחמה הנוראית הזו.

עכשיו אני פה, והדבר היחיד שנותר לי הוא הפטיש שהכין לי אבי. אמר סנופקין.

התשעה התחברו מאוד באותו לילה ובקשו יחד מהאלים תפילה- בבקשה תעזרו לנו לעבור את המלחמה הזו בשלום כדי שנוכל להמשיך לשרת אותכם בעבודתנו הפשוטה!
    באותו לילה כל אל הרגיש את הרצון שלהם לעבוד בעבודה שהוא מייצג, הכאב שלהם נגע לאלים והם סיכמו שכל אחד מהחפצים יהיה הנשק שיעזור להם להצליח לנצח את המלחמה ולחזור לעבוד בעבודתם. ושהנשק הזה יהיה יעיל בשבילם בעבודה שלהם.
    באותו הלילה כשכולם ישנו קמו לתחייה הנשקים של האלים. לכל נשק יש אופי שונה לפי האופי של המשתמש הראשון.

סיימתי לקרוא את הספר והחזרתי הכל למקום.
    אחרי כמה שנים המלחמה התחילה, המגייסים התחילו לעבור בבתים ולגייס את כל מי שמעל גיל 15. אני הייתי אז בן 16. שנייה לפני שגוייסתי אבי נתן לי את הפטיש ולא היה לו זמן להדריך אותי עליו, הוא לא ידע שאני כבר יודע מהספר מה זה. "לעולם אל תבגוד בנשק שלך- הוא בן הברית האמין ביותר והחבר הכי טוב שיהיה לך! הוא ישמור עליך ואתה צריך לשמור עליו, אני מקווה לראות אותך שוב ושתזכו לנצח את הפלא!"

הסוף
    נערך לאחרונה על ידי zoaridan1, 07-05-2017 בשעה 19:14

אף אחד מעולם לא אמר שהחיים טובים, או הוגנים, או נאמנים לרמת ההשקעה של האדם!
    רוב האנשים החזקים ביותר בהיסטוריה לא היו אנשים הוגנים ובטח שלא נחמדים!
    רובם היו חזקים/ חכמים ובעלי סררה!
    למרות שחכמה היא סוג של כח היא מאז ומתמיד התעלתה על שאר הסוגים, הרי זהו הדבר שמבדיל את האד מהחיות!
    בנאדם נבון באופן פשוט מבין שאם כל האנשים היו נחמדים ותומכים העולם היה טוב יותר, אבל משום שזה לא כך ויש אנשים רבים שהם לא כל כך נעימי הליכות, אז הדרך ליצור עולם טוב יותר הוא להפוך לאדם הכי חזק ומשם לתקן!
    אך הם לא הבינו שהדרך לשם משחיתה אותך! אתה כבר לא מי שהיית פעם.. אתה הופך להיות אחד מהם!
    ועל כן אליהם אני הולך אותם אני מפתה.. את אותם האנשים הטובים וה"חכמים", אליהם אני נכנס למוח ונשאר שם לתמיד!
    קוראים לי ה-טבעת.
    עלי נכתב השיר:
    "שלוש טבעות למלכי בני לילית במרומם,
    שבע לנסיכי גמדים בטירות אבן צל,
    תשע לבני התמותה, ילידי האדם,
    אחת לשר אופל על כסאו האפל
    בממלכת מורדור בה הצל לא נרדם.
    טבעת למשל בם ולאתרם,
    טבעת למשך בם ולקשרם,
    בממלכת מורדור בה הצל לא נרדם.."
    ובפי אוהבי האמיתיים אני נקראת- "my preciousss".

ציטוט פורסם במקור על ידי yaakov צפה בהודעה
    אף אחד מעולם לא אמר שהחיים טובים, או הוגנים, או נאמנים לרמת ההשקעה של האדם!
    רוב האנשים החזקים ביותר בהיסטוריה לא היו אנשים הוגנים ובטח שלא נחמדים!
    רובם היו חזקים/ חכמים ובעלי סררה!
    למרות שחכמה היא סוג של כח היא מאז ומתמיד התעלתה על שאר הסוגים, הרי זהו הדבר שמבדיל את האד מהחיות!
    בנאדם נבון באופן פשוט מבין שאם כל האנשים היו נחמדים ותומכים העולם היה טוב יותר, אבל משום שזה לא כך ויש אנשים רבים שהם לא כל כך נעימי הליכות, אז הדרך ליצור עולם טוב יותר הוא להפוך לאדם הכי חזק ומשם לתקן!
    אך הם לא הבינו שהדרך לשם משחיתה אותך! אתה כבר לא מי שהיית פעם.. אתה הופך להיות אחד מהם!
    ועל כן אליהם אני הולך אותם אני מפתה.. את אותם האנשים הטובים וה"חכמים", אליהם אני נכנס למוח ונשאר שם לתמיד!
    קוראים לי ה-טבעת.
    עלי נכתב השיר:
    "שלוש טבעות למלכי בני לילית במרומם,
    שבע לנסיכי גמדים בטירות אבן צל,
    תשע לבני התמותה, ילידי האדם,
    אחת לשר אופל על כסאו האפל
    בממלכת מורדור בה הצל לא נרדם.
    טבעת למשל בם ולאתרם,
    טבעת למשך בם ולקשרם,
    בממלכת מורדור בה הצל לא נרדם.."
    ובפי אוהבי האמיתיים אני נקראת- "my preciousss".
    אתה סומך על זה שהם לא קראו שר הטבעות?

ובכן... לספר על חפץ כל כך מפורסם... כאילו - זה חוקי, אבל כדי לזכות עם זה צריך באמת להדהים. מה עוד שעל ה-טבעת יש תיעוד ממש מקיף....

zoaridan1 - קטע מושקע ביותר, לייק...

נותרו עוד שישה ימים לתחרות

27.6
    שנה הבאה לא יהיה.

"ייופייך כשושנים,
    או כמו ערס מנהריה
    דוקר כשמתקרבים.
    מה אתן למען
    תרצי בי כמו שאברהם
    רצה את כנען?"

עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)