עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך סך הכל של 39

אשכול: תחרות - הארטיפקטים (יש זהב)

הממ... אז אתה אומר לי שיש חיים לשחקני טרוויאן? הסמל האישי שלortalof

תליון הרפאים.

סר האמרלוק הרגיש מאוד מוזר. מאוד מאוד מוזר. וזה מוזר לכשעצמו, כי סר האמרלוק היה אמור להרגיש מוזר. הרי יש לו רק רגל אחת, בגלל הסקאג המחורבן ההוא שלעס את השניה לפני 22 שנים, אבל לזה הוא התרגל. ובכל זאת, כעת הוא הרגיש מוזר.

הוא כרגע שם את התליון הזה שהיה זרוק על הקרחון, צמוד לרובוט המעצבן ההוא. תליון יפה, נוצץ. סר האמרלוק היה מופתע שהבאנדיטים באיזור לא הגיעו אליו קודם. ועכשיו הוא מרגיש מוזר.

הוא צעד מספר צעדים קדימה ומשהו היה אפילו יותר מוזר. סר האמרלוק היה טיפוס מוזר. עין אחת, רגל אחת ומוח חד כתער. מבודד משאר האנשים הנורמאלים בעודו שומר על חלקת האלוהים הקטנה שלו, מוקף בפושעים ושלג, יצורים מוזרים ופיראטים מרושעים - כאשר רק קלאפי מארח לו לחברה. קלאפי הרובוט החופר.

עכשיו הוא הסתכל על קלאפי שליווה אותו מסתובב על צירו במהירות גוברת והולכת, מחפש משהו. מה הוא מחפש?

"קלאפי, מה אתה מחפש?"
    אין תשובה.
    "קלאפי?"

הרובוט המשיך להסתובב.

סר האמרלוק צעד לעברו בכבדות בעוד רגל העץ שלו לא משמיעה שום קול.

"מההה?!?" צעקה נפלטה מפיו של האמרלוק.
    קלאפי התעלם.

הרגל שלו לא עשתה רעש. מה? בתנועה מוגזמת לחלוטין חבט סר האמרלוק את רגל שמאל באדמה בעודו מתקדם אל הרובוט אחוז הטירוף. ידו עברה דרכו. הוא מת? התליון היה רעיל?

תליון הרפאים שקע לאיטו לתוך המים הקפואים במפרץ, בעוד סר האמרלוק וקלאפי חזרו אל השער המתרומם, מברכים את שגרת יומם השקטה.

ציטוט פורסם במקור על ידי דאטרלי צפה בהודעה
    ובכן... לספר על חפץ כל כך מפורסם... כאילו - זה חוקי, אבל כדי לזכות עם זה צריך באמת להדהים. מה עוד שעל ה-טבעת יש תיעוד ממש מקיף....

zoaridan1 - קטע מושקע ביותר, לייק...

נותרו עוד שישה ימים לתחרות
    תודה רבה ^^

ציטוט פורסם במקור על ידי zoaridan1 צפה בהודעה
    תודה רבה ^^
    חחח מישהו עף על עצמו
    "רק שני דברים הם אינסופיים בעולם, היקום והטמטום האנושי. ולגבי הראשון, אני לא כל כך בטוח" (איינשטיין)

הומוגובלין למי שמכיר

ציטוט פורסם במקור על ידי eladking צפה בהודעה
    חחח מישהו עף על עצמו
    מי אני? מה פתאום...

אני רוצה לכתוב על עוד חפץ אבל אני רוצה שהסיפור השני שלי הוא זה שימחק.

שמעתי בעבר את המשפט: "לכל דור, גיבור המותאם לו".
    אם זה ככה אז הדור הזה מעפן!
    היי אני מור.
    המשפחה שלי הם גיבורי על (כן, כן גיבורי על), אנחנו המשפחה האחרונה. היו בעבר רבים אבל ה"חפצים" שלהם נהרסו או נגנבו.
    הכח של המשפחה שלי היא התקשרות עם חיות ושאיבת כוחות מהם.
    בעודי שוטפת כלים ושורקת לעצמי נשמע פתאום זעקה. "אההה",
    נבהלתי להצלחת שבידי נפלה והתנפצה. הסתכלתי מסביב ואז קלטתי שזאת הייתה זעקת שמחה, נאנחתי והסתכלתי לעבר הכיור "היי אמא". לא ראיתי את אמא שלי כבר המון זמן, אמא שלי התקשרה ללוויתן וקיבלה ממנו כל מיני כוחות וביניהם לתקשר למרחוק דרך משטחי מים. "אמרתי לך לא להבהיל אותי ככה".
    הכח שלה יכול להיות מאוד בעייתי בגלל שהיא לא יודעת דרך איזה משטח מים היא עומדת לתקשר, בואו נוצר שהניסיון הכי פחות נעים היה כשישבתי יום אחד להתפנות ונשמעה צרחה מתחתי...
    אצלנו במשפחה כל ילד יוצא למסע על מנת למצוא את החיה שמתאימה לו. כשהגיע תורי לקחתי את ה"חפץ המשפחתי" ויתרתי אל העולם. לא אעייף אתכם בימי המסע הארוכים, אבל בסופו של יום מצאתי את החיה שלי, זו הייתה חוויה מאוד מאוד "נעימה". אתם יודעים מה זה כששפירית בגודל אגרוף, אדומה כדם מתנגשת בכם במהירות של 30 קילומטר לשעה?
    צרחתי, צחקקתי ולבסוף התעלפתי!
    שפירית?!? שפירית??? אני בטח גיבורת העל הכי עלובה בהיסטוריה!
    לא משנה! לגבי ה"חפץ המשפחתי" זהו חפץ המאפשר נתינת כוחות מסוימים כאשר אדם מגיע לבגרות, הסברתי כבר את הכח של החפץ של משפחתי, בעבר היו עוד משפחות רבות עם כוחות שונים, כגון כח, יופי ואפילו יכולת הפיכה לחרדים. אבל במשך הזמן "חפצים" הושמדו או נגנבו, וידוי לכל שכאשר "חפץ" עוזב את משפחתו הוא מפסיק לפעול ולעולם לא ישוב.
    אנחנו המשפחה האחרונה, ולכל אני הגיבורה היחידה. לבנתיים לא גיליתי כוחות מיוחדים אבל גארי השפירית שלי לא מפסיק להצחיק אותי אותי עד פיפי!!!

אני ממש מצטער על כל מיני מילים שנוצרו עם התיקון האוטומטי
    ויתרתי=ויצאתי.
    חרדים=חרקים.
    וידוי=וידוע.

ברירת מחדל גמגודר ושרביט הקסמים

גמגודר קיבל בירושה את שרביט הקסמים מסבו של אביו ששמר עליה בקנאות רבה באזור הקסום..
    שרביט הקסמים כונתה ע"י סבו של אביו "אואזיס מרטין" על שם שליט האופל ממנו נלקחה במלחמה קשה בין האזור הקסום לשבילי האופל..
    שרביט הקסמים נתנה כוח עז וגבורה עצומה ליוצאים לקרב ולעומד בראשם מול פרועי השיער..
    ניתן היה להעביר בירושה את שרביט הקסמים רק לאחד שיבחר על ידה ללא יראה ופחד..
    כבר בגיל צעיר ניתן היה לראות כי כאשר היה ניכנס סנסיבר בנו של גמגודר לחדר המיוחד שבה נחה לה שרביט הקסמים היתה מתרוממת ונעמדת מולו..
    ניתן היה לחוש את העוצמה האדירה כאשר היה מביט בה בעוז וגבורה של לוחם אמיתי..
    מרוב העוצמה והיופי הקסום ניתן היה לאבד את השפיות, ולצאת ממעגל החיים..
    וכמו בסיפורים העתיקים מת אביו של סנסיבר, ולאורך כל הדרך לקבורה בנחלה הקדושה היתה השרביט הקסומה מרחפת מעל הארון ומשם לידו האבירה של סנסיבר!
    במשך השנים נילחם בעוז את שושלת המלחמות על שבילי האופל בין קסם לכישוף, בין לבן לשחור כאשר שרביט הקסמים בידו..
    לילה אחד חלם חלום ובו הופיע סבו של אביו המנוח וכך נאמר "בני, הכלי שאתה מחזיר בידך הגיע מהאופל"
    "ע"י נאמנות לקרוביך ואמונה באנשיך תוכל להחיות ולהמית" "ותזכה לראות בחייך את בינך יחידך פומפילוס מחזיק בשרביט הקסומה!"
    המשך יכתב לפי דרישת המנהלים.

חבר צוות לשעבר הסמל האישי שלדאטרלי

נדרשת, כלומר - אם אתה רוצה גם לזכות בתחרות...
    (אני מנהל את התחרות הזו)

27.6
    יום נישואין תשיעי, הפעם לא פספסתי את התאריך.
    שנה הבאה לא יהיה.

ציטוט פורסם במקור על ידי NBA צפה בהודעה
    "ייופייך כשושנים,
    או כמו ערס מנהריה
    דוקר כשמתקרבים.
    מה אתן למען
    תרצי בי כמו שאברהם
    רצה את כנען?"

תמיד תסתכלו על חצי הכוס המלאה הסמל האישי שלבלוב01

לא הרבה יודעים, אבל הכעבה היא מבנה. בימים העתיקים, האלים העניקו לערבים פריט רב עוצמה, שיאפשר להם לשרוד במדבר העויין.
    לכבוד החפץ הוקם מבנה בצורת קובייה - הכעבה. במשך מאות ואלפי שנים החפץ אוחסן במבנה, והעניק עושר כלכלי לתושבי הארץ, שעסקו במסחר וקישרו בין המזרח למערב.
    ככל שעברו השנים, אנשים שכחו מהחפץ, והחלו לקדש את המבנה עצמו.
    כאשר מוחמד כבש את מכה, הוא נכנס לכעבה ו"טיהר" אותה מהאלילים. החפץ נעלם.
    אבל הוא לא עזב את חצי האי ערב. ככל שעברו השנים, השפעתו המשיכה להיראות (נפט אממ). הוא אי שם ברחבי חצי האי, מוחבא ושכוח, מחכה שימצאו אותו.
    אשכולות מתים?
    אין דבר כזה!
    משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01

IL19 - הדוב האכזרית
    ~24/3/2017 חזרת מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת התחייה של פורום טרוויאן ישראל~

חבר צוות לשעבר הסמל האישי שלדאטרלי

תודה בלוב על השיעור היסטוריה

27.6
    יום נישואין תשיעי, הפעם לא פספסתי את התאריך.
    שנה הבאה לא יהיה.

ציטוט פורסם במקור על ידי NBA צפה בהודעה
    "ייופייך כשושנים,
    או כמו ערס מנהריה
    דוקר כשמתקרבים.
    מה אתן למען
    תרצי בי כמו שאברהם
    רצה את כנען?"

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)