עמוד 4 מתוך 9 ראשוןראשון ... 23456 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 40 מתוך סך הכל של 83

אשכול: חברה, סטופ

Exclamation

ציטוט פורסם במקור על ידי Dew צפה בהודעה
    אני באמת לא מבין איך הגעת למסקנות שאתה מסיק כאן...

VL לא גדלו ושחקנים רק ברחו מהם?,תכנס לתיאור של הברית,נכנסו כקבוצה מוגדרת,אם שחקנים "ברחו" כנראה שהצלחנו לגרום לך לחשוב על השטויות שאתה חושב עכשיו.

מבצע חוותי,אפשר להתווכח על זה,איש איש בדעתו,לא רואה מריחת מינים וסטארטרים מבצע חוותי,מה גם שהחבר'ה מהצד השני עשו את זה בכמויות, בעיקר TW.
    הורג אותי כמה שאתה מבלבל תשכל על כמה לא חשוב לנצח,וכמה שאתה רוצה להנות בשרת שווה,ועוד מעז לנו המתנשאים.
    בשיחה עם דולב וגל,לא הייתה לנו שום בעיה לשתף פעולה,אבל כמובן שחברינו החמדנים רצו להצטרף סביבות החמישה שחקנים לברית שמכילה בסופו של דבר כ-40,ולקבל את הפלא אצלם בשחקן,בטענה שזה הסיכוי היחידי לנצח את השרת-ועל זה יש הרבה מה להגיד.
    רק אתמול נמרחו שני האמרים מהצד השני ב"צד החוותי של VL ו OMS"
    גם שרת שעבר,ככ התלוננו על הצד הקטן הזה שלא ינצח,ונחש מה, הפלא של TheBeast הגיע ל100,חד משמעית נהנו לנצח את הצד "הגדול והמאורגן".
    לא הבנתי בתלונה הנוספת שלך לגבי הצד הלא מאורגן? - אתה מדבר עלייך ועל השחקן הנוסף שהחליט להשתמש בשם שלך, או עלינו?
    כי גם על זה יש לי מה להגיד, ב"שיתוף פעולה" עם ישראל וחבריו,ספציפית למבצע"החוותי" שאתה כ"כ תופס ממנו, לא ראינו צורך לעדכן לא אותו ולא את חבריו בתכנון,א.כי לא סמכנו עליו,מבחינתי עד היום אני בראש שהבחור נכנס כדי לדפוק לנו את שלב האוצרות.
    ב.נניח וכן סמכנו עליו,מה בחור שנמצא 200 משבצות ממני יכול להועיל לי?-התנגדתי מראש לאיחוד הטיפשי הזה,וישראל שכ"כ רצה להזיז עניינים נמרח אתמול.
    כיף להזיז עניינים.
    בקיצור,כל מה שאני רואה כאן זה פוסט אחד גדול של בכי מרמור ועצבים על חוסר שיתוף פעולה בשחקן אחד, לא מבין איך זה הפך לעניין של כל השרת.

נכנסתם כקבוצה מאורגנת ונשארתם אותה אחת בלי להתרחב
    המבצע חוותי, נקודה. אתה יכול לספר סיפורי דעות
    העובדות לא לצדך, האמר הקטן נחת ראשון והגדול אחרון, לא נשלחו כמעט פייקים, הרוב היו פייקים של לגיונר שמישהו אחד שלח
    עם כל הכבוד השחקן הכי גדול אצלכם בטופ 40 זה לא רציני
    שחקנים לא מרוצים מהניהול שלכם, הרי שחקנים אמרו לי זאת באופן הכי מפורש, עם הרבה תסכול
    עובדתית לא גייסתם שחקנים ושחקנים התלוננו ועזבו, שוב עובדות
    אף פעם לא אמרתי שfg זה צד טוב, fg גם חוות, אבל הרבה פחות ממכם
    אתה בסך הכל חיי בסרט משרת שעבר, שזכות הסכם שסגרתם וצד נוראי שגרם לכך שחצי ממנו התהפכו אליכם
    לא מוריד כלום על ההישג משרת שעבר, אבל אתה עדיין בסרט שאתם בשרת שעבר
    אני לא מכיר את ישראל הרבה, ואני לא מתיימר להצדיק או להגן עליו, אבל התלונות לא מתחילות ונגמרות בישראל ״גרמני״
    ותמיד אותם טענות מאנשים שונים שלא דיברו בינהם אפילו
    מה שאני רשמתי בפוסט זה תסכול מהצד, ובצדק, השרת מבחינתי נגמר, ולכן אין לי בעיה לפתוח את זה
    ורשמתי את דעתי על ההתנהלות שלכם

שחקני עבר
    ILX - Radamel \ Fury \ Marilyn Manson \ Dark Magician \ Defect \ Burger.Chips
    VNX - Harry Potter \ Empire 19 - Jinx \ AUX - Hannibal \ IL2 - the story \ IL1 - Merciless

ציטוט פורסם במקור על ידי avi1312 צפה בהודעה
    לפי החוק בארץ אתם חשודים בקשירת קשר למזימה
    ציטוט פורסם במקור על ידי יוני-Ronyk צפה בהודעה
    גם אני הייתי שם אותך במקום שמילו לנהל את העניינים.
    אני בכל מקום!

Exclamation

ציטוט פורסם במקור על ידי Sergio Ramos צפה בהודעה
    שלום
    מיקי השותף השלישי בשחקן ואלר.
    באתי לפה אחרי ששלחו לי צילום מסך שכולל אין סוף שקרים ואין סוף השמצות לשחקן הכי גדול וחזק בשרת כרגע.
    אני מבין ממך שאתה קנאי לכלכן וממש בנאדם בודד ומסכן שהיית צריך לאסוף מכמה חוות בשרת שקרים על החשבון שלי כדי לבוא ולשפוך את זה פה בפורום
    לא מכיר אותך לא יודע מי אתה אבל אני בטוח שסרי ושקד הם מהשחקנים האנושיים שנשארו בטרויאן ישראל והמכבודים ביותר .
    מבצע חוותי לכבוש כפר האמר של הצד שלנו על מרלין ? אתמול 2 השחקנים הכי גדולים שלכם נמרחו עם האמרים של מאה מניף וגירדו בקושי 20 אביר ושלחו 11 ציפים כדי לכבוש לי תכפר האמר ללא הצלחה אבל למה שלזה תתייחס ? אני מבין מזה שאתה אוהד ברצלונה ומתכחש לאמת .
    לא להקשיב לכל חווה בשרת עם 300 מניף ואלף אוכלוסיה שוואלר בזז או הרס אותה ולהביא תשקרים האלה לפה

שיהיה לך שבת שלום

ציטוט פורסם במקור על ידי SariGh צפה בהודעה
    יוני כל פעם שאתה כותב תגובה אתה מוכיח לי עוד יותר כמה אתה בן אדם *****...
    ציטוט פורסם במקור על ידי SariGh צפה בהודעה
    זה שיש לך בעיות אישיות איתנו זה לא אומרר שאפשר שתשקר לאנשים , כל מה שנאמר למעלה לא נכון בשום מילה
    ולבן אדם כמוך אני לא חייב הסברים תפנה לכל שחקן שאתה טוען שעשינו עליו קטע ותשאל אותו במיוחד ליטס גו שעד היום בשיתוף פעולה אתנו...

תמשיכו לספר שקרים , אולי עוד תאמינו להם, אתם יודעים שכל מה שרשמתי נכון
    נתחיל בשחקן מיכאל שניסתם לשכנע אותו להחליף בירה ולהכניס אותו אליכם
    ולי יש את כל השיחה שלכם בסקייפ, ומוכן שחוזר מחר, לשלוח לכל מי שרוצה להוכיח , אחרי השיחה, לא תהיה לאף אחד ספק לגבי מה שרשמתי
    כמובן עובדתית נשלחו משמירה ההגנות להתאבד על השחקן ריספקט

לטס גו זה נהורי, והוא אמר זאת, אז תמשיך לספר סיפורים, שלאטס גו אומר אחרת

טראון oms היה הברית שלו, נתן לכם הרשאות, ואז פשוט ביטלתם לו הרשאות

שם קל שחקן אלוף שחקן טופ 100 בלי זהב שלח הודעה לתת תמורת יום מחסנים חצי מיליון משאבים ו1000 הגנות, שהרי אין סיכוי לסיים ביום מחסנים
    ואז מגלה שוולר שומר שם, ושולח הודעות משמירה משם, קצת שקוף הייתי אומר

כל מה שרשמתי אמת לאמיתה, לא המצאתי כלום, ולהכל יש הוכחות, אז תמשיכו לספר סיפורים עד מחר

נ.ב אף פעם לא התיימרתי לייצג את fg או להציג אותם בתור צד ענק, הצטרפתי בסופו של דבר אליהם, לסיים את השרת
    אחרי כל מה שרשמתי שקרה

לא יודע אך יצאו התגובות כך והציטוטים, יש קצת באגים בפורום
    שחקני עבר
    VNX - Harry Potter \ Empire 19 - Jinx \ AUX - Hannibal \ IL2 - the story \ IL1 - Merciless

אני בכל מקום!

ציטוט פורסם במקור על ידי merciless צפה בהודעה

נכנסתם כקבוצה מאורגנת ונשארתם אותה אחת בלי להתרחב
    המבצע חוותי, נקודה. אתה יכול לספר סיפורי דעות
    העובדות לא לצדך, האמר הקטן נחת ראשון והגדול אחרון, לא נשלחו כמעט פייקים, הרוב היו פייקים של לגיונר שמישהו אחד שלח
    עם כל הכבוד השחקן הכי גדול אצלכם בטופ 40 זה לא רציני
    שחקנים לא מרוצים מהניהול שלכם, הרי שחקנים אמרו לי זאת באופן הכי מפורש, עם הרבה תסכול
    עובדתית לא גייסתם שחקנים ושחקנים התלוננו ועזבו, שוב עובדות
    אף פעם לא אמרתי שfg זה צד טוב, fg גם חוות, אבל הרבה פחות ממכם
    אתה בסך הכל חיי בסרט משרת שעבר, שזכות הסכם שסגרתם וצד נוראי שגרם לכך שחצי ממנו התהפכו אליכם
    לא מוריד כלום על ההישג משרת שעבר, אבל אתה עדיין בסרט שאתם בשרת שעבר
    אני לא מכיר את ישראל הרבה, ואני לא מתיימר להצדיק או להגן עליו, אבל התלונות לא מתחילות ונגמרות בישראל ״גרמני״
    ותמיד אותם טענות מאנשים שונים שלא דיברו בינהם אפילו
    מה שאני רשמתי בפוסט זה תסכול מהצד, ובצדק, השרת מבחינתי נגמר, ולכן אין לי בעיה לפתוח את זה
    ורשמתי את דעתי על ההתנהלות שלכם

שוב,לא חושב שהבנת..
    Vl זו ברית חברים,לא צירפנו אף אחד מבחוץ לשם וכל מי שיצא,כנראה למטרות ריגול או גיוס שחקנים לבריתות נוספות שלנו.
    לא יודע עם מי בדיוק דיברת אבל בזה הרגע הבנתי שאין עם מי לדבר,פשוט וקל לסלף עובדות.
    ואתה מקשיב לעצמך בכלל?
    ברור! ברור שההאמר הקטן יכנס קודם.
    לא יודע מי לימד אותך לשחק,אבל לי מהמהירים הראשונים הסבירו כמה חשוב,במיוחד בתחילת שרת שהאמרים קטנים יכנסו קודם וירככו לקראת ההאמר הגדול,שנשמר להמשך.
    לא חי בסרט ולא כלום משרת קודם,אבל אין לזה שום קשר להסכם שנוצר,ההסכם הזה די נפל עלינו,אני תמיד נגד כל האיחודים הראנדומליים האלו,כמו שגם היה עם ישראל מגרמני.
    השחקן הכי גדול בטופ 40?
    אני עצמי בטופ 20 ולא נמצא בברית,אז זה אומר שהחבר'ה בברית פח?
    הרשה לי לצטט
    "
    ברית סגורה לחברים בלבד !!!"
    אני וישראל דיברנו המון,מוזמן לבדוק מולו,אמרתי לו גם בפנים שאני לא סומך עליו ושאני לא אצליח לעבוד איתו וככה היה,הבחור דפק אותנו באוצרות,פשוט מאוד.
    הוא וכל הכפולים שלו מחזיקים בחצי מהאוצרות בשרת,ובכל זאת הצליח להמרח,חבל.

שלום
    מיקי השותף השלישי בשחקן ואלר.
    באתי לפה אחרי ששלחו לי צילום מסך שכולל אין סוף שקרים ואין סוף השמצות לשחקן הכי גדול וחזק בשרת כרגע.
    אני מבין ממך שאתה קנאי לכלכן וממש בנאדם בודד ומסכן שהיית צריך לאסוף מכמה חוות בשרת שקרים על החשבון שלי כדי לבוא ולשפוך את זה פה בפורום
    לא מכיר אותך לא יודע מי אתה אבל אני בטוח שסרי ושקד הם מהשחקנים האנושיים שנשארו בטרויאן ישראל והמכבודים ביותר .
    מבצע חוותי לכבוש כפר האמר של הצד שלנו על מרלין ? אתמול 2 השחקנים הכי גדולים שלכם נמרחו עם האמרים של מאה מניף וגירדו בקושי 20 אביר ושלחו 11 ציפים כדי לכבוש לי תכפר האמר ללא הצלחה אבל למה שלזה תתייחס ? אני מבין מזה שאתה אוהד ברצלונה ומתכחש לאמת .
    לא להקשיב לכל חווה בשרת עם 300 מניף ואלף אוכלוסיה שוואלר בזז או הרס אותה ולהביא תשקרים האלה לפה

שיהיה לך שבת שלום
    אתה קצת עפת גבוה חבר, בוא נשים עובדות על השטח, אתה משחק בשרת שמספר האדומים בו הוא 10 במצטבר ביום ה57,
    אם אתם השחקנים עם הערכים אוי למשחק הזה, עוד מהשרת של קורנוס או כינוי דבילי כזה השותפים שלך הראו שהם השחקן הכי אנוכי שיש.
    אכפת לכם רק מעצמכם, השותפים שלך יש להם רמה ורבלית של כיתה ג', שכל מה שהראו לי מהם זה רק קללות כי לקחת אוצר כנראה שגם 400 מניף לא יעזור ואנשים עם יכולת לקחו.
    ממש גדולה להרים עם שבועה שקיבלת, כי אתם כל כך חסרי יכולות לקחת בעצמכם מנטארים שחילקו אותם בשרת מת חינם 300 מניף רק אל תתפרע עוד נחשוב שאורן דר עשה קאמבק. הרמה שלכם בערך תואמת את רמת הקללות של השותפים שלך והדיבור שלהם כלפי אסולין ואחרים וחיים בסרט שעובדים אצלם.
    ושוב חוזר על מה שאמרתי אם אתם ערכיים ואנושיים אני אומר ככה - ירין תוריד את השלטר ותסגור את המשחק אוי לבושה.
    נערך לאחרונה על ידי legendary8, 06-05-2017 בשעה 00:23
    LeGeNdaRy8
    Blackbox
    Dark Horse
    Logical
    chaos
    hercules
    Dartagnan
    snufkin

שוב,לא חושב שהבנת..
    Vl זו ברית חברים,לא צירפנו אף אחד מבחוץ לשם וכל מי שיצא,כנראה למטרות ריגול או גיוס שחקנים לבריתות נוספות שלנו.
    לא יודע עם מי בדיוק דיברת אבל בזה הרגע הבנתי שאין עם מי לדבר,פשוט וקל לסלף עובדות.
    ואתה מקשיב לעצמך בכלל?
    לא יודע מי לימד אותך לשחק,אבל לי מהמהירים הראשונים הסבירו כמה חשוב,במיוחד בתחילת שרת שהאמרים קטנים יכנסו קודם וירככו לקראת ההאמר הגדול,שנשמר להמשך.
    לא חי בסרט ולא כלום משרת קודם,אבל אין לזה שום קשר להסכם שנוצר,ההסכם הזה די נפל עלינו,אני תמיד נגד כל האיחודים הראנדומליים האלו,כמו שגם היה עם ישראל מגרמני.
    השחקן הכי גדול בטופ 40?
    הרשה לי לצטט
    "
    אני וישראל דיברנו המון,מוזמן לבדוק מולו,אמרתי לו גם בפנים שאני לא סומך עליו ושאני לא אצליח לעבוד איתו וככה היה,הבחור דפק אותנו באוצרות,פשוט מאוד.

הערה קטנה, מי שלימד אותך שהאמרים קטנים צריכים להיכנס גרם לך להבין את המשחק ממש גרוע, אז לפחות לא לרשום את הדברים בביטחון כזה.
    נכון שנהוג שדוחפים מיני וסטארטרים להתאבדות לרכך מכה להאמר משמעותי שיכול גם בהמשך לעזור אבל זה מסיבות אנוכיות להגן על האמר על חשבון דברים פחות חשובים, מבחינה מתמטית ותבדוק בקירי מאה אלף פעם וריאציות שונות שהאמר הגדול נכנס ראשון ואז הקטנים תמיד תוריד הרבה יותר הגנות ככה זה עובד וככה זה הנכון מבחינה מתמטית ולוגית!
    LeGeNdaRy8
    Blackbox
    Dark Horse
    Logical
    chaos
    hercules
    Dartagnan
    snufkin

שוב,לא חושב שהבנת..
    ואתה מקשיב לעצמך בכלל?
    השחקן הכי גדול בטופ 40?
    הרשה לי לצטט
    "

אז רגע לפי מה שאתה רושם, מדובר בברית חברים של 20 שחקנים או פחות לא זוכר
    שחושב שלבד תצליח לבנות פלא ולנצח את השרת? אז אך קשור oms בעניין?
    אתה שומע את עצמך?
    אולי למדתי משהו
    פותחים ברית חברים של 10-20 איש, לא מצרפים אף אחד, רבים עם כל מי שרוצה להצטרף, ואומרים לו שלא סומכים עליו
    ובסוף מנצחים את השרת והפלא שלב 100?

אז נכנסת לטופ 20, אני בלי סיסמא לבדוק
    מה זה משנה? אתם לא הרבה שחקנים, והשחקנים קטנים עם תשתיות וייצור קטנים, שמונע ממכם להוציא צבא גדול, בעיקר הגנות
    ראינו בקורש כמה הגנות נשארו לכם, אחרי שחדרו
    וגנבו לכם

הצלחת להבריח את ישראל (גרמני), ממה שזכור לי הוא רצה לצאת ואז דחיתם אותו, ואז יצאתם בלעדיו ( התכנון שלא תצאו ביחד לאותו מוקד, שלא יהיה אפשר להגיד שהיה פה נסיון)

ישראל (לגנדרי) הסביר לך כמה רשמת שטויות עם סימני קריאה וביטחון עצמי, אתה יודע שהשרתים הראשונים חשבו שגרזן טוב על מניף?
    אם זה הידע שלך, מחוות משרתים ראשונים? אבוי
    נערך לאחרונה על ידי Merciless, 06-05-2017 בשעה 02:01
    שחקני עבר

אני בכל מקום!

אני באמת לא מבין איך הגעת למסקנות שאתה מסיק כאן...
    VL לא גדלו ושחקנים רק ברחו מהם?,תכנס לתיאור של הברית,נכנסו כקבוצה מוגדרת,אם שחקנים "ברחו" כנראה שהצלחנו לגרום לך לחשוב על השטויות שאתה חושב עכשיו.
    מבצע חוותי,אפשר להתווכח על זה,איש איש בדעתו,לא רואה מריחת מינים וסטארטרים מבצע חוותי,מה גם שהחבר'ה מהצד השני עשו את זה בכמויות, בעיקר TW.
    הורג אותי כמה שאתה מבלבל תשכל על כמה לא חשוב לנצח,וכמה שאתה רוצה להנות בשרת שווה,ועוד מעז לנו המתנשאים.
    בשיחה עם דולב וגל,לא הייתה לנו שום בעיה לשתף פעולה,אבל כמובן שחברינו החמדנים רצו להצטרף סביבות החמישה שחקנים לברית שמכילה בסופו של דבר כ-40,ולקבל את הפלא אצלם בשחקן,בטענה שזה הסיכוי היחידי לנצח את השרת-ועל זה יש הרבה מה להגיד.
    רק אתמול נמרחו שני האמרים מהצד השני ב"צד החוותי של VL ו OMS"
    גם שרת שעבר,ככ התלוננו על הצד הקטן הזה שלא ינצח,ונחש מה, הפלא של TheBeast הגיע ל100,חד משמעית נהנו לנצח את הצד "הגדול והמאורגן".
    לא הבנתי בתלונה הנוספת שלך לגבי הצד הלא מאורגן? - אתה מדבר עלייך ועל השחקן הנוסף שהחליט להשתמש בשם שלך, או עלינו?
    כי גם על זה יש לי מה להגיד, ב"שיתוף פעולה" עם ישראל וחבריו,ספציפית למבצע"החוותי" שאתה כ"כ תופס ממנו, לא ראינו צורך לעדכן לא אותו ולא את חבריו בתכנון,א.כי לא סמכנו עליו,מבחינתי עד היום אני בראש שהבחור נכנס כדי לדפוק לנו את שלב האוצרות.
    ב.נניח וכן סמכנו עליו,מה בחור שנמצא 200 משבצות ממני יכול להועיל לי?-התנגדתי מראש לאיחוד הטיפשי הזה,וישראל שכ"כ רצה להזיז עניינים נמרח אתמול.
    כיף להזיז עניינים.
    בקיצור,כל מה שאני רואה כאן זה פוסט אחד גדול של בכי מרמור ועצבים על חוסר שיתוף פעולה בשחקן אחד, לא מבין איך זה הפך לעניין של כל השרת.
    מי זה רק?
    וכמו כל שרת טרוואין הריבים מגיעים המזל שהשרת הזה עדיין לא הגיע לשלב הפריצות
    אני כבר במקום חצי שרת משנה סיסמאות לשחקנים לסיסמא קשה כי אני רואה את השלב הזה מגיע
    וואלה אם זה לא יקרה אנחנו יכולים להיות גאים שהשרת היה בלי פריצות
    אמנם עם התהפכויות ולכלוך וכל אבל בלי פריצות
    נערך לאחרונה על ידי Light, 06-05-2017 בשעה 04:03
    עבר:
    שרת Dancing Blade : ILX 22 בערך 3 שבועות
    שרת Abyss : ILX21
    שרת Savage
    : ILX20
    שרת ILX19: חניבעל
    שרת Person : ILX18
    הווה : שרת Joanne Woodward: ILX23
    [28/12/2016 03:21:23] Yarin: צריך לחסום קנייה של זהב מפייפאל תאמין לי
    [28/12/2016 03:21:31] Yarin: קל מדי לשחק בחינם
    הם גילו את הסוד שלנו תוכנית ב יוצאת לדרך

סתם לידע הכללי שלך הם הצטרפו לצד שלנו אז זה לא שהם ניצחו לבד זה הצד ניצח פשוט הצד הקטן שלהם התחבר אלינו אז הם היו בעצמם חלק מהצד הגדול והמאורגן
    שבש
    עבר:
    שרת Dancing Blade : ILX 22 בערך 3 שבועות
    שרת Abyss : ILX21
    שרת Savage
    : ILX20
    שרת ILX19: חניבעל
    שרת Person : ILX18
    הווה : שרת Joanne Woodward: ILX23
    [28/12/2016 03:21:23] Yarin: צריך לחסום קנייה של זהב מפייפאל תאמין לי
    [28/12/2016 03:21:31] Yarin: קל מדי לשחק בחינם
    הם גילו את הסוד שלנו תוכנית ב יוצאת לדרך

ציטוט פורסם במקור על ידי Merciless צפה בהודעה
    אז רגע לפי מה שאתה רושם, מדובר בברית חברים של 20 שחקנים או פחות לא זוכר
    שחושב שלבד תצליח לבנות פלא ולנצח את השרת? אז אך קשור oms בעניין?
    אתה שומע את עצמך?
    אולי למדתי משהו
    פותחים ברית חברים של 10-20 איש, לא מצרפים אף אחד, רבים עם כל מי שרוצה להצטרף, ואומרים לו שלא סומכים עליו
    ובסוף מנצחים את השרת והפלא שלב 100?

אז נכנסת לטופ 20, אני בלי סיסמא לבדוק
    מה זה משנה? אתם לא הרבה שחקנים, והשחקנים קטנים עם תשתיות וייצור קטנים, שמונע ממכם להוציא צבא גדול, בעיקר הגנות
    ראינו בקורש כמה הגנות נשארו לכם, אחרי שחדרו
    וגנבו לכם

הצלחת להבריח את ישראל (גרמני), ממה שזכור לי הוא רצה לצאת ואז דחיתם אותו, ואז יצאתם בלעדיו ( התכנון שלא תצאו ביחד לאותו מוקד, שלא יהיה אפשר להגיד שהיה פה נסיון)

ישראל (לגנדרי) הסביר לך כמה רשמת שטויות עם סימני קריאה וביטחון עצמי, אתה יודע שהשרתים הראשונים חשבו שגרזן טוב על מניף?
    אם זה הידע שלך, מחוות משרתים ראשונים? אבוי
    אני לא מבין..
    התחלת את הפוסט ב:
    ציטוט פורסם במקור על ידי Dolevlevy צפה בהודעה
    אני שואל אתכם , האם נכנסתם לשרת טרויאן בשביל להנות או בשביל שאחד האנשים הוירטואליים ש"תמכתם" בו יבנה את הפלא בסופו של דבר ל100?
    ועכשיו,כשקורה בדיוק מה שאמרת.
    בדיוק אותו המצב שנכנסו בשביל להנות וכן אם להרים פלא ולנצח אז לעשות גם את זה,ולא לתמוך באחד האנשים הוירטואליים פה-במקרה הזה אתה,שהרי אני לא מכיר אותך והחלטת שאתה בונה פלא עם תמיכה שלנו.
    לא רבנו עם אף אחד,מראש ישראל נכנס במטרה פסולה.
    הבנאדם נכנס,דפק לנו אוצרות,עשה קצת פרצופים חמוצים והלך.
    מההתחלה,הסברתי גם לאוהד ולכל מי שניסה לדחוף את ישראל אל הצד שלי שאני לא מעוניין,בעיקר כי הבחור נמצא כ-100 שדות מרובנו שפתחנו באיזור מרוכז.

מה עוזר לי שחקן 100 שדות ממני כשאני רוצה לצאת למבצע בלילה?
    מה עוזר לי שחקן 100 שדות ממני כשאני צריך הגנות ובחור עם מגף תוקף אותי?
    מה עוזר לי שחקן 100 שדות ממני שדפק לי את רוב האוצרות לאחר שבירר מתי כולם נוחתים,ולאחר מכן גם החליט שכל הגנתי שלו צריך מינימום שבועה ייחודית?

הקורש נגנב נטו על הפייקים הטובים,מוריד את הכובע בפני מרלין ומי שתכנן את זה,לא ידענו לאן יצאו ובסוף יצאו לקורש.
    אגב,לגבי העניין עם סדר כניסת האמרים,ממש לא אומר את זה מהשרתים הראשונים,אני שיחקתי עם חבר'ה שמה לעשות,הסבירו לי שעדיף לרכך מכה להאמר החזק בשרת מאשר לפתח ולתחזק עוד מיני עכשיו.

ציטוט פורסם במקור על ידי Light צפה בהודעה
    מי זה רק?
    וכמו כל שרת טרוואין הריבים מגיעים המזל שהשרת הזה עדיין לא הגיע לשלב הפריצות
    אני כבר במקום חצי שרת משנה סיסמאות לשחקנים לסיסמא קשה כי אני רואה את השלב הזה מגיע
    וואלה אם זה לא יקרה אנחנו יכולים להיות גאים שהשרת היה בלי פריצות
    אמנם עם התהפכויות ולכלוך וכל אבל בלי פריצות
    ציטוט פורסם במקור על ידי Light צפה בהודעה
    סתם לידע הכללי שלך הם הצטרפו לצד שלנו אז זה לא שהם ניצחו לבד זה הצד ניצח פשוט הצד הקטן שלהם התחבר אלינו אז הם היו בעצמם חלק מהצד הגדול והמאורגן
    שבש
    מדבר טל,שיחקתי שרת שעבר בחאל דרוגו,הציטוט האחרון שלך פשוט שטויות.
    אני הייתי בשיחות,אל רן אל שרוני ואליי פנו בוועידות החבר'ה שרצו לפרק הכל ולהצטרף אלינו.
    מתן,שהיה שותף שלך,שניהם בעצם-שניהם דיברו איתנו והסבירו כמה ולמה הם רוצים לנצח את דור וענן פשוט.-שוב הראתי הסתייגויות אבל מתן הוכיח את עצמו והוא באמת והרים את הכפפה ,והכוונה היא לא הביטויים שדולב כאן זורק לאוויר.
    אני רק מציין-דולב טוען שהוא "הרים את הכפפה" כשבפועל מה שעשה זה לדבר איתנו ולהסביר שהוא מעוניין לבנות פלא ביחד איתנו כשהפלא נמצא אצלו.
    אם להרים את הכפפה נחשב לגייס בריתות שייתמכו באותו שחקן וירטואלי שאנחנו לא מכירים,על מה כל הפוסט הזה בכלל???

אז מי שאסביר לך אחי היה אחד שדאג מאוד להאמר שלו על חשבון הקרבה של המבצע והמיני של אחרים שכנראה לא ממש ענינו אותו.
    דבר שני שחקן מאה משבצות ממך לא יכול לעזור לך, אבל שהוא משגע אותכם שבועים בוא נעשה משהו, השרת מת בואו ננצל את זה להשיג דברים, ואתם לא סופרים אותו ובכללי לא סופרים אף אחד אלא רק עושים מאה ועידות שאף אחד לא באמת אכפת לו ליצור קשר או לעזור אחד לשני אלא רק להתקע כל אחד בחשבון של עצמו, ושיא גדולתכם לתמוך בוואלר שזה החשבון הכי אנוכי עם האנשים הכי קשים בצד שלכם ואין אחד מכל ה"מנהלים" שלכם שלא אמר את זה עליהם.
    תבינו המשחק הזה לא חיים ומוות עוד חודש מתאפס יתחיל מחדש, תהנו אל תתנו לבנאד כמה שלא יהיה חשוב עבור צד להתנהג אליכם כעבדים שלו ולדבר איך שבא לו, אל תסבלו במשחק בשביל לנצח, הנצחון זה חשוב אבל זה לא הדבר הכי חשוב, הוא צריך להיות נגזרת של הנאה משרת ומה שגורם להנאה זה האנשים שלצידך מעבירים איתך את הימים והלילות כי לסבול ולנצח עדין לא שווה את ההשקעה שהמשחק הזה דורש.
    נערך לאחרונה על ידי legendary8, 06-05-2017 בשעה 09:41
    LeGeNdaRy8
    Blackbox
    Dark Horse
    Logical
    chaos
    hercules
    Dartagnan
    snufkin

עמוד 4 מתוך 9 ראשוןראשון ... 23456 ... אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)