עמוד 7 מתוך 9 ראשוןראשון ... 56789 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 61 עד 70 מתוך סך הכל של 83

אשכול: חברה, סטופ

אגיב בקצרה ברשותכם .
    כאן ישראל מגרמני ,
    אי ,דולב לא רוצה להגיד אבל אמרתי לך ,
    ככ חבל לי שנגמר ככה באמת חבל שלא יצא לי לעבוד איתך יותר אתה אחלה .
    טל , דיי מגעיל מה שכתבת ולא נכון ב כ -50%, אתם פשוט כפויי טובה ושקרנים . אני נכנסתי כדי לעזור ואתם רק מקללים ולא משתפים פעולה , לגבי האוצרות. אנחנו 5 שחקן על 3 אוצרות ימצחיק , עמי ותמי (דביר וברק ) לבד עם יותר הגנות ממה שהיה לכל הצד שלך ואתה מתלונן שיש שם שבועה גדולה ואין לאחד ההתקפיים שבועה גדולה במקום , אתה פשוט מעורר רחמים תשחק במשו שאתה טוב בו אם יש כזה .
    בלי קשר אתה חווה ותשאר חווה. לא אגיב מעבר לזה כי אתה ככ לא מעניין אותי.
    רק פעם הבאה תבוא ותגיד לי הכל בפרצוף ולא מאחורי הגב בקהילה בבקשה .
    יוני , אני חושב שאתה מתחיל להבין קצת מה קרה באמת .
    ולג'נדרי , תודה ששמרת מעט על הכבוד שלי שכולם מלכלכים עלי מאוחרי הגב , כמו שאמרתי לך בעבר אתה האדם השאני הכי מעריך בקהילה .
    יאללה fg תסיימו כפר פלא
    , שרת פח בעלעיל .

יוני כמו שאמרתי לך לפני אני לא חייב לך הסברים אתה רשמת דברים שלעולם לא שמעתי עליהם שחקן שאף פעם לא היה לנו שמירה אתלם ועסקאות שלא יודע מאיפב לעזאזאל המצאת אותם...אתה מוזמן לשלוח הוכחות לכל מי שמעוניין לדעת.

לג׳נדרי או שלא יודע איך קוראים לך אני לעולם לא שמעתי עליך ולא הכרתי אותך חוץ מהשרת הזה שישראל אסולין סיפר לי עליך עד כמה הקשר ביניכם טוב וכביכול חברים טובים לא צפוי תגובה אחרת ממך אבל זה ממש ״נחמד״ שאתה מדבר עלינו ככה ואף פעם לא יצא לך לדבר עם אחד מאתנו , תאכלס תגובתך לא מעניינת אותי וגם לא דבריך .

אדון ישראל אסולין הנכבד אני אתחיל עם זה שאף אחד לא קילל אותך אפעם , אם אתה זוכר אני קיבלתי אותך בפנים טובות , אתה נכנסת לצד מהצד הנגדי וקפצת ישר לנהל את העניינים . אתה יודי מה דברנו על זה הרבה ואין טעם שאני יחזור על אותם דברים . מבחינת שיתוף פעולה אתה אחרון שמגיע לו לדבר על זה אם זה מבחינת אותרות ואם זה שביקשתי ממך להוציא פייקים. אתה יודע שזה אני אישית שלא רציתי לשתף אותך פעולה אחרי האוצרות אבל אני לא זרקתי אותך מהצד ובקשתי ממך פשוט ניתוק קשר , אתה שחקת אותה ילד קטן וכאילו כל הצד מלכלך עליך ולא רוצה אותך שזה לא היה נכון.
    עם כל החוצפה בזמן שהיית כביכול עדיין בצד כבשת לoms כפרים וגששת על כל מיני שחקנים.
    השחקנים הכפולים שלך (שאתה טוען שהם הגנתיים) ברגע שכבשו כפרים מגנו מפני בזיזות שלי בלי לשלוח הודעות שבזה הוכחת עד כמה אתה מסריח זאת ועוד חלמת על השבועה שלנו ותקפת אותנו עם ההאמר בדיחה שלך אחרי שעברת צד יחסר עמוד שדרה.

בזה אני מסיים , ולמי שמעניין אני פרשתי מהשרת הזה.

ציטוט פורסם במקור על ידי SariGh צפה בהודעה
    יוני כמו שאמרתי לך לפני אני לא חייב לך הסברים אתה רשמת דברים שלעולם לא שמעתי עליהם שחקן שאף פעם לא היה לנו שמירה אתלם ועסקאות שלא יודע מאיפב לעזאזאל המצאת אותם...אתה מוזמן לשלוח הוכחות לכל מי שמעוניין לדעת.

לג׳נדרי או שלא יודע איך קוראים לך אני לעולם לא שמעתי עליך ולא הכרתי אותך חוץ מהשרת הזה שישראל אסולין סיפר לי עליך עד כמה הקשר ביניכם טוב וכביכול חברים טובים לא צפוי תגובה אחרת ממך אבל זה ממש ״נחמד״ שאתה מדבר עלינו ככה ואף פעם לא יצא לך לדבר עם אחד מאתנו , תאכלס תגובתך לא מעניינת אותי וגם לא דבריך .

אדון ישראל אסולין הנכבד אני אתחיל עם זה שאף אחד לא קילל אותך אפעם , אם אתה זוכר אני קיבלתי אותך בפנים טובות , אתה נכנסת לצד מהצד הנגדי וקפצת ישר לנהל את העניינים . אתה יודי מה דברנו על זה הרבה ואין טעם שאני יחזור על אותם דברים . מבחינת שיתוף פעולה אתה אחרון שמגיע לו לדבר על זה אם זה מבחינת אותרות ואם זה שביקשתי ממך להוציא פייקים. אתה יודע שזה אני אישית שלא רציתי לשתף אותך פעולה אחרי האוצרות אבל אני לא זרקתי אותך מהצד ובקשתי ממך פשוט ניתוק קשר , אתה שחקת אותה ילד קטן וכאילו כל הצד מלכלך עליך ולא רוצה אותך שזה לא היה נכון.
    עם כל החוצפה בזמן שהיית כביכול עדיין בצד כבשת לoms כפרים וגששת על כל מיני שחקנים.
    השחקנים הכפולים שלך (שאתה טוען שהם הגנתיים) ברגע שכבשו כפרים מגנו מפני בזיזות שלי בלי לשלוח הודעות שבזה הוכחת עד כמה אתה מסריח זאת ועוד חלמת על השבועה שלנו ותקפת אותנו עם ההאמר בדיחה שלך אחרי שעברת צד יחסר עמוד שדרה.

בזה אני מסיים , ולמי שמעניין אני פרשתי מהשרת הזה.

קיללו , מי שקילל יודע אני לא צריך להוכיח אף אחד ,
    מבחינת האוצר ומה שהיה עם הצפיחית , התכוונתי להחזיר לכם אותה למרות שניקיתי אותה אתה מוזמן לשאול את שקד אתה פשוט לא היית מוכן לשמוע וגם לא יצאת על אוצרות אחרים . משום מה שמרתם את האמר לנקות צפחית גדולה או משו כזה , אני שלחתי על כל אוצר קרוב בתקווה להביא לצד שלנו , כולכם שלחתם על אוצר אחד ואז מתלוננים .
    שיתוף פעולה , לגבי הפייקים האומללים שרצית שאוציא אם תנבור נכון במוח הקטן שלך , תראה שכתבתי לך שאין אפשרות לשלוח בגלל שאני בבסיס והשותפים ישנים .

אני ניסיתי להרים מבצע ממש יפה תחילת השבוע , אחרי הרבה חשיבה .
    דחו מסיבות מסויימות , אז סיכמנו שניתאפס על עצמנו לפני המבצע ובסופש נעשה מבצע , אמרתי סבבה .
    באמצע השבוע אני צריך לשמוע מאוהד שהצד שלי עשה מבצע כושל . בלי לעדכן אותי ואת בורגר בכלל בשום מילה .
    זה היה כבר הקש האחרון , ונמאס לי להסביר להם דברים , לא מתנהלים נכון ולא רוצים להשתנות למרות הכוונות שלי.
    אז אם לא מתאים לא מתאים ..
    לגבי כיבוש כפרים ,
    הכל היה לפני שהייתי אתכם או אחרי שיצאתי שוב מהצד. אתה מוזמן להוכיח לי אחרת , ואם מדברים על כיבוש כפרים לא כדי שאמשיך את מה שדיברו עליכם עם כיבוש ורמאות ילדים קטנים .
    לגבי מה שהיה עם הכפר , אני לא מגינתי אותו , וכנראה מי שמיגן לא ככ היה אכפת ממך , ואם אתה כזה טוב היית צריך לשים לב לדברים כאלו בעצמך .
    האמר המסכן שיצא מגרמני ,
    זה מה שהרמתי מהאוצרות אחרי שמרחתי הכל .
    לא הייתה לי שבועה משום שהצד שלכם לא ככ היה אכפת מזה , אל תאשים אותי במה שיצא היה ייצור 24 /7.
    בניגוד אליכם שנשארתם עם אותו האמר מתחילת שרת
    ואני בטוח שאפילו עם השבועה שלך אתה לא הוצאת משו מיוחד.
    ולא אישרתי לצאת למבצע הזה , היה לנו מבצע אחר שאותו כן אישרתי , משום מה דור החליט שזה בסדר למרות שחסרים הרבה דברים במבצע , דבר שממש התעצבנתי עליו ,
    לגבי כפולים ,
    אני בשונה מהרבה שחקנים בטראווין לא משחק עם כפולים אף פעם ,
    Germany -אייל גיא אני .
    Riot -מתן .
    Puck -אביב .
    עמי ותמי - דביר וברק.
    סרגקה -סרגיי .
    אבג -נתי .

עוד שאלות ? יש לי זמן אני בשמירה :D

ציטוט פורסם במקור על ידי ohad1234100 צפה בהודעה
    נדב מוקדש לך באהבה
    תודה
    חחחחחח F-G איזה שם..
    שרת הבא אל נינו**
    נערך לאחרונה על ידי Nadav nino, 07-05-2017 בשעה 09:54
    Ilx23: Dark Snufkin
    ILx: F-G El Nino Freddy Krueger Jack Reachar\Russell

ציטוט פורסם במקור על ידי yoav.link
    נדב אתה בנאדם גמור תאמין לי

ציטוט פורסם במקור על ידי danielpv צפה בהודעה
    זה נראה כאילו לא היו מבצעים בשרת הזה ואנשים עשו האמרים רק כדי לקחת אוצר
    למה תשאל את נסקפה איך הוא איבד את ההאמר שלו בלילה...
    ואת הבירה כמובן
    נערך לאחרונה על ידי itay.itz, 07-05-2017 בשעה 10:15

כמה רפש יצא מהאשכול הזה.. רק מוכיח כמה השרת הזה ברמה רדודה ושחקנים משחקים למען עצמם בלבד

ציטוט פורסם במקור על ידי Potato צפה בהודעה
    כי דולב התהפך ושלח לכם הכל!
    ציטוט פורסם במקור על ידי Dolevlevy צפה בהודעה
    שן תחת שן, עין תחת עין
    וסבידה אכל ז.
    ציטוט פורסם במקור על ידי I scream צפה בהודעה
    Vl הם סה"כ קבוצת ישישים חסרי השכלה, ערכים וחינוך שהחליטו לבוא ולהתלהב על ילדים קטנים.
    ILX - The Scientist

ציטוט פורסם במקור על ידי Dolevlevy צפה בהודעה
    כמה רפש יצא מהאשכול הזה.. רק מוכיח כמה השרת הזה ברמה רדודה ושחקנים משחקים למען עצמם בלבד
    נכנס יין יצא סוד
    בטרוואין זה נכנס פוסט יצא ריבים וקללות
    עבר:
    שרת Dancing Blade : ILX 22 בערך 3 שבועות
    שרת Abyss : ILX21
    שרת Savage
    : ILX20
    שרת ILX19: חניבעל
    שרת Person : ILX18
    הווה : שרת Joanne Woodward: ILX23
    [28/12/2016 03:21:23] Yarin: צריך לחסום קנייה של זהב מפייפאל תאמין לי
    [28/12/2016 03:21:31] Yarin: קל מדי לשחק בחינם
    הם גילו את הסוד שלנו תוכנית ב יוצאת לדרך

ציטוט פורסם במקור על ידי SariGh צפה בהודעה

אני ממש לא מצפה ממך להסברים
    למעשה אני לא מצפה ממך לכלום, בסך הכל סיפרתי על מעלליך
    לגבי השמירה, לא אתם שמרתם, חבר שלכם שמר ושלח את ההגנות כבזיזה לריספקט
    לאחר מכן שלחתם הודעה לבדוק זמינות, ואז סרחו רמוס ניסה לכבוש
    ואז שקד דיבר עם השחקן בסקייפ, ויש לי את כל השיחה, שחור על גבי לבן, אני לא בטוח אם מותר לפרסם שיחות, לכן לא אפרסם

גם שחרור ההגנות ששקד רשם שכנראה שי מטראון שלח, "כנראה שי עשה את זה" שי מטראון טוען שלא שלח, ובכלל גנבתם לו את הברית, שבאמת היתה שלו בהתחלה
    ואז הגיעה שיחה של שעה שבה שקד מבקש להחליף בירה, ואפילו נתן שמירה לחצי דקה לשחקן שלו וולר מרגוליס, כמובן הכל צולם מהחשבון שלכם ונשלח
    דוגמאות להודעות ששקד שלח

"שנסיים את הכבישה נכניס אותך
    מתי אתה מעביר את הבירה תענה לי
    אני רוצה לדעת מתי לשלוח את הציפים"

"סבבה
    תעשה זריז שעוד שעה וחצי נכבוש ואז ישר נכניס אותך לשחקן אחי"
    וכל זה לשחקן שאתם לא מכירים, שמדבר בצורה חוויתית, ובלי שום ידע, ועוד שקד רושם לו, שהוא מתלבט להכניס אותו לוולר מרגוליס

אתה עד מחר יכול לחזור על המשפט המטופש "אני לא חייב לך הסברים"
    למרות שלא מעניין אותי ההסברים שלך, בסך הכל הזהרתי מפנייך, והסברתי את ההתנהלות שלך, שאתם פוגעים בחברי ברית שלכם, ודופקים ילדים
    בשביל עוד כפר או רשימת חוות
    הרי זה לא סיפור יחיד השחקן מיכאל, ולכל דבר יש בן אדם מאחורה והוכחות

לא יעזור לך אתה ושקד אנשים קטנים וחוות גדולות שצריכים לעבוד על ילדים שעוד נמצאים אצלכם בברית בשביל כפר או רשימת חוות
    נערך לאחרונה על ידי Merciless, 07-05-2017 בשעה 22:42
    שחקני עבר
    ILX - Radamel \ Fury \ Marilyn Manson \ Dark Magician \ Defect \ Burger.Chips
    VNX - Harry Potter \ Empire 19 - Jinx \ AUX - Hannibal \ IL2 - the story \ IL1 - Merciless

ציטוט פורסם במקור על ידי avi1312 צפה בהודעה
    לפי החוק בארץ אתם חשודים בקשירת קשר למזימה
    ציטוט פורסם במקור על ידי יוני-Ronyk צפה בהודעה
    גם אני הייתי שם אותך במקום שמילו לנהל את העניינים.
    אני בכל מקום!

הסמל האישי שלKipud

יוני, לא באתי לריב- אבל מתי אתה שם את הגבול?
    זכור לי שאתה דוגל באידיאולוגיה שזה משחק מלחמה, והכל חוקי, בין אם זה להשתיל חבילות או לפרוץ לסקייפ של פביאן.
    מדוע אכפת לך שהם עובדים על ילדים / דופקים ילדים?
    נערך לאחרונה על ידי Kipud, 07-05-2017 בשעה 22:48 סיבה: עידן יצחק > עידן המעניש
    | il19 - Unlimited | ilx18 - Random | ilx19 - Pink Elephant | ilx20 - Corrupt Hunter |
    .
    ~ שיא הגנות רומאי לאוצרות לשעבר ~ מידע ומדריכים ~ ארכיון השרת המהיר ~ Hall of Fame ~

ציטוט פורסם במקור על ידי pure_evil צפה בהודעה
    אף אחד לא מתעסק עם כלבלבלחם האיום !!!
    ציטוט פורסם במקור על ידי kk? צפה בהודעה
    צד של מושחתים.

ציטוט פורסם במקור על ידי Kipud צפה בהודעה
    יוני, לא מנסה לריב- אבל מתי אתה שם את הגבול?
    זכור לי שאתה דוגל באידיאולוגיה שזה משחק מלחמה, והכל חוקי, בין אם זה להשתיל חבילות או לפרוץ לסקייפ של פביאן.
    מדוע ולמה אכפת לך שהם עובדים / דופקים ילדים?

אני לא יודע למה אתה מכניס לי מילים לפה
    אני כבר הצהרתי פה ואמרתי, שאני לא הולך לנגוע (להרוס חשבון) בשום שחקן נקי
    בטח וטבח שאני לא בעד להרוס חשבונות ולעבוד על ילדים תמימים
    זה שאנשים באים אליי עם גישות, כי אני כתובת לזה, ואז עוד מעל ל5 אנשים שאיתי בעד להשתמש בזה
    ועוד אחרי זה אני עומד לבד בפורום, ולא מתחמק ומנסה להיות צבוע, וגם מצהיר שאני לא הולך לנגוע יותר בשחקנים נקיים
    ממש לא עושה אותי השטן, שאתה כבר תקופה ארוכה מנסה לעשות אותי
    חצי קהילה פה פרצה וצבועה, אבל ששחקנים סתם בשביל כפר או סתם לכיף (אביאל) הורסים חשבונות של ילדים קטנים ועובדים עליהם, ובמקרה פה עוד שהוא חבר ברית (ובמקרה גם הגנתי שלי), וזה דבר שבשגרה כחלק מהמשחק, אז לא, אני ממש לא בעד זה, וחושב שצריך להוקיע את זה

אז הינה הגבול שלי, לא לפרוץ ולהרוס חשבונות לשחקנים נקיים, לא לעבוד על ילדים קטנים ולהרוס להם את החשבון מפריצה או לעבוד עליהם להחליף בירה, בהבטחות שווא
    ובכך להשאיר אותם בלי שחקן
    נערך לאחרונה על ידי Merciless, 07-05-2017 בשעה 23:05
    שחקני עבר
    ILX - Radamel \ Fury \ Marilyn Manson \ Dark Magician \ Defect \ Burger.Chips
    VNX - Harry Potter \ Empire 19 - Jinx \ AUX - Hannibal \ IL2 - the story \ IL1 - Merciless

ציטוט פורסם במקור על ידי avi1312 צפה בהודעה
    לפי החוק בארץ אתם חשודים בקשירת קשר למזימה
    ציטוט פורסם במקור על ידי יוני-Ronyk צפה בהודעה
    גם אני הייתי שם אותך במקום שמילו לנהל את העניינים.
    אני בכל מקום!

עמוד 7 מתוך 9 ראשוןראשון ... 56789 אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)