עמוד 1 מתוך 9 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 83

אשכול: חברה, סטופ

ברירת מחדל חברה, סטופ

ערב טוב שחקני המהיר היקרים
    עד לפני שבוע שיחקתי בשחקן Burger Chips, עם איתמר ועומר
    ובשיתוף מאוד מאוד חזק עם השחקן Burger.Chips ששיחקו איתנו בשמירה, והיו כשותפים לכל דבר. עד הבוקר, שהחליטו שנמאס להם מהתנהלות האנשים ב"צד" שאמור היה לקום כנגד
    f-g
    התכנון היה לבנות צד כלשהו מכל החברה המפוזרים בשרת, אלו שלא שייכים לF-G, דבר שקשה בפני עצמו.
    הרמת הכפפה נעשתה כאמור על ידי בורגר צ׳יפס, והתחילו דיבורים כאלה ואחרים.
    לאחר שבאמת לא הצלחנו להגיע לתוצאות, כל אחד עם האגו שלו וחוסר שיתוף הפעולה שלו, התחילו לערוק אנשים לצד המקביל.
    זה התחיל בשחקן germany וכל הברית שלו. מדובר בחלק מאוד משמעותי שהיה צריך להוות חלק בקרב ובמאבק על שרת נורמלי וכיפי.. מה שקרה בפועל, זה שבגלל שקצת לא הסתדר לישראל הוא החליט שהוא בוחר באופציה הקלה וחובר לצד המאורגן יותר.

מכאן מאזן הכוחות שוב הופר. נאלצנו לבחור בטקטיקה של לבנות את עצמנו כאילו מטרת המשחק היא לבנות את השחקן הגדול והיפה ביותר
    הפוסט מכוון לכל האנשים שחושבים שהנצחון הוא מטרת המשחק..
    אני שואל אתכם , האם נכנסתם לשרת טרויאן בשביל להנות או בשביל שאחד האנשים הוירטואליים ש"תמכתם" בו יבנה את הפלא בסופו של דבר ל100?
    אין שום הנאה בצד גדול ומאורגן שכותש צד קטן שנכנס בצורה לא מאורגנת ומחפש הנאה מהשרת.
    אני פונה בעיקר למנהלי הצד השני, תשתמשו בשכל ותבינו ששרת חד צדדי הוא לא שרת כיפי.
    אין לנו שום כלים להגיב לכם ועדיף לנו לתמוך בבניית הפלא לשלב 100 ולסיים את השרת העלוב הזה.
    אם תרצו לנצל חלק מההשקעה שלכם ובאמת לנסות להלחם ולהנות ממה שנשאר מהשרת, יש לי הרבה דרכים להציע לכם. כנראה שזה לא יקל עליכם בנצחון השרת, אבל במקום להכנס לחשבון ולראות מחסנים מפוצצים תחוו קצת פייקים, תקיפות, תצטרכו למגן, ליירט, לבנות הגנות ולהיות עם היד על הלב מפני תקיפות.
    לא יקרה במתכונת הנוכחית אם משהו כאן לא ישתנה.
    מספיק סבלנו משרת יבש, בואו נסיים אותו כמו שצריך.
    זה משחק מלחמה ולא משחק כישורים חברתיים
    תודה על ההקשבה
    דולב.

ציטוט פורסם במקור על ידי Potato צפה בהודעה
    כי דולב התהפך ושלח לכם הכל!
    ציטוט פורסם במקור על ידי Dolevlevy צפה בהודעה
    שן תחת שן, עין תחת עין
    וסבידה אכל ז.
    ציטוט פורסם במקור על ידי I scream צפה בהודעה
    Vl הם סה"כ קבוצת ישישים חסרי השכלה, ערכים וחינוך שהחליטו לבוא ולהתלהב על ילדים קטנים.
    ILX - The Scientist

ציטוט פורסם במקור על ידי dolevlevy צפה בהודעה
    ערב טוב שחקני המהיר היקרים
    עד לפני שבוע שיחקתי בשחקן burger chips, עם איתמר ועומר
    ובשיתוף מאוד מאוד חזק עם השחקן burger.chips ששיחקו איתנו בשמירה, והיו כשותפים לכל דבר. עד הבוקר, שהחליטו שנמאס להם מהתנהלות האנשים ב"צד" שאמור היה לקום כנגד
    f-g
    התכנון היה לבנות צד כלשהו מכל החברה המפוזרים בשרת, אלו שלא שייכים לf-g, דבר שקשה בפני עצמו.
    הרמת הכפפה נעשתה כאמור על ידי בורגר צ׳יפס, והתחילו דיבורים כאלה ואחרים.
    לאחר שבאמת לא הצלחנו להגיע לתוצאות, כל אחד עם האגו שלו וחוסר שיתוף הפעולה שלו, התחילו לערוק אנשים לצד המקביל.
    זה התחיל בשחקן germany וכל הברית שלו. מדובר בחלק מאוד משמעותי שהיה צריך להוות חלק בקרב ובמאבק על שרת נורמלי וכיפי.. מה שקרה בפועל, זה שבגלל שקצת לא הסתדר לישראל הוא החליט שהוא בוחר באופציה הקלה וחובר לצד המאורגן יותר.

מכאן מאזן הכוחות שוב הופר. נאלצנו לבחור בטקטיקה של לבנות את עצמנו כאילו מטרת המשחק היא לבנות את השחקן הגדול והיפה ביותר
    הפוסט מכוון לכל האנשים שחושבים שהנצחון הוא מטרת המשחק..
    אני שואל אתכם , האם נכנסתם לשרת טרויאן בשביל להנות או בשביל שאחד האנשים הוירטואליים ש"תמכתם" בו יבנה את הפלא בסופו של דבר ל100?
    אין שום הנאה בצד גדול ומאורגן שכותש צד קטן שנכנס בצורה לא מאורגנת ומחפש הנאה מהשרת.
    אני פונה בעיקר למנהלי הצד השני, תשתמשו בשכל ותבינו ששרת חד צדדי הוא לא שרת כיפי.
    אין לנו שום כלים להגיב לכם ועדיף לנו לתמוך בבניית הפלא לשלב 100 ולסיים את השרת העלוב הזה.
    אם תרצו לנצל חלק מההשקעה שלכם ובאמת לנסות להלחם ולהנות ממה שנשאר מהשרת, יש לי הרבה דרכים להציע לכם. כנראה שזה לא יקל עליכם בנצחון השרת, אבל במקום להכנס לחשבון ולראות מחסנים מפוצצים תחוו קצת פייקים, תקיפות, תצטרכו למגן, ליירט, לבנות הגנות ולהיות עם היד על הלב מפני תקיפות.
    לא יקרה במתכונת הנוכחית אם משהו כאן לא ישתנה.
    מספיק סבלנו משרת יבש, בואו נסיים אותו כמו שצריך.
    זה משחק מלחמה ולא משחק כישורים חברתיים
    תודה על ההקשבה
    דולב.
    מסכים עם חלק ממה שאתה אומר זה נכון שהשרת הזה חד צדדי ואני בעד אקשן אבל במקום לפתוח פה אשכול בפורום תשב עם המנהלים של הצד f-g ותחשבו מה לעשות מפה אפילו שלא נשאר הרבה זמן מאמין שיש איזשהי דרך שכולם יוכלו להנות
    שחקני עבר:
    Lmao
    Illuminati
    Fearless
    Recovery

(legendary8/Inferno)
    FantasticBaby
    (Vashta Nerada,חניבעל)
    Jon snow/Dracarys
    Medoza

תשמעו אני לבד מפרק את כל fg אתם חיים בסרט אבל אני לא עושה את זה אני נטרלי בשביל שיהיה כוחות אני צד של איש אחד בנתיים

ציטוט פורסם במקור על ידי iwantgoldplz צפה בהודעה
    תשמעו אני לבד מפרק את כל fg אתם חיים בסרט אבל אני לא עושה את זה אני נטרלי בשביל שיהיה כוחות אני צד של איש אחד בנתיים
    מי אתה במשחק בדיוק?
    הווה-

עבר-
    ILX 22-TheHammer
    היו הרבה ישנים במהירים ורגילים לא זוכר בדיוק

ציטוט פורסם במקור על ידי iwantgoldplz צפה בהודעה
    רק דיבורים מה עם דוחות?
    שחקני עבר:
    IL3- Color
    ILX20- Valak
    IL4- Ghost Hunter
    ILX21- unique בשביל אור
    שחקני הווה:
    IL1- one piece

השם ידידיה88

ממנהלי הצד של f-g נמסר: אין לנו שום רצון לפיצול השחקנים, אנו רוצים לסיים את השרת במהירות האפשרית ואין לנו שום עניין בהנאה כזו או אחרת.
    נערך לאחרונה על ידי Dolevlevy, 04-05-2017 בשעה 22:49

ציטוט פורסם במקור על ידי Potato צפה בהודעה
    כי דולב התהפך ושלח לכם הכל!
    שן תחת שן, עין תחת עין
    וסבידה אכל ז.
    ציטוט פורסם במקור על ידי I scream צפה בהודעה
    Vl הם סה"כ קבוצת ישישים חסרי השכלה, ערכים וחינוך שהחליטו לבוא ולהתלהב על ילדים קטנים.
    ILX - The Scientist

מציע לכם לעשות את זה, תחכו לשרת הבא.

סיימו כבר את השרת פח הזה כמה שיותר מהר, מבטיח ששרת הבא יהיה שרת כיפי על רמה גבוהה - מי שנכנס ורוצה להוות חלק מהצד שניצח את המהיר ה20 שיפנה אליי בסקייפ omer9837.

עומרV
    נערך לאחרונה על ידי OmerV, 05-05-2017 בשעה 00:23
    IL4#5 - SafeOnly / niko9 + Real
    מתושלח + למך - ILX15
    Sflokos + עמוד ענן - IL5#3
    ILX19 - Partner + Venom
    ILX20 - Ragnar + Valak
    IL4#5 ( ניצחון ) : http://forum.travian.co.il/showthread.php?t=93864
    ILX15 ( ניצחון ) : http://forum.travian.co.il/showthread.php?t=94712
    IL5#3
    ( הפסד ) : http://forum.travian.co.il/showthread.php?t=96160
    ILX19 ( ניצחון ) : http://forum.travian.co.il/showthread.php?t=96929
    ILX20 ( ניצחון ) : http://forum.travian.co.il/showthread.php?t=97203

כמו איזה מסיונר כל שרת בא ומספר סיפורים על השרת של הקיץ ושנכנס אליו
    נערך עקב הפרת חוקי חתימה.

ציטוט פורסם במקור על ידי SafeOnly צפה בהודעה
    מציע לכם לעשות את זה, תחכו לשרת הבא.

סיימו כבר את השרת פח הזה כמה שיותר מהר, מבטיח ששרת הבא יהיה שרת כיפי על רמה גבוהה - מי שנכנס ורוצה להוות חלק מהצד שניצח את המהיר ה20 שיפנה אליי בסקייפ omer9837.

עומרV
    חווה
    הווה:
    ILX- Dark-hedgehog
    שחקני עבר:
    IL1 -one piece
    IL2 - ICY
    IL4-הבורר
    ILX20-subject
    Ilx22-שיא הגנות אישי אוצרות-Cipher
    http://prnt.sc/exp261

עמוד 1 מתוך 9 123 ... אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)