צפה בתוצאות הסקר: איזה קטע הוא האהוב עליכם?

מצביעים
44. אתה לא רשאי להצביע בסקר זה (יש להתחבר לפורום)
  • קטע 1

19 43.18%
  • קטע 2

4 9.09%
  • קטע 3

16 36.36%
  • קטע 4

2 4.55%
  • קטע 5

3 6.82%
עמוד 3 מתוך 9 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך סך הכל של 89

אשכול: דו עט אימה - הסקר

לדעתי הסיבה שלאחד זה ניראה סיפור אימה ולשני זה נראה פחות זה בגלל שלכל אחד יש טעם שונה באומנות, עם חלק מהאנשים שכתבו/הצביעו הסכמתי ועם חלק פחות,

וכן ההגבלה של 1000 מילים, הייתה חייבת לקצר את הסיפור עצמו ולהקטין את כמות התיאורים שהרגשתי שצריך לתאר יותר כדי ליצור אימה, אבל הגבלה גם יוצרת אתגר שזה דבר טוב :-)

ציטוט פורסם במקור על ידי aWolfslife צפה בהודעה
    יש משהו במה שאתה אומר.. למען האמת בכלל לא ציפיתי שהמגבלה של ה1000 אותיות באמת תהווה מגבלה לכותבים פעם ראשונה.
    אני קצת מתחרט שהמגבלה לא הייתה גבוהה יותר, אבל מצד שני האתגר הזה עוזר גם לעצב את הכתיבה שלך, כך שבפעמים הבאות כל המשתתפים כבר ידעו יותר טוב כיצד להשתמש במרחב שניתן להם.

עריכה: אני חייב לומר שציפיתי להרבה יותר זוועות בסגנון של קטע 5, ממש קיוויתי לדברים מצמררים.
    אשמח לעשות תחרות נוספת של אימה לאחר שהתחרות הזו תיגמר ששם תהיה מגבלה גבוהה יותר שיהיה אפשר להיכנס לתוך הסיפורים, אבל אני יודע שבכתיבה כמו בכל דבר אחר צריך לגוון כמה שיותר.
    לא בטוח אם יהיה לי כוח לפתוח תחרות נוספת, אבל אם כן אז מה הייתם רוצים שיהיה הנושא של הדו-עט הבא?
    (השאלה מופנית לכל משתמשי הפורום)
    אני בעד לתחרות בלי נושא, שכל אחד יכתוב מה שהוא רוצה, מה שהוא הכי מתחבר עליו, מה שיגלוש לו באותו רגע, כי בכל מקרה הקטע שהכי סוחף יזכה בקולות וכל זאנר יכול לסחוף אם הסיפור טוב ^^.
    דרך אגב הזהב לא כזה חשוב לי, אני אשמח להשתתף בתחרות כזו גם אם לא יהיה זהב (אני חדש בפורום, בעתיד אכיר אותו יותר טוב, כרגע הייתי רק בשרתים ובתחרויות..).
    נערך לאחרונה על ידי zoaridan1, 23-05-2017 בשעה 17:13
    כאן יושב בכייף עידן זוארי, snufkin משרת 1, אתם מוזמנים להגיד שלום ^^

ציטוט פורסם במקור על ידי zoaridan1 צפה בהודעה
    אני בעד לתחרות בלי נושא, שכל אחד יכתוב מה שהוא רוצה, מה שהוא הכי מתחבר עליו, מה שיגלוש לו באותו רגע, כי בכל מקרה הקטע שהכי סוחף יזכה בקולות וכל זאנר יכול לסחוף אם הסיפור טוב ^^.
    דרך אגב הזהב לא כזה חשוב לי, אני אשמח להשתתף בתחרות כזו גם אם לא יהיה זהב (אני חדש בפורום, בעתיד אכיר אותו יותר טוב, כרגע הייתי רק בשרתים ובתחרויות..).
    עלק זהב לא חשוב כמה זהב אתה מכניס אה
    "רק שני דברים הם אינסופיים בעולם, היקום והטמטום האנושי. ולגבי הראשון, אני לא כל כך בטוח" (איינשטיין)

הומוגובלין למי שמכיר

ציטוט פורסם במקור על ידי eladking צפה בהודעה
    עלק זהב לא חשוב כמה זהב אתה מכניס אה
    יש לו מספיק זהב ככה שהזהב הזה לא ייתן לו שום דבר

הסמל האישי שלLullaby From Hell

יכול להיות orrvvaa.
    zoardidan דו עט שבו אפשר לכתוב על כל דבר שרוצים בלי שום דבר שמחבר בין הכותבים אני חושב בקושי מפתח אותם בתור כותבים כי הם כנראה יכנסו לאזור הנוחיות שלהם ויחזרו בלי לשים לב על דברים שכבר עשו בעבר אולי בסגנון או ניסוחים שונים, כל הקטע בדו עט (לפי הבנתי לפחות - אני לא מומחה) זה ששמים את כל המשתתפים על במה ולכולם נותנים את אותה ההתחלה של הסיפור או הנושא שצריך לכתוב עליו כך שכולם מתחילים מאותה הנקודת מוצא, נכון שכשנותנים לך סיפור עם משפט פתיחה אתה יכול עדיין לסובב את הכל ולחזור ישר בדיוק לאזור הנוחיות שלך בלי שתשים לב, אבל פחות מאשר לתת חופש כתיבה מוחלט.
    אלעד אל תזלזל בכוחה של כתיבה יוצרת, אנחנו לא לוקחים שבויים

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

"אני אנקה אותך משה, כי אתה האוצר הייחודי שלי"
    "משה לא משנה כמה פעמים תמות, אני אחיה אותך, כי אתה הגיבור שלי"

יכול להיות orrvvaa.
    zoardidan דו עט שבו אפשר לכתוב על כל דבר שרוצים בלי שום דבר שמחבר בין הכותבים אני חושב בקושי מפתח אותם בתור כותבים כי הם כנראה יכנסו לאזור הנוחיות שלהם ויחזרו בלי לשים לב על דברים שכבר עשו בעבר אולי בסגנון או ניסוחים שונים, כל הקטע בדו עט (לפי הבנתי לפחות - אני לא מומחה) זה ששמים את כל המשתתפים על במה ולכולם נותנים את אותה ההתחלה של הסיפור או הנושא שצריך לכתוב עליו כך שכולם מתחילים מאותה הנקודת מוצא, נכון שכשנותנים לך סיפור עם משפט פתיחה אתה יכול עדיין לסובב את הכל ולחזור ישר בדיוק לאזור הנוחיות שלך בלי שתשים לב, אבל פחות מאשר לתת חופש כתיבה מוחלט.
    אלעד אל תזלזל בכוחה של כתיבה יוצרת, אנחנו לא לוקחים שבויים
    לא מזלזל, גם אני חושב שצריך להיות נושא מוכן מראש שהוא לא אזור הנוחות של הכותבים, רק אומר, היה יכול לתרום קצת זהב מדי פעם
    "רק שני דברים הם אינסופיים בעולם, היקום והטמטום האנושי. ולגבי הראשון, אני לא כל כך בטוח" (איינשטיין)

הומוגובלין למי שמכיר

חבר צוות לשעבר הסמל האישי שלדאטרלי

יש משהו במה שאתה אומר.. למען האמת בכלל לא ציפיתי שהמגבלה של ה1000 אותיות באמת תהווה מגבלה לכותבים פעם ראשונה.
    אני קצת מתחרט שהמגבלה לא הייתה גבוהה יותר, אבל מצד שני האתגר הזה עוזר גם לעצב את הכתיבה שלך, כך שבפעמים הבאות כל המשתתפים כבר ידעו יותר טוב כיצד להשתמש במרחב שניתן להם.

עריכה: אני חייב לומר שציפיתי להרבה יותר זוועות בסגנון של קטע 5, ממש קיוויתי לדברים מצמררים.
    אשמח לעשות תחרות נוספת של אימה לאחר שהתחרות הזו תיגמר ששם תהיה מגבלה גבוהה יותר שיהיה אפשר להיכנס לתוך הסיפורים, אבל אני יודע שבכתיבה כמו בכל דבר אחר צריך לגוון כמה שיותר.
    לא בטוח אם יהיה לי כוח לפתוח תחרות נוספת, אבל אם כן אז מה הייתם רוצים שיהיה הנושא של הדו-עט הבא?
    (השאלה מופנית לכל משתמשי הפורום)
    מוות.

by far נושא עם המון המון המון גמישות, אפשר לקחת את זה לכל כך הרבה כיוונים. תמיד עוצמתי תמיד משמעותי, וללא ספק אבן בוחן ששווה להתנסות בה. אני יודע שכשכתבתי את הפלישה הרומית החלק של המוות לקח לי המון זמן לעבוד עליו. ולא משנה מה יגידו לי - לדעתי זה החלק הכי טוב בסיפור.

אני לא אגיד את דעתי על הקטעים, כדי לא להטות כאן הצבעות....
    (אני כן אגיד ככה: קראתי את כולם, אני מתלבט)
    נערך לאחרונה על ידי דאטרלי, 24-05-2017 בשעה 00:35

27.6
    יום נישואין תשיעי, הפעם לא פספסתי את התאריך.
    שנה הבאה לא יהיה.

ציטוט פורסם במקור על ידי NBA צפה בהודעה
    "ייופייך כשושנים,
    או כמו ערס מנהריה
    דוקר כשמתקרבים.
    מה אתן למען
    תרצי בי כמו שאברהם
    רצה את כנען?"

הסמל האישי שלevitar2008

אני לא מבין מה הפחד מלהטות הצבעות.. זאת הדעה שלך וזה לגיטימי שתביע אותה בכל מצב. על סמך מה אתה חושב שאנשים ישנו את דעתם בגללך? בגלל הניסיון שלך? בגלל הפירוט שעלול להשפיע על החשיבה? גם הם בני אדם ויש להם דעה משל עצמם.
    הלנקייה שלי

אם אני אתחיל להכניס פה משתמשי עבר.. זה פשוט יהיה ארוך מדי. אז אני אתחיל מ-2017
    ILX22 - EvyaGreat

משוגע פה.. משוגע.

IL1 - Rooloo

בתור זו שכתבה את קטע 5 אני לא מבינה על מה כל הטררם.
    אז כן יש תיאורים גרפיים אבל זה לא מה שהופך סיפור לטוב?
    היכולת לת לך לדמיין בפרטי פרטים? המקום של אימה הוא להוציא אותך מנוחות, לזעזע ולהפחיד.
    אני חושבת שביצעתי את זה לא רע... כשזה מתוסרט לגבי סרט למה התגובה שונה?
    אגב, לקחתי את הרעיון לסיפור מדמות מהסדרה נמלטים, אפילו לא השקעתי בשינוי השם שלו.
    גם אם הקטע הגעיל אתכם אני חושבת שיש צורה לבטא את זה...
    אין לי בעיה לקבל ביקורת אבל שתהיה בונה ורצינית

ציטוט פורסם במקור על ידי plenilunium צפה בהודעה
    בתור זו שכתבה את קטע 5 אני לא מבינה על מה כל הטררם.
    אז כן יש תיאורים גרפיים אבל זה לא מה שהופך סיפור לטוב?
    היכולת לת לך לדמיין בפרטי פרטים? המקום של אימה הוא להוציא אותך מנוחות, לזעזע ולהפחיד.
    אני חושבת שביצעתי את זה לא רע... כשזה מתוסרט לגבי סרט למה התגובה שונה?
    אגב, לקחתי את הרעיון לסיפור מדמות מהסדרה נמלטים, אפילו לא השקעתי בשינוי השם שלו.
    גם אם הקטע הגעיל אתכם אני חושבת שיש צורה לבטא את זה...
    אין לי בעיה לקבל ביקורת אבל שתהיה בונה ורצינית
    אל תיקחי אותם ללב, קטע שכתוב ממש טוב

עמוד 3 מתוך 9 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)