צפה בתוצאות הסקר: האם להמשיך לבנות פלא אחד כל השרת בצוותא, או לתת לF-G לסיים את בניית הפלא שלהם?

מצביעים
28. אתה לא רשאי להצביע בסקר זה (יש להתחבר לפורום)
  • בניית פלא משותף וסיום השרת בעוד כ7 ימים

14 50.00%
  • מחיקת צד שלם ועיכוב השרת ללא סיבה בכ11 ימים

14 50.00%
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך סך הכל של 20

אשכול: סוף שרת

ציטוט פורסם במקור על ידי Dolevlevy צפה בהודעה
    זה מעבר לבירה, ואלאר נפגעו ברמה האישית מצוות המשחק
    אני אישית מבין אותם, אבל לאחר נסיונות שכנוע שנשקם אותה תיק תק ונמשיך כאילו לא היה, הם פשוט נשברו ואי אפשר להרים את רוחם, גם שאר החברה כבר החליטו להרים ידיים ולי כבר אין סבלנות להלחם.
    לאחר ששוחחתי עם חברי הצד השני, הם לא רוצים להרים פלא אחד ורוצים לנצח את השרת על הנייר, אז תהנו לכם בלבנות את הפלא, אנחנו נחכה לשרתים הבאים..
    חבל שזה נגמר ככה, למען האמת לא הייתם יריבים ראויים אבל באמת שנצחון בשרת כזה לא קריטי לי באף צורה
    לא היינו יריבים ראויים ........

בגלל זה אתם בוכים וסוגרים חשבונות

משחקים פסיכולוגיים בשרת הזה עובדים שעות נוספות......
    LeGeNdaRy8
    Blackbox
    Dark Horse
    Logical
    chaos
    hercules
    Dartagnan
    snufkin

לדעתי פוסט מיותר
    אז השרת הפסדתם שרת הבא תעשו הכל בשביל לנצח
    להאשים את כל העולם בזה שאתם מפסידים לא עוזר
    נערך לאחרונה על ידי zivshem, 25-05-2017 בשעה 11:46 סיבה: שיהיה יותר נעים לקרוא

חמודים כולכם
    אבל ממש ריגשתם

אני שומע כל כך הרבה תלונות על זה שאף אחד לא עשה כלום השרת, ובעיקר הצד שלנו
    אז שוב אני אומר, אני - דולב Burger Chips, באתי בכבודי ובעצמי אל המלך של הצד שלכם אוהד דריםקילר (האחד והיחיד!!!)
    בתקופת האוצרות (אפילו יש פה פוסט בפורום - http://forum.travian.co.il/showthread.php?t=97523) וביקשתי ממנו לחלק את השרת מחדש, או לעשות אותו מעניין יותר איכשהו.
    שמתם עליי קצוץ!!!
    לא רק ששמתם עליי קצוץ, המשכתם לקבל אל הצד שלכם כל אשר חפץ בכך , הדוגמה הכי חזקה היא כמובן גל בורגר צ'יפס, שהיה אצלי בשחקן, שותף לכל דבר ועניין, שהחזיק בגישות, סיסמאות, אוצרות וכוחות ששייכים ברובם אלינו, הוא פשוט טרח לעבור צד עם 3 אוצרות מגפיים קטנים (זאת לאחר גם שישראל ג'רמני ביקש לחזור אליכם יחד עם הברית שלו שמונה כמה מאריות השרת) ופשוט דאגתם לקבל את גל בורגר ולקחת ממנו את כל המגפיים הקטנים (שאני מזכיר, היו שייכים ל"צד" שלנו!!!!)
    אני סיימתי את יום האוצרות כשיש 4 מגפיים בצד שלנו, לאחר כמה ימים 3 מהם היו אצל Burger.Chips ואחד ישב אצל Germany, ואיכשהו לאחר שבועיים כל המגפיים הקטנים בשרת ישבו בצד של F-G

אתם בוכים שלא עשינו כלום, אבל מעולם לא יכולנו לעשות משהו. בורגר צ'יפס לא היה חלק מהצד של V-L , בורגר צ'יפס נכנס עם השחקן Rubiks ששם ישב לא אחר מאשר חברי הטוב תום, ושיחקנו בצוותא אחד עם השני ולא יותר מזה. באיזה שהוא שלב, השת''פ עם V-L היה בלתי נמנע והחלטנו להכנס איתם הרבה יותר לעניין.
    אי אפשר אפילו לקרוא לנו צד, אני יושב כ200 משבצות מהפלא שלהם, לא קרוב לאף בירה או אחד מהחברים שלהם.
    אז גם אתם מגדירים אותנו צד, גם מתלוננים על זה שלא עשינו כלום השרת, ואז כשאני אומר לכם שאף אחד לא נהנה השרת ורוצים לסיים את ה**א הזה כמה שיותר מהר, אתם באים לי בגישה הילדותית שלכם של "אנחנו צריכים לנצח את השרת הזה, זה מגיע לנו"
    אתם סתם יוצאים כאן כלבים, תסבלו כאן עוד איזה שבועיים בשביל להרים את הפלא המסכן שכל כך חשוב לכם, למרות שאני לא מבין למה. השרת הזה הוא לא שרת שראוי לנצח, בטח ובטח שזה יגיע מהצד שלכם, כי תכלס לא עשיתם פה שום דבר, חוץ מאיפוס בירה של ואלאר מורגוליס ואפילו לא מחיקה, אני לא זוכר שהצלחתם לפגוע באחד מאיתנו יותר מדי, וכמובן שאנחנו היינו רפים ולא יצאנו לשום מבצע. אבל לנו יש תירוצים לגיטימיים בהחלט!

ציטוט פורסם במקור על ידי Potato צפה בהודעה
    כי דולב התהפך ושלח לכם הכל!
    שן תחת שן, עין תחת עין
    וסבידה אכל ז.
    ציטוט פורסם במקור על ידי I scream צפה בהודעה
    Vl הם סה"כ קבוצת ישישים חסרי השכלה, ערכים וחינוך שהחליטו לבוא ולהתלהב על ילדים קטנים.
    ILX - The Scientist

ציטוט פורסם במקור על ידי dolevlevy צפה בהודעה
    אני שומע כל כך הרבה תלונות על זה שאף אחד לא עשה כלום השרת, ובעיקר הצד שלנו
    אז שוב אני אומר, אני - דולב burger chips, באתי בכבודי ובעצמי אל המלך של הצד שלכם אוהד דריםקילר (האחד והיחיד!!!)
    בתקופת האוצרות (אפילו יש פה פוסט בפורום - http://forum.travian.co.il/showthread.php?t=97523) וביקשתי ממנו לחלק את השרת מחדש, או לעשות אותו מעניין יותר איכשהו.
    שמתם עליי קצוץ!!!
    לא רק ששמתם עליי קצוץ, המשכתם לקבל אל הצד שלכם כל אשר חפץ בכך , הדוגמה הכי חזקה היא כמובן גל בורגר צ'יפס, שהיה אצלי בשחקן, שותף לכל דבר ועניין, שהחזיק בגישות, סיסמאות, אוצרות וכוחות ששייכים ברובם אלינו, הוא פשוט טרח לעבור צד עם 3 אוצרות מגפיים קטנים (זאת לאחר גם שישראל ג'רמני ביקש לחזור אליכם יחד עם הברית שלו שמונה כמה מאריות השרת) ופשוט דאגתם לקבל את גל בורגר ולקחת ממנו את כל המגפיים הקטנים (שאני מזכיר, היו שייכים ל"צד" שלנו!!!!)
    אני סיימתי את יום האוצרות כשיש 4 מגפיים בצד שלנו, לאחר כמה ימים 3 מהם היו אצל burger.chips ואחד ישב אצל germany, ואיכשהו לאחר שבועיים כל המגפיים הקטנים בשרת ישבו בצד של f-g

אתם בוכים שלא עשינו כלום, אבל מעולם לא יכולנו לעשות משהו. בורגר צ'יפס לא היה חלק מהצד של v-l , בורגר צ'יפס נכנס עם השחקן rubiks ששם ישב לא אחר מאשר חברי הטוב תום, ושיחקנו בצוותא אחד עם השני ולא יותר מזה. באיזה שהוא שלב, השת''פ עם v-l היה בלתי נמנע והחלטנו להכנס איתם הרבה יותר לעניין.
    אי אפשר אפילו לקרוא לנו צד, אני יושב כ200 משבצות מהפלא שלהם, לא קרוב לאף בירה או אחד מהחברים שלהם.
    אז גם אתם מגדירים אותנו צד, גם מתלוננים על זה שלא עשינו כלום השרת, ואז כשאני אומר לכם שאף אחד לא נהנה השרת ורוצים לסיים את ה**א הזה כמה שיותר מהר, אתם באים לי בגישה הילדותית שלכם של "אנחנו צריכים לנצח את השרת הזה, זה מגיע לנו"
    אתם סתם יוצאים כאן כלבים, תסבלו כאן עוד איזה שבועיים בשביל להרים את הפלא המסכן שכל כך חשוב לכם, למרות שאני לא מבין למה. השרת הזה הוא לא שרת שראוי לנצח, בטח ובטח שזה יגיע מהצד שלכם, כי תכלס לא עשיתם פה שום דבר, חוץ מאיפוס בירה של ואלאר מורגוליס ואפילו לא מחיקה, אני לא זוכר שהצלחתם לפגוע באחד מאיתנו יותר מדי, וכמובן שאנחנו היינו רפים ולא יצאנו לשום מבצע. אבל לנו יש תירוצים לגיטימיים בהחלט!
    ושוב פעם הבכי שצד אחד נכנס מאורגן... ? לא נכנסתם מאורגן ולא הייתה לכם כוונה לנצח אז תפסיק לבכות ותתחיל לארגן לקראת שרת הבא כל הדיבורים האלה מיותרים אתה סתם מביך את עצמך עוד יותר אני עצמי הייתי בעד לארגן שני צדדים אבל יש חלק שלא מתאים להם ואתה חייב לכבד את זה ותקח את זה לעצמך שכנראה אתה לא מספיק כריזמטי
    לא אומר את זה בכוונה לפגוע
    שחקני עבר:
    Lmao
    Illuminati
    Fearless
    Recovery

(legendary8/Inferno)
    FantasticBaby
    (Vashta Nerada,חניבעל)
    Jon snow/Dracarys
    Medoza

ציטוט פורסם במקור על ידי ielov6 צפה בהודעה
    ושוב פעם הבכי שצד אחד נכנס מאורגן... ? לא נכנסתם מאורגן ולא הייתה לכם כוונה לנצח אז תפסיק לבכות ותתחיל לארגן לקראת שרת הבא כל הדיבורים האלה מיותרים אתה סתם מביך את עצמך עוד יותר אני עצמי הייתי בעד לארגן שני צדדים אבל יש חלק שלא מתאים להם ואתה חייב לכבד את זה ותקח את זה לעצמך שכנראה אתה לא מספיק כריזמטי
    לא אומר את זה בכוונה לפגוע
    לא מספיק כריזמטי?
    או שאתה לא יודע מה זה כריזמטי או שאתה לא מכיר אותי.

ציטוט פורסם במקור על ידי Potato צפה בהודעה
    כי דולב התהפך ושלח לכם הכל!
    שן תחת שן, עין תחת עין
    וסבידה אכל ז.
    ציטוט פורסם במקור על ידי I scream צפה בהודעה
    Vl הם סה"כ קבוצת ישישים חסרי השכלה, ערכים וחינוך שהחליטו לבוא ולהתלהב על ילדים קטנים.
    ILX - The Scientist

ציטוט פורסם במקור על ידי Arry צפה בהודעה
    חמודים כולכם
    אבל ממש ריגשתם
    הם באמת חמודים..
    אבל אתה יותר
    IL4-kaparot, Cther. IL19-alen
    ILX15 - kaparot, ILX17 - dreamland, ILX18 - OchliGochli/Thekiller, ILX19 - Simply Tiger, ILX20 -White Cheese

[30/08/2016 15:21:01] Yotam Gerer: גרר שמע מזל שאני לא מכיר אותך במציאות כי אני כבר הייתי מתנקש בך

שחקני הווה ILX23-Typhoon

ציטוט פורסם במקור על ידי kaparot צפה בהודעה
    הם באמת חמודים..
    אבל אתה יותר
    אל תתחיל לי עם אריה, הוא שלי!
    שחקני הווה:
    Admiral-Ilx23
    Master-Il1
    שחקני עבר:
    Jack Russell-ilx20 ,Indomitable-ilx21 ,Ritain-il19,Ilx22-http://prnt.sc/exp261-Cipher

ציטוט פורסם במקור על ידי אילן צפה בהודעה
    אל תתחיל לי עם אריה, הוא שלי!
    אני ראיתי אותו קודם!
    אתה לא תיקח לי אותו
    IL4-kaparot, Cther. IL19-alen
    ILX15 - kaparot, ILX17 - dreamland, ILX18 - OchliGochli/Thekiller, ILX19 - Simply Tiger, ILX20 -White Cheese

[30/08/2016 15:21:01] Yotam Gerer: גרר שמע מזל שאני לא מכיר אותך במציאות כי אני כבר הייתי מתנקש בך

שחקני הווה ILX23-Typhoon

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)