עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 14

אשכול: 13 סיבות

ברירת מחדל 13 סיבות

זו סדרה שנתקלתי בה לפני כשבוע, היא קשה לצפייה, והיחידה שנאלצתי להפסיק באמצע כי היא הייתה קשה מדי, אבל ואו, זו סדרה מדהימה ואני ממליץ עליה לכל אחד וחושב שכל אחד יוכל להזדהות אם חלק מהדמויות שם.

למי שלא יודע - הסדרה מבוססת על ספר* ועוסקת ב-13 סיבות שמישהי בחרה להתאבד (ספוילר... טוב, לא באמת) ובאיך שההתאבדות שלה משפיעה על הסובבים אותה.

הליהוק מדהים, וכל שחקן מגלם את הדמות שלו בצורה מהאמינה ביותר שראיתי בטלוויזיה. אני ממליץ לראות את הסדרה בלי לקרוא עליה לפני. בכלל. יש אותה בנטפליקס (היא של נטפליקס).
    כסטודנט, אין לי הרבה שעות פנויות, והעובדה שהתחלתי וסיימתי את הסדרה הזו באותו יום מרשימה, לפחות אותי, ומראה לדעתי כמה היא טובה (או יותר נכון, כמה אני אוהב אותה).

אני בטוח שיש כאן אנשים שראו אותה, אז אשמח לנהל כאן דיון לגביה עם מי שמעוניין.

-----

* זה הספר. אני לא יודע כמה הסדרה עוקבת אחרי העלילה שלו, במיוחד בהתחשב בזה שהוכרז שתצא עונה שנייה לסדרה, ולצערי לא קראתי את הספר אז אני לא יכול להעיד על זה.

הסמל האישי שלLullaby From Hell

אני ממש מצטער על התגובה שלא ממש קשורה לאשכול, אבל פשוט פעם ראשונה שאני נתקל בזה וזה בעקבות האשכול הזה חחח
    נכנסתי והיה כתוב שכרגע יש שלושה חברים שקוראים אשכול זה ו0 אורחים, עשיתי רענן כי ראיתי רק שם אחד חוץ משלי (שלך), ועכשיו זה מה שאני רואה
    http://prntscr.com/fcfn5w
    עריכה: הסדרה נשמעת ממש טובה... אני לא חושב שראיתי אי פעם סדרה בסגנון הספציפי הזה, מסיבה לא ברורה זה מאוד מרתק אותי.
    אשמח אם תשלח קישור למקום בו אפשר לראות את הסדרה באיכות טובה את הפרק הראשון (משם אני כבר אבין לבדי P.
    אני לא השתמשתי אף פעם בנטפליקס לצערי, מה לעשות לא כולם צעירים ומגניבים.

עריכה שנייה: איך הגעת לסדרה בנושא הזה ומדוע בחרת לראות דווקא אותה?

עריכה שלישית: איכות בסדר גמור לראות בה פרק ראשון: פרק ראשון
    נערך לאחרונה על ידי Lullaby From Hell, 27-05-2017 בשעה 10:32

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

"אני אנקה אותך משה, כי אתה האוצר הייחודי שלי"
    "משה לא משנה כמה פעמים תמות, אני אחיה אותך, כי אתה הגיבור שלי"

מכיר, פחות אהבתי את הסדרה, אני יותר אוהב סדרות שקשורות למתח ואקשן, אם יש למישהו סדרה כזאת או שרוצה שאני אמליץ לו על אחת מוזמן לפנות אלי.
    אגב, לדעתי הספר יותר טוב
    "רק שני דברים הם אינסופיים בעולם, היקום והטמטום האנושי. ולגבי הראשון, אני לא כל כך בטוח" (איינשטיין)

הומוגובלין למי שמכיר

תמיד תסתכלו על חצי הכוס המלאה הסמל האישי שלבלוב01

ציטוט פורסם במקור על ידי aWolfslife צפה בהודעה
    אני ממש מצטער על התגובה שלא ממש קשורה לאשכול, אבל פשוט פעם ראשונה שאני נתקל בזה וזה בעקבות האשכול הזה חחח
    נכנסתי והיה כתוב שכרגע יש שלושה חברים שקוראים אשכול זה ו0 אורחים, עשיתי רענן כי ראיתי רק שם אחד חוץ משלי (שלך), ועכשיו זה מה שאני רואה
    עריכה: הסדרה נשמעת ממש טובה... אני לא חושב שראיתי אי פעם סדרה בסגנון הספציפי הזה, מסיבה לא ברורה זה מאוד מרתק אותי.
    אשמח אם תשלח קישור למקום בו אפשר לראות את הסדרה באיכות טובה את הפרק הראשון (משם אני כבר אבין לבדי P.

יש משתמשים בלתי נראים (מנהלים בעיקרון) שאתה לא יכול לראות את הפעילות האחרונה שלהם וכו (זה רק ניחוש). זה יכול להיות גם סתם באג.
    נערך לאחרונה על ידי בלוב01, 27-05-2017 בשעה 10:10
    אשכולות מתים?
    אין דבר כזה!
    משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01

IL19 - הדוב האכזרית
    ~24/3/2017 חזרת מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת התחייה של פורום טרוויאן ישראל~

ראיתי אותה בין לבין העבודה שעשיתי בצבא בשבוע אחד.
    סדרה חזקה ועוצמתית. היופי בה הוא בליהוק המושלם לכל דמות, ההצלחה שלה להעביר מסר ברור על מה שעוברת הדמות. אם למישהו אכפת סלינה גומז היתה המלהקת.
    אני חושבת שזו סדרה חובה, לא רק בגלל שזו סדרה שמדברת על התאבדות והתאבדות זה נושא חשוב, אלא כדי להבין את ההשלכות שלך על מעשים.
    אחרים יגידו שהיא סדרה קשה לצפייה, הרבה אמרו לי שאני לא אפסיק לבכות, קחו את זה בחשבון, אומנם לא בכיתי ולא הפסקתי אותה באמצע מרמת הקושי אבל היא כן חודרת.
    מה שטוב לראות בסדרה הזו היא הקידמה שאנחנו רואים בה, בניגטד לסדרות אחרות שבה מציגים את המפלצת בתור הפייסבוק ולא הבן אדם כאן אתה רואה מפלצת שמשתמשת באמצעים טכנולוגיה להרוס חיי אדם.
    היא מעבירה את הדור של היום פחות או יותר.. קר יותר, פחות רגיש ולפעמים מנוכר.
    מומלצת.

ציטוט פורסם במקור על ידי aWolfslife צפה בהודעה

עריכה שלישית: איכות בסדר גמור לראות בה פרק ראשון: פרק ראשון
    א'. אין לי מושג למה.
    ב'. חבר המליץ לי עליה, עברתי על הדברים שיש בנטפליקס יום אחד, ראיתי את זה והחלטתי לראות פרק.

ציטוט פורסם במקור על ידי plenilunium צפה בהודעה
    ראיתי אותה בין לבין העבודה שעשיתי בצבא בשבוע אחד.
    סדרה חזקה ועוצמתית. היופי בה הוא בליהוק המושלם לכל דמות, ההצלחה שלה להעביר מסר ברור על מה שעוברת הדמות. אם למישהו אכפת סלינה גומז היתה המלהקת.
    אני חושבת שזו סדרה חובה, לא רק בגלל שזו סדרה שמדברת על התאבדות והתאבדות זה נושא חשוב, אלא כדי להבין את ההשלכות שלך על מעשים.
    אחרים יגידו שהיא סדרה קשה לצפייה, הרבה אמרו לי שאני לא אפסיק לבכות, קחו את זה בחשבון, אומנם לא בכיתי ולא הפסקתי אותה באמצע מרמת הקושי אבל היא כן חודרת.
    מה שטוב לראות בסדרה הזו היא הקידמה שאנחנו רואים בה, בניגטד לסדרות אחרות שבה מציגים את המפלצת בתור הפייסבוק ולא הבן אדם כאן אתה רואה מפלצת שמשתמשת באמצעים טכנולוגיה להרוס חיי אדם.
    היא מעבירה את הדור של היום פחות או יותר.. קר יותר, פחות רגיש ולפעמים מנוכר.
    מומלצת.
    אני לא מסכים עם הטענה הזו (שבבולד). אני מרגיש שהם ניסו להראות שכל האנשים האלה הם כן אנושיים וכן אכפת להם, ושדברים קורים אפילו אם לא התכוונת. אסמן את שאר ההודעה בלבן:
    הרי רוב הדמויות מהסדרה, זאק בפרט, לא ביצעו פשע כלשהו אלא פשוט פגעו בה ברמה מסוימת. הסדרה ממש לא ניסתה להציג את זאק, ג'סיקה ואלכס באופן קר, להפך, להראות שיש אנשים שנפגעים מדברים שעושים אפילו אם הם לא באמת סיפור גדול. כמובן שלא כל הדמויות בסדרה ככה, והדוגמה הכי בולטת היא ברייס, אבל רוב הדמויות לא עשו שום דבר שיכול להיחשב פלילי.

מעצבן אותי קצת שזו יצירת מופת.
    אני כרגע בפרק חמש, אני חושב שהסיפור לא משהו, המסר שמנסים להעביר הוא אידיאלי במצב אידיאלי של מקרה התאבדות "אידיאלי" (בכוונה המרכאות כי אין כזה דבר מקרה התאבדות אידיאלי), זה קיטשי והכל וכבר נעשו סרטים וסדרות בסגנון הזה אינספור פעם.
    עם זאת אי אפשר להתווכח עם העובדה שהסדרה טובה, השחקנים בסדרה הזו פשוט משחקים את התפקיד שלהם בצורה מדהימה.
    יש בסדרה הזו גיוון כל כך רחב של פרספקטיבות שונות - זה מה שיפה פה, כל אחד שרואה את הסדרה יוכל על בטוח להתחבר לפחות לדמות אחת.
    אבל לא משנה כמה הסדרה עצמה טובה והמסר שלה יפה, אני מאוד מאוכזב מהפרספקטיבה והנאיביות של כל מי שהסרט אמור להיות עבורו.
    כפי שאני רואה זאת הצליחו לגלם את כל הדמויות בשלמות חוץ מהפאקינג דמות המרכזית שכל הסרט אמור להיות עבורה, כאילו.. ממש אכזבה בעיניי, ועם זאת אני כנראה אעשה מרתון ואסיים עם הסדרה עוד היום.
    אם יהיה לי משהו להוסיף בנוגע אליה לאחר שאסיים אערוך את התגובה הזו או אכתוב חדשה, נראה.

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

אני לא רואה איך אתה מגדיר "מקרה התאבדות אידאלי"? אני לא ראיתי סרטים וסדרות בסגנון הזה. כן, יש הרבה סרטים וסדרות על התאבדות, אבל לא בצורה הזאת. איזו נאיביות יש להם? חלקם מדוכאים מזה, חלקם מפחדים שהסרט יופץ וכו'. והסרט הוא ממש לא רק לקליי, אלא לכולם. ולמה לא הצליחו לגלם אותו בצורה טובה? אתה מדבר על השחקן? הדמות עצמה?

מקרה התאבדות אידיאלי מבחינתי זה מה שקורה לדמות הראשית בסרט, המטרה של הסרט, לא קליי, אלא Hannah.
    קשה לי להסביר למה זה נחשב אידיאלי בלי ספוילרז אך אנסה כמיטב יכולתי.
    ההתאבדות שלה, כל פרט לפני תוך כדי ואחרי מתוכנן מראש, כל תרחיש שעלול לקרות היא דאגה לו, מצאה את הזמן לטפל בהכל ובכולם.
    כשמישהו מתאבד הוא לא ישאיר לכל אחד מהאנשים שהובילו אותו להתאבדות קלטות עם הסברים שנוגעים בכל אחד בצורה ניטרלית שתגרום לו להבין היכן הוא שגה ותעזור לו להבין את החומרה של מה הוא עשה.
    היא סידרה את הכל כך שלאחר המוות שלה הדברים יקרו כפי שהיא רצתה אחד לאחד - או שכולם יסבלו.
    זה נאיבי, זה לא ריאלי, ולומר את האמת הדברים שהיא עברה מבחינתי לא מצדיקים התאבדות.
    כל הדברים שהיא עברה הם תקופה יחסית קצרה מהחיים שלה, אם לוקחים בחשבון את האישיות שלה וכל מה שהיא יודעת אז היא הייתה מצליחה להבין שכל **** הזה יעבור עם הזמן.
    האישיות שלה וכל מה שהיא מייצגת סותרת את המעשה עצמו.
    לא אמרתי שלא הצליחו לגלם אותה בצורה טובה, להפך, גם היא - הייתה פשוט מושלמת מבחינת משחק, אבל שוב - במציאות לעולם לא תיתקל בסיטואציה כזו.

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

Deep inside, when nothing's fine - I've lost my mind...

הדעה שלי על הסדרה חלוקה.. אני לא יודעת.

קשה לי עם איך שמהללים את האנה כאיזה גיבורה (לפחות ככה זה מרגיש לי). מישהי שגם הרסה לעצמה את החיים (בכך שהתאבדה) וגם להרבה ילדים אחרים בדרך, שהרבה מהם עשו סתם טעויות טיפשיות בגיל ההתבגרות (חוץ מכמה בודדים) - היא לא גיבורה.

הסדרה הייתה טובה כי היא גרמה לי להרגיש בצורה עוצמתית והיה לי מאוד קשה איתה אבל חלק מכך היה בגלל שאני לא מסכימה כל כך עם הרעיונות שהיא מציגה ובסופו של דבר היא מעבירה לדעתי הרבה מסרים לא טובים.

אני מסכימה עם איתמר שהסדרה הייתה לא ריאליסטית ביותר מדרך אחת גם לדעתי.

אני לא מסכימה שזו סדרה חובה או סדרה שהופכת אותך לאדם טוב יותר כמו שאנשים טוענים. וזה לא לכולם. לי זה הרס את הסופש בקטע לא טוב. אם אתם כמוני ואתם לוקחים דברים ללב בצורה אינטנסיבית מאוד אני לא הייתי ממליצה לראות את הסדרה.
    נערך לאחרונה על ידי Faithful, 27-05-2017 בשעה 19:57

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)