מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך סך הכל של 9

אשכול: סיום שרת אייל

ברירת מחדל סיום שרת אייל

שבוע טוב לכולם
    ללא ספק אחד השרתים היותר קשים ומאתגרים מנטלית עבר עליי מי כמו הברית והחברים שלי יודע.
    נכנסתי לשרת שבוע לפני האוצרות בשביל יעקב
    שיחקתי ברספקט ( מי שאוהב לטעון רספקט לא עשה כלום רספקט בנוסף למה דברים החזיק קבוע חצי מיליון הגנות ובנוסף גם אמן במצטבר מעל חצי מיליון מרספקט נשלחו כמויות המשאב והיבול הכי גדולים לפלא )
    שיחקתי שם עם אוהד דור ענאן ויעקב עברתי כל הזמן חשבונות בהתאם לצורך עם שתי שמירות קבועות לכל אחד מהשחקנים הגדולים נכנסתי בידיעה שאנלא הולך לנהל ואיכשהו נכנסתי גם לזה ולבניית הפלא ,
    למי ששואל איך חדרו את הפלא יקבל ממני הסבר מפורט למה לא היו אמורים לחדור את הפלא אך לא כאן כי אין ברצוני להאריך
    את השרת הזה בושה שניצחנו כי שיחקנו עם אסופת חוות ורוב הזמן גרמני וחבריו לא היו איתנו וגם כשהיו איתנו עד שגיא הסכים שבאמת יהיו איתנו לקח זמן ,הזמינות של כולם פה הייתה אפסית הייתי היחיד כמעט שנשאר לילות לפחות עד שבורגר בא לעזור לי , היחיד שמיגן כמעט והיחיד שדאג כל הזמן ליבולים בלילות . באמצע השרת גיליתי שעמיעד ודור משחקים ודיברתי איתם הם לא היססו לשנייה ואמרו לי שהם איתנו מאז העברתי להם שבועה והם בנו מאפס בשטח שלהם יחייב לציין לא לקחתי מהם שום מידע מעבר למה שיש להם בחשבון וכ'ו . אין צורך להרחיב מי ששיחק בשרת יודע מה מי מו והשאר מיותר
    תודות:
    צוות רספקט בראש ובראשונה
    דור-אתה נסיך על אמת כל כך אהבתי אותך מהרגע שנכנסתי לא יכלתי לפרוש רק בשביל לנצח בשבילך אתה בנאדם מדהים אתה שחקן טוב ואתה נותן מעצמך אתה צריך להשתפר קצת בניהול ובעוד כמה דברים אבל זה לא המקום והזמן -הניצחון בשבילי מוקדש לך.
    יעקב -איכשהו שכנעת אותי לשחק בשרת אחרי שנה של פרישה
    אני מקלל אותך על היום הזה אבל זכיתי להכיר בזכותך אנשים
    מדהימים למרות שרובם חוות
    אוהד - השרת אכזבת התחלת יפה עשית המון פאשלות היו לך שבועיים הכי קשים שנעלמת אבל אני עדיין אוהב אותך יותר מכולם
    ענאן-אתה הנשמה של השחקן של הברית ובכללי מאז שחתמת קבע לא ראינו אותך אוהב אותך כמו אח
    צוות סייפר
    אריה-אריה אתה שחקן תותח ובנאדם תותח שמחתי לשחק איתך
    אילן- עזרת כל כך הרבה שזה מטורף כל כך שמחתי לשחק איתך למרות כל העצבים שהבאת לי הרבה פעמים אתה בן אדם נדיר כיף לדבר איתך ולהעביר איתך שעות על גבי שעות , אני יודע שביקשת חמש שורות אבל תקבל כמה שיצא חחח אחד היחידים שבאמת למרות הלימודים ולמרות כל הקשיים תמיד חיפש איפה לעזור ואיפה לתרום מה הוא יכול לתת ואיפה אפשר לשלוח הגנות ומשאבים , בנוסף החזקת את ההגנות שלך רוב הזמן אצלך שזה גם עזר מאוד למרות שדיי דפק אותך אני מעריך אותך מאוד.
    צוות ריידבוס
    תומר ואיתי הייתם איתי בשיחה והבטחתי לכם שבועה אמרתי לכם שאם הייתם מדברים איתי הכול היה נראה אחרת המקווה מאוד שהבנתם שלא שיקרתי - שאפו ענק על כל ההשקעה והעזכה תומר השעות שנתת והעזרה שנתת היו מטורפות בהתחשב בעובדה שלפני כן הייתי לבד ,איתי כנ"ל אתה שהיית נכנס בשעות הבוקר המוקדמות -מזל טוב על הילד
    רוי -אמרתי לך בפרטי כמעט הכול אני ממש מצטער אוהב אותך מאוד
    צוות בלייד
    גלעד כמות הזהב ששרפת הייתה אינסופית לא היית בחיים מצליח להרים כזה חשבון
    אופיר אתה הנסיך שלי אני פשוט חולה עלייך
    יפתח-הכי ראוי להערכה בצוות היחיד שהמשיך עד הסוף ושעשה באמת כל מה שביקשו ממנו ונתן מעצמו
    אור- אני שונא אותך על כל הקטעים שלא היו לך כוח לשלוח יבול חחחחחחח
    צוות בלאק הארדי
    עמיעד דור ושאר הצוות (לא ידע אם רוצים שאגיד שמות)
    אין לכם מושג כמה אני אוהב אתכם ,אין לי מושג איך הרמתם כזה חשבון עם הזמינות פח שלכם ,אני ממש מודה לכם שהייתם איתנו עזרתם מאוד למרות שהיינו מנצחים גם בלי
    אורןמצטער על מה שקרה עם השבועה למרות שהיה בכוונה כל הכבוד לך שנשארת נאמן למרות הכול אתה אדם מדהים ואחלה מאפס הרמת יחסית
    אורטלתודה רבה על השעות ששרפת בשביל לשלוח יבול ומשאבים ,בשביל להשאיר אותי ערני וסתם כדי להעביר לי את הזמן
    צוות דה לובר
    נטליי למרות שלא היית זמינה תמיד באת בשעות מתאימות שלחת יבול והשתדלת לעזור (וגם שהוצאת גימליםם)
    אורי-למרות שלא היית זמין למרות שעצבנת אותי מלא פעמים אני עדיין אוהב אותך ומבין הכול תרמת המון למרות שתמיד אמרתי שלא
    דביר ידעי חחח אין יבול כמו שאתה שלחת תודה רבה על כל ההגנות והיבול יצאת מלך
    צוות האמר יודע שלא הכול הסתדר כמו שרציתי אבל כל הכבוד שנשארתם נאמנים לכל אורך הדרך יצאתם קינגים
    שחר-תודה רבה על היבול וכל העזרה שנתת אתה תותחח
    להב - להב אין חמודים כמוך עזרת המון עם היבול והצשאבים תודה רבה על הכול
    שון שון אתה ילד מקסים תודה רבה לך על הכול
    צוות גרמני
    ישראל אסולין - אתה מלך , תמיד עזרת לי בזכותך ובזכותי ישראל לא פרשתי והתייאשתי מכולם תמיד עודדתם אותי ותמכתם למרות הכול שמח מאוד שהכרתי אותך השרת
    גלזר גלזר תודה רבה לך על הכול על המאפס על ההגנות ועל כל המשאבים ששלחת ניפגש שרתים הבאים
    סנופקין
    ישראל לגנדרי סוף סוף שרת אחד אנחנו ביחד ,תודה על הייעוץ על העזרה על התרומה ועל ההגנות והצשאבים ששלחת שרת ראשון שאנחנו מסיימים ביחד או משחקים ביחד בכללי חחחח
    רמיקס
    מתן ובר- שתי גברים ברמה שלא הכרתי אתם חברים לחיים ולא רק למשחק אתם עוזרים כל פעם שצריך דואגים קודם לאחרים לפני שדואגים לעצמם ,סמכתם עליי בעיניים עצומות וכן ההפך הייתם מוכנים להפקיר את השחקן שלכם ואת עצמכם רק כ ביקשתי וכדי לדאוג לכולם אין אנשים כמוכם כמעט שהאגו לא משחק אצלם תפקיד
    לילי היה לי קשה להגיד לך שאני פורש את הנשמה של הברית תמכת בי בכל מה שעשיתי ונתת יד להכול תודה רבה לך על הכול
    צוות וולקן הצוות הכי מועיל בשרת כמות הגנות מפציצה ויבול לא פחות ,שאפו ענקק
    מתן ריוט שמח מאוד שלא פרשת הרמת אחלה חשבון ניפגש שרתים הבאים
    גל בורגר- האחד והיחיד ,העזרה שלך בתקופה שבאת עלתה על העזרה של הרבה מאוד חברה ששיחקו איתנו כל השרת אני מודה לך מקרב לך על השרת ועל הכול מודה לך על בלילות שנשארת איתי למרות שלא פעם ולא פעמיים עצבנת אותי כשרצית לעבור סמכתי עליך כי ידעתי שאתה לא אשם במה שקרה (לגבי אוהד אנחנו עוד נברר אל תדאג)
    אבישי אתה חבר אמת השרת למרות שאין לך זמינות שיחקת וייעצת רק כדי לעזור לי תמכת בי לכל אורך הדרך נתת לי בזמנו גם את bbt בידיעה שלא בטוח שהזהב יחזור אליך אתה אחד השחקנים הגדולים שיש ואחד האנשים המדהימים שיש
    מתן ביטון את הטוב שומרים לסוף החבר הכי טוב שלי, אין אפחד שאני אוהב כמו שאני אוהב אותך השעות שהעברת איתי והלילה שעזרת לנו שווה יותר מהרבה מאוד דברים שנתנו אנשים וזה לא הכול אין טעם להרחיב כי אתה יודע כמה אני אוהב אותך

לסיכום תודה רבה גם למוטי לאיציק לרדי לאביב לנתי ליאם לקובי שבא בסוף ולכל צד fg+tw+ח4 אם שכחתי מישהו שיגיד לי ואוסיף זה היה במהירות במוצאש ולכן יש סיכוי ששכחתי
    תודה רבה לצד ששיחק מולנו ותודה ענקית לשרוני שהוא אחד האנשים שהכי מעריך ,כל הכבוד שלא התייאשת והמשכת לשחק (הייתה לנו התערבות שרוני)
    ניפגש שרת הבא,
    אייל
    נערך לאחרונה על ידי Eyals, 10-06-2017 בשעה 23:51

אייל היה כיף לשחק איתך, השקעת כמו מטורף היה כיף לדבר איתך בלילות מידי פעם וגם חטפת הטרדות חחחחחח
    קיבלתי רק 4 שורות וזה לא נסלח.
    שחקני הווה:
    Admiral-Ilx23
    Master-Il1
    שחקני עבר:
    Jack Russell-ilx20 ,Indomitable-ilx21 ,Ritain-il19,Ilx22-http://prnt.sc/exp261-Cipher

שאני אשרף עלייך חיים שליייי
    אין מה להרחיב מעבר לזה שאתה אחד האנשים הכי יקרים ליי
    נתת שרת מפחיד מחכה כבר לשרת הבא שלנו ניתן בראש כמו שרק אנחנו יודעים.

אוהב אותך כפרה

הווה:
    Paul Newman
    עבר:

Code Lyoko-ILX17/ ILX19-Basilisk
    Animes-IL19/ Artemis-IL4/ Vevo-ILX13/ Gohan-ILX14

חוות מנצחות שרתׁׁ(ים)!

אייל יאח יקר עוד שרת שהיה כיף לשחק לצידך מצטער שהזנחתי בשבועיים האחרונים הלוואי ויכולתי לשחק יותר מי כמוך יודע שאם הייתי יכול באמת הייתי משקיע אוהב אותך יאח
    שחקני הווה:
    ILX: Otistim
    IL4:הבורר

שחקני עבר:
    Max brenner,FATALITY,Thegraylist,Fearless,Securirate,R onso007,Dreamkiller,פלופ,Simple,Break,Respect

ברכות על הנצחון שלכם חברים

אח שלי היקר אתה, תמיד כאן לייעץ, לעזור ומה שתרצה גם שאנחנו אותו צד וגם שאנחנו לא ואתה יודע את זה!! תותח אמיתי אתה, אחד מהיותר חשובים בניצחון הזה שאפו!
    LeGeNdaRy8
    Blackbox
    Dark Horse
    Logical
    chaos
    hercules
    Dartagnan
    snufkin

הסמל האישי שלKipud

יאח מלחיץ
    אוהב אותך אייל
    נערך לאחרונה על ידי Kipud, 11-06-2017 בשעה 02:53
    | il19 - Unlimited | ilx18 - Random | ilx19 - Pink Elephant | ilx20 - Corrupt Hunter |
    .
    ~ שיא הגנות רומאי לאוצרות לשעבר ~ מידע ומדריכים ~ ארכיון השרת המהיר ~ Hall of Fame ~

ציטוט פורסם במקור על ידי pure_evil צפה בהודעה
    אף אחד לא מתעסק עם כלבלבלחם האיום !!!
    ציטוט פורסם במקור על ידי kk? צפה בהודעה
    צד של מושחתים.

אייל יתותח ותדייק בדה האמר להאמר חחחחחח להב ושון היו בדה האמר חחחח אהבה שלי אתה
    [RIGHT][COLOR=#393939]שחקני עבר: B.M.W , ביתר האלופה. חניבעל . Hammer

ilx- התימני הנודד

ציטוט פורסם במקור על ידי Eyals צפה בהודעה
    אור- אני שונא אותך על כל הקטעים שלא היו לך כוח לשלוח יבול חחחחחחח
    אייל
    יופי שאתה מבקש ב3 לפנות בוקר שאף אחד בצד לא ער חוץ ממני י*****
    #אורייגובניקשצתק
    אתה היחידי ששם אותי בסיכום
    טוב נו...........
    נערך לאחרונה על ידי Light, 13-06-2017 בשעה 02:23
    עבר:
    שרת Dancing Blade : ILX 22 בערך 3 שבועות
    שרת Abyss : ILX21
    שרת Savage
    : ILX20
    שרת ILX19: חניבעל
    שרת Person : ILX18
    הווה : שרת Joanne Woodward: ILX23
    [28/12/2016 03:21:23] Yarin: צריך לחסום קנייה של זהב מפייפאל תאמין לי
    [28/12/2016 03:21:31] Yarin: קל מדי לשחק בחינם
    הם גילו את הסוד שלנו תוכנית ב יוצאת לדרך

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)