עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 18

אשכול: סיכום שרת , ישראל אסולין germany

ברירת מחדל סיכום שרת , ישראל אסולין germany

שלום לכולם ,
    אני ישראל אסולין ,
    בשרת המהיר הזה שחקתי תחת השם germany.
    פוסט סיום שרת (סוף סוף הרגע המיוחל)

אני רק רוצה לסכם בתודות לכמה אנשים שישחקו בשרת איתי שהיה להם קשר לשחקן ואלי בפרט :
    צוות germany -
    גיא -
    אתה בן אדם מאוד מיוחד בן אם זה שיחות אל תוך הלילה בתחילת השרת שתיכננו דברים מפה ועד להודעה חדשה , או בין אם זה תענוג בלשחק איתך בין אם זה הקרבה מבחינתך כלפי הצוות ובין אם זה השקעה על השחקן !
    וגם שהיו חילוקי דעות בנינו החלטת לבוא לקראתי ולכבד אותי ושחררת למרות שצדקת בכמה דברים , ואני מאוד מעריך בן אדם כמוך שתדע , היה ממש כיף לשחק איתך. אלוף.
    יעקב -
    נכנסת לשחק איתו בתקופה הקשה האינטנסיבית של סוף השרת שגיא כבר לא היה כאן ולרוב מאיתנו כבר נגמר הסוס , בלעדייך אני חייב לציין היה חסר המון , עזרת לנו מאוד אתה אחלה גבר ברמה אחרת שמסתדר עם כולם המון תודה על העזרה והשקעה שלך בצד ובשחקן אח.
    אייל אמור-
    מת עלייך יתותח אין כמוך כל דבר תמיד עוזר בעיקר בבקרים על הכלבה חח אוהב אותך ! מקווה שיצא לנו לשחק כולנו בעתיד שוב .
    צוות e*stars:

Once upon a time -אבישי

שעזר המון תמיד איפה שצריך לא משנה באיזה שעה, הגנות וכו 'והכי חשוב שמרת על מורל טוב ביחד עם גיא היה בלעדיכם ממש יבש שעזבתם באמת .. מקווה שנחזור לתקופות הטובות שלנו .

עמי ותמי -

ברק -
    אתה בן אדם מיוחד ושחקן ענק! מעבר להגנתי המטורף שהרמתם ועזרתם , אתה תמיד היית בצללים, לא שאלת שאלות לא התלוננת פעם אחת , אני מעריץ אותך !
    בא לעשות תעבודה ובלי משחקים זה מה שאני מעריך בך .
    תודה רבה אחי .

דביר -
    אתה בחור מיוחד אחי מעבר לזה שאני מכיר אותך המון שרתים ולווינו אחד את השני בכל פעם , כל פעם לשחק איתך מחדש זה תענוג אח אתה חבר טוב ,אדם אהוב על כולם . לא שמעתי על אדם אחד שמזלזל בך או חושב עלייך רע, למה ? פשוט מאוד . אין על מה .
    אתה יודע להכנס לכולם ללב וככה בעצם שמרת על איחוד בנינו , לא הרבה יודעים אבל תכננתי לפרוש אחרי האוצרות ודביר בעצם גרם לי להשאר , תודה על זה חבר ושותף יקר . תודה על המשתמש שהרמת , אתה שחקן ברמה גבוהה מאוד ,שירבו כמוך בטראווין .

Puck -אביב .

ילד מדהים שהכרתי לעומק בשרת הנוכחי, למדת מהר ומההתחלה אני אמרתי ואמשיך לומר כמו עוד רבים אחרים אתה תהיה שחקן בין הטובים שטראווין ראה .
    אין לך אגו בשום צורה. מדהים פשוט. נכנסת מהר לעניינים ועזרת והצחקת את כולם , מת כבר לשחק איתך שרת הבא . תהנה מהחופש!!

Riot-(מתן )

חחח מתן , בלעדייך היה חסר לנו המון , גם אם זה הגנות מינות מתיד וגם אם זה עזרה תמיד שכביקשנו , למרות שהתבאסת קצת על האוצרות והוכחת לכולם שאתה לא פריאר, אמרת אני נשאר אתכם רק בגלל שאתם חברים לא משנה מה יקרה . ככה. אז המון תודה שלא עזבת אותנו למרות שזה היה אמור להיות הכי מוצדק בעולם ,תודה רבה .

אורטל-
    נכנסת לקאת הסוף ונתת זמינות כמו שצריך וכרגיל עזרת לכולם , תודה רבה רבה על הכל .

סיון(שלום ?)-

א ני עונה לך על כל השלום שלא עניתי לך בשרת חחח
    חבל שלא המשכת איתנו יא מדהימה אחת !
    מתגעגע כרגיל עד לשרת הבא בתקווה לשחק איתך , אוהבבבב

ניצן -
    כמה עוד אחי היקר ? חחח רק אתה מבין

אני יעבור עכשיו לחברה ששחקתי איתם בשרת משני הצדדים:

אני אפתח בשחקן שמבחינתי עשה המון לכולם ואף אחד לא יתווכח איתי על זה -
    אייל-

מה אני כבר יכול להגיד עלייך שאחרים לא אמרו ??
    אני אשאיר את השקט שידבר במקומי , תודה רבה אחי על הכל הכל הכל הכל , על ההשקעה הפשוט לא אמתית שלך בפלא ! ההשקעה בכל דבר אחר שיכולת לעזור!
    בפרט ביניי וביינך אני זוכר שכרמני היה בזמנים של קריסה טוטאלית ועזרת במוטיבציה
    מחכה שיצא לנו לשחק שוב ביחד

רוי - אתה שחקן טוב שהתאקלם מהר אצל הגדולים , ברוכה הבאה למשפחה חבר

אילן - חבל שלא נכנסת איתי בשחקן הייתי מלמד אותך קצת נימוסים , חוץ מזה שאפו על השיא החדש ועל השחקן המכובד שהרמת .

יפתח קוטלר - אתה צריך להבין שלא סוחטים אנשים ! סתם סתם בגדול שחכתי אותך אני מוסיף כי באמת שחכתי , המון תודה על ההגנות אחי היית לעזר גם כשלא ידעתי שאתה בכלל מתגבר , שחקן ושיא מאוד נחמדים . תמשיך ככה אולי יום אחד תהיה כמוני . אולי.

מנהלי fg ,
    דור-
    עזרת לכולם בכל דבר אפשרי שיכולת תמיד שחקן טוב צאוד שקשה למצוא כבר , תמיד קיבלת אותנו בחזרה למרות שערקנו לצד השני ולא שפטת , ידעת להבין כל בן אדם
    לליבו .
    .
    אוהד -
    מי כמוני יודע שכל מילה שלך מתחילת השרת ועד סופו הייתה קדושה בענייך , לימדת המון חברה חדשים שבלעדם לא הרבה כאן היה אפשרי , דאגת לשחקן הקטן שבקטנים לא משנה מי הוא או מה היה לפני ,
    למדתי ממך , תודה .
    ענאן - אתה בן אדם משכמו ומעלה , תמיד ניסית לעזור לי.
    יא גבר אחד כולם צריכים ללמוד ממך

אורי ונטלי אגדה , צוות the lover !
    מעבר לכפר שהקדשתי על שמכם , כל בקשה שאני באתי אליכם נענתי בחיוב , אין אגו , שחקנים שיודעים את העבודה ,
    המון המון תודה לכם אני אישית חייב לכם הרבה בשרת
    מעריך !

Snufkin (ישראל לג'נדרי )
    עוד שרת איתך נכנס לסיומו , כמו בכל שרת אתה לימדת וממשיך ללמד אותי המון .
    אני לא צריך להעיד עלייך איזה מן שחקן אתה , כי כל מה שאוסיף עלול להרוס אח
    יאללה שרת הבא עושים בלאגן ביחד אתה חייב לי

The joker,
    סמי ועומר -

קודם כל אני מאוד מצטער על התקרית המצערת עומר בתחילת שרת , הרמת שחקן יפה מאוד וכיף שיש חבר מאחורי הקלעים ,
    סמי , כמה הייתי מאושר לשמוע שאתה נכנסת בשרת .
    חברים טובים אתם
    יאאלה חכו שרת הבא

חברה מן הצד השני :
    Burger chips
    דולב -שמחתי להכיר אותך אתה אחלה בן אדם אתה כנה וישר היית כנה איתי בכל השרת גם שכשהיינו נגד וביחד.
    איתמר - מזל טוב אח על החתונה והמון בהצלחה בחיים !
    לצוות בורגר , חבל לי שלא יצא לנו לשתף פעולה כמו שצריך בגלל גורמים כאלו ואחרים .
    Valar Morgulies - מיקי ושקד

חחח מחכה שיצא לי לשחק עם שניכם שוב , שנוכל לשתף עולה באמת ולעשות בלאגן כמו שתכננו , הכנסתם רמה לשרת ובפרט לצד השני , המון תודה לכם !

שרוני -
    אתה אדם טוב מנהל טוב שכולם אוהבים , לצערי היו בעיות אחרות שלא היו קשורות אלייך בכלל , לכן לא יצא להמשיך אתכם בצד .
    אתה בן אדם מיוחד אמרתי לך כבר .

שחקני הצד הנגדי -
    עשיתם לנו כאב ראש לא קל בכלל ביחס לכמות שחקנים שלכם לעומת הכמות של FG ,אני מעריך אתכם על זה שלא הרמתם ידיים למרות שהשרת היה מסריח ביותר , תודה לכולכם !

ועוד המון שחקנים שרובם אצלי בלב ואני מעדיף לא לדבר עליהם כי זה פשוט לא יגמר חחח אז אם שחכתי מישהו לא אישי פשוט לא הייתה אנטרקציה יותר מידי בנינו

סך הכל גם משרת הזה לוקחים דברים , תודה לכולםם
    עדיין היה שרת *** שלא תבינו אותי לא נכון
    עד כאן צוות גרמני , אוהבים

מזכיר לכולם שרת הבא יהיה די מעניין כמות ואיכות .
    צוותייםםםם יאאלה חח לילט
    נערך לאחרונה על ידי Asulinisrael, 11-06-2017 בשעה 10:25

אוהב אותך ימלך

איפה ריידבוסססססס

ציטוט פורסם במקור על ידי totototo צפה בהודעה
    איפה ריידבוסססססס

לקחתם בחאווה תתוקפים לא מגיע לכם

ציטוט פורסם במקור על ידי Asulinisrael צפה בהודעה
    לקחתם בחאווה תתוקפים לא מגיע לכם
    בגלל זה אין תודה ?

ציטוט פורסם במקור על ידי itay.itz צפה בהודעה
    בגלל זה אין תודה ?

ממ לא זכור לי שאמרתי שאמרתי שאין תודה.-.
    פשוט לא היה לי צורך לכתוב עליכם לא היה חיבור יותר מידי או משהו לצערי

אני כתבתי על אנשים שהייתה לי אינטקרציה איתם בשרת לא מעברץ
    לא באמת היה לי אכפת מי ינצח תאמת

ישראל אוהב אותך אחי אתה אחלה בנאדם היו לנו הרבה מחלוקות בתחילת שרת רק בשביל שיהיה לך שרת יותר מעניין בסופו של דבר הייתה אחלה בנאדם היה כיף לדבר איתך ולשתף איתך פעולה נתראה בשרתים הבאים!
    שחקני הווה:
    ILX: Otistim
    IL4:הבורר

שחקני עבר:
    Max brenner,FATALITY,Thegraylist,Fearless,Securirate,R onso007,Dreamkiller,פלופ,Simple,Break,Respect

ציטוט פורסם במקור על ידי totototo צפה בהודעה
    איפה ריידבוסססססס
    רוי נמצא שם, לא מספיק?
    ועכשיו לעניין:
    ישראל אתה שחקן ענק!
    שיודע לשמור על החברים שלו.
    אוהב אותך ומקווה שדרכינו ייפגשו שוב,
    אוהב ומעריך רוי.
    ILX21---> TNT

ILX22--->Raidboss

אנחנו לא ניצחנו,
    אתם הפסדתם

ישראלללל אחי היקר!
    מי יודע איפה הייתי עכשיו לולא החפירות שלי באחד מהשרתים הקודמים..
    ישר התחברנו ולא נפרדנו באף אחד מהשרתים, תמיד כיף לשחק איתך .. פשוט תענוג.
    תודה על כל מה שלימדת אותי ועל כל העזרה.. בלעדיך לא הייתי מגיע לאן שהגעתי!
    אוהב אותך יאח

ציטוט פורסם במקור על ידי Dvir צפה בהודעה
    ישראלללל אחי היקר!
    מי יודע איפה הייתי עכשיו לולא החפירות שלי באחד מהשרתים הקודמים..
    ישר התחברנו ולא נפרדנו באף אחד מהשרתים, תמיד כיף לשחק איתך .. פשוט תענוג.
    תודה על כל מה שלימדת אותי ועל כל העזרה.. בלעדיך לא הייתי מגיע לאן שהגעתי!
    אוהב אותך יאח
    למדנו ביחד אחי היקר

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)