עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך סך הכל של 38

אשכול: קרב סיפורים מטורפים

ציטוט פורסם במקור על ידי lior07 צפה בהודעה
    לא נראה לי שאתה קראת.. "קטע לא קצר מארבע שורות".. כאילו ארוך מארבע שורות. המנהלים שלנו חלשים בתרגום
    זה ידוע שאני ****
    איזה קטע קרה לי עכשיו בדיוק אני שומע שירים ואז זה השתלב ממש טוב עם החתימה שלך
    עבר:
    שרת Dancing Blade : ILX 22 בערך 3 שבועות
    שרת Abyss : ILX21
    שרת Savage
    : ILX20
    שרת ILX19: חניבעל
    שרת Person : ILX18
    הווה : שרת Joanne Woodward: ILX23
    [28/12/2016 03:21:23] Yarin: צריך לחסום קנייה של זהב מפייפאל תאמין לי
    [28/12/2016 03:21:31] Yarin: קל מדי לשחק בחינם
    הם גילו את הסוד שלנו תוכנית ב יוצאת לדרך

ציטוט פורסם במקור על ידי lior07 צפה בהודעה
    לא נראה לי שאתה קראת.. "קטע לא קצר מארבע שורות".. כאילו ארוך מארבע שורות. המנהלים שלנו חלשים בתרגום
    ליאור שלנו חלש בהבנת הנקרא.
    מנהלי הפורום פועלים על בסיס התנדבותי ולכן לא זמינים 24 שעות ביממה.
    חוקי הפורום

ושילך לעבר חומת העיר המגנה כאלפים איילי ניגוח חדורי מלחמה, כל מכה שניתנה בתוך האבן הקשה הדהדה בתוך השקט. לא נדרשו מעבר למספר מכות עד שחומת העיר נפרצה, ומולו של הגיבור וצבאו האימתני עמדו שורות של פרטוריאנים חדורי מוטיבציה עם גיבורם, מוכנים למסור את נפשם, מוכנים להסתער ולבלום את המתקפה הלא צפויה. הצבא המתקיף מעולם לא התמודד מול קיר הגנה שעמדה מולם, הם עמדו מול גיבור מארח. והנה עוד גיבור אורח, ואחד נוסף, ועוד שניים ואפילו שלושה. כלום היו מוכנים להגנה.
    הגיבור המתקיף מצא את הגיבור המארח, בזריזות ומיומנות מופלאה של הרבה מאוד בונוס התקפה הצליח להפיל את הגיבור מסוסו, ואת חרבו תקע בגופו. מול הסתערו עוד שני גיבורים נוספים, מוכנים להגן על חבר הברית, הניפו נשקם, ואז ממש מולם, לפני שהגיבור הגיב, חישל חרבו חייל פרטוריאני פשוט, ובאומץ רב את הגיבור הפיל מהסוס. גיבורנו המתקיף ניצל הזדמנות ואת הגיבור ההמום תקף שוב ושוב, על מנת לוודא הריגה שילח חרבו גם בגיבור השני השרוע על הקרקע.
    לפני שהספיק להתמודד מול גיבור נוסף, הרים ראשו וראה את חבריו שנפלו בקרב. הגיבור ההמום לא הספיק להגיב לדבר וישר מאחוריו פרש נתן לו מכה בגב. הגיבור נפל על בירכיו בהנקה קשה. אין ספק, הבין, שהוא מתחיל להיפצע. אחוז החיים שלו ירד במעט.
    מתוך מסך העשן וההלם הבין שאין לו ברירה, הוא לא יוביל את כוחו לתבוסה!
    הוא קם על רגליו וראה את שאר הגיבורים שמוטים על הריצפה ללא רוח חיים, שדות היבול של הבירה נשרפו והעלו עשן, עבודה טובה של הבליסטרות.
    הגיבור חייך במהרה, העבודה של הנפחייה השתלמה, הוא הרים את חרבו והסתער אל חיילי האויב. הוא התקדם פנימה ממש לאמצע הבירה, ראה את חייליו פושטים על המחסן והאסם המלאים עד נורא. חייך אליו העושר הרב של הבירה, וכעת הוא הבין שחייליו יוכלו לשקם את עצמם.
    הוא התקדם מטרים ספורים וסרק את הסביבה, עד שמצא סוף סוף את קופת האוצר של הבירה. כאילו קראו את מחשבותיו הבליסטרות כבר היו שם והפילו את המבנה, שם מצא הגיבור את האוצר השווה. מניף אותו אל על בגאווה, הבין שעכשיו הם סיימו את המתקפה.
    הגיבור הורה על 300 מחייליו לסיים את המלאכה, ולהרוג גם את חיילי ההתקפה, שם לא נדרשה אפילו מהלומה קשה, דקות ספורות וכולם היו על האדמה.
    הגיבור יצא מתוך החומות מלא גאווה, צבאו ניצח ובמעט הרוגים, מתקפה מושלמת חשב לעצמו, ואפילו לא נזקק לרוב כוחו.
    המקום העלה ריח דם, אש ותמרות עשן, הנזק שעשו היה עצום ועכשיו יוכל לשוב לכפרם בריאים ושלמים.

אם אפשר לעשות התחלה משלך אז זאת ההתחלה:
    עמדנו מול חומות העיר אותה באנו לכבוש היינו כוח המונה עשרות אלפי חיילים הבא לכבוש ולהרוס הכל.
    מלפנינו היה הגיבור בידו הימנית הוחזקה חרבו האגדית הקרויה "חרב הפיפיות של הליגיונר" בידו השמאלית היה מונח שק הבזיזה שממנו רעדו כולם,שריון החזהה האימתני שלו היה מורכב על גופו על ראשו היתה מונחת קסדתו ולידו היה סוסו האימתני הקרוי בפי כל סוס המלחמה.
    אז עמדנו כולנו חרבותינו מוכנות מגיננו מוחזקות וחיכינו לאות מהגיבור שיורה על תחילת ההתקפה.

אם לא זה מתחיל מכאן בהתאם להתחלה שאתם כתבתם:

והגיבור הסתובב לעברנו וכולנו נדרכנו.
    הגיבור קרא:"סגן מפקד הגיבור בוא לכאן"
    הסגן בא ושניהם התלחשו לרגע פניו של סגן מפקד הגיבור קדרו הוא פנה לעברנו והתכונן לדבר.
    כולנו חיכינו במתח לשמוע על מה העיכוב.
    סגן מפקד הגיבור נשם עמוק וצעק:הגיבור שכח להסתרק.
    כולנו נדהמנו מי העז לשכוח לסרק את השער של מפקדנו הגיבור?.
    סגן מפקד הגיבור המשיך:ויותר גרוע מי לא קלע לו את הזקן לצמות אתם יודעים שהגיבור שלנו לא יכול להלחם בלי הצמות שלו !!.
    הצבא היה בהלם מי העז לעשות את הדבר הנורא הזה?!.
    שני אנשים נדחפו מתוך הצבא ונפלו על הקרקע רועדים.
    אאהה אני מבין שמצאנו את האשמים אמר סגן מפקד הגיבור.
    תורן סירוק שאג סגן מפקד הגיבור איך אתה מעז לשכוח את חובתך,ותורן עיצוב השיער כמה פעמים צריך להגיד לך הצמות קריטיות על מנת שהגיבור יצליח להתרכז בקרב!!.
    המשך .......

אורי123 שרת 1

הסמל האישי שלKipud

זמן: ה 27.07.2013 , שרת il1 (בעצם, נראה לי שרת 5)
    משתתפים: פדרציית קוואנטום VS פדרציית סידורים
    מוזיקה לשמיעה בזמן הקטע:

בערב יום שישי ההוא, שבו התכנסו כל עוכרי ישראל מחללי השבת היה הערב בו החליטו לתקוף את סינדרום.
    לכאורה- מחשבה חכמה.
    אך דבר אחד פדרצית קוואנטום שכחו. אנו מחזיקים בכוח הקדוש. כוח הכופרים.
    לא פחות מ114 תקיפות. עשרות תגבורות. עשרות משלוחים בשוק.
    מינוס של 5 ספרות. ובעוד כפר. ובעוד אחד. ובעוד אחד!
    בתור תגובה על שליחת ההתקפות יצאו פאדי וסינדרום למבצע על DemonFox המסכן. התוצאות לא איחרו להגיע.
    https://prnt.sc/fkewcj
    כמה מקרים הוגדרו כאמת.
    כמה מקרים נשארו ריקים.
    https://prnt.sc/fkewcj
    https://prnt.sc/fkewfi
    קוואנטום ניצלו את הפערים והכניסו 5 כפרים לקרופלוק.
    אבל חלק מההגנות ישבו במקום הנכון.
    https://prnt.sc/fkewls
    https://prnt.sc/fkewpq
    | il19 - Unlimited | ilx18 - Random | ilx19 - Pink Elephant | ilx20 - Corrupt Hunter |
    .
    ~ שיא הגנות רומאי לאוצרות לשעבר ~ מידע ומדריכים ~ ארכיון השרת המהיר ~ Hall of Fame ~

ציטוט פורסם במקור על ידי pure_evil צפה בהודעה
    אף אחד לא מתעסק עם כלבלבלחם האיום !!!
    ציטוט פורסם במקור על ידי kk? צפה בהודעה
    צד של מושחתים.

וואו כתיבה יפה.
    חרוזים טובים

הסמל האישי שלevitar2008

החיילים כבר עמדו על שדה הקרב, חיכו לאויבם, שעמד להגיע.
    זה היה כבר מאוחר - אבל אף אחד לא חשב על ללכת לישון: היסטוריה תיווצר היום! החומות הלבנות של העיר הקרובה, מוסתרים בין האבנים הענקיות שכמעט ולא נראו בקרני השמש השוקעת.
    רק שבריר שנייה נשאר עד שהקרב יתחיל והגיבור עם החנית האדומה והארוכה על סוס הקרב החום שלו, ושילך את כל הדרך בתוך הכפר עד לארמון המלכותי, ושם, ימצא את הקיסר הגדול ויערוף את ראשו לקול תשואות חייליו.
    "לרגע הזה חיכיתי כל כך הרבה זמן". לחש קרייטוס הגיבור למקסימוס.
    "לפני שלוש שנים כששלחו אותי לרגל על הכפר הקטן הזה לא היה לי מושג שהסנטור יוחלף והכפר יהפוך לעיר בירה משגשגת. הייתי בטוח שממלכה שבוחרת לגדול לצד אימפריות גדולות וחזקות כל כך יוותרו מראש וימסרו את כפרם לשלטון הנטארים לאחר זמן קצר. הרי כפרים כאלה מותקפים ונבזזים מדי יום".

"אולי זה הזמן לספר לך את האמת קרייטוס". ענה מקסימוס.
    "ידענו מראש על כל הדברים האלה. על יכולותיו הגדולות של הסנטור החדש, על החסות שהכפר הזה קיבל מהאימפריות הגדולות של הקונפדרציה האוייבת שלנו, על מה התבזבז כל משאב ומשאב. אתה נשלחת בידיעה שהידע שלך בתרבות הרומאית יעזור לך להתקדם במעלה התפקידים בעיר החדשה שהוקמה, וככה תוכל לספק לנו יותר מידע. ועכשיו הרגע הגיע ל--" לפני שמקסימוס סיים את משפטו, הגיח כמעט משום מקום חץ מדויק וחד שלהבה בוערת בקצהו ישר לתוך גבו, חדר לתוך ליבו ויצא מבית החזה שלו. מקסימוס נפל ומת במקום.
    קרייטוס, שעמד ממש מולו, לא האמין למראה עיניו. מפקדו מזה שנים נפל בקרב. הוא שחרר לאוויר צעקה - שנשמעה יותר נכון כמו שאגה - שהרעידה את חומות הכפר. קרייטוס לקח את החנית האדומה והארוכה שלו, עלה בחזרה על הסוס והחל לטבוח בהמוני הלגיונרים שניסו להגן על הכפר, על אף ניסיונם מעורר הרחמים בקרב. הוא לקח איתו את שלושים האימפריאנים הקרובים ביותר אליו והם יצאו לעבר הארמון.

"אתה! תוקף מימין! אתה! משמאל! ואתה! מלפנים!" פקד עליהם. הלוחמים מיד הסתדרו לפי הפקודות בסדר מופתי ובמבט ממוקד.
    "המנהיג שלנו נפל בקרב, ואנחנו חיכינו כל כך הרבה זמן להפיל את הכפר הזה, שהוא היחיד שיכול למנוע מאיתנו לבנות את פלא העולם ולהפיל את הנטארים! תנו את כל מה שיש לכם למען האימפריה!" הלוחמים שאגו שאגות מורל תוך שהם מכים במגנם עם חרבותיהם ויוצרים רעש מתכתי שהפחיד את התושבים התמימים ששהו באזור. קרייטוס פגש בתושב, והרים אותו לאוויר מקצה חולצתו.
    "אם אתה לא רוצה שנאכיל את הראש שלך לציפורי הטרף אתה תגיד לנו עכשיו היכן הארמון!". בלי לחשוב פעמיים, מהפחד ענה מיד התושב "בעוד 400 מטרים אתם תראו ממערב את משמר הקיסריס. אחריהם, על גבעות הברזל, נמצא הארמון." קרייטוס השליך את האזרח והלוחמים המשיכו בדרכם.

"עצרו מיד במקומותיכם!" זעק לעברם ראש הקיסריס.
    קרייטוס והלוחמים התעלמו לחלוטין מדבריו של ראש הקיסריס ומיד קרייטוס שלח את חניתו שעברה ישר בבטנו של ראש הקיסריס. לוחמי הקיסריס, בעבר אימת כל המגנים, שינו פניהם ועתה מבטיהם נראו מפוחדים וחסרי אונים מהעובדה שהמנהיג שלהם נהרג בקלות כל כך ע"י לוחם, שעד אתמול חשבו שהוא מרכז אוצרות תמים בעיר. הקיסריס פינו לקרייטוס וחייליו את הדרך והם החלו לעלות במעלה גבעות הברזל. בדרך פגשו במספר לוחמי מארב, אך האימפריאנים המיומנים חיסלו אותם במהרה בעקבות הצטיינותם במערך הקרב, וכך סגרו ומיגנו את עצמם מכל הכיוונים.

הארמון ניצב בראש הגבעה הגדולה ביותר, מסביבו התפרש נחל עמוק שורץ תנינים והדרך היחידה להגיע לשער הארמון הייתה דרך גשר מעץ שתופעל על ידי משקיפים מגג הארמון.

המשקיפים, שהחדשות על הקרב הגדול כבר הגיעו לאוזניהם, ידעו שמישהו הולך להגיע ולנסות להשתלט על הארמון. והם חיכו לרגע המתאים. קרייטוס וחייליו עלו על הגשר, ומיד המשקיפים החלו להעלות את הגשר למצב אנכי. שבעה לוחמים שלא היו מוכנים לכך, נפלו מהגשר ישר לתוך מלתעותיהם של התנינים. קרייטוס, יחד עם שאר חייליו, נשארו תלויים על ראש הגשר, מנסים לתמוך אחד בשני שלא ליפול.
    "החזיקו חזק!" זעק קרייטוס. "אנחנו חייבים להצליח לעמוד על הגשר! "כמו שעבדנו באימונים! תשתמשו ברגליים שלכם! בכל הכוח!". הלוחמים הרימו את רגליהם מעלה תוך שהם נתמכים בידיהם, צועקים צעקות מאמץ. קרייטוס ועוד אחד עשר חיילים הצליחו לעמוד ולקפוץ ישר לתוך עבר הנהר שבו היה שער הארמון. לוחמים רבים אחרים לא קפצו מספיק רחוק ונפלו לתוך הנהר, שם כבר שום דבר לא יכל להציל אותם מהתנינים.

קרייטוס עמד עם אחד עשר החיילים שלו מול השער הנעול, וחיכה.
    "מה עומד לקרות עכשיו"? שאל אחד החיילים.
    "אל תדאג, בקרוב תדע".
    באותו זמן, בליסטרות האש כבר חדרו לתוך הכפר, וממש לפי התוכנית, אחת הבליסטראות הייתה מכוונת לארמון, ושילחה סלע ענק בוער מצופה נפט שפגע ישירות בשער הארמון והפילה אותו.

הדרך לחדר של הסנטור הייתה מרוצפת באבני חן יקרות . קרייטוס ידע שכל העושר הזה הוא בזכותו, כיוון שידע להשתמש באוצרות הנכונים. הוא לא ציפה שההצלחה תהיה גדולה כל כך, זה הפך את הקרב להרבה יותר קשה, אבל את הפרס להרבה יותר גדול.
    כשהגיעו לחדר המתאים, הסנטור עמד שם, במבט מודאג.
    "אחרי כל מה שעשינו בכפר הזה.. אפילו מניפי אלה היו מנצחים אותנו. והיום, אחרי הבגידה שלך אתה מוכן שטובי חייליך יהרגו רק בשביל הפלא". הסנטור הביט בקרייטוס כאדם שערכיו עזבו אותו.
    "מעולם לא הייתי בעדכם, כל השהות שלי בעיר הזאת הייתה למטרה אחת ויחידה: חיסול הקונפדרציה שלכם, ובסופו של דבר חיסול אימפריית הנטארים".

עכשיו, כשהאמת יצאה לאור, לא היו עוד סודות.. קרייטוס הרים את חניתו, מוכן לתת את המכה הסופית, ממש כפי שקיווה, לכרות את ראשו של הסנטור לקול תשואות חייליו. אבל משהו עצר בעדו, הוא זכר את כל הרגעים שעבר בכפר הזה, והחליט בלב כבד לחוס על הסנטור.
    " תפסו אותו, הוא שווה לנו יותר כאסיר".
    הסנטור אפילו לא התנגד, וחיוך קטן ניכר על פניו למרות הרגשות החזקים שהיה שרוי בהם.

העיר נפלה, וקרייטוס היה כבר מוכן למטרה הבא שלו – בירת הנטארים.
    נערך לאחרונה על ידי evitar2008, 16-06-2017 בשעה 16:00
    הלנקייה שלי

אם אני אתחיל להכניס פה משתמשי עבר.. זה פשוט יהיה ארוך מדי. אז אני אתחיל מ-2017
    ILX22 - EvyaGreat

משוגע פה.. משוגע.

IL1 - Rooloo

גוון, הגיבורה של lol היתה ידועה בנטיותיה המיניות,
    פעמים רבות נמצאה יוצאת שיכורה בשעות הקטנות של הלילה ממגורי החיילים,

אדוארד מפעיל הבליסטרה חמד את גוון אך הוא היה ביישן מאד ולכן לא העז לפנות אליה גם במסיבות הגדולות שהיו נערכות בבירת העיר, ולכן
    תמיד היה פונה לאחד הכפרים הקטנים ושם עם חברים היו חוגגים חגיגות קטנות,

בוקר אחד הכריז הכרוז "אנו יוצאים למבצע", אדוארד מיד התנדב, הוא קיווה ללכת ליד גוון ואולי ידו תיגע בה _ כאילו במקרה.
    כל החיילים נפגשו בנדודת המפגש, אדוארד ועוד 19 חיילים נשלחו לעבר אחד מכפרי האוייב, אדוארד שמח מאד.
    "היום אני אפעיל את הבליסטרה שלי נחסל את האוייב וגוון תהיה שלי לעד", וכך הוא ועוד 19 חיילים איתו לקחו את מנת הקרב ויצאו לעבר חומות הבירה של האוייב.

איך יודעים מי ניצח?

ציטוט פורסם במקור על ידי rabadom צפה בהודעה
    איך יודעים מי ניצח?
    אני רק אניח את זה פה

הסיפור הכי מעניין יקבל 100 זהב. שחקנים אשר יכתבו את הסיפור שידורג שני ושלישי יקבלו 50 זהב כל אחד. הסיפור לא צריך להיות קצר מ4 משפטים מלאים. התחרות תיגמר ב19 ביוני, כשנכריז על המנצחים.
    שחקני הווה:
    Admiral-Ilx23
    Master-Il1
    שחקני עבר:
    Jack Russell-ilx20 ,Indomitable-ilx21 ,Ritain-il19,Ilx22-http://prnt.sc/exp261-Cipher

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)