עמוד 140 מתוך 145 ראשוןראשון ... 4090130138139140141142 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1,391 עד 1,400 מתוך סך הכל של 1450

אשכול: דיווחים יבשים - העמוד הרישמי

ציטוט פורסם במקור על ידי lil pump צפה בהודעה
    אני אגיד לך את זה ככה.
    אין לי מושג איפה אתה משחק. ההשוואה כאן היא לא נכונה.
    קודם כל, כן אני אגיד שלדעתי סנופקין שחקנים יותר טובים מדה שילד.
    בהבטחה אני אומר שהם עם פחות זהב, קנו פחות אומנויות ולדעתי האישית הם הוכיחו שבניית החשבון שלהם נעשתה בצורה הרבה יותר טובה מדה שילד.
    אני טענתי שמי שבטופ 10 לפחות, על פי גודל החשבון, צריכים להגיע לשדות 18. חייבים, בגרסא הזו זה בדיחה.
    זה ממש לא חובה לפי דעתי.
    לי אישית יותר נוח להגיע לאוצרות עם 17. כל אחד והשיטה שלו אתה לא יכול להגיד שמי שלא עושה את זה הוא בדיחה
    שחקני עבר:
    XXX15,Jack Daniels,LifeTime,Dominc, Tank_Commander, פרדי על הבוקר,
    producer ,Zospin , Hurricane, peaky blinders

שחקן בהווה: במהיר

http://travian.kirilloid.ru/off_calc...&t=1&s=1.36&po

שלומי.

ציטוט פורסם במקור על ידי משה המלך צפה בהודעה
    זה כמו שאני אגיד לך אם סנופקין לא יגיע לשדות 19 וירים 5-4 האמרים זה בושה כי החשבון שלו מסוגל לזה ובטח הכמות זה שלהם מאפשרת את זה
    תפסיק לבלבל תמוח
    אני מבין שמתמטיקה זה לא הצד החזק שלך אה? הוא אומר ששני החשבונות המוזכרים לעיל (דארק סנופקין ודה שילד) בזבזו בערך אותה כמות של זהב ודארק בנוי כלפיי חוץ יותר טוב. בנוסף! יש פה טופ 10 של שחקנים פסיכיים בגודל שלהם שבכל שרת אחר כל אחד מהם היה דירוג ראשון, בהחלט מצופה שיגיעו עם שדות 18
    IL5 - Ice
    IL4 - Magician
    IL5 - Anonymous
    ILX14 - Speedy Magic
    ILX16 - Nokia, Al Capone
    ILX17 - Dark Magician
    ILX19 - הכובען המטורף
    ILX22 - Burger Chips
    ILX23 - Dark Snufkin
    שיא האמר אוצרות בישראל

הסמל האישי שלLullaby From Hell

אני אגיד לך את זה ככה.
    אין לי מושג איפה אתה משחק. ההשוואה כאן היא לא נכונה.
    קודם כל, כן אני אגיד שלדעתי סנופקין שחקנים יותר טובים מדה שילד.
    בהבטחה אני אומר שהם עם פחות זהב, קנו פחות אומנויות ולדעתי האישית הם הוכיחו שבניית החשבון שלהם נעשתה בצורה הרבה יותר טובה מדה שילד.
    אני טענתי שמי שבטופ 10 לפחות, על פי גודל החשבון, צריכים להגיע לשדות 18. חייבים, בגרסא הזו זה בדיחה.
    אתה אומר כל כך הרבה שטויות שאפילו לי אין כוח להתחיל לנסות ולהסביר מדוע כל הפרספקטיבה שלך שגויה.

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

"אני אנקה אותך משה, כי אתה האוצר הייחודי שלי"
    "משה לא משנה כמה פעמים תמות, אני אחיה אותך, כי אתה הגיבור שלי"

ציטוט פורסם במקור על ידי Lullaby From Hell צפה בהודעה
    אתה אומר כל כך הרבה שטויות שאפילו לי אין כוח להתחיל לנסות ולהסביר מדוע כל הפרספקטיבה שלך שגויה.
    רגע, מדבר הבחור שרשם שצריך להרוס אקדמיה? מבנה התרבות שבשלב 20 מביא לך 153 נקודות תרבות ליום?
    תראה אני מכבד אותך, אבל ברצינות- אתה לא הגעת או קרוב להגיע לגודל החשבונות שיש בטופ 20.
    לכן ברור שאינך מבין על מה אני מדבר, אך רוב שחקני הטופ 10 היו צריכים כבר לסיים שדות 17 מלפני כמה ימים לפחות.
    ולדעתי האישית, כפי שציין המשתמש שמעליי, בגלל החשבונות הפסייכיים בטופ 10 שבשרת רגיל היו טופ 1-2, הם צריכים להגיע עם שדות 18, או לפחות לשאוף לכך.

אז בבקשה, חדל קשקשת. לפני שאתה אומר שאני מדבר שטויות, תלמד שאקדמיה זה מבנה תרבות חשוב מאוד, שני או שלישי בחשיבותו (אם זכרוני אינו מטעני).

הסמל האישי שלKipud

שלישי.
    כפי שכבר נאמר, שכל אחד יתעסק בשדות המשאבים שלו
    | il19 - Unlimited | ilx18 - Random | ilx19 - Pink Elephant | ilx20 - Corrupt Hunter |
    .
    ~ שיא הגנות רומאי לאוצרות לשעבר ~ מידע ומדריכים ~ ארכיון השרת המהיר ~ Hall of Fame ~

ציטוט פורסם במקור על ידי pure_evil צפה בהודעה
    אף אחד לא מתעסק עם כלבלבלחם האיום !!!
    ציטוט פורסם במקור על ידי kk? צפה בהודעה
    צד של מושחתים.

נכון אני שחקן טרויאן דור ראשון, נכון אני עדיין נזכר תוך כדי המשחק עצמו מה צריך לעשות כי את הרוב כבר שכחתי.
    אבל אני לא מבקר את השיטת משחק שלך, אני מבקר את האישיות שלך.
    אני לא יודע מי אתה, אבל הדרך בה אתה מתנסח היא יותר משחור ולבן.
    זה פחות או יותר "מהניסיון הרב שלי לי והקשרים שיש לי בשרת כל הטופ 10 שלא יגיעו לשדות 18 מינימום לפני האוצרות בזבזו זהב לשווא ולא מימשו את מלוא הפוטנציאל שלהם".
    אתה מדבר כאילו שיש רק דרך אחת נכונה לפתח חשבון ואתה בין הבודדים המודע לה.
    דרך החשיבה האגואיסטית הזו - לא משנה כמה ניסיון יש לך, מגעילה אותי.
    כפי שזה לא מתאים למציאות זה גם לא מתאים לטרויאן, אתה צריך לדעת שהעולם לא בהכרח נראה כפי שאתה רואה אותו בלבד.

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

וואו תשמע, אתה אמוציונלי מדי.
    אני לא בא להתייפיף- לא טוב לך לשמוע את האמת? סלאמתק, אל תטיף מוסר.
    "אני מבקר את האישיות שלך"- עזוב את זה שאין רע בכל מה שרשמתי, שהדבר הזה נקרא ישירות. לא בא לדבר במעגלים, בא לדבר איתך ישירות. וכן, מכמה מילים שרשמתי בפורום אינטרנטי, אני אדע להגיד על אף שאני לא פסיכולוג, שאתה לא מכיר אותי ולא את האישיות הרעה שלי לדעתך. אתה פשוט מצחיק אותי.

אתה מדבר בססמאות לחלוטין, "שחור ולבן" "דרך חשיבה אגואיסטית" ועוד כל מיני שטויות שאתה רושם לא קונה אותי, ולא קונה כל אחד שמבין שאתה פשוט מדבר בססמאות.
    לא טענתי שהדרך משחק שלי היא הדרך היחידה בעולם- טענתי טענה פשוטה, שניתן להוכיח אותה מתמטית- שחקני הטופ 10, שסיימו כבר ממזמן שדוות 17, ועקב זה שהם חשבונות פסייכים- צריכים להגיע לשדות 18 לאוצרות, או לפחות לשאוף לכך.

אז כן, אתה מוכן להמשיך לדבר בססמאות, אך לכל יודע דבר ההודעה שלך היא פשוט ריקה מתוכן, וחבל, כי אני באמת אשמח לדיון רציני כאן.
    נערך לאחרונה על ידי lil pump, 16-07-2017 בשעה 04:16

if you wanna shoot- shoot, dont talk הסמל האישי שלhod1197

רגע, מדבר הבחור שרשם שצריך להרוס אקדמיה? מבנה התרבות שבשלב 20 מביא לך 153 נקודות תרבות ליום?
    תראה אני מכבד אותך, אבל ברצינות- אתה לא הגעת או קרוב להגיע לגודל החשבונות שיש בטופ 20.
    לכן ברור שאינך מבין על מה אני מדבר, אך רוב שחקני הטופ 10 היו צריכים כבר לסיים שדות 17 מלפני כמה ימים לפחות.
    ולדעתי האישית, כפי שציין המשתמש שמעליי, בגלל החשבונות הפסייכיים בטופ 10 שבשרת רגיל היו טופ 1-2, הם צריכים להגיע עם שדות 18, או לפחות לשאוף לכך.

אז בבקשה, חדל קשקשת. לפני שאתה אומר שאני מדבר שטויות, תלמד שאקדמיה זה מבנה תרבות חשוב מאוד, שני או שלישי בחשיבותו (אם זכרוני אינו מטעני).
    נתחיל מזה שאשאל שוב מי אתה מר סטוקר, ואם לא תענה זאת התגובה האחרונה שלי אליך.
    דבר שני, לגבי שדות 18, אני אישית לא אוהב להגיע לזה לפני האוצרות, גם אם יכול- מרגיש לי בזבוז. אם שחקן לא הגיע לשדות 18 לא אומר שהוא פחות טוב, פשוט הוא העדיף להשתמש במשאבים למשהו אחר.
    אם אתה לא מתכוון להרים שדות 21, לא רואה למה להרים 18 לפני האוצרות.
    לא חושב שכל חשבון טופ 3 צריך להגיע לאוצרות עם שדות 18, שיקול שלו מה לעשות עם המשאבים(למרות שברור שיכולת להגיע לזה יש לו).
    לילה טוב

destiny, steric, לא פעיל, lonelyisland, captain hook, marvel, HellHound, Volcano,SafeOnly,kermit,decepticon,PAZAM

ILX-ParaMedic

דיון "רציני" כפי שאתה מחפש דורש דיבור בגובה העיניים.
    מכל התגובות שלך עד כה הרגשתי ואני עדיין מרגיש תחושת התנשאות של עליונות כלשהי.
    אתה יכול לכפות על זה עם מתמטיקה, אבל אני מדבר איתך נטו על הגישה והוייב שמקבלים ממך.
    בנוגע לאמירה שאני מדבר בססמאות, לא יודע מה לומר לך על זה, ככה אני מדבר, התכונה שאני הכי דוגל בה אצל אנשים היא כנות.
    אם יש ססמאות כלשהן אז הן לא מכוונת תחילה.

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

ציטוט פורסם במקור על ידי Lullaby From Hell צפה בהודעה
    דיון "רציני" כפי שאתה מחפש דורש דיבור בגובה העיניים.
    מכל התגובות שלך עד כה הרגשתי ואני עדיין מרגיש תחושת התנשאות של עליונות כלשהי.
    אתה יכול לכפות על זה עם מתמטיקה, אבל אני מדבר איתך נטו על הגישה והוייב שמקבלים ממך.
    בנוגע לאמירה שאני מדבר בססמאות, לא יודע מה לומר לך על זה, ככה אני מדבר, התכונה שאני הכי דוגל בה אצל אנשים היא כנות.
    אם יש ססמאות כלשהן אז הן לא מכוונת תחילה.
    אז תחושה היא סובייקטיבי, ואם כך נוצר הרושם אז מצטער על כך.
    ותראה, סה'כ אין לי בעיה איתך אישית, דווקא נהנה לקרוא את תגובותיך. אך כן, לדעתי אתה פשוט רושם לפעמים הודעות ריקות מתוכן, שפשוט נשמעות טוב כי אתה יודע להתנסח היטב.

ולהוד- תמסור לחזי ד'ש.
    נ'ב: אתה טועה.

עמוד 140 מתוך 145 ראשוןראשון ... 4090130138139140141142 ... אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)