עמוד 144 מתוך 145 ראשוןראשון ... 4494134142143144145 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1,431 עד 1,440 מתוך סך הכל של 1450

אשכול: דיווחים יבשים - העמוד הרישמי

ציטוט פורסם במקור על ידי Potato צפה בהודעה
    עומר, בשבילך להתמדרן זה לשחק עם כפולים וסקריפטים?
    תעביר ביקורת בכיף על חשבונות שלי ושל הוד, אבל ההישגים שלנו הם דרך עבודה קשה, לא מימנתי לעצמי האמרים עם כפולים כמו שאתה עושה השרת.
    הוד הגיע להישגים ענקיים ע"י קריעת תחת, מוזמן לקרוא קצת על דיופ, מרוול, הלהאונד ועוד.

לגבי הבחור האנונימי שטוען שכל שחקן רציני מגיע עם שדות 18.
    א. אף אחד לא לוקח אותך ברצינות כשאתה מסתתר מאחורי שם בפורום ולא מזדהה.
    ב. יש הרבה שיקולים לגבי מתי להרים שדות 18. להגנתיים למשל יש שיקול של מספר מבנים, לשחקנים בלי הרבה זהב יש שיקול של כמות אסמים ועוד הרבה שיקולים נוספים.
    הוד לא שיחק בדיופ, אלא אם התכוונת אליי?
    שחקני הווה:
    ILX-23
    שחקני עבר:
    IL4-ProTection
    ILX12-Dupe\CrazyLoko
    ILX13-Salesman

IL2-Bastard
    ILX16-אל יהוד\Neshama
    ILX18-ביצים\Assassin
    Goldiger-COMX שיא הגנות ישראלי בשרת קום(רומאים באוצרות)

תעביר ביקורת בכיף על חשבונות שלי ושל הוד, אבל ההישגים שלנו הם דרך עבודה קשה, לא מימנתי לעצמי האמרים עם כפולים כמו שאתה עושה השרת.
    הוד הגיע להישגים ענקיים ע"י קריעת תחת, מוזמן לקרוא קצת על דיופ, מרוול, הלהאונד ועוד.

לגבי הבחור האנונימי שטוען שכל שחקן רציני מגיע עם שדות 18.
    א. אף אחד לא לוקח אותך ברצינות כשאתה מסתתר מאחורי שם בפורום ולא מזדהה.
    ב. יש הרבה שיקולים לגבי מתי להרים שדות 18. להגנתיים למשל יש שיקול של מספר מבנים, לשחקנים בלי הרבה זהב יש שיקול של כמות אסמים ועוד הרבה שיקולים נוספים.
    ג'ון דו.. סרקוזי.. הפוקימון.. הפקלר ועוד אנונימיים מהטובים ביותר
    ג'ון דו היה אחד השחקנים ובמשך איזה שנתיים שמר על אנונימיות.. שיגע תפורום

עם כל האהבה לשדות בבירה מה זה חשוב מה השדות אם במילא ישברו לך.אותם עוד כמה ימים ? אין על שדות 11 ויוה לרוסים

#מישהו עוד זוכר את הרוסים של שרתי שתיים? הזויייים
    נערך לאחרונה על ידי MisterB, 16-07-2017 בשעה 12:15

קרדיט לRaging Phoenix על הסמל והלוגו!

מדריך לשחקן המתקדם(שדות 18 ביום 87 -לגרסאות 3~4.2)

חלק 1
    | חלק 2

ציטוט פורסם במקור על ידי amit1091 צפה בהודעה
    הוד לא שיחק בדיופ, אלא אם התכוונת אליי?
    נו התבלבלתי בין דיופ לקפטן הוק, שניכם הייתם הגנתיים ענקיים
    Potato, Gifted, Sagi, Yoma, AlexisTexas, Snoopy, UmpaLumpa, BobTheBuilder, Durex, Illuminati
    Steric, LionKing, Poodle
    פלופ- הפרישה האגדית

שיא הגנות בפלא (4.4)

ציטוט פורסם במקור על ידי ShMilO צפה בהודעה
    כשבטטה והחברה נכנסים ביחד, השרת נראה כאילו אנחנו לבד
    ציטוט פורסם במקור על ידי elroy צפה בהודעה
    בטטה אתה אגדה
    בטטה- שם שהפך לאגדה.

טוב אנחנו משחקים עם כפולי בזיזה. מי אתה בכלל?! יחתיכת קנאי מה אתה מבלבל תשכל "כפולי בזיזה" הכל מהוצאת רשימות כל 20 דקות מצטער שלנו יש זמינות ולך אין אתה פשוט קנאי וקשה לך לראות בזיזות כאלה בלי לפרגן. מאכזב ממך תאמת.
    חלאס לנסות להשפיל את עומר כל שרת ואתה יוצא בסופו של דבר הכי מושפל מהיר 20 כמה ליכלכת ויצאנו כמו אגדות עם ניצחון
    נערך לאחרונה על ידי אילן, 16-07-2017 בשעה 12:53
    שחקני הווה:
    Admiral-Ilx23
    Master-Il1
    שחקני עבר:
    Jack Russell-ilx20 ,Indomitable-ilx21 ,Ritain-il19,Ilx22-http://prnt.sc/exp261-Cipher

ציטוט פורסם במקור על ידי אילן צפה בהודעה
    טוב אנחנו משחקים עם כפולי בזיזה. מי אתה בכלל?! יחתיכת קנאי מה אתה מבלבל תשכל "כפולי בזיזה" הכל מהוצאת רשימות כל 20 דקות מצטער שלנו יש זמינות ולך אין אתה פשוט קנאי וקשה לך לראות בזיזות כאלה בלי לפרגן. מאכזב ממך תאמת.
    מסכים איתך. הלכו רחוק מידי "כפולי בזיזה"
    הם יכולים לראות בהתקפות ברית שאין לנו שום כפולים
    השדידות מעידות על עצמם.
    Ilx23: Dark Snufkin
    ILx: F-G El Nino Freddy Krueger Jack Reachar\Russell

ציטוט פורסם במקור על ידי yoav.link
    נדב אתה בנאדם גמור תאמין לי

נדב, תראה את הברית. בכל דף יש בערך 50% מההתקפות של קירבי, מלא של אליס, חלק רונן ואז איזה 2-3 של עומר.
    חוץ מזה, מה זה בדיוק ברברי? לא כפול?
    כי כל פעם שמישהו אצלנו בוזז הוא ממגן ואתם עוצרים בזיזות, ואז ישר אחרי ההתקפה אתם חוזרים לבזוז.
    אה, וכמובן שגם קיבל באן אחר כך אבל למה לבלבל את החברה פה עם עובדות כשאפשר להגיד דברים באוויר?

אילן, אומנם את עוד בבועות העומרים, אבל כשתתחיל להפעיל חשיבה ביקורתית תבין שאני זה שמנע מהמהיר ה20 להיגמר הרבה יותר רע.
    אתם יודעים כמה סיסמאות החזקתי ובכמה מקומות היה לי זהב אבל אני מנעתי את זה מלקרות. לפני שאתה רץ להגיד שאני מלוכלך כי עומר אמר לך את זה, תחשוב טיפה בצורה ביקורתית יותר.
    Potato, Gifted, Sagi, Yoma, AlexisTexas, Snoopy, UmpaLumpa, BobTheBuilder, Durex, Illuminati
    Steric, LionKing, Poodle
    פלופ- הפרישה האגדית

שיא הגנות בפלא (4.4)

ציטוט פורסם במקור על ידי ShMilO צפה בהודעה
    כשבטטה והחברה נכנסים ביחד, השרת נראה כאילו אנחנו לבד
    ציטוט פורסם במקור על ידי elroy צפה בהודעה
    בטטה אתה אגדה
    בטטה- שם שהפך לאגדה.

נדב, תראה את הברית. בכל דף יש בערך 50% מההתקפות של קירבי, מלא של אליס, חלק רונן ואז איזה 2-3 של עומר.
    חוץ מזה, מה זה בדיוק ברברי? לא כפול?
    כי כל פעם שמישהו אצלנו בוזז הוא ממגן ואתם עוצרים בזיזות, ואז ישר אחרי ההתקפה אתם חוזרים לבזוז.
    אה, וכמובן שגם קיבל באן אחר כך אבל למה לבלבל את החברה פה עם עובדות כשאפשר להגיד דברים באוויר?

אילן, אומנם את עוד בבועות העומרים, אבל כשתתחיל להפעיל חשיבה ביקורתית תבין שאני זה שמנע מהמהיר ה20 להיגמר הרבה יותר רע.
    אתם יודעים כמה סיסמאות החזקתי ובכמה מקומות היה לי זהב אבל אני מנעתי את זה מלקרות. לפני שאתה רץ להגיד שאני מלוכלך כי עומר אמר לך את זה, תחשוב טיפה בצורה ביקורתית יותר.
    אתה מבין שאתה בעצם אומר שאתה בסדר כי פרצת רק לכמה שחקנים כשבעצם הכנת "תשתית" לפרוץ ליותר?

זה כמו שתמיד שחטפת עשרה אנשים אבל בסוף הרגת רק שלושה מהם אז צריכים להגיד לך תודה על כמה שאתה נחמד.

ודי כבר עם הכפולי בזיזה, תפסיק להאכיל את העדר שלך בשטויות.
    נערך לאחרונה על ידי Ash Ketchum, 16-07-2017 בשעה 14:09
    רונןלאן.

IL1 - Snufkin
    ILX - Dark Snufkin

שיא האמר אוצרות בכל הזמנים (במהיר)

Big Lebowski | Skittles | Ash Ketchum | Caesar | Tinkerbell | Snufkin | Baba Yaga | Team Magic | Al Capone | Ice | Dark Magician | הכובען המטורף

if you wanna shoot- shoot, dont talk הסמל האישי שלhod1197

ציטוט פורסם במקור על ידי Ash Ketchum צפה בהודעה
    אתה מבין שאתה בעצם אומר שאתה בסדר כי פרצת רק לכמה שחקנים כשבעצם הכנת "תשתית" לפרוץ ליותר?

זה כמו שתמיד שחטפת עשרה אנשים אבל בסוף הרגת רק שלושה מהם אז צריכים להגיד לך תודה על כמה שאתה נחמד.

ודי כבר עם הכפולי בזיזה, תפסיק להאכיל את העדר שלך בשטויות.
    אבישי אף פעם לא אמר שהוא תמים ושהוא בסדר, רק ציין עובדה שלאחר שעומרוי בכבודו ובעצמו אמר שהחוקים מבוטלים ואפשר לפרוץ, כי הודיע שהם מתכוונים גם כן לפרוץ, רק רנגר נשבר מבפנים למרות שהייתה אפשרות ליותר מזה. אז במקרה הזה, עומר הוא זה שהתחיל עם הפריצות, אבישי פשוט יכל להמשיך עם זה יותר חזק ולא עשה את זה.
    רונן הערכתי אותך יותר מדי, אכזבת אותי עם התגובה הזאת

destiny, steric, לא פעיל, lonelyisland, captain hook, marvel, HellHound, Volcano,SafeOnly,kermit,decepticon,PAZAM

ILX-ParaMedic

ציטוט פורסם במקור על ידי hod1197 צפה בהודעה
    אבישי אף פעם לא אמר שהוא תמים ושהוא בסדר, רק ציין עובדה שלאחר שעומרוי בכבודו ובעצמו אמר שהחוקים מבוטלים ואפשר לפרוץ, כי הודיע שהם מתכוונים גם כן לפרוץ, רק רנגר נשבר מבפנים למרות שהייתה אפשרות ליותר מזה. אז במקרה הזה, עומר הוא זה שהתחיל עם הפריצות, אבישי פשוט יכל להמשיך עם זה יותר חזק ולא עשה את זה.
    רונן הערכתי אותך יותר מדי, אכזבת אותי עם התגובה הזאת
    אתה איכזבת אותי כבר ממזמן, כתבתי לך את זה גם במשחק.
    רונןלאן.

IL1 - Snufkin
    ILX - Dark Snufkin

שיא האמר אוצרות בכל הזמנים (במהיר)

Big Lebowski | Skittles | Ash Ketchum | Caesar | Tinkerbell | Snufkin | Baba Yaga | Team Magic | Al Capone | Ice | Dark Magician | הכובען המטורף

ציטוט פורסם במקור על ידי hod1197 צפה בהודעה
    רק ציין עובדה שלאחר שעומרוי בכבודו ובעצמו אמר שהחוקים מבוטלים ואפשר לפרוץ
    *לאחר ששיחררו הגנות מרגנר

בנוסף לרגנר, נכבש ההאמר של דרמה (המאפס הכי גדול של הצד) בגלל אביאל.
    אל תנסה להקטין את הנזק שעשיתם, "רק רגנר", היה לכם גישות לכול הצד, ומתוכם פגעתם ב2 החשבונות הכי גדולים של הצד.

אבל אחרי הכול -

https://prnt.sc/cpo1w0
    נערך לאחרונה על ידי guyil, 16-07-2017 בשעה 15:08
    הווה: Ilx 23 - Criminal

עבר:
    ILX20 - Ibiza
    ILX19 - Partner

עמוד 144 מתוך 145 ראשוןראשון ... 4494134142143144145 אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)