עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך סך הכל של 56

אשכול: שינויים בפורום

Deep inside, when nothing's fine - I've lost my mind...

חבל שלא יהיה יותר מקום לקרוא בו הודעות ישנות ולהיזכר איך אני והאנשים שסובבים אותי השתנו ב9 שנים האחרונות.

כן, אני פה 9 שנים, הצטרפתי כשהייתי בת 10, היום אני בת 19. הגיל שלי פאקינג הכפיל את עצמו בזמן שאני פה (כמעט), סיימתי יסודי ותיכון, התגייסתי, התחלתי את תקופת גיל ההתבגרות, סיימתי את תקופת גיל ההתבגרות, וכו וכו.

כמו שאמרתי בפוסט לא מזמן (ובלי קשר לשאר הדברים שאמרתי שם) אני כבר תקופה לא מרגישה באמת שייכת לכאן ואני מרגישה בעיקר אדישות וקצת כעס לפעמים כשאני נכנסת לפורום אבל אי אפשר להגיד שהפורום לא היה חלק משמעותי מהחיים שלי, אם לא עכשיו אז פעם:

התחלתי להשקיע בתחביבים יצירתיים (והפסקתי לצערי, לא באשמת הפורום), פגשתי חברה טובה לכל החיים ועוד מעגל של ידידים שתמיד כיף כשיוצא לפגוש, למדתי על זהירות, הפכתי להיות אדם מאוד ביקורתי, לטוב ולרע, כלפי עצמי וכלפי אחרים. השקעתי אלפי שעות בשיחות עם אנשים, בכתיבה, בדיונים, בקריאה, במחשבה. קיבלתי בפעם הראשונה בחיים מקום שבו הרגשתי שייכת, משהו שלקח לי הרבה שנים לשחזר במציאות (אבל קרה בסוף, אז אל דאגה ).

בצורה מוזרה (וסליחה אם אני מגעילה מישהו אבל אותי זה משעשע ואני מניחה שיש עוד אנשים שיעריכו את זה), אני זוכרת בצורה מאוד ברורה שבלילה שבו קיבלתי מחזור (זה היה מזמן... סדר גודל לפני 7 שנים) הייתי בפורום ודיברתי עם אנשים, והתחלתי לבכות בהיסטריה על משהו טיפשי ולא הבנתי למה (למדתי בשנים אחרי שפצצת ההורמונים הזו משפיעה עליי ככה ולמדתי למתן את זה, אבל אז לא ידעתי...), ואמא שלי בדיוק הייתה בחו"ל, ודיברתי עם אנשים פה, ספציפית אני זוכרת שדיברתי עם נועם (שלא פעיל כבר מזמן) ובכמה צ'אטים בסקייפ, אולי עם מרסל או משהו כזה, וניסיתי להרגע.

אני זוכרת ששפכתי פה את הלב שלי, שבתקופות מסוימות הייתי משקיעה גם את הזמן שבו לא הייתי בפורום בלחשוב איך אני יכולה לתרום לפורום ומה אני יכולה לעשות. אני זוכרת שהתמונה שלי פורסמה פה נגד רצוני ע"י אנשים שלא הייתה אמורה להיות להם גישה אליה, וצחקו עליי והציקו לי - הייתי בת 12 והיה לי גשר, והייתי בדיוק בגיל המעבר הזה ונראיתי קצת מוזר. אפילו היו אנשים שהפסיקו לדבר איתי.

אני זוכרת את הפעם הראשונה ששיחקתי משחק של פוקימון, שמור ומרסל (ואולי עוד מישהו) גררו אותי אליו, זה היה "אמרלד", משחק מהדור השלישי, שבסופו של דבר הפך אותי למעריצה לנצח, ואני זוכרת את הפעם הראשונה ששיחקתי וורמס עם שקד ושירלי ועוד איזה אחד שהיה מעשן שאני כבר לא זוכרת את השם שלו, זו גם הפעם הראשונה שהורדתי משהו בטורנט. ואני זוכרת את הפעם שאפק שכנע אותי להתקין משחק שנקרא heroes of might and magic 3, שאהבתי מאוד ונהניתי ממנו עד אינסוף.

אני זוכרת שהייתי רבה עם אנשים על הגיל שלי, שמגיע לי שיתייחסו אליי כמו כל בן אדם אחר ושגיל זה רק מספר. אני זוכרת (בסופו של דבר בחיבה) שהייתם קוראים לי פיטבול, כי אתם ישראלים טיפשים ואתם לא יודעים לקרוא אנגלית כמו שילדה בת 10 יודעת (סתם, אני אוהבת אתכם, וחוץ מזה, לא חושבת שיש פה מישהו שקורא את זה שהיה מעורב בלהדביק לי את השם הזה). ויותר מזה אני לא זוכרת, יש אינסוף שיחות שאני לא זוכרת, טובות ורעות ושמחות ועצובות ומצחיקות, המון שיחות ממש מצחיקות.

אז אמנם הפורום כבר לא יהיה מה שהוא היה, ואם ההתחלה של הסוף לא קרתה כבר מזמן (לדעתי היא כן), אז אין ספק שעכשיו זה הזמן שלה.
    אבל חלק מהזכרונות שלי מכאן ישארו לנצח, ועל כך אני אגיד תודה לכל מי שהיה חלק מזה, חלק מהחיים שלי, שעזר לי להיות אדם יותר טוב ואכפתי ורגיש ובוגר.

שלכם בת שש לנצח,
    שרון

תמיד תסתכלו על חצי הכוס המלאה הסמל האישי שלבלוב01

https://forum.kingdoms.com/

אי אפשר פשוט להכניס לארכיון את כל השגרירויות למינהם ואת קטגוריית אחר להעביר? גם ככה ברוב הפורומים בעולם קטגוריית אחר ריקה... והשגרירויות בכל מקרה הולכות לארכיון אחרי סיום השרת.
    נערך לאחרונה על ידי בלוב01, 23-06-2017 בשעה 09:49
    אשכולות מתים?
    אין דבר כזה!
    משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01

IL19 - הדוב האכזרית
    ~24/3/2017 חזרת מערכת המוניטין, הוכרז כיום חג ותחילת התחייה של פורום טרוויאן ישראל~

הסמל האישי שלevitar2008

כל פעם שאני קורא את הפירוט של השינוי שהולך לקרות הלב שלי מקבל צביטה כואבת למדי. אני פה גם 9 שנים, ואם אני לא טועה 2008 זאת השנה שטרויאן הגיע לארץ. כל כך הרבה אנשים טובים. צבר, מור, מרסל, אפק ורשימה ארוכה של אנשים שהפכו את השהות כאן להרבה יותר ממשחק דפדפן. הרגשתי שיש פה סוג של חיים שניים עם אנשים שאני לא מכיר אבל בעצם כן מכיר. אין עוד פורום בארץ שהקטגוריה "אחר" גרמה לאנשים אושר כל כך גדול. גם בתקופה לא קצרה שבה הייתי בפרישה, עדיין בהרבה סיטואציות הזיכרונות מהפורום עלו לי לראש, אני מתבגר ומתפתח אבל הזכרונות עדיין עולים לי לראש כאילו הכל קורה באותם רגעים.

יצא לי לחשוב הרבה על כל הפעילות כאן, מההתחלה שבה הייתי נוב רצח והצפתי את פורום שאלות בשאלות טיפשיות, ואת פורום רעיונות בשטויות שעלו לי לראש .. התחלתי כמה משחקים, חלקם טובים יותר וחלקם טובים פחות. כתבתי כמה סיפורים, חלקם טובים פחות וחלקם גרועים בצורה קטסטרופלית .
    התחלתי באמת להשקיע כאן כשהתחלתי לשתף פעולה עם חברים בפורום כדי ליצור עיתונים, ופעילויות במה שהיום נקרא "בית הקפה", שפעם אם אני זוכר נכון היה נקרא "צ'אט כללי". ההנאה שקיבלתי מלעבוד על הדברים האלה הייתה עצומה.
    השיא היה כשהפנמתי שטרויאן זה משחק שהוא חלק מחברה שמייצרת עוד משחקים, והתחלתי לשחק בהם ולפרסם אותם בפורום כדי שעוד אנשים יקחו חלק בפרויקטים שניסיתי להעמיד. המרכזי שבהם היה המשחק Travians, שלצערי היום לא קיים יותר בשל כמות השחקנים המועטה שנשארה בו בכל העולם.

אז בעצם, כל העבודה שלי כבר לא רלוונטית - וזה אפילו עוד לפני השינוי - אני כבר לא נוב, אני הרבה יותר חכם ממה שהייתי פעם, החברים שאיתם יצרתי את העיתונים רובם המוחלט מתחבר פעם בחצי שנה במקרה הטוב, טריואנס כבר לא קיים וכל המדריכים שתרגמתי וכתבתי לא רלוונטיים יותר.

אז למה לעזאזל עדיין יש לי צביטה בלב?! למה יש לי ניגוד עניינים כל כך גדול?! אני חושב שזה פורום של משחק וצריך להיות של מי שמשחק טריואן, אבל בעצם, בהרבה מזמן הפעילות שלי לא שיחקתי בכלל והשהות הייתה אך ורק בפורום.
    למה?!
    נערך לאחרונה על ידי evitar2008, 23-06-2017 בשעה 11:24
    הלנקייה שלי

אם אני אתחיל להכניס פה משתמשי עבר.. זה פשוט יהיה ארוך מדי. אז אני אתחיל מ-2017
    ILX22 - EvyaGreat

משוגע פה.. משוגע.

IL1 - Rooloo

ציטוט פורסם במקור על ידי Faithful צפה בהודעה
    חבל שלא יהיה יותר מקום לקרוא בו הודעות ישנות ולהיזכר איך אני והאנשים שסובבים אותי השתנו ב9 שנים האחרונות.

כן, אני פה 9 שנים, הצטרפתי כשהייתי בת 10, היום אני בת 19. הגיל שלי פאקינג הכפיל את עצמו בזמן שאני פה (כמעט), סיימתי יסודי ותיכון, התגייסתי, התחלתי את תקופת גיל ההתבגרות, סיימתי את תקופת גיל ההתבגרות, וכו וכו.

כמו שאמרתי בפוסט לא מזמן (ובלי קשר לשאר הדברים שאמרתי שם) אני כבר תקופה לא מרגישה באמת שייכת לכאן ואני מרגישה בעיקר אדישות וקצת כעס לפעמים כשאני נכנסת לפורום אבל אי אפשר להגיד שהפורום לא היה חלק משמעותי מהחיים שלי, אם לא עכשיו אז פעם:

התחלתי להשקיע בתחביבים יצירתיים (והפסקתי לצערי, לא באשמת הפורום), פגשתי חברה טובה לכל החיים ועוד מעגל של ידידים שתמיד כיף כשיוצא לפגוש, למדתי על זהירות, הפכתי להיות אדם מאוד ביקורתי, לטוב ולרע, כלפי עצמי וכלפי אחרים. השקעתי אלפי שעות בשיחות עם אנשים, בכתיבה, בדיונים, בקריאה, במחשבה. קיבלתי בפעם הראשונה בחיים מקום שבו הרגשתי שייכת, משהו שלקח לי הרבה שנים לשחזר במציאות (אבל קרה בסוף, אז אל דאגה ).

בצורה מוזרה (וסליחה אם אני מגעילה מישהו אבל אותי זה משעשע ואני מניחה שיש עוד אנשים שיעריכו את זה), אני זוכרת בצורה מאוד ברורה שבלילה שבו קיבלתי מחזור (זה היה מזמן... סדר גודל לפני 7 שנים) הייתי בפורום ודיברתי עם אנשים, והתחלתי לבכות בהיסטריה על משהו טיפשי ולא הבנתי למה (למדתי בשנים אחרי שפצצת ההורמונים הזו משפיעה עליי ככה ולמדתי למתן את זה, אבל אז לא ידעתי...), ואמא שלי בדיוק הייתה בחו"ל, ודיברתי עם אנשים פה, ספציפית אני זוכרת שדיברתי עם נועם (שלא פעיל כבר מזמן) ובכמה צ'אטים בסקייפ, אולי עם מרסל או משהו כזה, וניסיתי להרגע.

אני זוכרת ששפכתי פה את הלב שלי, שבתקופות מסוימות הייתי משקיעה גם את הזמן שבו לא הייתי בפורום בלחשוב איך אני יכולה לתרום לפורום ומה אני יכולה לעשות. אני זוכרת שהתמונה שלי פורסמה פה נגד רצוני ע"י אנשים שלא הייתה אמורה להיות להם גישה אליה, וצחקו עליי והציקו לי - הייתי בת 12 והיה לי גשר, והייתי בדיוק בגיל המעבר הזה ונראיתי קצת מוזר. אפילו היו אנשים שהפסיקו לדבר איתי.

אני זוכרת את הפעם הראשונה ששיחקתי משחק של פוקימון, שמור ומרסל (ואולי עוד מישהו) גררו אותי אליו, זה היה "אמרלד", משחק מהדור השלישי, שבסופו של דבר הפך אותי למעריצה לנצח, ואני זוכרת את הפעם הראשונה ששיחקתי וורמס עם שקד ושירלי ועוד איזה אחד שהיה מעשן שאני כבר לא זוכרת את השם שלו, זו גם הפעם הראשונה שהורדתי משהו בטורנט. ואני זוכרת את הפעם שאפק שכנע אותי להתקין משחק שנקרא heroes of might and magic 3, שאהבתי מאוד ונהניתי ממנו עד אינסוף.

אני זוכרת שהייתי רבה עם אנשים על הגיל שלי, שמגיע לי שיתייחסו אליי כמו כל בן אדם אחר ושגיל זה רק מספר. אני זוכרת (בסופו של דבר בחיבה) שהייתם קוראים לי פיטבול, כי אתם ישראלים טיפשים ואתם לא יודעים לקרוא אנגלית כמו שילדה בת 10 יודעת (סתם, אני אוהבת אתכם, וחוץ מזה, לא חושבת שיש פה מישהו שקורא את זה שהיה מעורב בלהדביק לי את השם הזה). ויותר מזה אני לא זוכרת, יש אינסוף שיחות שאני לא זוכרת, טובות ורעות ושמחות ועצובות ומצחיקות, המון שיחות ממש מצחיקות.

אז אמנם הפורום כבר לא יהיה מה שהוא היה, ואם ההתחלה של הסוף לא קרתה כבר מזמן (לדעתי היא כן), אז אין ספק שעכשיו זה הזמן שלה.
    אבל חלק מהזכרונות שלי מכאן ישארו לנצח, ועל כך אני אגיד תודה לכל מי שהיה חלק מזה, חלק מהחיים שלי, שעזר לי להיות אדם יותר טוב ואכפתי ורגיש ובוגר.

שלכם בת שש לנצח,
    שרון

+124124125
    מקום מיוחד עם אנשים ייחודיים, בשבילנו הילדים הקהילה הזו נתנה כ"כ הרבה, אינטרקאציות עם אנשים שבגיל 10~20 לאף אחד אחר מבני גילנו לא הייתה האפשרות ללמוד מהם

קרדיט לRaging Phoenix על הסמל והלוגו!

מדריך לשחקן המתקדם(שדות 18 ביום 87 -לגרסאות 3~4.2)

חלק 1
    | חלק 2

What's 1000 minus 7? הסמל האישי של-DO-

עם כמה שעצוב לי שכל השיחות שלי פה עם אנשים, חברים שרכשתי פה, וזמן שהשקעתי פה הולכים לפח.. אני לא רואה סיבה שמשהו ישתנה ברגע שיהיה את השינוי.
    הפורום הוא זה מקום (שכמו ששרון אמרה) שאני מסתכל עליו ורואה רק דברים מפעם. מספיד את פורום גראפיקה של פעם, ומתגעגע לאנשים שדיברתי איתם פעם.
    אבל בתכלס, הוא מקום שאני בא אליו לראות מי חי, לדבר עם ליאור כי הוא גבר רצח, ומדי פעם לפרסם משהו שעיצבתי בזמן הפנוי שלי בלי סיבה.

אומנם לא לכל חוויה בחיים יש מעין מקום קסום שאתה יכול להיכנס ולראות את הדברים שעשית במשך כמה שנים, אבל זה לא משהו שהופך את זה לחובה.
    אם אחרי השינוי של הפורום כבר לא יבואו אותם אנשים שביקרו פה מדי פעם זה לא אשמת השינוי של הפורום. הפורום לא חי כמו פעם וזה לא משהו חדש אז דווקא שינוי לא כזה ביג דיל.
    עדיין כואב לי על כל הדברים שהולכים אבל זה היה ברור שזה לא ישאר לתמיד.. ואני מעדיף מאשר שפשוט לא יהיה פה כלום.

האנשים הם אותם אנשים, שגדלו ולמדו ושיחקו heroes ביחד ודיברו בסקייפ על שטויות. אם הפורום הוא כמו הבית קפה המקומי שהולכים אליו כדי לדבר עם אנשים עם תחומי עניין דומים, יצירתיות, ובכללי אחלה אנשים אז אין סיבה שאני לא אתחבר לפורום החדש בדיוק כמו בפורום הישן.
    אני יודע שמבחינתי אני הולך לעשות בדיוק את אותו דבר שעשיתי פה - גם אחרי השינויים.

מבחינתי גם פורום שלא שייך לכלום עם אותם אנשים שמנוהל על ידי אותם אנשים היה יותר מבסדר.
    וגם אם אף אחד לא יהיה שם, זה גם בסדר.
    To aru majutsu No terror No game No kyojin Than Steins/Geass;Brotherhood!!! Log Online Ghoul Proxy Parade Game

ואיתו אני נושמת הכי עמוק שאני יכולה הסמל האישי שלTango

פתרון פרקטי: להחליט מה רוצים לגבות ולחלק את זה בין כל האנשים שרוצים לקחת חלק בגיבוי הזה. כל אחד ישמור כמה דברים על המחשב שלו. אחר כך, כשיעלה הפורום החדש- להחליט איך מעלים את זה בחזרה.

השאלה האמיתית היא לא איך מגבים, אלא האם צריך?

כמו שכבר נאמר פה- גם ככה אנחנו חוזרים לכאן להתרפק על מה שאיננו. אז בין כה וכה הוא איננו. אין שינוי. רוב האנשים כבר לא כאן, ובשורה התחתונה מי שפעיל וימשיך לכתוב אז זה לא יזיז לו, ומי שלא באמת לא צריך לעניין אותו שכולם יראו שפעם הוא כתב הרבה או לא. הפורום הזה מת מזמן, עכשיו רק קוברים אותו, ובאמת שהגיע הזמן לשחרר. צריך למנף את ההזדמנות הזו ולתת למשהו חדש ואחר לקרות.

עם זאת, אני חושבת שכן יש מספר דברים שכדאי לשמר כי יש להם ערך בזכות עצמם ולא בגלל שהם חלק מהווי שפעם היה או ממוניטין של מישהו(כמובן שבכל אופן לכל אחד כאן תהיה אפשרות לגבות את כל הדברים שלו ולפרסם אותם שוב). תיאורטית כל אחד יכול לגבות כל מה שבא לו אבל בפועל זה ייקח נצח ויגרום לכפילויות. לכן אם מחליטים לשמר צריך לקבל יחד את ההחלטה מה בדיוק, לחלק את זה בין האנשים, ולוודא שזה נעשה בצורה כזו שלא תפגע בהתחלה החדשה הזו שהפורום כבר מזמן זועק לה.
    נערך לאחרונה על ידי Tango, 23-06-2017 בשעה 14:14

הסמל האישי שלLullaby From Hell

שירלי כרגע כולנו מחכים לתשובות מהגרמנים, לאחר מכן נחשוב בדיוק מה לעשות, רובנו עברנו לקבוצה בסקייפ.

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

"אני אנקה אותך משה, כי אתה האוצר הייחודי שלי"
    "משה לא משנה כמה פעמים תמות, אני אחיה אותך, כי אתה הגיבור שלי"

הסמל האישי שלzabar

שרון, ריגשת ממש, העלית זכרונות מתקופה באמת רחוקה.
    צבר
    תומך בשרתיי טרוויאן ישראל, מולטיהאנטר בשרת המהיר לשעבר.
    לכל שאלה ניתן לפנות אליי בה"א או בה"פ או במייל
    zabar@travianteam.com

נתקלת בעבירה על חוקי המשחק? שלח הודעת משחק אל ה Multihunter !
    יש לך שאלה? צוות התמיכה ישמח לסייע. שלח הודעת משחק אל support !

ואיתו אני נושמת הכי עמוק שאני יכולה הסמל האישי שלTango

לא הבנתי לאילו תשובות אתם מחכים אבל בהחלט אשמח יותר אם הדיונים האלה יהיו כאן ולא בסקייפ.

הסמל האישי שלLullaby From Hell

כנראה שנקבל תשובות על השאלות האלה במוצ"ש/ראשון:

1. איך בדיוק הולכת לעבוד העברית בפורום החדש, האם יהיה אפשר לכתוב בעברית? למה אי אפשר להתחיל לתרגם הכל מראש כמו שיש הולנדית, פולנית, ספרדית, איטלקית, טורקית ורוסית שעם כל הכבוד לדומיינים שלהם שיותר גדולים מהדומיין שלנו, הפורום שלנו יותר מפעיל משל כולם ביחד?
    2. האם יהיה ניתן להוריד את כל תוכן הפורום כדי שנוכל לשמור דברים יקרי ערך?
    3. האם עדיין יהיו הודעות אורח?
    4. האם אוכל לפתוח תתי פורום לבחירתי? כמו כתיבה יוצרת, לדוגמה.

1) How exactly will Hebrew work in the new forum, will we be able to use Hebrew to communicate between one another like we do now? Why isn't it possible to start translating everything in advance with proper preparations - like it is being done in Holand, Poland, Spain, Italy, Turkey and Russia? In all due respect, our forum both manages and holds more content user than all of them combined.
    2) Will it be possible to download all of the current content in our forum so we would be able to preserve all or at least some of the things that we consider precious and irreplaceable?
    3) Will there still be guest messages displayed in each user's personal profile? If they remain as they are to some extent is it possible to save current guest messages?
    4) Will I (community manager only) be able to open sub-forums to my likings? For example "Creative Writings"

אם יש לכם שאלות נוספות להוסיף תרגישו חופשי לשתף.
    אלה הדברים המרכזיים שכרגע אנחנו מחכים למענה עליהם מהגרמנים.
    נערך לאחרונה על ידי Lullaby From Hell, 23-06-2017 בשעה 20:45 סיבה: שגיאת כתיב

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

"אני אנקה אותך משה, כי אתה האוצר הייחודי שלי"
    "משה לא משנה כמה פעמים תמות, אני אחיה אותך, כי אתה הגיבור שלי"

עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)