עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך סך הכל של 36

אשכול: יום 3 - היער

1)
    RIHCB -> BIRCH זה עץ שנקרא שדר או לבנה
    MEL -> ELM זה עץ שנקרא אולמוס או בוקיצה
    KOA -> OAK זה עץ אלון
    ERAB -> BEAR זה חיה שנקראת דב
    SAH -> ASH זה עץ שנקרא מילה
    בגלל שדב זו החיה היחידה בין העצים אז כניראה שהדב יחכה לגיבור

2)
    יש 8 לחמים לחלק ל-3 אנשים שזה יוצא 2 ושני שליש לכל אחד. הגיבור משלם על החלק שלו 8 מטבעות. 2 ושני שליש זה בעצם 8 שלישים, כלומר כל שליש לחם שווה מטבע אחד. המתיישב שיש לו 3 לחמים נתן שליש לחם (ונשאר עם שתים ושתי שלישי לחם), המתיישב שיש לו 5 לחמים נתן 2 לחמים ושליש לחם , כלומר 7 שלישי לחם (ונשאר עם שתים ושתי שלישי לחם). זאת אומרת המתיישב עם ה-3 לחמים קיבל מטבע אחד תמורת שליש לחם, והמתיישב עם ה-5 לחמים קיבל 7 מטבעות תמורת 7 שלישי לחם

אני משתמש ronip משרת 1 ומשרת 3

1) דב, כי דב זה לא סוג של עץ לכן הוא לא אמור להיות שם. לבנה, בוקיצה, אלון, דב, מילה. זה אנגרמה.
    2) האחד עם החמש חתיכות לחם נותן שתים ושליש חתיכות להוא בלי כלום, נשאר לו שתים ושני שליש חתיכות.
    האחד עם השלש חתיכות לחם משלים לשתים ושני שליש להוא שהיה בלי כלום, ונשאר לו שתים ושני שליש חתיכות.
    בגלל שההוא שהיה עם חמש נתן פי שבע מההוא שהיה עם שלש, הוא יקבל פי שבע, ולכן הוא יקבל שבע מטבעות וההוא עם השלש יקבל מטבע אחד.
    • "מציאות היא אשליה בלבד, אך אחת תמידית."

RIHCB = BIRCH
    MEL = ELM
    KOA = OAK
    ERAB = BEAR
    SAH = ASH
    הניסוח של השאלה מטעה בכוונה? הם נמצאים ביער לכן הם ימצאו את כל הרשימה הזו. למעט החיה דוב, כל הרשימה היא עצים וצמחים. לכן את הכל יהיה אפשר למצוא.

לגבי השאלה השניה קצת קשה, הייתי שלוש יחידות. אבל נראה לי שאחד מקבל 7 והשני מקבל 1...
    משנה את התשובה בהודעה הקודמת שלי כי לא באמת קראתי את המשימות וחשבתי שהחלוקה היא בלחם.

remus שרת 1

1)המילים שיכולות להימצא בצופן הן: RIHCB = BIRCH, MEL = ELM, KOA = OAK, ERAB = BEAR, SAH = ASH. ניתן לשים לב, שמסתתרת בצופן המילה דוב, שהיא החיה היחידה מבין כל המילים, ולכן דוב מחכה לגיבורינו בסוף השביל.

2) מכיוון שבסך הכל יש 8 חתיכות של לחם, ויש 3 אנשים שהלחם צריך להתחלק ביניהם שווה בשווה, יוצא שכל אחד צריך לקבל 2 חתיכות ושני שליש. זאת אומרת שזה שיש לו 5 חתיכות צריך להביא לך 2 חתיכות ושליש, וזה שיש לו 3 חתיכות צריך להביא לך שליש חתיכה. מאחר ובסך הכל קיבלת 2 חתיכות ושני שליש(שזה בעצם 8 שלישים) ויש לך 8 מטבעות, אז עבור כל שליש נשלם מטבע אחד. לכן, זה שנתן לנו 2 חתיכות ושליש יקבל 7 מטבעות וזה שנתן לנו שליש אחד יקבל מטבע אחד.

שרת: il1.
    שם: sahsah1.

אני מזכיר שמי שלא כותב את שם המשתמש ושרת המשחק לא יקבל זהב.
    מנהלי הפורום פועלים על בסיס התנדבותי ולכן לא זמינים 24 שעות ביממה.
    חוקי הפורום

1. בסוף היער מחכה להם דוב, מכוון שכל המילים בצופן הן אנגרמה לסוגי עצים חוץ ממילה אחת שהיא אנגרמה לדוב. ולכן דוב מחכה להם בקצה היער.

2. לחבר עם ה5 חתיכות לחם מגיע 7 מטבעות ולחבר עם ה3 מגיע מטבע אחד. אחרי שכולם מחלקים את הלחם שיש להם ל3 חלקים. כולם נשארים עם 2 ושני שליש חתיכות לחם. זאת אומרת שהחבר עם ה3 חתיכות הפסיד רק שליש חתיכת לחם והחבר עם ה5 הפסיד שבעה שלישים חתיכות לחם. ולכן אם שליש חתיכת לחם עולה מטבע, הם צריכים לחלק את הכסף ביחס של 7:1.

יום טוב לכולם

1) לגיבור מחכה דוב
    המילים הם:
    ליבנה-זה סוג של עץ יער ממשפחת השדריים
    אולמוס-זה גם סוג של עץ ממשפחת המישיים
    אלון-סוג של עץ
    מילה-גם סוג של עץ ממשפחת הזיתיים

2)זה עם 3 חתיכות של לחם צריך לקבל 1 מטבע, ואת אחד עם 5 חתיכות של לחם צריך לקבל 7 מטבעות, כדי להיות הוגנים והגיוני.
    בגלל ש -3 מנות לחם שוות ל -9 / 3, 5 חלקי לחם שווים ל -15 / 3, כל 24/3, כאשר אנו מחלקים אותו, מנה אחת היא 8/3. אז אחד עם 3 חתיכות לתת 1/3 חתיכת אחד עם 5 חתיכת נותן 7/3.

לא מכיר? אולי תכיר

חכם סיני אמר לי פעם

הפסדת בקרב ? , לפחות תפנה את החיילים שלך...
    GFG

ILX20-MR.Boom
    ILX21-K.G.C
    IL4-Def4ever

יום טוב לכולם

שחכתי לכתוב שם שחקן
    שם שחקן:vandalism
    שרת מהיר
    לא מכיר? אולי תכיר

חכם סיני אמר לי פעם

הפסדת בקרב ? , לפחות תפנה את החיילים שלך...
    GFG

ILX20-MR.Boom
    ILX21-K.G.C
    IL4-Def4ever

1) המילים בעצם אומרות ככה:
    Rihcb = birchmel = elm
    koa = oak
    erab = bear
    sah = ash
    כל המילים פה הן סוגי עצים חוץ מהדוב, מה שאומר שבסוף השביל מחכה לגיבור שלנו דוב.
    2) המתיישבים מחלקים את הלחם בין שלושה אנשים ככה שכל אחד מהם מקבל 2 ושני שליש לחם.
    (המתיישב שהיו לו 5 חתיכות לחם נתן לגיבור שלנו 2 ושליש חתיכות לחם.
    המתיישב שהיו לו 3 חתיכות לחם נתן לגיבור שלנו שליש לחם.)
    שליש לחם עולה מטבע אחד.
    המתיישב הראשון מקבל 7 מטבעות, והמתיישב השני מקבל מטבע אחד.

1)דוב,אפר,אלון,שדר,אולמוס(בוקיצה,עוד שם לעץ)
    מה שמחכה לו זה דוב מכיוון שרק הדוב או חיה והשאר עצים.
    2)המתיישבים חילקו את הלחם בין 3 אנשים,כל אחד קיבל 2 ו2/3 של לחם.
    אז המתיישב שהיה לו 5 חתיכות לחם הביא לגיבור 2 ו1/3
    נניח,כל 1/3 של לחם עולה מטבע אחד אז הראשון אמור לקבל 7 מטבעות וכל השאר מטבע אחד.
    הווה-

עבר-
    ILX 22-TheHammer
    היו הרבה ישנים במהירים ורגילים לא זוכר בדיוק

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)