עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך סך הכל של 20

אשכול: ** מעודכן** אירועי הלילה + בונוסים מבית היוצר של marvel

ציטוט פורסם במקור על ידי aWolfslife צפה בהודעה
    אני לא בדיוק מופתע מהכמות כוחות גם מהצד המגן וגם מהצד התוקף, שני הצדדים הרימו כמות צבא חמודה, התוקפים אני יכול להבין את הכמות הזו מכיוון שפשוט בוזזים בלי הפסקה וממשיכים לייצר עוד... לא באמת מפתיע, אבל המגנים קצת מפתיע אותי... זו לא באמת כמות הגנה יפה או משהו כזה, פשוט לא ציפיתי שבשלב כזה מוקדם במשחק יהיו כאלה כמויות של צבא הגנה.
    אני אישית חושב שהתוקפים הפסידו יותר מכיוון שעכשיו הם יבזזו הרבה הרבה פחות, אבל מצד שני עכשיו מרוול נכנס להתדרדרות משמעותית ועוד בשלב מוקדם, כך שאני לא בטוח מי באמת הפסיד יותר.

עריכה: כשאני חושב על זה דארק סנופקין נמצא כרגע במצב שגם 3000 מניף לא באמת משנה לו עד כדי כך כי רוב המשאבים הם מהבירה, כנראה שהמגן הפסיד יותר בינתיים.
    כשאתה אומר המגן למי אתה מתכוון ?
    נערך לאחרונה על ידי itay.itz, 04-07-2017 בשעה 17:56

גן ילדים....
    הווה:
    ILX- Dark-hedgehog
    שחקני עבר:
    IL1 -one piece
    IL2 - ICY
    IL4-הבורר
    ILX20-subject
    Ilx22-שיא הגנות אישי אוצרות-Cipher
    http://prnt.sc/exp261

הסמל האישי שלLullaby From Hell

ציטוט פורסם במקור על ידי itay.itz צפה בהודעה
    כשאתה אומר המגן למי אתה מתכוון ?
    לא הסתכלתי על כל הדוחות, חשבתי שעברתי על כל המרכזיים.
    אני מדבר על מי ששייף לברית IC שהשדות שלו בפידר אופסו וגנבו לו שדה יבול ביחד עם הורדת האחוזה ל13. נדמה לי זה היה Marvel?

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

"אני אנקה אותך משה, כי אתה האוצר הייחודי שלי"
    "משה לא משנה כמה פעמים תמות, אני אחיה אותך, כי אתה הגיבור שלי"

חשוב לי לציין שהכוח שיצא לשם הינו כוח קטן מאוד מהסטאטרים שלא הייתה כוונה (או יכולת באחד המקרים) להגדיל אותה מעבר לכך.
    סקאד ומרבל לא יכלו (או יכולים) להתקיים אחד על השני והחלטנו לנצל את הכוח הזה על מנת להתערב במאבק הזה.
    היה לנו ברור שאם היינו יוצאים 24 שע מאותו רגע, הכוח הזה כבר היה נהיה לא רלוונטי לחלוטין ולכן ניצלנו את נקודת הזמן הזו בשרת שבה רוב השחקנים לא מאורגנים על הגנות.
    אז בסך הכל המטרה הושגה, אתעלם מנזק הכוחות למגן או לתוקף מכיוון שאינם באמת רלוונטיים.
    התשתיות של שתי החשבונות נפגעו ואפשר להגיד שמטרת שני הצדדים הושגה באופן חלקי.
    מבחינת תשתית, אני מאמין שאין וויכוח שmarvel נפגע יותר, שכן הבירה שלו נחדרה.

בנוגע לכוחות, היוצאים מין הכלל הם הכוחות הנפגעים של סקאד ומרבל שהינם משמעותיים למאבק ביניהם.
    נערך לאחרונה על ידי Ash Ketchum, 04-07-2017 בשעה 18:49
    רונןלאן.

IL1 - Snufkin
    ILX - Dark Snufkin

שיא האמר אוצרות בכל הזמנים (במהיר)

Big Lebowski | Skittles | Ash Ketchum | Caesar | Tinkerbell | Snufkin | Baba Yaga | Team Magic | Al Capone | Ice | Dark Magician | הכובען המטורף

ציטוט פורסם במקור על ידי aWolfslife צפה בהודעה
    לא הסתכלתי על כל הדוחות, חשבתי שעברתי על כל המרכזיים.
    אני מדבר על מי ששייף לברית IC שהשדות שלו בפידר אופסו וגנבו לו שדה יבול ביחד עם הורדת האחוזה ל13. נדמה לי זה היה Marvel?
    כן אתה מתכוון לmarvel
    יש שם בדוחות תקיפה של marvel ככה הכל מתחיל
    ולאחר מכן תגובה של skad והחברה

דארטלי אגדה זה הכל הוא יעשה את המבצע הבא

ציטוט פורסם במקור על ידי Ash Ketchum צפה בהודעה
    חשוב לי לציין שהכוח שיצא לשם הינו כוח קטן מאוד מהסטאטרים שלא הייתה כוונה (או יכולת באחד המקרים) להגדיל אותה מעבר לכך.
    סקאד ומרבל לא יכלו (או יכולים) להתקיים אחד על השני והחלטנו לנצל את הכוח הזה על מנת להתערב במאבק הזה.
    היה לנו ברור שאם היינו יוצאים 24 שע מאותו רגע, הכוח הזה כבר היה נהיה לא רלוונטי לחלוטין ולכן ניצלנו את נקודת הזמן הזו בשרת שבה רוב השחקנים לא מאורגנים על הגנות.
    אז בסך הכל המטרה הושגה, אתעלם מנזק הכוחות למגן או לתוקף מכיוון שאינם באמת רלוונטיים.
    התשתיות של שתי החשבונות נפגעו ואפשר להגיד שמטרת שני הצדדים הושגה באופן חלקי.
    מבחינת תשתית, אני מאמין שאין וויכוח שmarvel נפגע יותר, שכן הבירה שלו נחדרה.

בנוגע לכוחות, היוצאים מין הכלל הם הכוחות הנפגעים של סקאד ומרבל שהינם משמעותיים למאבק ביניהם.
    לגבי התשתיות אתה בהחלט צודק
    לולא התערבות שלכם לא מאמין שלסקאד היה סיכוי במאבק
    מה שכן , עשיתם מהלך יפה שגם שמדובר בשחקן שזכותם או אתם איתו או כל דבר אחר שלא רלוונטי כרגע התערבתם אך ורק כדי להפיל (לעכב) שחקן בברית המתחרה - ניצול הזדמנויות יפה , אחלה מבצע אז שאפו , ויש גם את עניין המשתתפים שהיה הרבה יותר גדול מצידכם כמו שאמרתי ניצול הזדמנויות ..
    כן ירבו כאלה

שאפו...

כבר יותר מעניין משרת שעבר

עידכון קצר
    Skad איבד שתי פידרים
    עצר התקדמות באוכ
    כל החשבון משועבד עבור קאטות ועוד כמה חיילי הגנה
    נשאר עם סטארטר ובירה
    ככל הנראה יפרוש
    .

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)