עמוד 5 מתוך 12 ראשוןראשון ... 34567 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 50 מתוך סך הכל של 111

אשכול: סיכום יום 80

ציטוט פורסם במקור על ידי eladking צפה בהודעה
    תודה על ההערה

אני מניח שאין לך מושג איפה אני משחק, עזבתי את הומוגובלין בכפר 3 מלפני איזה חודש לפחות ועברתי לשחקן אחר. אני מבין, אתם רוצים להתלהב, וואו הורדתם קצת בירות. יפה, החמאתי, נכון היה כשל בניהול של הברית. אבל היא התפרקה הרבה לפני שתקפתם. ממש לא בגלל זה. ואל תקרא לי שקרן, אין לך מושג על מה אתה מדבר
    א הורדנו קצת בירות. בוא נגיד שהורדנו 10 בירות. זה 10 בירות יותר ממה שאתם הורדתם. אז תרגיע מתוק.

ב הברית שלכם התפרקה אתמול בערב. אחרי התקפות שמחקו לפחות 10 שחקני אקדמיה. (היום בדיוק התווספו 3). טופי שהבירה שלו
    חצי אופסה וכפר שעתיד להיות כפר האמר נכבש, לפי דיווחים זרים בימים הקרובים מוחק, ומעל 6 שחקנים שנמרחו עלינו.

עוד משהו?

אף לא שחקן אחד שלנו מחק, או אופס או נכבש על ידיכם
    נערך לאחרונה על ידי dsa, 09-07-2017 בשעה 22:26
    IL1- Trump

עוד מתקופת הפנתרים

קח: פירקתם אותנו גרמתם לנו לפרוש לפני האוצרות. אם זה כלכך חשוב לך ומעלה לך את האגו בבקשה, באמת באמת שלא אכפת לי אני פרשתי לפני 3 שבועות ברגע שהמהיר התחיל השרת הזה לא עניין אותי מהתחלה אם זה מה שעושה לך טוב אז כל הכבוד ניצחת ברית שלמה לקחת את השרת, שיהיה שרת מהנה.

ציטוט פורסם במקור על ידי shar7770 צפה בהודעה
    קח: פירקתם אותנו גרמתם לנו לפרוש לפני האוצרות. אם זה כלכך חשוב לך ומעלה לך את האגו בבקשה, באמת באמת שלא אכפת לי אני פרשתי לפני 3 שבועות ברגע שהמהיר התחיל השרת הזה לא עניין אותי מהתחלה אם זה מה שעושה לך טוב אז כל הכבוד ניצחת ברית שלמה לקחת את השרת, שיהיה שרת מהנה.
    תגובה של ילד..

החזקתי ממך יותר
    נערך לאחרונה על ידי dsa, 09-07-2017 בשעה 22:44
    IL1- Trump

עוד מתקופת הפנתרים

ציטוט פורסם במקור על ידי dsa צפה בהודעה
    א הורדנו קצת בירות. בוא נגיד שהורדנו 10 בירות. זה 10 בירות יותר ממה שאתם הורדתם. אז תרגיע מתוק.

ב הברית שלכם התפרקה אתמול בערב. אחרי התקפות שמחקו לפחות 10 שחקני אקדמיה. (היום בדיוק התווספו 3). טופי שהבירה שלו
    חצי אופסה וכפר שעתיד להיות כפר האמר נכבש, לפי דיווחים זרים בימים הקרובים מוחק, ומעל 6 שחקנים שנמרחו עלינו.

עוד משהו?

אף לא שחקן אחד שלנו מחק, או אופס או נכבש על ידיכם
    בוא אני אגיד לך משהו. הברית התפרקה מזמן, פשוט היא עדיין הייתה "ברית" כלפי חוץ. נכון, הורדתם 10 בירות. יפה, החמאתי. טופי לא פעיל כבר חודשיים, ונכון שאף שחקן שלכם לא נכבש או אופס, אבל כן תקפנו אותם, מזכיר לך שבן גרין1234 כן תקף מהברית שלכם וכן הרס לו. מה גם שבברית כולה (גם אקדמיה וגם רגילה) יש אולי 10 שמכניסים זהב. 6 שחקנים שנמרחו עליכם? אשמח לראות דוח לפני שאתה זורק נתונים לאוויר
    "רק שני דברים הם אינסופיים בעולם, היקום והטמטום האנושי. ולגבי הראשון, אני לא כל כך בטוח" (איינשטיין)

הומוגובלין למי שמכיר

טופי היה פעיל עד לפני שבוע
    זה לא הגיוני שכמה ימים אחרי שכבשו לו כפר והרגו לו את כל ההגנות פתאום מופיעות לו עוד איזה 6 אלף הגנות בבירה
    והיו סיורים
    נערך לאחרונה על ידי danielpv, 09-07-2017 בשעה 23:03
    שחקני עבר:
    IL3- Color
    ILX20- Valak
    IL4- Ghost Hunter
    ILX21- unique בשביל אור
    שחקני הווה:
    IL1- one piece

בוא אני אגיד לך משהו. הברית התפרקה מזמן, פשוט היא עדיין הייתה "ברית" כלפי חוץ. נכון, הורדתם 10 בירות. יפה, החמאתי. טופי לא פעיל כבר חודשיים, ונכון שאף שחקן שלכם לא נכבש או אופס, אבל כן תקפנו אותם, מזכיר לך שבן גרין1234 כן תקף מהברית שלכם וכן הרס לו. מה גם שבברית כולה (גם אקדמיה וגם רגילה) יש אולי 10 שמכניסים זהב. 6 שחקנים שנמרחו עליכם? אשמח לראות דוח לפני שאתה זורק נתונים לאוויר
    טופי פעיל גם פעיל, אל תגיד דברים לא נכונים/ שאתה לא יודע.

סנופקין, משעמם, בן גרין, nadav814,היה את the one שחדר עם 92 אחוז נזק או משהו בסגנון, adiblanka ניסה את מזלו עם כלל
    חייליו ביחד על מישהו מהברית, ועוד ועוד שאני לא זוכר. לא כל מריחה היא מריחה של 20 אוכלים אבל גם הדברים הקטנים ביותר נחשבים
    שאלו מה שמוציאים לעברך.
    IL1- Trump

עוד מתקופת הפנתרים

ציטוט פורסם במקור על ידי danielpv צפה בהודעה
    טופי היה פעיל עד לפני שבוע
    זה לא הגיוני שכמה ימים אחרי שכבשו לו כפר והרגו לו את כל ההגנות פתאום מופיעות לו עוד איזה 6 אלף הגנות בבירה
    והיו סיורים
    לא רק שהוא פעיל הוא גם רצה את הכפר בחזרה כדי שהוא ימשיך לשחק. אייל בשביל שלא יגידו שאתה משקר, נהוג לומר את האמת. נורמה חברתית כזאת, לך תבין.
    נערך לאחרונה על ידי dsa, 09-07-2017 בשעה 23:05
    IL1- Trump

עוד מתקופת הפנתרים

טופי פעיל גם פעיל, אל תגיד דברים לא נכונים/ שאתה לא יודע.

סנופקין, משעמם, בן גרין, nadav814,היה את the one שחדר עם 92 אחוז נזק או משהו בסגנון, adiblanka ניסה את מזלו עם כלל
    חייליו ביחד על מישהו מהברית, ועוד ועוד שאני לא זוכר. לא כל מריחה היא מריחה של 20 אוכלים אבל גם הדברים הקטנים ביותר נחשבים
    שאלו מה שמוציאים לעברך.
    בוא אני אגיד לך משהו. אני לא מאמין לך. קטע? אין דוחות, אין אמון.

לא רק שהוא פעיל הוא גם רצה את הכפר בחזרה כדי שהוא ימשיך לשחק. אייל בשביל שלא יגידו שאתה משקר, נהוג לומר את האמת. נורמה חברתית כזאת, לך תבין.
    תקשיב, יכול להיות שהוא התעורר לפני שבוע, הוא לא היה מחובר חודש לפני זה. אני יודע כי הייתי איתו בברית, ויש את הדבר הזה, קוראים לו נורות אדומות. מכיר? יחסית לשחקן מנוסה אתה אמור להבין קצת יותר בטרוויאן. נמאס לי מהטון המתנשא הזה שלכם, שחושבים שאתם כבר ניצחתם את השרת כי הברית שלנו התפרקה. זה ממש לא בגללכם. אל תחמיא לך. זה נחמד ויפה להלל את עצמך כאילו אין מחר, אבל תביא קצת עובדות.
    "רק שני דברים הם אינסופיים בעולם, היקום והטמטום האנושי. ולגבי הראשון, אני לא כל כך בטוח" (איינשטיין)

הומוגובלין למי שמכיר

תגובה של ילד..

החזקתי ממך יותר
    אני כבר לא מבין מה אתה רוצה שאני אגיד באמת. אני פשוט אפסיק להגיב פה...

בוא אני אגיד לך משהו. אני לא מאמין לך. קטע? אין דוחות, אין אמון.

תקשיב, יכול להיות שהוא התעורר לפני שבוע, הוא לא היה מחובר חודש לפני זה. אני יודע כי הייתי איתו בברית, ויש את הדבר הזה, קוראים לו נורות אדומות. מכיר? יחסית לשחקן מנוסה אתה אמור להבין קצת יותר בטרוויאן. נמאס לי מהטון המתנשא הזה שלכם, שחושבים שאתם כבר ניצחתם את השרת כי הברית שלנו התפרקה. זה ממש לא בגללכם. אל תחמיא לך. זה נחמד ויפה להלל את עצמך כאילו אין מחר, אבל תביא קצת עובדות.
    יש לך דוחות באשכול פה בפורום.. קטע

עוד כמה מהיום:
    http://travian-reports.net/il/report/80687237e76
    http://travian-reports.net/il/report/806941ad4d5

עדי בלנקה גם תקף עם איזה 1000 ומשהו פרטו... אחרי שהבירה של בן גרין ירדה מ650 ל130 אוכלוסיה ולעדי בנלקה אופסו השדות
    אני מניח שזה מה ששבר אותם.

אגב, אני ממש לא מתנשא. זה שאתם מתבכיינים ומביאים תירוצים זה סיפור אחר.
    הנה קישור לאשכול במידה ולא מצאת: http://forum.travian.co.il/showthread.php?t=98058
    נערך לאחרונה על ידי dsa, 10-07-2017 בשעה 00:15
    IL1- Trump

עוד מתקופת הפנתרים

עמוד 5 מתוך 12 ראשוןראשון ... 34567 ... אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)