עמוד 7 מתוך 12 ראשוןראשון ... 56789 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 61 עד 70 מתוך סך הכל של 111

אשכול: סיכום יום 80

ציטוט פורסם במקור על ידי dsa צפה בהודעה
    בואו אני אגלה לכם סוד, כולנו ביחד לא הכנסו את כמות הזהב שנכנסה לסנופקין. אני משלים פידרים משדות 8-9 וגם זה לא תמיד, וואן פיס כנל, רולו לא משלים בכלל פידרים ודיט באותו מצב. שלא לדבר בכלל על חיסכון בנפסים רק בבירה, חילוק משאבים וכדומה. אולי 2 עבודות אומנות כל השרת, עד כה לא קניתי בכלל את הקסדות רמה 2 של אימון כוחות כי אין לי 40 זהב לשרוף על זה, והרשימה רק ממשיכה.

עוד משהו?
    איזה משלים פידרים משלב 8 משלים אולי את שלב 10 וגם זה בלחץ
    הדבר היחידי שהשלמנו זה שדות
    שחקני עבר:
    IL3- Color
    ILX20- Valak
    IL4- Ghost Hunter
    ILX21- unique בשביל אור
    שחקני הווה:
    IL1- one piece

ציטוט פורסם במקור על ידי dsa צפה בהודעה
    בואו אני אגלה לכם סוד, כולנו ביחד לא הכנסו את כמות הזהב שנכנסה לסנופקין. אני משלים פידרים משדות 8-9 וגם זה לא תמיד, וואן פיס כנל, רולו לא משלים בכלל פידרים ודיט באותו מצב. שלא לדבר בכלל על חיסכון בנפסים רק בבירה, חילוק משאבים וכדומה. אולי 2 עבודות אומנות כל השרת, עד כה לא קניתי בכלל את הקסדות רמה 2 של אימון כוחות כי אין לי 40 זהב לשרוף על זה, והרשימה רק ממשיכה.

עוד משהו?
    האלה בהגזמה: רק שתי עבודות אומנות כל השרת.

תקשיב, אתה לא עובד על אף אחד
    "רק שני דברים הם אינסופיים בעולם, היקום והטמטום האנושי. ולגבי הראשון, אני לא כל כך בטוח" (איינשטיין)

הומוגובלין למי שמכיר

ציטוט פורסם במקור על ידי Iftah צפה בהודעה
    א בתור אחד שהיה בשרת אני יודע בדיוק כמה זהב בלאגן מכניסים ותאמין לי, זה ממש לא הרבה. אני בטוח למשל שרבים מvnn מכניסים יותר מהשחקנים הראשיים בצד ובפרט סנופקין.

ב בלאגן פירקו לכם שחקנים רבים מהצד מה שגרם לכם להתמעט ואפילו לא להיות צד. זה עובדה. אתם יכולים לסובב את זה איך שאתם רוצים אבל כן, בלגאן פירקו אתכם די חזק

ג פרשתם לפני בלאגן ולפני האוצרות. זוהי עובדה סך הכל. קיבלתם מיגונים כמעט בכל פינה, ואז הובסתם ולדעתי אתם מנסים ״לתרץ״ את ההפסד שלכם בזה.

מי אתה?

עד שלא תוכך זהותך אי אפשר להתייחס אליך ברצינות
    "רק שני דברים הם אינסופיים בעולם, היקום והטמטום האנושי. ולגבי הראשון, אני לא כל כך בטוח" (איינשטיין)

הומוגובלין למי שמכיר

ציטוט פורסם במקור על ידי eladking צפה בהודעה
    מי אתה?

עד שלא תוכך זהותך אי אפשר להתייחס אליך ברצינות
    זה יפתח הוא שיחק איתנו
    גם אלייך אי אפשר להתייחס ברצינות עד שתגיד איפה אתה משחק
    שחקני עבר:
    IL3- Color
    ILX20- Valak
    IL4- Ghost Hunter
    ILX21- unique בשביל אור
    שחקני הווה:
    IL1- one piece

ציטוט פורסם במקור על ידי danielpv צפה בהודעה
    זה יפתח הוא שיחק איתנו
    גם אלייך אי אפשר להתייחס ברצינות עד שתגיד איפה אתה משחק
    אתם יודעים בדיוק איפה שיחקתי, אני לא מגלה לכם עכשיו כדי שלא סתם תורידו אותי עם ההאמרים שלכם.

שים לב, הוא אתכם. קטע? לא נראה לי. כל מי שמגיב פה חוץ ממני הוא או טראמפ, או ששני השותפים שבone piece שהולכים אחרי טראמפ בכל גחמותיו, או עוד מישהו מהברית שלכם. צירוף מקרים? לא נראה לי. אז תמשיכו להלל את עצמכם ולהתהדר בנוצות שלא שלכם.
    נערך לאחרונה על ידי eladking, 10-07-2017 בשעה 13:44

הומוגובלין למי שמכיר

אתם יודעים בדיוק איפה שיחקתי, אני לא מגלה לכם עכשיו כדי שלא סתם תורידו אותי עם ההאמרים שלכם.

שים לב, הוא אתכם. קטע? לא נראה לי. כל מי שמגיב פה חוץ ממני הוא או טראמפ, או ששני השותפים שבone piece שהולכים אחרי טראמפ בכל גחמותיו, או עוד מישהו מהברית שלכם. צירוף מקרים? לא נראה לי. אז תמשיכו להלל את עצמכם ולהתהדר בנוצות שלא שלכם.
    אני אוהב אנשים שמדברים במילים גבוהות כדי להוכיח עליונות. מאוד. באמת אומר עלייך המון.

בחשבון שלי, וחבל שאין לי מושג איך לצלם מסך על כל דפי ההצעות שלי יש 3 עבודות אומנות שנקנו מתחילת השרת. לא 2, 3. עלית עליי.
    אם ממש תתעקש אני אדאג שמישהו יצלם.
    אתה ממשיך להמציא ולשקר, זה מוציא אותך מאוד קטן. כי יש לי הוכחות חמוד. בניגוד אלייך שמדבר באוויר.
    IL1- Trump

עוד מתקופת הפנתרים

דניאל אמר ששיחקתי איתו, זה היה בצד ולא בשחקן... בינתיים אנחנו לא עובדים על אף אחד, כל הצד שלנו לא הכניס את כמות הזהב שיש לסנופקין, אז על זה אתה לא יכול להתלונן.
    למה שנוריד אותך עם ההאמרים שלנו? אין לנו סיבה לשמור טינה
    אנחנו פירקנו שחקנים שלכם - אתם פרשתם. איך שלא תסובב את זה זה יהיה הסיבה העיקרית שבגללה פרשתם. הצד שלנו הוביל עליכם בכל קנה מידה לדעתי גם כי פשוט לא התארגנתם טוב

דרך אגב, אני שיחקתי בgolden royal ופרשתי מהסיבות האישיות שלי (אם חשבת שאני לא מזהה את עצמי)
    ואני ממש אבל ממש לא הולך אחרי טראמפ
    שחקני עבר:

היו הרבה אבל לא מגלה

שחקני הווה

Il4 Def4ever

Ilx22 dancing blade - http://prnt.sc/exp4wy

הסמל האישי שלevitar2008

דיברתי על כל הדוחות.

בוא אני אגיד לך משהו. אתם מתנהגים כמו ילדים בגן. אז מיגנתם, וואו. תקפתם, וואו. זה ממש לא מה שהביא לפירוק הברית. חוץ מזה, לא כולם משקיעים כל כך הרבה זהב כמוכם. תאמין לי, אם היינו מכניסים את כמות הזהב שאתם הכנסתם אני לא בטוח שהיינו פורשים. אבל באמת, אין לי כוח להגיב פה.
    הנה, אם אתם כל כך נואשים לזה, הנה:" פרשנו לפניכם, אתה מלך העולם, יודע הכל, המאסטר של טרוויאן, פרשנו לפני האוצרות רק בגללכם כי אתם כל כך טובים". מרוצה?
    באמת אתה משחק טרוויאן מספיק זמן (או לפחות ככה נראה לי) כדי שתבין שלא התפרקנו בגללכם. אבל אם כל מה שחשוב לך הוא שיהללו אותך בפורום עד כמה אתה מלך, קח. כל מי שהיה בשרת יודע בדיוק על מה מדובר.
    חח אתה רציני עכשיו?
    היחידים בשרת שמכניסים זהב בכמות גדולה בשרת הזה אלה הטופ 3 שזה יוקוזונה, זירו-די וסנופקין. ואיזה קטע?! אף אחד מהם לא חלק מבלאגן.
    החשבון שלי מתקיים ממאות בודדות של זהב שזה כמות מזערית ביחס למה שראו פה בשרת אפילו מחשבונות שמחקו כבר מזמן. (ייקח לי 4 חודשים להגיע לכמות הזהב שמיקי בזבז על עבודות אומנות בימים הראשונים, משוגע פשוט..)
    הלנקייה שלי

אם אני אתחיל להכניס פה משתמשי עבר.. זה פשוט יהיה ארוך מדי. אז אני אתחיל מ-2017
    ILX22 - EvyaGreat

משוגע פה.. משוגע.

IL1 - Rooloo

ציטוט פורסם במקור על ידי evitar2008 צפה בהודעה
    חח אתה רציני עכשיו?
    היחידים בשרת שמכניסים זהב בכמות גדולה בשרת הזה אלה הטופ 3 שזה יוקוזונה, זירו-די וסנופקין. ואיזה קטע?! אף אחד מהם לא חלק מבלאגן.
    החשבון שלי מתקיים ממאות בודדות של זהב שזה כמות מזערית ביחס למה שראו פה בשרת אפילו מחשבונות שמחקו כבר מזמן. (ייקח לי 4 חודשים להגיע לכמות הזהב שמיקי בזבז על עבודות אומנות בימים הראשונים, משוגע פשוט..)
    כנל אנחנו
    שחקני עבר:
    IL3- Color
    ILX20- Valak
    IL4- Ghost Hunter
    ILX21- unique בשביל אור
    שחקני הווה:
    IL1- one piece

צוות וואן פיס לא קנה עבודת אומנות אחת כל השרת, אם דניאל יוכל לצלם שתראה ותרגיע את עצמך נצלם

עמוד 7 מתוך 12 ראשוןראשון ... 56789 ... אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)