עמוד 8 מתוך 12 ראשוןראשון ... 678910 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 71 עד 80 מתוך סך הכל של 111

אשכול: סיכום יום 80

Click image for larger version

שם:  WhatsApp Image 2017-07-10 at 15.20.05.jpg
צפיות: 169
גודל:  7.0 KB
    הנה כל ההצעות שלנו על עבודות
    זה לא ברור אבל רואים שלא זכינו בכלום
    נערך לאחרונה על ידי danielpv, 10-07-2017 בשעה 15:24
    שחקני עבר:
    IL3- Color
    ILX20- Valak
    IL4- Ghost Hunter
    ILX21- unique בשביל אור
    שחקני הווה:
    IL1- one piece

ציטוט פורסם במקור על ידי dsa צפה בהודעה
    אני אוהב אנשים שמדברים במילים גבוהות כדי להוכיח עליונות. מאוד. באמת אומר עלייך המון.

בחשבון שלי, וחבל שאין לי מושג איך לצלם מסך על כל דפי ההצעות שלי יש 3 עבודות אומנות שנקנו מתחילת השרת. לא 2, 3. עלית עליי.
    אם ממש תתעקש אני אדאג שמישהו יצלם.
    אתה ממשיך להמציא ולשקר, זה מוציא אותך מאוד קטן. כי יש לי הוכחות חמוד. בניגוד אלייך שמדבר באוויר.
    תקשיב, אין לי כוח לריב איתך, מילא היה מישהו ניטרלי אבל באמת........

ואני מדבר במילים גבוהות כי ככה אני מדבר, תשאל מישהו שמכיר אותי, גם ביום יום. אין קשר לעליונות. אם כבר, אתה זה שמנסה כל האשכול הזה להוכיח עליונות, שאתה מלך השרת וכו' וכו'. אני לא משקר, אני גם משחק ישר, לא כמוכם וone piece שאפילו לא עבר שבוע מתחילת השרת וכבר ניסו להסתנן כמרגלים אל p94. אז אל תדבר איתי על שקרים ורמאויות.
    "רק שני דברים הם אינסופיים בעולם, היקום והטמטום האנושי. ולגבי הראשון, אני לא כל כך בטוח" (איינשטיין)

הומוגובלין למי שמכיר

הוא לא אמר לרגע שהוא מלך השרת, הוא(וגם אני) פשוט לא מבינים איך שאנשים מפסידים פה, אין יכולת פרגון בשיט
    אומרים שהכל קרה והוביל לקריסת הברית, חוץ ממה שהצד השני עשה, שאין קשר בכלל, מנסים להוציא את מה שעשינו כאילו כלום לא קרה
    ואז באים ומנסים לספר פה שלא היו מריחות ולא מבצעים, מזכיר לי עם אחר שחי בארץ הזאת ועושה דהלגטימציה ברורה פה

ציטוט פורסם במקור על ידי zivshem צפה בהודעה
    הוא לא אמר לרגע שהוא מלך השרת, הוא(וגם אני) פשוט לא מבינים איך שאנשים מפסידים פה, אין יכולת פרגון בשיט
    אומרים שהכל קרה והוביל לקריסת הברית, חוץ ממה שהצד השני עשה, שאין קשר בכלל, מנסים להוציא את מה שעשינו כאילו כלום לא קרה
    ואז באים ומנסים לספר פה שלא היו מריחות ולא מבצעים, מזכיר לי עם אחר שחי בארץ הזאת ועושה דהלגטימציה ברורה פה
    אתה כנראה לא ראית את הפוסטים הראשונים שלי. אני פירגנתי והחמאתי לכם, אבל ציינתי שזה לא היה הסיבה הברורה לנפילת הברית. אני כתבתי שזה תרם, אבל לא על זה יקום ויפול דבר
    "רק שני דברים הם אינסופיים בעולם, היקום והטמטום האנושי. ולגבי הראשון, אני לא כל כך בטוח" (איינשטיין)

הומוגובלין למי שמכיר

ואני כבר כתבתי שרק בגלל התקיפות הדבר נפל
    הרי לאף אחד לא אכפת אם משהו לא עובד, עד שלא מרגישים אותו
    תגיד לי אתה
    לא היינו תוקפים, הייתם ממשיכים ברגיל, הייתם צריכים ניהול? הייתם צריכים עזרה? הייתם צריכים הנהלה תומכת ועוזרת? הייתם מרגישים שאין היענות 24/7 מכל חברי הברית?

ציטוט פורסם במקור על ידי eladking צפה בהודעה
    תקשיב, אין לי כוח לריב איתך, מילא היה מישהו ניטרלי אבל באמת........

ואני מדבר במילים גבוהות כי ככה אני מדבר, תשאל מישהו שמכיר אותי, גם ביום יום. אין קשר לעליונות. אם כבר, אתה זה שמנסה כל האשכול הזה להוכיח עליונות, שאתה מלך השרת וכו' וכו'. אני לא משקר, אני גם משחק ישר, לא כמוכם וone piece שאפילו לא עבר שבוע מתחילת השרת וכבר ניסו להסתנן כמרגלים אל p94. אז אל תדבר איתי על שקרים ורמאויות.
    אני לא יודע מה וואן פיס עשו ואני לא העורך דין שלהם, אל תגיד לי אתה שחקן מלוכלך כי שחקנים א ב ג ז עשו ככה וככה.
    זה לא עובד ככה.
    אני לא מלך השרת, לא אמרתי את זה מעולם ולא אגיד את זה. יש שחקנים הרבה יותר טובים ומחושבים ממני.
    אני בסך הכל פה כדי להעביר את הזמן לפני הגיוס. אל תוציא מהפה שלי מילים.

לגבי מה הפיל את הברית, התשובה ברורה לכולם. רק לפני שבוע הברית המפורקת שלך הוציאה מבצע על רן 1...
    אבל נו בסדר. אתה יכול להישאר בשלך בעוד שלכולם התשובה ברורה. התסכול של ההנהלה אחרי כל המבצעים שלנו
    עליכם וחוסר הענות גרם לפירוק. ויש לי mm שנשלחו לחברי הברית שמוכיחים את זה.

דבר אחרון, השחקן שאתה משחק בו כרגע. ברור שזה לא המוגלובין, הרמת שחקן פח ואז עזבת והצטרפת לשחקן אחר מהברית.
    אני חושב שאתה עדיין מחפש את הסטרטר שלך לא? לדעתי יש לו שם של מתאבק כלשהו בזה הרגע.
    נערך לאחרונה על ידי dsa, 10-07-2017 בשעה 16:23
    IL1- Trump

עוד מתקופת הפנתרים

ציטוט פורסם במקור על ידי zivshem צפה בהודעה
    ואני כבר כתבתי שרק בגלל התקיפות הדבר נפל
    הרי לאף אחד לא אכפת אם משהו לא עובד, עד שלא מרגישים אותו
    תגיד לי אתה
    לא היינו תוקפים, הייתם ממשיכים ברגיל, הייתם צריכים ניהול? הייתם צריכים עזרה? הייתם צריכים הנהלה תומכת ועוזרת? הייתם מרגישים שאין היענות 24/7 מכל חברי הברית?
    תקשיב באמת שכן, חודש לפני התקיפות התלוננו להנהלה שאין התערבות והכל, והיא הייתה בדרך לפירוק

הומוגובלין למי שמכיר

תקשיב באמת שכן, חודש לפני התקיפות התלוננו להנהלה שאין התערבות והכל, והיא הייתה בדרך לפירוק
    חודש לפני התקיפות משמע תחילת שרת?

ציטוט פורסם במקור על ידי dsa צפה בהודעה
    אני לא יודע מה וואן פיס עשו ואני לא העורך דין שלהם, אל תגיד לי אתה שחקן מלוכלך כי שחקנים א ב ג ז עשו ככה וככה.
    זה לא עובד ככה.
    אני לא מלך השרת, לא אמרתי את זה מעולם ולא אגיד את זה. יש שחקנים הרבה יותר טובים ומחושבים ממני.
    אני בסך הכל פה כדי להעביר את הזמן לפני הגיוס. אל תוציא מהפה שלי מילים.

לגבי מה הפיל את הברית, התשובה ברורה לכולם. רק לפני שבוע הברית המפורקת שלך הוציאה מבצע על רן 1...
    אבל נו בסדר. אתה יכול להישאר בשלך בעוד שלכולם התשובה ברורה. התסכול של ההנהלה אחרי כל המבצעים שלנו
    עליכם וחוסר הענות גרם לפירוק. ויש לי mm שנשלחו לחברי הברית שמוכיחים את זה.

דבר אחרון, השחקן שאתה משחק בו כרגע. ברור שזה לא המוגלובין, הרמת שחקן פח ואז עזבת והצטרפת לשחקן אחר מהברית.
    אני חושב שאתה עדיין מחפש את הסטרטר שלך לא? לדעתי יש לו שם של מתאבק כלשהו בזה הרגע.
    לדעתי אתה טועה, אבל אתה מוזמן. חוץ מזה, הרמתי שחקן יחסית בסדר, שלושה כפרים בלי זהב, ואז עזבתי. ממש לא שחקן פח. אתה לא יכול לכתוב דברים שאתה לא יודע עליהם. זוכר? אתה אמרת לי את זה. בדיוק אותו דבר. לגבי המבצע על רן1, זה היה מבצע בשלהי הברית, שהייתה כבר בדרך לפירוק. זה היה מבצע שאלה תכננה, לא כל ההנהלה, ואלה עזבה זוכר? ואז הברית התפרקה. היא לא התפרקה רק בגלל התקיפות שלכם. אל תחמיא לעצמך

הומוגובלין למי שמכיר

לדעתי אתה טועה, אבל אתה מוזמן. חוץ מזה, הרמתי שחקן יחסית בסדר, שלושה כפרים בלי זהב, ואז עזבתי. ממש לא שחקן פח. אתה לא יכול לכתוב דברים שאתה לא יודע עליהם. זוכר? אתה אמרת לי את זה. בדיוק אותו דבר. לגבי המבצע על רן1, זה היה מבצע בשלהי הברית, שהייתה כבר בדרך לפירוק. זה היה מבצע שאלה תכננה, לא כל ההנהלה, ואלה עזבה זוכר? ואז הברית התפרקה. היא לא התפרקה רק בגלל התקיפות שלכם. אל תחמיא לעצמך
    הברית לא התפרקה ברגע שאלה עזבה. היה מנהל נוסף. אותו מנהל ניסה להגן על מישהו שהיה מותקף וקיבל 0 הענות,
    פרסם mm כועס ופירק את הברית.
    אנחנו פשוט בחרנו מטרה ותקפנו, חבל על כל הפייקים כי בכל מקרה אף אחד מכם לא עזר אחד לשני.
    השחקן שהרמת היה ברמה מאוד נמוכה גם ביחס לשחקנים ששיחקו בלי זהב אצלי בברית. יכול להיות שלא היה לך זמינות,
    לא אומר עלייך משהו. השחקן היה לא טוב . עזבת אותו ועברת לשחקן אחר שלא הצלחתם לשמור לו על הסטרטר.
    חבל
    נערך לאחרונה על ידי dsa, 10-07-2017 בשעה 16:38
    IL1- Trump

עוד מתקופת הפנתרים

עמוד 8 מתוך 12 ראשוןראשון ... 678910 ... אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)