עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך סך הכל של 33

אשכול: נוסח החוקים המוסכמים

נדבר על קרלס?
    נדבר על המהיר ה17 לוועידה הסודית הזו שהכנסתם אותי אליה כשברווז אם אני זוכר נכון ביקש שאכנס לנהל לכם מבצעים וחשבונות? כשסיפרתם לי על שתולים שלכם בכל מיני מקומות?
    נלך יותר אחורה לפעם שישבת עם אלמוג וניחשת סיסמאות לאלי?
    ואז נתתם את הסיסמא לירון כדי שישבור?

יש עוד סיפורים מכל מיני שרתים רונן, אתה שוכח שאני מכיר אותך כבר קרוב ל15 שרתים, לא כמו כל הילדים פה שטוענים שמכירים אותך ים זמן.

עומר, לך אגיב בפעם האחרונה.
    פנית אליי בהתחלה וביקש עזרה אישית (שלא נרחיב עליה) והפכתי עולמות בשבילך ואתה יודע את זה. עזרתי לך בתקופה שאחרים לא עזרו לך. לא משנה כמה תבוא לפורום ותגיד שאני *****, אתה יודע את האמת. אז אנא ממך, תעביר ביקורת עליי השחקן באהבה, אבל אל תרד לפסים אישיים, כי במקומות האישיים האלה אני הרמתי אותך מהקרשים.
    Potato, Gifted, Sagi, Yoma, AlexisTexas, Snoopy, UmpaLumpa, BobTheBuilder, Durex, Illuminati
    Steric, LionKing, Poodle
    פלופ- הפרישה האגדית

שיא הגנות בפלא (4.4)

ציטוט פורסם במקור על ידי ShMilO צפה בהודעה
    כשבטטה והחברה נכנסים ביחד, השרת נראה כאילו אנחנו לבד
    ציטוט פורסם במקור על ידי elroy צפה בהודעה
    בטטה אתה אגדה
    בטטה- שם שהפך לאגדה.

ציטוט פורסם במקור על ידי Potato צפה בהודעה
    נדבר על קרלס?
    נדבר על המהיר ה17 לוועידה הסודית הזו שהכנסתם אותי אליה כשברווז אם אני זוכר נכון ביקש שאכנס לנהל לכם מבצעים וחשבונות? כשסיפרתם לי על שתולים שלכם בכל מיני מקומות?

יש עוד סיפורים מכל מיני שרתים רונן, אתה שוכח שאני מכיר אותך כבר קרוב ל15 שרתים, לא כמו כל הילדים פה שטוענים שמכירים אותך ים זמן.

פנית אליי בהתחלה וביקש עזרה אישית (שלא נרחיב עליה) והפכתי עולמות בשבילך ואתה יודע את זה. עזרתי לך בתקופה שאחרים לא עזרו לך. לא משנה כמה תבוא לפורום ותגיד שאני *****, אתה יודע את האמת. אז אנא ממך, תעביר ביקורת עליי השחקן באהבה, אבל אל תרד לפסים אישיים, כי במקומות האישיים האלה אני הרמתי אותך מהקרשים.
    אתה חושב שקרלס זה פריצה? עד כמה שאני יודע אם הצוות בשחקן עושה את זה בעצמו זה לא פריצה.
    בנוגע למהיר ה-17, חשבון שמרגל בברית אחרת זה חלק מהמשחק, להרוס חשבון מבפנים ולהשתיל שותף בחשבון (שזה מה שאתה עושה) זה מלוכלך.
    ניחשתי סיסמאות עם אלמוג לאלי? אני אפילו לא יודע מי זה אלי ובטח שלא ניחשתי סיסמאות, אם אלמוג עשה את זה שיהיה לו בכיף, זה לא אני.
    ונניח שכן (למרות שממש לא), בשרת ששיחקתי עם אלמוג ירון היה נגדי ולא הייתה לי היכרות איתו בכלל אז איך לעזאזל הבאתי לו סיסמא לשבור חשבון?

אבישי, במקום לנסות להמציא עלי שקרים, תפנים שאתה באמת שיחקת מאוד מלוכלך בשרתים האחרונים (לא ברמה של מרגלים, ברמה של להרוס חשבונות מבפנים), זה שאתה יוזם לכתוב חוקים נגד הדברים שבעיקר אתה עשית בשרתים האחרונים זה קצת מצחיק, בכל מקרה, מקווה שתצליח לעמוד בהם ולא תאבד עשתונות אם תתחילו להפסיד.
    נערך לאחרונה על ידי Ash Ketchum, 15-07-2017 בשעה 13:24
    רונןלאן.

IL1 - Snufkin
    ILX - Dark Snufkin

שיא האמר אוצרות בכל הזמנים (במהיר)

Big Lebowski | Skittles | Ash Ketchum | Caesar | Tinkerbell | Snufkin | Baba Yaga | Team Magic | Al Capone | Ice | Dark Magician | הכובען המטורף

עוד לא ראינו דם
    עוד לא ראינו דם?

#ירון משחק?

קרדיט לRaging Phoenix על הסמל והלוגו!

מדריך לשחקן המתקדם(שדות 18 ביום 87 -לגרסאות 3~4.2)

חלק 1
    | חלק 2

הסמל האישי שלLullaby From Hell

זה מצוין, תוציאו הכל ביום האחרון של הפורום לפני השינויים, לפרוק זה טוב.
    רק תנו לי לצטט אחד משחקני טרויאן האהובים עליי שלצערי כבר פרש "כביסה מלוכלכת לא מכבסים מול כולם, אף אחד לא צריך לראות את זה".

עריכה: מסתבר שהוא בכלל עדיין משחק ולא פרש, טעות שלי.
    נערך לאחרונה על ידי Lullaby From Hell, 15-07-2017 בשעה 14:17

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

"אני אנקה אותך משה, כי אתה האוצר הייחודי שלי"
    "משה לא משנה כמה פעמים תמות, אני אחיה אותך, כי אתה הגיבור שלי"

ציטוט של שחקן מוכר
    היום אתה חבר מחר אתה אויב
    TAKE it easy.
    כולה משחק

קרדיט לRaging Phoenix על הסמל והלוגו!

מדריך לשחקן המתקדם(שדות 18 ביום 87 -לגרסאות 3~4.2)

חלק 1
    | חלק 2

ציטוט פורסם במקור על ידי Ash Ketchum צפה בהודעה
    אתה חושב שקרלס זה פריצה? עד כמה שאני יודע אם הצוות בשחקן עושה את זה בעצמו זה לא פריצה.
    בנוגע למהיר ה-17, חשבון שמרגל בברית אחרת זה חלק מהמשחק, להרוס חשבון מבפנים ולהשתיל שותף בחשבון (שזה מה שאתה עושה) זה מלוכלך.
    ניחשתי סיסמאות עם אלמוג לאלי? אני אפילו לא יודע מי זה אלי ובטח שלא ניחשתי סיסמאות, אם אלמוג עשה את זה שיהיה לו בכיף, זה לא אני.
    ונניח שכן (למרות שממש לא), בשרת ששיחקתי עם אלמוג ירון היה נגדי ולא הייתה לי היכרות איתו בכלל אז איך לעזאזל הבאתי לו סיסמא לשבור חשבון?

אבישי, במקום לנסות להמציא עלי שקרים, תפנים שאתה באמת שיחקת מאוד מלוכלך בשרתים האחרונים (לא ברמה של מרגלים, ברמה של להרוס חשבונות מבפנים), זה שאתה יוזם לכתוב חוקים נגד הדברים שבעיקר אתה עשית בשרתים האחרונים זה קצת מצחיק, בכל מקרה, מקווה שתצליח לעמוד בהם ולא תאבד עשתונות אם תתחילו להפסיד.
    קרוב זה היה חלק מהצוות סמויים שלך, אבל לא כולם. באותה מידה אני יכול להגיד שפריצה לרגנר זה חוקי, הרי חלק מהצוות היה שלי.
    במהיר ה17 היה יותר מחשבונות מרגלים בצד השני, אבל לא נפתח את זה.
    אני לא הרסתי חשבונות סתם כי בא לי, התחלנו עם זה אחרי שעומרוי בכבודו ובעצמו שלח לדמרי הודעה ואמר "דמרי תתחילו לשחק מלוכלך, גם אנחנו מתחילים". באותו יום הוא קיבל מחיקת חשבון כבר. הוא בעצמו אמר לנו שהוא היה עושה אותו דבר לחשבונות שלנו אז למה שלא נעשה?

לגבי המהיר ה12 אל תהיה לי תמים ואל תנסה לסבן אותי רונן, שיחקתי שם בדיוק כמוך.
    אלי היה נגדנו, הוא שיחק בחשבון רמי. אתה ואלמוג ישבתם וניחשתם לו סיסמאות כי ידוע שאלי תמיד עושה סיסמאות קלות. ואיך זה שאתה פתאום לא יודע מי זה אלי? אותו בחור ששיחק בצד שלכם בשרת 4 ברבינו?
    אז במהיר ה12 הוא היה נקרא רמי, הוא שיחק עם כל החברה האנרכיסטים שעוד נשארו. אתה ניחשת את הסיסמא והתאבדת עם המיני שלו ועם כל ההגנות שלו.
    ירון לא היה איתך? אתה רציני איתי? היינו באותו צד רונן, ירון היה איתנו עד שהתהפכנו עליו אחרי מה שעשה לאבי.
    יותר מזה, ירון החזיק את המייל לשחקן שעברת אליו אחרי ששברת את שיא הבאנים בישראל (סקיטלס).
    חוץ מזה, גם היה את הפריצה לקאקנפפר של זיו שהיית מעורב בה.
    קיצר אל תסבן אותי רונן, אומנם הילדים פה משחקים בלחץ 2-3 שרתים אבל אני מכיר אותך יותר מזה.
    Potato, Gifted, Sagi, Yoma, AlexisTexas, Snoopy, UmpaLumpa, BobTheBuilder, Durex, Illuminati
    Steric, LionKing, Poodle
    פלופ- הפרישה האגדית

שיא הגנות בפלא (4.4)

בטטה אתה אגדה
    בטטה- שם שהפך לאגדה.

קרוב זה היה חלק מהצוות סמויים שלך, אבל לא כולם. באותה מידה אני יכול להגיד שפריצה לרגנר זה חוקי, הרי חלק מהצוות היה שלי.
    במהיר ה17 היה יותר מחשבונות מרגלים בצד השני, אבל לא נפתח את זה.
    אני לא הרסתי חשבונות סתם כי בא לי, התחלנו עם זה אחרי שעומרוי בכבודו ובעצמו שלח לדמרי הודעה ואמר "דמרי תתחילו לשחק מלוכלך, גם אנחנו מתחילים". באותו יום הוא קיבל מחיקת חשבון כבר. הוא בעצמו אמר לנו שהוא היה עושה אותו דבר לחשבונות שלנו אז למה שלא נעשה?

לגבי המהיר ה12 אל תהיה לי תמים ואל תנסה לסבן אותי רונן, שיחקתי שם בדיוק כמוך.
    אלי היה נגדנו, הוא שיחק בחשבון רמי. אתה ואלמוג ישבתם וניחשתם לו סיסמאות כי ידוע שאלי תמיד עושה סיסמאות קלות. ואיך זה שאתה פתאום לא יודע מי זה אלי? אותו בחור ששיחק בצד שלכם בשרת 4 ברבינו?
    אז במהיר ה12 הוא היה נקרא רמי, הוא שיחק עם כל החברה האנרכיסטים שעוד נשארו. אתה ניחשת את הסיסמא והתאבדת עם המיני שלו ועם כל ההגנות שלו.
    ירון לא היה איתך? אתה רציני איתי? היינו באותו צד רונן, ירון היה איתנו עד שהתהפכנו עליו אחרי מה שעשה לאבי.
    יותר מזה, ירון החזיק את המייל לשחקן שעברת אליו אחרי ששברת את שיא הבאנים בישראל (סקיטלס).
    חוץ מזה, גם היה את הפריצה לקאקנפפר של זיו שהיית מעורב בה.
    קיצר אל תסבן אותי רונן, אומנם הילדים פה משחקים בלחץ 2-3 שרתים אבל אני מכיר אותך יותר מזה.
    בנוגע לירון, צודק נזכרתי (שהיה איתנו באותו צד למרות שלא הייתי איתו מאוד בקשר אז).
    בנוגע לרמי, לא פרצתי אליו ובחיים שלי לא ניחשתי סיסמאות, בחיים שלי גם לא התאבדתי מאף שחקן עם הגנות ומיני.
    וכן, אני לא מכיר את אלי, לא שיחקתי בשרת 4 בצד של רבינו.

"קאקנפפר של זיו" - אין לי שמץ של מושג מי זה קאקנפפר ומי זה זיו.

אבישי, די נשמה באמת, אולי שחקנים שאתה מקשר אלי מסיבות כלשהן עשו כל מיני דברים אבל זה לא אני, מאוד אשמח אם תפסיק להשמיץ בשקרים.

הבאנים בסנופקין דרך אגב (חוץ מהבאן ביום הראשון) היו על בוט ששמו לנו חברה מהצד השני, ואז היה את "הפריצה למערכת" של אלמוג שניסה להתחבר דרך הפאנל של האדמין (אלוהים יודע למה) בזמן שהייתי בחו"ל (אלמוג ******, לא אומר שלא).

ד"א, המהיר ה-12 זה לא השרת שהייתה הכלבלב של ירון?
    נערך לאחרונה על ידי Ash Ketchum, 15-07-2017 בשעה 15:05
    רונןלאן.

IL1 - Snufkin
    ILX - Dark Snufkin

שיא האמר אוצרות בכל הזמנים (במהיר)

Big Lebowski | Skittles | Ash Ketchum | Caesar | Tinkerbell | Snufkin | Baba Yaga | Team Magic | Al Capone | Ice | Dark Magician | הכובען המטורף

הסמל האישי שלKipud

שעומרוי בכבודו ובעצמו שלח לדמרי הודעה ואמר "דמרי תתחילו לשחק מלוכלך, גם אנחנו מתחילים". באותו יום הוא קיבל מחיקת חשבון כבר.
    משפט מפחיד רצח ;-;
    | il19 - Unlimited | ilx18 - Random | ilx19 - Pink Elephant | ilx20 - Corrupt Hunter |
    .
    ~ שיא הגנות רומאי לאוצרות לשעבר ~ מידע ומדריכים ~ ארכיון השרת המהיר ~ Hall of Fame ~

ציטוט פורסם במקור על ידי pure_evil צפה בהודעה
    אף אחד לא מתעסק עם כלבלבלחם האיום !!!
    ציטוט פורסם במקור על ידי kk? צפה בהודעה
    צד של מושחתים.

ציטוט פורסם במקור על ידי Ash Ketchum צפה בהודעה
    בנוגע לירון, צודק נזכרתי (שהיה איתנו באותו צד למרות שלא הייתי איתו מאוד בקשר אז).
    בנוגע לרמי, לא פרצתי אליו ובחיים שלי לא ניחשתי סיסמאות, בחיים שלי גם לא התאבדתי מאף שחקן עם הגנות ומיני.
    וכן, אני לא מכיר את אלי, לא שיחקתי בשרת 4 בצד של רבינו.

"קאקנפפר של זיו" - אין לי שמץ של מושג מי זה קאקנפפר ומי זה זיו.

אבישי, די נשמה באמת, אולי שחקנים שאתה מקשר אלי מסיבות כלשהן עשו כל מיני דברים אבל זה לא אני, מאוד אשמח אם תפסיק להשמיץ בשקרים.

הבאנים בסנופקין דרך אגב (חוץ מהבאן ביום הראשון) היו על בוט ששמו לנו חברה מהצד השני, ואז היה את "הפריצה למערכת" של אלמוג שניסה להתחבר דרך הפאנל של האדמין (אלוהים יודע למה) בזמן שהייתי בחו"ל (אלמוג ******, לא אומר שלא).

ד"א, המהיר ה-12 זה לא השרת שהייתה הכלבלב של ירון?
    לא יודע מה קשור כלבלב של ירון, אבל גנבתי לו מגף קטן ופירקתי לו הגנתיים. אם כבר כלבלב של מישהו אז הייתי של דוראל.
    אם באמת הזכרת כלבלבים של אנשים, נדבר על המהיר ה16? כשהיית כלבלב של אבי? לא הסכמת לצאת בלעדיו אשכרה.
    ייאמר לזכותך שזה לא היה כל השרת, זה היה עד יום 85 בערך, שם כמנהגך פרשת מהשרת כמו כמעט כל שרת אחר שלך.

לגבי אלי- אתה ישבת וניחשת את הסיסמאות עם אלמוג (הייתי בוועדות אחר כך שצחקתם על זה שהסיסמאות שלו כל כך קלות) ולאחר מכן העברתם לירון ששבר הכל כרגיל.
    קאקנפפר היה יחסית בתחילת השרת, הכנסתם לו איזה 4-5 חבילות ומשכתם כי חשבתם שזה איתי סבידה (מסתבר שזה זיו שתמיד שיחק בלירון11).
    לגבי הבאנים- שכחת את הבאן ששמילו קיבל בגלל סקריפט שהפעלתם עוד לפני שהעברתם אליו את השחקן.
    Steric, LionKing, Poodle
    פלופ- הפרישה האגדית

שיא הגנות בפלא (4.4)

בטטה אתה אגדה
    בטטה- שם שהפך לאגדה.

נדבר על קרלס?

אני לא זוכר על מה אתה מדבר בעניין העזרה האישית, אבל אמרתי לך אלף פעם והנה אני אגיד בפעם האלף ואחד, כבן אדם - אתה אחד האנשים היותר טובים שהכרתי. כשחקן - אתה שחקן מעולה. דווקא בפורום אתה מספר המון חצאי אמתיות, וזה מה שאני לא אוהב בך.
    IL5 - Ice
    IL4 - Magician
    IL5 - Anonymous
    ILX14 - Speedy Magic
    ILX16 - Nokia, Al Capone
    ILX17 - Dark Magician
    ILX19 - הכובען המטורף
    ILX22 - Burger Chips
    ILX23 - Dark Snufkin
    שיא האמר אוצרות בישראל

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)