עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 21

אשכול: השרת האלמנטרי 2 - עומרv מתושלח+למך

 1. #1

  ברירת מחדל השרת האלמנטרי 2 - עומרv מתושלח+למך

  אז 118 ימים עברו עלינו. השרת הזה היה השרת השני שלי שנכנסתי מההתחלה ונשארתי עד הסוף אז קודם כל לכל מי שנשאר עד הסוף כל הכבוד לכם על הסבלנות!


  אני כבר אומר הסיפור שלי השרת ארוך אז מי שאין לו זמן או כוח חבל על המאמץ לקרוא.


  אוקיי אז נכנסתי לשרת עם עיתמר, אלי ועומר2.
  אלי פתח בשמות מוזרים שרק דוסים מסוגלים לאהוב - מתושלח ולמך.


  אלי היה פעיל עם ססמא בלמך ואני עיתמר ועומר2 במתושלח עם שמירה הדדית אחד של השני.


  פתחנו מאוד חזק וקטפנו את כל התארים האפשריים בהתחלה:
  פתיחת כפר שני ראשון(למך שלישי)
  לקיחת נאות לבירה ראשונים.


  ביום 25 גמרנו שדות 19 והתכנון היה לבנות 2 האמרים ולטייל איתם כמה שרק אפשר וכך זה קרה(תראו בהמשך):
  http://gyazo.com/8d2de8c1dd82f7a833b05b8257de149c


  הגענו לאוצרות עם שדות 19, 2 כפרי האמר מוכנים, 2 האמרים ו15 כפרים:
  http://gyazo.com/6db1ff7f2533611bb5bc81c8a14d24f0 - תמונת אוצרות


  מהאוצרות יצאנו עם סט של שבועה קטנה, מגף גדול ושבועה גדולה אצל למך.(אין לי דוחות בגלל הבאן)
  moti61 הקדים אותנו למגף הייחודי ב7 דקות ולכן זו הסיבה שלקחנו את המגף הגדול!!
  לאוצרות למך הגיע עם 100 פרטו, שדות 18, 12 טוריס 3 אדום לניקוי האוצרות וזהו.

  http://travian-reports.net/il/report/505debee65f
  http://travian-reports.net/il/report/506ab97b86c

  עברו האוצרות כאשר המוטו שלנו היה רק לצאת וכך זה קרה:


  http://travian-reports.net/il/report/234328db219 - איפוס כל השדות יבול


  http://travian-reports.net/il/report/2344185194c - איפוס כל השדות


  מפה לשם !!!LOKOMAN וBoosty יצאו לכבוש לנו את ההאמר הגדול ואכן הצליחו(הייתי בגיחה ):


  http://travian-reports.net/il/report/23426f6efa3
  http://travian-reports.net/il/report/234253f2f2a


  המשכנו לטייל עם המיני שבהמשך כבר לא יהיה מיני כאשר אנחנו משקמים את ההאמר הגדול ז"ל ופה היה השלב שהתחלנו לככב בבוזזים:


  http://travian-reports.net/il/report/23462f6095e המרחות אצל G.Yafit עם המיני
  http://travian-reports.net/il/report/23463724d43 אנטי ספליט


  http://travian-reports.net/il/report/23517672033 - כל השדות אופסו


  פה בערך השלב היה שנכנסתי להנהלה של Ess ביחד עם עידן, אסף, דור וענתהמלך ופה גם היה השלב שאלי התחיל להתחבר 5 דקות ביום והיה ממש קשה להחזיק את למך,מתושלח ולהיות מעורב בהנהלה.


  בהמשך אספתי את smurfs ו tyu ויצאנו למחיקת הבירה של שאדי. במקביל יצאו BOM, Secret ו Pitbool למטרות שניתנו להם.

  http://travian-reports.net/il/report/23641fdd2de - כמובן שהקרבנו את ההאמר כדי שחברינו ייכנסו וימחקו את הבירה.
  פספוס של tyu שאיחר ב5 דקות ושלח 5 גלים שהשאירו את הבירה עומדת.

  סה"כ מה שהרווחנו מהמבצע הזה הוא צפיחית קטנה, מגף קטן, איפוס שדות אצל kasha , inon1700 ו moti61. דילול הגנות וריסוק הבירה של Slim Shady.


  המשכנו לפתח ולהתפתח ו kasha החליט לנסות את מזלו ולנסות לקחת לנו את השבועה :
  http://travian-reports.net/il/report/23704b85abe


  המשכנו להתפתח ולהתפתח ו- BOMצקלקה נופל עלינו באן(שונא אותך בטטה!!!!!!!!!!) לפי מה שזכור לי שבועיים לפני התוכניות שטוען שלמך ומתושלח כפולים(דבר שלא נכון מכיוון שאלי עדיין מתחבר ללמך). ויכוחים של שבוע, עצות מסבג וניסוח הודעות של דור לא עזרו ולבסוף החלטנו למחוק את מתושלח ולהשאיר את למך לטובת הברית.


  אחרי שמתושלח ז"ל נמחק והשאיר אחריו 2 האמרים של 90-25 מניף אביר עברנו כולנו ללמך(אני-איתמר-עומר2).
  שם קיבלנו 25% אוכלוסייה, המרנו את העונש לכפרים ונשארנו עם 16 כפרים.


  כאשר קיבלנו את הבאנים כשבוע לפני התוכניות עמדו בלמך 500 פרטו. במתושלח 2 האמרים של 90-25 מניף אביר(אין תמונות).


  המשכנו בייצור מסיבי של הגנות בלמך ב16 כפרים ובתחילת ההתקפות הנאטריות בפלאים עמדנו על 700-720 פרטו(אין תמונה).

  yoyo206 נמרח עלינו: http://travian-reports.net/il/report/504f37280e4

  לאחר מכן הייתה תקופה מאוד משעממת להיות פעיל בהגנתי ולכן עברתי ל GOALKEEPER לעזור שם בפיתוח ההאמר ולערב אותו יותר במבצעים וכמובן שהמשכתי בשמירה ובעזרה לעומר2 ועיתמר בלמך.

  כמה מבצעים מ GOALKEEPER :

  מחיקת הבירה של gata93 ב-0 אבידות - אין לי דוח לא שמרנו.

  מחיקת הבירה ו2 פידרים של fclol ב-0 אבידות - אין לי דוח לא שמרנו.

  מבצע משותף ביחד עם עםעם ו tyu לעבר ההאמר של Putin :
  http://travian-reports.net/il/report/95aab63c788 - האמר שני שנכנס(ההאמר לא נכבש מכיוון ששונה לבירה).

  לילה לאחר מכן יצאנו שוב לעבר ההאמר של Putin אני ו Skad. חדרנו חלק, Skad לקח את הקורש הגדול אבל שוב לא מחקנו כי הבירה שונתה שוב. (אין לי דוח לא שמרנו.)

  אחר כך כיוונתי למשהו גדול. פירוק ההאמר של Slim Shady שהיה אז הכי גדול והיווה את האיום הכי גדול על הפלא. אספתי האמרים, הבאתי זמנים ויצאנו והתוצאות ידועות.

  http://travian-reports.net/il/report/23461506020 - האמר שלישי שנכנס. 6 ספיליטים יפים של יאן שהשאירו את ההאמר שלם.
  יצאנו לשם 6 האמרים.

  לאחר מכן בנינו הגנות לפלא ומשם הכל היסטוריה.
  http://gyazo.com/03181e5a8913218079e49112e84a1ef0 - תמונה של ההאמר בשיאו.

  ועכשיו לחלק היצירתי, חלק התודות:

  למך+מתושלח:

  עומר2 - וואו. השחקן הצעיר הכי איכותי שאני מכיר. בקיע בכל דבר פה במשחק, יודע כ"כ טוב את החומר ואחראי מאוד. אנחנו חייבים להמשיך לעוד כמה שרתים ביחד כי אני לא נפרד ממך. הבאת שרת פצצה ואתה הילד הכי תותח שאני מכיר פה. דיברנו שעות בסקייפ והיה לי ממש ממש כיף איתך השרת. השקעת בחשבונות מאוד והיית מסור מאוד. כוכב אמיתי!!

  עיתמר - דוס מצוי, סטלן נולד. הכרנו עוד משרת 4 שם היית כוכב. עזרת ולימדת אותי המון עם הידע, הניסיון וההשקעה שלך בחשבונות. דיברנו המון בקוליות והיה לי ממש כיף איתך. בהצלחה בחיים ושפשוף נעים בצבא.

  אלי - שיחקת איתנו בפרק הראשון של השרת ולאט לאט התחלת להוריד זמינות עד שנעלמת קצת לפני התוכניות. מהזמן שיצא לי להכיר אותך הכרתי בן אדם טוב לב, ידע מטורף במשחק למרות שרצית להפוך את מתושלח להגנתי ולמך להתקפי(חחחח). חבל שנעלמת לנו באמצע היה יכול להיות עוד יותר טוב. בהצלחה בחיים ימלך!!

  Jack the Ripper:

  דור המרטש - וואו אחי אתה כבר אגדה!! הרמת עם אסף את החשבון הכי יפה ומסודר שראיתי אפילו יותר מהפנתר. הוכחת השרת ששום דבר לא ישבור אותך ועמדת מול כל HB בפורום(חחחח). היו קטעים בשרת שנעלמת לתקופות אבל פיצית על זה בסוף שתרמת כ"כ הרבה. אתה בן אדם מדהים ושחקן ענק ואני בטוח שאצל כולם יתנגן המשפט: יוני הבוגד , ג'ק האגדה! תודה שהכנסת אותי לניהול לאחר האוצרות. לא נותן לך לפרוש יביצה!!

  אסף
  המטרש - אסף, אסף, אסף. איש גדול והמתזמן של האלמנטים. עזרת לי בכל כך הרבה דברים השרת אם זה במבצעים(לתזמן), אם זה בלימודים ואם זה בסתם לעלות איתך לקוליות בכיף. אתה ודור הרמתם שחקן ענק ובפרט את ההגנתי הכי טוב בטרויאן ישראל. אתה בן אדם גאון עם רמת כתיבה של סופר. אוהב אותך אחי ובהצלחה בבגורויות ובפרישה(אתה חוזר!!!).

  Smurfs:

  עידן - עידן המלך, עובד בשקט על הפלא והברית. דיברתי איתך כ"כ הרבה השרת ולבסוף שכנשארנו כמעט לבד בהנהלה דיברנו 24/7. פעם שנייה שאתה בונה את בית המקדש השלישי ומנצח שרתים 2/2. הרמת מאפס עצום שעתידו היה להיות ההאמר הגדול בשרת ועשית כ"כ הרבה בניהול. אתה השראה בשבילי לניהול ובכלל לחיים. אין תותחים ממנו ובהצלחה עם המחלה ואתה לא פורש!!

  סם - השקעת על הפלא ובשרת כל כך הרבה ואתה האדם האחרון שמגיע לו להתלכלך מהלכלוך של המהיר. בחור שקט, אגדה מהלכת, שחקן ענק ואיש כל כך מסור ונאמן לברית ולפדרציה. כל כך מגיע לך לנצח את השרת הזה בזכות ההשקעה האדירה שנתת בפלא. ללא ספק אין אחד בטרויאן ישראל שלא ירצה אותך לצידו, אתה השותף האולטימטיבי. גם לך לא אתן לפרוש!!

  דולב - הצטרפת אלינו למשפחה השרת ובהחלט היית בורג מרכזי אצלנו. ההשקעה שלך בחשבון עם עידן וסם, השיחות שלנו בסקייפ וניהול הברית הם שהפכו אותך לשחקן תותח. כל הכבוד שהסכמת לעבור לגורדון בסוף שרת ולעזור לאלירן שם עם הגאלי החזק בשרת. אני מקווה שנשחק עוד בהמשך ביחד ותבדוק מידי פעם שלא שמו לך קוסקוס במחשב(חחחחחחחח). כוכב אתה!!

  Secret. :

  יהושוע - בן אדם טהור במקורו. עזרת המון בניהול כשהיה צריך והיית מסור ונאמן. גידלת שלוחה לתפארת ועזרת המון בהגנות/משאבים לפלא. תודה על המבצעים שיצאת כאשר ביקשנו ממך, אתה באמת תותח ואין אחד שלא ירצה אותך אצלו בברית לצידו.

  איציק - המבוגר האחראי בצוות סיקריט. היינו בקשר רק בסוף והתרשמתי ממך לטובה. בנית ושמרת על הפלא בצורה מדהימה ואני לא יודע איך היינו מסתדרים בלעדיך. בן אדם אחראי, ישר וזורם(בניגוד לאחרים פה) הם מה שהפכו אותך לתותח בעיניי. מקווה שגם אתה לא פורש ושנתראה בשרתים הבאים.

  שמוליק - איתך פחות דיברתי השרת, רק עזרת לי בתכנון המבצע על יאן בסוף. אין לי יותר מידי מה להגיד עליך רק שהתרשמתי שאתה שחקן רציני, יודע את העבודה והרמת ביחד עם יהושוע ואיציק שחקן משוגע שסייע המון לברית.

  Radamel :

  יוני המשודרג - דיברנו הרבה בפלאפון, נשמעת בחור רציני שיודע את העבודה. אני מקווה שאשחק איתך בעוד שרתים בהמשך הדרך ואתה בהחלט אחד האנשים שארצה איתי בברית. השקעת ברדמל ואז בקטרקס המון ותמכת המון בפלא. כוכב ממש!!

  אלמוג - אלמוג יתותח. שרת ראשון רציני שלך ובהחלט הרמת חשבון יפה מאוד. אתה בחור רציני והיה ממש כיף איתך ועם לירון בקוליות בלילה בחופשים. כל הכבוד לך ואני מקווה לראות אותך בשרתים הבאים!!

  יוני הלא משודרג - כל הכבוד לך על שרת שלא הרמת האמר סיירים כלשהו. בחור טוב.


  ADIGA(יוסי) - לפי דעתי הפתעת השרת. כשעומר2 הביא אותך להיות שחקן הגנה שלנו לא האמנתי בחייים שתגיע ל1.1m הגנות בשיא ועשית את זה. שברת שיא הגנות שג'ק שברו אותו אבל עדיין שברת. השקעת המון בחשבון, תרמת לנו מאוד ואתה שחקן ענק. כל הכבוד על השרת האדיר שהבאת!!

  ירון - עזרת לנו בעצות ממש בסוף השרת ובאמת סייעת לנו מאוד. יש לך מח קרימינלי ואתה בחור באמת טוב. מודל לחיקוי להרבה מאוד שחקנים פה. בהצלחה במה שתעשה.

  LoPTop(נארת) - שחקן רציני, יודע לתזמן כמו שצריך. תודה שעזרת לנו עם המבצעים בסוף השרת, בחור זורם וסליחה על החפירות בפלאפון. בהצלחה גם לך בחור.

  חייך זה לטובה(זיגי) - זיגי, תודה על התרומה האדירה לפלא. היית נאמן לנו מאוד ותמכת הרבה בפלא. בן אדם מאוד אחראי, היה לי ממש כיף בשיחות איתך. התעניינת ועזרת עם הפלא מאוד מאוד מאוד מאוד.

  מעיל רוח(שרי) - שרי, תודה על השיחות איתך בסקייפ, היה מהנה מאוד ותודה על ההעברות הזמן יחד. מילה שלך היא מילת ברזל. מי ששואל מאיפה הפלאדינים בפלא הנה התשובה. הרמת הגנתי חייתי ותרמת כ"כ הרבה לפלא. אני מקווה שנמשיך ביחד אם לא תפרשי.

  G.yafit(גל) - תודה על כל התמיכה בפלא אחרי שעברת אלינו בסוף, עשית לנו צרות עם המריחות האמרים וכל הכבוד על זה. שחקן ענק אבל יש לי שאלה, אתה בן 13 או 70???

  Pitbool(יוני וניסים) - גם אתם תרמתם המון לפלא אם זה בהגנות ומשאבים. יצאתם למבצעים כשביקשנו בלי לעשות יותר מידי בעיות והרווחתם מיזה אוצרות. כל הכבוד על החשבון היפה שהרמתם. בהצלחה גם לכם אנשים!!

  Artemis(מתן) - מתן יתותח, השרת היית מרגל שלנו ועשית עבודה מצוינת. היית ונשארת אלמנטרי ונקווה ששרת הבא יצא ותשחק איתנו מהתחלה. יאאלה יכוכב נראה אותך במפגש ונשחק יחד שרתים הבאים.

  Skad(לירון) - לירון היה ממש כיף איתך בקוליות בלילות, השתתפת במבצעים של הברית והיית הגנתי ממש חזק בסוף שרת. למרות שהיית באיזור של HB הצלחת לשמור על החשבון וחבל לי שנעלמת קצת לפני התוכניות.

  Gordon Ramsay(אלירן) - איתך פחות הייתי בקשר השרת. הרמת את הגאלי ההגנתי הכי גדול שראיתי ויותר מיזה מרחת פאקינג 13 האמרים על הקורש. כל הכבוד לך על הנאמנות לעידן ולברית ועל ההגנות המטורפות שסיפקת לקורש ולתוכניות. אתה פירקת את אייזנברג הבוגדים וכל הכבוד על זה.

  Gustavoהאגדה(גרישה) - סתם כי הייתי חייב לדחוף אותך לפלא, היית ממש חסר השרת, אתה והסטלנות שלך. רוסי תותח. הדוב היהודי לנצח!!!

  ועכשיו קצת לתודות לצד היריב:

  Shtinker(ווילי) - ווילי אוהב אותך אחי. היה ממש כיף להעביר איתך את הזמן בקוליות, לקבל פרוקסי(עזר לי מאוד) ולהלחם עם טל עליו. ללא ספק הבן אדם שאני הכי מעריך ומכבד מהצד היריב. אתה שחקן ענק ובסוף ניצחנו אותך

  Durex(בטטה) - בטטה הרמת הגנתי קטלני ומרחת לנו כ"כ הרבה האמרים. שוב סליחה על כל העקיצות, הקללות והניגוחים. אתה יודע איך זה שהמהיר מוציא מאיתנו את הצד הרע. כל הכבוד על ההתנהלות בברית שלך והיו רגעים שקינאתי בך בתור מנהל.

  Slim Shady(יאן) - שרת שני שאתה נגדנו. ללא ספק הרמת את אחד ההאמרים הכי יפים במהיר אם לא הכי יפה. ספגת הרבה אש וניסיונות איפוס שונים והצלחת להתגונן מכולם. כל הכבוד על כך ובהצלחה בפרישה.

  Logical(ישראל) - ישראל בנו בגדת השרת וחבל על זה. קיבלת ממני את הצפיחית כי סמכתי עליך אבל מעלת באמון שלי אבל נעזוב את זה. אתה שחקן באמת חזק פה עם מח קרימינלי וכל הכבוד על זה. בהצלחה ב"פרישה" למרות שאני חושב ששחקנים כמוך לא צריכים לפרוש.
  אני סמכתי עליך סיפרתי לך הכל
  עכשיו אני רואה אותך אויב הכי גדול
  איך פיזרת ת'סודות שלי
  כמו גרעינים של חול

  !!!LOKOMAN(הכבאי) - אימת מכרות הברזל ועכשיו אימת המחסנים הגדולים. איכס!!

  BOM(מאור) - הבאתי אותך לשרת ובהתחלה כשהיית איתנו היה לי ממש כיף איתך. סליחה על השבועה ועל כל ההתנגחויות בינינו בסקייפ. אני עדיין זוכר את הימים הזוהרים של Hero. בהחלט הרמת חשבון אדיר ויצאת למבצעים כשביקשנו ובאמת שלא מגיע לך מה שקיבלת וממש הצטערתי שעזבת אותנו. בהצלחה בשרת 2

  תודה רבה לכל פדרציית Ess על שרת מדהים ובפרט לשלוחה שלי על העבודה והתמיכה שלכם בפלא. הצלחנו ביחד להחזיק פאקינג 13m הגנות בפלא כאשר האסם ירד 2-3 פעמים השרת ממיליון ואפילו קיבלנו מחמאה מהמולטי על זה. אני גאה בכל אחד ואחד ממכם.
  תודה לברית ספרטה שייצגה בכבוד את שמה S בשם הפדרציה הורגשה השרת
  תודה לכל הבוגדים בנו.
  למדתי המון השרת, יישמתי המון השרת והכי חשוב נהנתי ויצאתי עם עוד ניצחון לאוסף.

  אני הייתי עומר מתושלח/למך או מה שתרצו.

  בהצלחה לכולם בשרתים הבאים ותזכרו תמיד ש...
  חוות מנצחות שרת(ים)

  www.OmerV.co.il
  נערך לאחרונה על ידי DORONEN, 14-01-2015 בשעה 20:55 סיבה: י
  חוות מנצחות שרת(ים).

 2. #2
  הסמל האישי שלAdam Sandler
  תאריך הצטרפות
  Apr 2013
  מיקום
  שרת 1
  הודעות
  2,000

  ברירת מחדל

  עומר האיש והאגדה הספר והמחברת !!
  אני זוכר איך בשרת 4 כשקרה מה שקרה עם דור יהודה חשבנו שגם אתה איתו בזה והתעקשת שאתה אך ורק איתנו ולא היה לך מושג וזה למרות שדיכוס היו מועמדים ברורים לניצחון ולמרות שאני חקרתי אותך כל כך הרבה ובדקתי עם אנשים והכל ואתה הראת נאמנות אדירה לצד שהתחלת לצידו והיום אתה חלק בלתי נפרד ממנו וזאת צריכה להיות דוגמא לכולם במיוחד לשחקנים כאן במהיר
  עברו עלינו הרבה דברים כולל תקופות לא נעימות בכלל שרבנו והכל או שהברית היית במצב לא טוב ועברנו את זה ביחד ובסופו של דבר ההחלטה הכי טובה שקיבלתי זה לסמוך עליך אתה שחקן ענק ואי אפשר לתאר את התרומה שלך לקבוצה שלנו בכל מובן שהוא
  אין אנשים כמוך עומר
  חוות מנצחות שרת

  IL4- Trinity Force | ILX- Jack the Ripper | ILX- Leo Messi

  ILX- LEONEL MESSI | IL1- Adam Sandler | ILX- VEVO | IL3- Luzer | ILX- Comedian | Finals - The Zohan

  ציטוט פורסם במקור על ידי pasiflori צפה בהודעה
  ובזכות האחד והיחיד האיש והאגדה. נסיך האשכולות. מלך הפורום. שובר שיא ההגנות. מגן הברית בפורום. מארגן המפגשים מייסד האלמנטים. האיש שאין בלתו. אין לו דמות הגוף ואין לו גוף. בעל השפם. ומלך המכפכפים של לוד. - דור ג'ק דה ריפר!!!!
  אשכול המשפטים הגדול !! | סיקור Death Note | רשימת סרטי אדם סנדלר

 3. #3

  ברירת מחדל

  עומר היה כיף לשחק איתך אתה שחקן מיוחד ואיש טוב עם המון ידע והשקעה
  היה כיף לשחק איתך ויותר מזה היה כיף להכיר ילד מיוחד כמוך חולה עליך (עכשיו תאמת בכיפור זה היה אתה ששיחקת ?????????????)

  נ.ב. בזכותך ובזכות עומר השני (ספירת העומר עשיתם לנו) זה השרת הראשון שהרגשתי מיותר כל פעם שנכנסתי הזיזו לי את הכפרים עד שנמאס לי ופרשתי
  Ilx אובמבה הולילנד
  Il4/ il19 רבינו

 4. #4

  ברירת מחדל

  עומר יא תותח , כמה עשית בשביל הברית הזו והניצחון הזה , שעות על גבי שעות של נתיבים לכל הברית!!!
  היה מצחיק להעביר איתך את הזמן בסקייפ , מקווה להמשיך איתך בשרתים הבאים , אין ספק שאחרי שרת כזה עומרv זה אגדה! 5. #5

  תאריך הצטרפות
  Jun 2013
  מיקום
  אי שם מעבר לקשת
  הודעות
  786

  ברירת מחדל

  אומנם השרת נפגשנו בסיטואציות לא נעימות כול כך אבל אתה עדיין אחלה שחקן ויש לך פוטנציאל גדול

  תמשיך להפציץ גבר
  שחקני הווה:


  שחקני עבר:
  Artemis/פריה-IL4
  IL5-Eskimo Limon/Fearless
  ILX-Hermes/Mayay/Moris/Fighter/
  code lyoko/Fatality

  IL19-Lmao


 6. #6

  ברירת מחדל

  עומר אתה תותח וכל מי שאומר אחרת לא יודע או מבין כמה.
  אפילו הצלחת בטעות להוציא מחמאה מסבידה .
  להוציא מבצע (אני מדבר על אחד שאני יודע וראיתי) כמו שאתה הוצאת אין הרבה שחקנים שיודעים אומנם התוצאה לא הייתה מושלמת אבל הדרך הייתה מדהימה.
  חפרת לנו בסקייפ כמו שצריך והיו לזה סיבות .
  חוץ מהחפירות העברנו אחלה זמן ביחד תענוג להכיר ונתראה בשרתים בעתיד.

 7. #7

  ברירת מחדל

  עומר v התותח והתותח!!!
  הרמת שחקנים לתפארת כל הכבוד לך אחי, ותודה שתמכת והעברת לי זמן בסקייפ עם השטויות שלך.
  יאללה אחי, מקווה לשחק מההתחלה איתך בשרת!
  עבר:
  Code Lyoko-ILX17/ ILX19-Basilisk
  Animes-IL19/ Artemis-IL4/ Vevo-ILX13/ Gohan-ILX14


  ציטוט פורסם במקור על ידי Merciless צפה בהודעה
  האלמנטים הכי טובים
  חוות מנצחות שרתׁׁ(ים)!


 8. #8

  ברירת מחדל

  צפוי לך עתיד מזהיר בטרוויאן
  תילמד רק מהטובים
  ורק את הדברים הטובים

 9. #9

  ברירת מחדל

  מי משחק בכפול שאומר שרת 19
  [

 10. #10
  האחד והיחיד הסמל האישי שלkill4fun
  תאריך הצטרפות
  Oct 2012
  מיקום
  נתניה
  הודעות
  1,668

  ברירת מחדל

  אחלה דברים עשית השרת! השתפרת בהרבה משרת 4 והילדותיות כבר התפוגגה כמעט לגמרי ואת זה אני שמח לראות.
  אני בטוח שיש לך עוד הרבה להראות במשחק הזה ומאחל לך בהצלחה!
  ברכותיי
  יאן


  .ILX(2011-2014)- GhostRider, Hardcore Only, Freedom, Marvel, Slim Shady

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)

חוקי משלוח הודעות

 • אתה אינך רשאי לפתוח שרשורים חדשים
 • אתה אינך רשאי לפרסם תגובות
 • אתה אינך רשאי לצרף קבצים
 • אתה אינך רשאי לערוך את הודעותיך
 •